Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#14301) kali válasza ToxLee (#14300) üzenetére


kali
legenda

hivatalosan nincs gyártói támogatás 64 bit alá, de sok illesztő esetében megtalálható a 32 bites illesztő csomagjában a 64 bites illesztő is! ha az európai régiós letöltőnél, akkor irány másik régió; usa...stb!
én a 32 bit oprendszert preferálom, kevesebb vele a gond azon notiknál, ahol a noti gyártója nem kimondottan erőlteti a hivatalos 64 bit támogatást!
hibernálás alatt is van minimális áramfelvétel, úgymond folyamatos készenlétben van a noti!

(#14302) ToxLee válasza kali (#14301) üzenetére


ToxLee
őstag

Igazad volt!Benne volt mindegyikben a 64bites is!Hiába tettem fel ,mert igy sem bootol hamarabb még mindig 10perc! :W

(#14303) ToxLee


ToxLee
őstag

Ma reggelre sikerült megoldanom a problémát!Találtam olyan verzót 64 bitesből ami rendesen üzemel! :C

(#14304) krystman


krystman
őstag

Hello!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy én a MSI laptopot 2008 Novemberében vettem, és tavaly nyáron volt szervízbe, venti hibával. Viszont lassan eltelt megint 3/4 év, és már szerintem nem ártana kipucolni sem. Most ezt meg lehet oldani otthon is, vagy ezért is szervízbe kell vinni? Meg a javítástól számítva, újra indul a garancia? Mert nekem össze vissza beszélnek többen is, hogy újra indul ezután a gari.

(#14305) m.zso válasza krystman (#14304) üzenetére


m.zso
aktív tag

a hűtőt otthon is ki tudnád takarítani. :K a többihez nem értek

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#14306) Coolmat válasza krystman (#14304) üzenetére


Coolmat
őstag

A garanciáról kicsit fentebb írtam: [link].
Ami a takarítást illeti, meg tudod oldani szétszedés nélkül is: benyúlsz valamivel a ventihez, amivel megakadályozod hogy pörögjön, és nekiesel porszívóval (mondanom sem kell, áramtalanított állapotban legyen a noti :) ). Sok dzsuva kijöhet az apró nyílásokon ezzel a módszerrel. Esetleg megpróbálhatsz úgy ügyeskedni, hogy a matrica megsértése nélkül leszeded valahogy az alját (a GX600-amon ezt úgy tudtam elérni, hogy 3 csavart szedtem ki az aljáról, de még tartotta egy 4. csavar is a matrica alatt, viszont le lehetett emelni félig).
Találtam az MSI hivatalos fórumain egy topikot, ahol egy rakás videó van majdnem minden típusnak a szétszedéséről/összeszereléséről: [link] (a megtekintéshez reggelni kell).

(#14307) m.zso válasza ToxLee (#14303) üzenetére


m.zso
aktív tag

hát nagyon köszönöm a segítséget. :DD bejött ez a verzió. minden tökéletesen működik. :R :DD :C

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#14308) ToxLee válasza m.zso (#14307) üzenetére


ToxLee
őstag

Igazán nincs mit! :C :D Örülök,hogy segíthettem hisz ez a célja eme fórumnak!!

(#14309) m.zso válasza ToxLee (#14308) üzenetére


m.zso
aktív tag

milyen érdekes,h nem mind1 neki,h mit tesz fel az ember. És ha pl vki megveszi eredetiben,akkor mivan.9 percig boot-ol,aztán ha visszaküldi szervízbe,akkor meg hülyének nézik.

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#14310) ToxLee válasza m.zso (#14309) üzenetére


ToxLee
őstag

Na jah!Azt azért sajnálom,hogy nem tudtam rájönni,hogyan lehet megoldani azt a 9percet(ill. 140sec.et 32bit esetén) a többi verziónál!

