Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#15301) kali válasza vranyek (#15300) üzenetére


kali
legenda

pedig képes kétrétegű lemez írására, csak a kétrétegű lemez médiakódja nem mindegy, mivel régebbi az író, nincs hozzá friss firmware, ezért az újabb médiakódos kétrétegű lemezeket nem minden esetben írja meg jól! ráadásul újabb szériás nero kell (minimum 8), de még jobb az imgburn!

(#15302) ace05


ace05
senior tag

MSI GX701 095hu laptopom van ,és a álladóan ezzel kék ablakkal bombáz:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: a
BCP1: 0000000000000000
BCP2: 0000000000000002
BCP3: 0000000000000000
BCP4: FFFFF80002FE6477
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\021711-32697-01.dmp
C:\Users\**********\AppData\Local\Temp\WER-60013-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

Valaki megtudná mondani hogy mi a baja mert akitől vettem az nem akarja vissza venni és rohadt ideges vagyok hogy kidobtam 100000 ft erre a gépre is nem működik!

(#15303) vranyek válasza kali (#15301) üzenetére


vranyek
aktív tag

valószínű, hogy az új fajta phillips DL DVD miatt nem megy, ugyanakkor img burn-nel próbáltam... viszont öcsém gépén is próbáltam kiírni egy DL DVD-t, az pioneer dvr 112b író, az is kicsit régi, de az 59%-ig elment, majd kiírta az is az errort, valami invalid adress-es üzenettel, akkor abban az esetben is a régi író, új dvd a ludas??? mit tudok ilyenkor tenni? venni egy új írót??
vagy lehet a firmware-t valahogy frissíteni???

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#15304) kali válasza vranyek (#15303) üzenetére


kali
legenda

a másik író is régi, arra sincs már friss firmware verzió! vagy régebbi médiakódos kétrétegű lemez - jellemzően 4x maximális sebességgel írható jelölésű -, vagy újabb író - noti esetén ugye utóbbi a nehezebb, ráadásul notis íróknál ritkábban jellemző a firmware frissítése, amíg a "nagyobbik" íróknál egy ideig azért adott!
ja, és a kétrétegű lemezeknél nagyon kell figyelni a média milyenségére/minőségére is, sokkal kényesebb téma, mint az egyrétegű lemezek esetében!
első körben inkább próbálj ki több típusú kétrétegű lemezt, hátha bejön valamelyik az író(k)nak!

[ Szerkesztve ]

(#15305) vranyek válasza kali (#15304) üzenetére


vranyek
aktív tag

az öcsém pioneer dvd íróját sikerült 2006-osról 2008 év végi firmware-re frissíteni, azzal érdemes megpróbálni újra az írást egy, mondjuk TDK DL DVD-vel????

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#15306) kali válasza vranyek (#15305) üzenetére


kali
legenda

próbálni lehet, de tdk esetén elég nagy a szórás médiakód - és ennek függvényében minőség - tekintetében! ami ajánlottabb, az a verbatim és a ricoh - utóbbi nehezebben beszerezhető már. én két notis íróval is jól megiratom az olcsóbb maxell dvd+r dl korongokat is (a rettegett ritek médiakód), pedig bizonyos szempontból szélsőséges írókról van szó; az msi notiban lg gsa-t20n, az asus notiban pedig matshita uj870qj - egyik sem mai kiadás...

(#15307) vranyek válasza kali (#15306) üzenetére


vranyek
aktív tag

Én a laptopon már meg sem próbálom, valószínűleg így is az utolsókat rúgja az íróm, az öcsém írója viszont asztali gépben van, azt tudom, hogy dual layer író,de elég régi volt, ezért is írtam, hogy nagy nehezen sikerült frissebb firmware-t találni rá, csak nem tudom, hogy annak lehet-e köze hozzá? már csak egy tdk-m van, két phillips-et már "elfüstöltem", ezért érdekel, hogy jelent-e valamit az új firmware, vagy inkább hagyjam a fenébe, és írassam ki mással??

