Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#15310) Boond válasza kali (#15306) üzenetére


Boond
addikt

Hm, köszi ezeket az infókat eddig nem tudtam :)

Én mondjuk már jó ideje csak verbatim- ot használok... régebben mást is használtam... de már vagy 10 éves az írom (a cd író az kb 3-4 évig ment aztán nem olvasta már be a lemezeket se... ehhez képest ez nem rossz teljesítmény mert még most is viszonylag jól működik a dvd író...), még évekkel ezelőtt elkezdett "válogatós lenni", hogy milyen lemezt ír meg. Azóta csak verbatimot használok. Legutóbb kiírt egy lemezt hibásan, úgy hogy se a laptop se a másik gép dvd olvasója nem tudja maradéktalanul olvasni, inkább úgy döntöttem nem írok ki vele lemezt (a dvd olvasható, csak egyes részei nem, pl a film x percénél mivel nem tudja folytatni, visszaugrik a film elejére de pl a következő film már zökkenő,mentesen végig megy, szal csak egy része lehet hibás.) De lehet a meleg is közre játszott... (van hogy 30°/30+ van a szobában... Megfigyeltem pl ha bent van egy lemez és újraindítom a gépet akkor lehet már nem ismeri fel. Ha kiveszem és kicsit "hűl" akkor meg elsőre felismeri...
De a laptop olvasójával semmi gond nincs, bár még nem sok dvd-t írtam vele :)

Egyébként eredetileg úgy gondoltam veszek új írót. De aztán szembejutott akár már BR- írót is vehetnék.. igaz kicsit drágább... Mondjuk a srác azt mondtam várjak vele még pár hónapot (akkor még félév volt) És akkor valószínűleg olcsóbb lesz vmivel... (közben eszembe jutott ha más miatt nem az áfa változása miatt biztos :D )

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.