(#14311) kali válasza m.zso (#14309) üzenetére


kali
legenda

azért 99%-ban merem állítani, hogy eredeti telepítővel nem adódna a probléma!
az innen - onnan letöltött, eredetinek titulált telepítők nagyobb hányada nem tiszta... :U

(#14312) krystman válasza Coolmat (#14306) üzenetére


krystman
őstag

Köszi a segítséget! Igazából most az a problémám, hogy kb.3/4 éve lett csrélve a venti benne, és mostanában megint kezdem hangosabban hallani, hogy amikor megy. Sőt minap kicsit oldalra kellett döntenem a laptopot, és akkor akkora zörgésbe kezdett a venti, hogy azt hittem, hogy kiesik belőle. Amikor meg beindul, enyhe berregő hangot ad, és amikor leáll. Zavrni még nem zavar, de nem tudom hogy ilyen idő távlatából még van-e gari rá, ha esetleg vissza kellene vinni szervízbe. Csak attól tartok, hogy megint az lesz a végén a baj, mint szervíz előtt, hogy csapágyas lesz a venti.

(#14313) gyuluskám


gyuluskám
tag

Sziasztok!

Most láttam az MSI honlapon van új BIOS GX620-hoz!

Az van írva leirásnak hogy.(Better Power Control)

Ez alatt mit kell érteni pontosan sztetek???

előre is köszönöm!

(#14314) kali válasza gyuluskám (#14313) üzenetére


kali
legenda

szerintem a teljesítményen optimalizáltak - esetlegesen arányban a fogyasztással!

(#14315) akyyy


akyyy
senior tag

üdv.
MSI vx600, ebben cserélhető a videókártya, mxm foglatos, nem tudja valaki?

(#14316) feinadam


feinadam
csendes tag

Üdv!
Több mint 1 év után újra írok MSI notikkal kapcsolatban.
A történet valamikor 1.5 évvel ezelőtt kezdődött amikor vettem egy msi gx 600px-214HU -gépet.Nagyon szerettem ám szép lassan azért jöttek elő problémák.Kivételesen nekem a hűtésével nem volt semmi probléma mint másoknak, viszont pl a dvd íróm kicsit kiállt a gépből vissza tudtam nyomni de rövid időn belűl újra kijött hiába is húztam meg a csavart.Aztán a hangkártya zöld színű aljzata eléggé mozgott, félő volt hogy előbb utóbb kontakt hiba fog fellépni.DVD író gyakran rontotta el a lemezeket.Ám a végső hiba amivel elküldtem szervízbe az billentyűzet hibája volt.Nem működött kb 6 gomb eggyik piullanatról a másikra soha többé.Köztük volt az fn billentyű is aminek hála miután levettem a tápról a gépet többet nem tudtam a fényerőt állítani.
Elküldtem szerízbe a feljebb felsorolt hibákkal.
1 hónapig semmi nem történt(illetve jött egy üzenet hogy alkatrészrendelést leadták)
Higgadt voltam mert már amikor megvettem tájékozódtam hogy nem az msi szervítelése a leggyorsabb.
1 hónap elteltével kaptam egy üzenetet a szervíztől, hogy belátható időn belül nem tudják megjavítani ezért levásárolhatom az árát vagy adnak egy másik gépet egy gx623-616xhu-t.
Úgy döntöttem hogy bevállalom a felajánlott gépet.
Vissza kellett még küldenem a nálam maradt tartozékokat, majd ezt követően 1.5 héten belül megkaptam az új gépezetet.
Nos, esetemben nagyon korrekten járt el az MSI. Minden elismerésem ezért a vevőközpontúságért. Nagyon meg vagyok elégedve és ezek után valószínűleg a következő gépem is MSI lesz.

GX 623-ról a tapasztalataim.Nagyon bejön ez az alumínium design, strapabíróbb kivitelnek tűnik mint a 600-as.
Eredeti win 7 professional-t telepítettem rá először 64 bites verziót a 4 giga memo miatt.
A következő problémám akadt vele. Az indulási villogó windowsos logó kb 6-7 percig villogott majd utána indult csak be a gép.De onnantól kezdve teljesen gyorsan működött.
A fentebb említett 2 db ismeretlen alapvető rendszerezköz nekem is ott volt az eszközkezelőben.Ha valakinek sikerült megoldania ne kíméljen.
Erre a lassú betöltési hibára nem sikerült rájönnöm letiltottam a hálókártyákat stb. így egy32 bites win xp fut most rajta beáldozva 1 giga memóriát.
Hálás lennék ha valaki meg tudná mondani mitől lehetett ez a lassú betöltés.
Xpvel nem működik az ECO gomb(This function don't support XP on this modell!) hibát kapom amikor megnyomom.Erre se találtam megoldást.
Amit kifogásolok a gépben az az alán lévő kis gumitalp.A hátsók elég kiállóra sikerültek és a tré ragasztásnak köszönhetően le is esett az egyik, de hála istennek észrevettem így most valami ragasztó után nézek amivel visszarakhatom.
Szóval összességében nagyon meg vagyok elégedve remélem ezzel a géppel nem lesz semmi problémám.
Ha a fenti talányokra valaki tudja a megoldást írjon bártan.
Sry a terjedelem miatt.
Üdv!