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#15308) kali válasza vranyek (#15307) üzenetére


kali
legenda

esetlegesen segíthet az újabb verziós firmware, de látatlanban sajnos nem lehet megmondani, illetve nincs rá garancia, hogy így (már) biztosan jó lesz adott lemezzel...

(#15309) Boond válasza bajnokpityu (#15298) üzenetére


Boond
addikt

Hát lehet nem engem keresel, mert pár hsz-el feljebb látom írtad a 720-ast igen, de nekem gx van sorry

[ Szerkesztve ]

(#15310) Boond válasza kali (#15306) üzenetére


Boond
addikt

Hm, köszi ezeket az infókat eddig nem tudtam :)

Én mondjuk már jó ideje csak verbatim- ot használok... régebben mást is használtam... de már vagy 10 éves az írom (a cd író az kb 3-4 évig ment aztán nem olvasta már be a lemezeket se... ehhez képest ez nem rossz teljesítmény mert még most is viszonylag jól működik a dvd író...), még évekkel ezelőtt elkezdett "válogatós lenni", hogy milyen lemezt ír meg. Azóta csak verbatimot használok. Legutóbb kiírt egy lemezt hibásan, úgy hogy se a laptop se a másik gép dvd olvasója nem tudja maradéktalanul olvasni, inkább úgy döntöttem nem írok ki vele lemezt (a dvd olvasható, csak egyes részei nem, pl a film x percénél mivel nem tudja folytatni, visszaugrik a film elejére de pl a következő film már zökkenő,mentesen végig megy, szal csak egy része lehet hibás.) De lehet a meleg is közre játszott... (van hogy 30°/30+ van a szobában... Megfigyeltem pl ha bent van egy lemez és újraindítom a gépet akkor lehet már nem ismeri fel. Ha kiveszem és kicsit "hűl" akkor meg elsőre felismeri...
De a laptop olvasójával semmi gond nincs, bár még nem sok dvd-t írtam vele :)

Egyébként eredetileg úgy gondoltam veszek új írót. De aztán szembejutott akár már BR- írót is vehetnék.. igaz kicsit drágább... Mondjuk a srác azt mondtam várjak vele még pár hónapot (akkor még félév volt) És akkor valószínűleg olcsóbb lesz vmivel... (közben eszembe jutott ha más miatt nem az áfa változása miatt biztos :D )

(#15311) ballesz


ballesz
csendes tag

Sziasztok
van egy olyan problémám, hogy nemrég vettem egy msi gx630 ot. Ez még nem is lenne baj, de az a rohadt driverellátottsága az nagyon gáz. Volt rajta 32 bites win 7, ezzel nem volt semmi bajom, csak a 4 gb helyett 3 gb ot látott. Gondolkodtam, felraktam egy X64 et, ezzel meg az a bajom, hogy a wifi modul nem működik megfelelően. Valamillyet találtam felraktam hozzá, de olyat csinál, hogy tudom hogy a wifin van jel, mert egy másik gépen megy, látja is a hálózatot, viszont nincs adatforgalom. Tudom hogy a kártyám jó, mert a 32 bites rendszeren gyönyörűen futott. Milyen alternatív megoldást tudtok, ahelyett, hogy rakjam vissza 32 bitre?
Kösz előre is

(#15312) ace05 válasza ace05 (#15302) üzenetére


ace05
senior tag

Valaki erre tudja a választ?Én semmi használhatót nem találtam a guglin!

(#15313) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni.