(#14317) richpublic


richpublic
tag

hello

MSI CX-600X-072-m van az lenne a kérdésem hogy ha tápon van és feltöltötte az akku-t akkor ki kell húzni a gépből? vagy nem rontja el az akksit ha bent hagyom a kábelt?

mert ugye vannak notik amik ha feltöltik akkor nem b*zerálják az akksit s akkor nem kell ihuzni :C itt is müködik ez?

*Xbox kontrollert vennék!*

(#14318) kali válasza richpublic (#14317) üzenetére


kali
legenda

nem kell kihúzni, amikor feltöltött állapotba kerül az akkumulátor, akkor az elektronika lekapcsolja a töltést! nincs már - forgalomban - olyan noti, ahol ez nem így lenne!

(#14319) richpublic válasza kali (#14318) üzenetére


richpublic
tag

Kösz!
tesómé még olyan XD 5kilós akksija van :C

*Xbox kontrollert vennék!*

(#14320) kola1234


kola1234
tag

Hello.

Ez mit is jelent pontosan?
" Modify the patch code for changing the C51M's DID to C51MV's DID."

M670X-070HU ra bios.

még 1 kérdés.
pendriveról hogyan is kell frissíteni?

(#14321) sorbit_4


sorbit_4
tag

Sziasztok. Kacérkodom egy CR500X -es noti vásárlással (Nvidia chipsetes). Az nem tetszik, hogy a gyártó honlapján csak 32 bites driver-ek vannak. Megy rajta a 64 bites Win7? Valakinek van ilyen gépe, mi a vélemény róla?

(#14322) kali válasza sorbit_4 (#14321) üzenetére


kali
legenda

ránézésre ugyan nincs hivatalosan gyártói 64 bit támogatás, de megy a notin a win 7 64 bit oprendszer! szinte minden 32 bit illesztős csomagban megtalálható a 64 bit illesztő is, ráadásul az oprendszer már alapban majdnem mindent rendesen illleszt!

kola1234; #10963

[ Szerkesztve ]

(#14323) sorbit_4 válasza kali (#14322) üzenetére


sorbit_4
tag

Ez biztos? Csak kiváncsiságból letöltöttem az MSI-ről a chipset drivert (MCP79 nForce driver package-t). Ott minden 32 bitesnek tünt (az .inf fájlok alapján). Rákerestem az interneten, de ehhez a chipsethez nem találtam 64 bites drivert. Elég furcsa hogy a gyártó oldalán nincs 64 bites támogatás. Neked van ilyen notid, vagy ezzel a típussal konkrét tapasztalatod?

(#14324) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

Nekem is zörög a gépbe a venti (MSI EX610X-085HU). Még garos a gép. Ha Én cserélem ki a ventit akkor ugrik a garancia?

Kössz

(#14325) kali válasza sorbit_4 (#14323) üzenetére


kali
legenda

igen, bizotos! telepítettem már ilyen notira win 7 64 oprendszert!
a chipset pont nem okoz problémát, azt a win 7 64 bit telepítő alapban illeszti, a problémásabb eszközök (például a bluetooth kényes eszköz ilyen szempontból) esetében ott a csomagban a 64 bit illesztő is! sőt, a wifi...stb csomagokban is van! de kevésre lesz szükség... még a scm is működésre bírható 64 bit alatt!
miért furcsa, hogy a gyártó oldalán hivatalosan nincs 64 bit támogatás? ha egyszer nem ad támogatást, akkor nem! annak tudatában vegyél ilyen - sőt sok msi - notit, hogy nem garantált minden funkció maradéktalan működése 64 bit alatt!
de ezzel az erővel kár is kérdezősködnöd, próbáld ki magad, ha másnak nem hiszel...

Lolek; igen, ugrik!

[ Szerkesztve ]

(#14326) sorbit_4 válasza kali (#14325) üzenetére


sorbit_4
tag

Köszi szépen. Természetesen hiszek neked! Nem tudtam hogy konkrét tapasztalatod van.
Az aggályomat az okozta hogy körülnéztem az MSI fórumán és ott egyes notiknál volt gond a 64 bittel (ezzel a típussal nem foglalkoztak).
Mégegyszer elnézést és köszi a választ.

(#14327) richpublic


richpublic
tag

Valaki segítsen! meg őrülök Msi CX600 as tipussal lenne a gondom!

állandóan kidobál ilyen kék képernyővel! kékhálál :S és nem tudok netezni rendesen! 20percenként kidobál! játszani se lehet így nem hiszem el! új a gép tegnap vettem :S

legfrisseb driverek vannak rajta,windows xp home 32bit

*Xbox kontrollert vennék!*

(#14328) Lackow


Lackow
csendes tag

Hali

Errol van valami velemenyetek?

http://pcx.hu/termek/msi-x410x-0w2hu-80471

Ketlem, h vmi minosegi darab lenne ezert az arert.

Koszi

(#14329) kali válasza richpublic (#14327) üzenetére


kali
legenda

kikapcsolod az automatikus újraindulást rendszerhiba esetén, és amikor bejön a kékhalál, akkor nem indul újra a noti, és leolvashatod, hogy mi a problémája! a kiírt szöveg/kód alapján a google sokat segíthet!
ha biztos vagy benne, hogy nem oprendszer és/vagy hibás/nem megfelelő illesztő okozza a problémát, illetve más szoftveres akadás sincs, akkor ellenőrzini kell az esetleges hardveres hibákat! memória, merevlemez, stabilitásteszt...stb!
arra már inkább nem is mondok semmit, hogy amúgy is mindenkit lebeszélek azon szériás notikról, amiket sis chipset hajt, mert a lomhasága és single channel memóriakezelése mellett, hajlamos az instabilitásra, hamarabb eldobálja magát olyan problémák maitt, amiért a jobb chipset típusok nem!

(#14330) kali válasza Lackow (#14328) üzenetére


kali
legenda

hozzávetőlegesen reális ár, mivel egy használt notiról van szó! a 21 hónap garanciából kiindulva 3 hónapos lehet, az új ára ~ 95 - 100 e ft körül mozog!

(#14331) Lackow válasza kali (#14330) üzenetére


Lackow
csendes tag

Haho

Nem is figyeltem, hogy hasznalt, csak ez elso google talalatot copypasteztam be.

Ujonnan vennem.

Mivel betortek hozzank es elozo notim is vittek, viszont jelenleg nincs valag penzem notebookra igy hirtelen kineztem ezt + hozza dvd rw-t.
Csak tul olcsonak tunik,es hatha van valakinek vele tapasztalata.

(#14332) kszabi9


kszabi9
csendes tag

Hello!

Szerintetek mennyiért tudnám eladni az msi ex623-080hu notimat? Fél éve vettem alig használt.

(#14333) kali válasza kszabi9 (#14332) üzenetére


kali
legenda

célirányosan itt tedd fel a kérdésedet; notebook_bearazas

(#14334) richpublic válasza kali (#14329) üzenetére


richpublic
tag

kali a következőK a problémája:

1.verzió: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

2. 0x0008E Zárójelben még kodok

és mindig ujraindul ha megnyitom az avastot ha felmegyek az iobit oldalára ha a klánháborúba megyek be, bár szerintem nem ettől de baz igy nem lehet használni! meg mirror's edge telepítéskor is kilépett és elbaxta :(((

*Xbox kontrollert vennék!*

(#14335) richpublic válasza richpublic (#14334) üzenetére


richpublic
tag

0x0000008e :O :O

*Xbox kontrollert vennék!*

(#14336) m.zso válasza feinadam (#14316) üzenetére


m.zso
aktív tag

ebben egy nagyon segítőkész kolléga segített nekem, akinek nagyon hálás vagyok :R :C

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#14337) kali válasza richpublic (#14334) üzenetére


kali
legenda

az első illesztős problémának tűnik, a másodikat pedig okozhatja memóriás hiba, de akár vírus is - mind a kettőre láttam már példát...
először is érdmes lenne ellenőrzini a memóriá(ka)t! letöltöd ezt az állományt; link majd kicsomagolod, és a *.iso képet kiírod boot képes formátumban, cd/dvd-kép felírása módszerrel, majd arról a lemezről indítos a notit, és magától lefut az ellenőrzés! ha pirossal ír ki hibákat, akkor gond van a memóriával!
ha hardveresen nincs gond, akkor új oprendszer telepítése elindít, xp fel (remélem aránylag friss sp3 telepítőd van, ami nem buherált/piszkált, tört, ilyen - olyan edition...stb?!?!), majd mehetnek az illesztők, és minden illesztő felháza után figyeled, hogy esetlegesen mikor dob kéket, hogy kiszűrhesd, ha azok közül valamelyikkel van probléma!
vga, audio, lan, card reader, wifi (itt megjegyezném, hogy két illesztő is adott, de neked csak az egyik jó, ellenőrizd, hogy melyik van a notiban - a noti alján vélhetően van egy wifi matrica), bluetooth! az utility részlegből kell az scm alkalmazás is! ha a bios verziója nem 1.0k a notin, akkor érdemes lenne frissíteni!
itt - még a játékok és programok feltelepítése előtt érdemes lenne csinálni egy stabilitás tesztet, például az everest segítségével - ha eddig nem dobott kéket!
ha minden ok a notival, akkor lehet, hogy valamelyik játék vagy program okozza a problémát, esetlegesen azokból is buherált/tört változat!

(#14338) bimbócska


bimbócska
csendes tag

Sziasztok

Mi a véleményetek erről a notebookról: MSI CX620-016XHU ?

Meg szabad venni? Igazándiból a megbízhatóságon lenne a hangsúly, hogy ne kelljen gariztatni, ha esetleg nem jó valamiért, vagy van ~210 ezer forintig olyan amit jobban megérné megvenni akkor ajánlanátok?

Köszi szépen
Üdv

(#14339) kali válasza bimbócska (#14338) üzenetére


kali
legenda

olyan notit senki sem tud neked ajánlani, amit garantáltan nem kell gariztatni! az msi meg pláne nem a megbízhatóságról híres, de legalább is kevés jó szériás megbízhatóbb notija van!
de itt egy valamivel megbízhatóbb, és jobb ár/érték arányú alternatíva; link

(#14340) bimbócska válasza kali (#14339) üzenetére


bimbócska
csendes tag

Én is úgy emlékeztem, hogy mintha az msi-kkel gyakran lenne gond, de már régen olvasgattam a témában... A linked attól tartok nem oda mutat ahova tervezted :) Vagy lehet hogy azt csak nem nekem szántad :)
Megpróbálnád mégegyszer?
Köszi a segítséget

(#14341) kali válasza bimbócska (#14340) üzenetére


kali
legenda

ááá, írtam közben a hálózatos témában is, és oda szántam a router linket, neked ezt akartam mutatni; link

(#14342) kszabi9


kszabi9
csendes tag

Hali

Szeretném eladni msi ex623-080hu notimat. Fél éve vettem alig használt sehol egy karcolás nagyon vigyáztam rá, :) még van rá 1,5 év garancia. Újonnan 177 000Ft. Én 130 000Ft-ért gondoltam volna.

Mi a véleményetek.

(#14343) Boond válasza richpublic (#14327) üzenetére


Boond
addikt

A problémád nem ismeretlen.
ÉS is találkoztam vele.Az smc-t frissíttetem, a wifit frissítettem, meg minden más drivert ami létezik 32 bit xphez. (asszem "csak" ennyit csináltam, tudtam csinálni)

A probláma igaz nem múlt el 100% -osan, de olyan jelentősen (pár százalékra) csökkent az "esélye" hogy bekövetkezik egy ilyen.

Megfigyeltem hogy vezetéken jön a net semmi gond nincs.
De amióta ezeket a változtatásokat elvégeztem, simán 1 napig is megy a gép anélkül hogy megszakadna a net. (újraindulna)
full sávszél kihasználás melett... sokkkal gyakrabban bekövetkezett egy ilyen eset.

A frissítés óta netezni is lehet normálisan (akár több oldalt is egyszerre megnyitok se akad ki...)

De nekem pl játék (online multipayer, teljes képernyő alkalmazásnál, csak olyannal próbáltam) 99,9% -ban nem szokott gond lenni, még a frissítések előtt se. (ez érdekes nem ? :D )

Egyébként kicsit utána néztem (/kérdeztem) ennek a dolognak, és úgy tudom hogy ez a jelenség egy oprendszerbeli hiba miatt van, melyett viszont már az újabb generációs (pl win7) oprendszerekben már sikerült kijavítani.

a 2000 (/ millenium)
xp és még jó pár régebbinél viszont meg van.
Már ha neked is ugyan az a gond. (nekem xp prof. sp 3 van fent, de nincs sata illesztő egyenlőre telepite...)

Ill okozhatja még program összeakadás is (talán)

(#14344) Boond válasza feinadam (#14316) üzenetére


Boond
addikt

Xpvel nem működik az ECO gomb(This function don't support XP on this modell!) hibát kapom amikor megnyomom.Erre se találtam megoldást.

Pedig nagyon egyszerű, a hibaüzenet is figyelmezett rá, hogy az Xp-alatt nem működik ez a funkció (eco mód) Csak a turbó az is csak hálózaton.

(#14345) kola1234


kola1234
tag

éppen tegnap néztem. 2éves a msi noti. 90százalékban hálózatról ment, havi 1-2 alkalommal volt töltve/lemerítve.
everest 54százalék elhasználódást ír.

lehet ezt regenerálni valahogy? esetleg hihető amit everest ír?

(#14346) Chubbyinc


Chubbyinc
csendes tag

Hello van valakinek EX610-hez adaptere eladó? vagy esetleg tudnátok segíteni milyen kell hozzá? Az univerzális adapter is jó hozzá?

(#14347) kali válasza kszabi9 (#14342) üzenetére


kali
legenda

induló árnak talán jó, de alkudni fognak belőle, mert szerintem annyiért nem fog elmenni, újabb notik jöttek már ki azóta, aránylag olcsón! bár ne legyen igazam!

kola1234; aránylag jól mér az everest, kinyíródott rendesen az akkumulátor, mert nem használtad rendesen! a li-xx akkumulátorokat nem szabad teljesen lemeríteni, és lemerülve tárolni sem! használni kell, és főként töltögetni! segíteni már nem nagyon tudsz rajta...
tudok mutatni neked 21 hónapos msi notis akkumulátort 0%-os elhasználódással, ami annyit bír üzemidőben, mint új korában! sosem volt kivéve a notiból, használtam a notit akkumulátorról, de nem merítgettem le teljesen, mondhatni sokkal többet volt csutkára feltöltve, mint amennyit hálózat nélkül használva! ez kell ezeknek az akkumulátoroknak!

[ Szerkesztve ]

(#14348) Boond válasza kali (#14347) üzenetére


Boond
addikt

És ha videókareráról van szó (sony) ott hogy ajánlott tárolni, kezelni az akkumulátort? (az is lítiumos (ha így hívják) gondolom de majd megnézem)

(#14349) kali válasza Boond (#14348) üzenetére


kali
legenda

azzal jóval kevesebb gyakorlati tapasztalatom van, mint a notikkal, de szerintem ott is az a lényeg, hogy ne tárold teljesen lemerítve, néha tölts rá, ha sokáig nem használod, akkor 40 - 50% töltöttség alá ne engedd merülni, valamint száraz és hűvös helyen legyen!

(#14350) jazy


jazy
csendes tag

Szia mindenki
olyan gondom lenne,hogy msi gx620-as laposom,/win7 64/amikor úgy gondolja men tud kapcsolódni a wi-fi hálózatomra,mindig csak azt írja ,hogy azonosítás,és innen nem lép tovább,már kerestem külföldi fórumokon is,de nem igazán találtam semmit.Ilyenkor csak a rendszer visszállítás segít.Én azt gondolom szoftveres nyűg,mert ha hadrveres lenne egyáltalán nem menne.Próbáltam már régabbi illetve új driverekkel is ,de semmi hatás.

5-let?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.