Van 1 MSI GX720 típusú notim: [link] [link]
Úgy döntöttem win7 64 bit-et rakok rá.Ez hibátlanul meg is történt, de sajnos az MSI nem készített/tett elérhetővé 64 bites drivereket ehhez a modellhez és így nincs VGA driverem.Az nvidia oldaláról amit letölthetek nem települ mert nem talál nvidia kártyát.
Ha letöltöm az MSI-től pl. ennek a notinak (GT640) [link] a driverét akkor az működni fog?Tudom, hogy más típus, de ha jól sejtem a driverek általában elég sok VGA-t támogatnak nem kell minden típushoz más (többnyire).
Ha ez esetleg nem járható út akkor honnan tudnék letölteni MSI GX720 (nvidia M 9600GT)+win7 64 bit alatt telepíthető és működő, friss nvidia drivert?

Segítségetek előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15314) Motyi válasza Motyi (#15313) üzenetére


Motyi
senior tag

Na hazaértem és kipróbáltam, múködik :)

(#15315) kolivanov777


kolivanov777
tag

Vki megmondaná, mennyire bővíthető az msi ex-600x notebook memóriája, és hogy milyen megy bele?

(#15316) kali válasza kolivanov777 (#15315) üzenetére


kali
legenda

2 * 2 gigabyte, és a 667-es kingmax modulokat például imádja!

(#15317) kolivanov777 válasza kali (#15316) üzenetére


kolivanov777
tag

Tudnám milyen van benne, 2gb-os, de hogy milyen
És lehet vhol olcsón bele kapni?

(#15318) zollye


zollye
csendes tag

Üdvözletem Minden Fórumtársnak!

-Remélem nem rossz helyre írok!
A problémám az, hogy szívességért cserébe kapott notebook-on lévő operációs rendszert szeretnék lecserélni jogtiszta xp-home operációs rendszerre, - vagy akár linuxra is, csak megszabaduljak végre valahogyan a windows 7-estől, - ami rajta fut.
-Semmit nem tud a windows 7-es, amely dolgot a bármelyik másik operációs rendszer ne tudna ÉS SZÜKSÉGEM VAN RÁ, - de időről-időre macerál a program az aktiválással, amit nem fogok megtenni, mert nincs szükségem a windows 7-esre, - számomra úgy tűnik, hogy rosszul sikerült valami és pénzem sincs arra, hogy ezzel bohóckodjak.
A múltkor a gép bekapcsolás után több, mint 7000 fájlt "frissített" - önmagát önállósítva...
Elegem van a windows 7-ből!

Amikor nekiültem, hogy feltelepítsem rá az xp-home-ot, "nem engedte" a gép, - holott pontosan ugyanúgy szerettem volna feltelepíteni rá, mint az asztali számítógépre, amelyre minden gond nélkül sikerült a művelet.
-Az asztali gép videokártyás lett, - üzemképtelen jelenleg.
Próbálkoztam a linux-szal is, - azzal az a problémám, hogy alapból nem vagyok számítástechnikai zseni, angol nyelven meg végképp nem igazodtam ki a teendők során, - és elnavigált "a világ túlsó felére" az össze-vissza kattintgatás...

Ha jól "dekódoltam", az altípus VR630-as.

Van használható ötlete valakinek, - amivel pontot tudnék tenni erre az állapotra?

Köszönettel!

[ Szerkesztve ]

Amint úgy érzed, hogy a magad ura vagy, abban a pillanatban adódik egy újabb körülmény, amely bebizonyítja az ellenkezőjét.

(#15319) kali válasza kolivanov777 (#15317) üzenetére


kali
legenda

nanya vagy hinyx chip modul szokott benne lenni gyárilag - utóbbival találkoztam gyakrabban -, a lényeg, hogy akár mellé is mehet egy 2 gb 667-es kingmax modul, szépen mennek együtt; link vagy link
ja, és nem csak a memória méretének a növekedése lesz majd előny, hanem a dual channel mód is dob valamennyit a sebességen/teljesítményen!

zollye; vélhetően az ahci/sata mód akadályoz meg abban, hogy az xp feltelepüljön a notira, mivel az xp alapban nem tartalmazza a szükséges illesztőt, ellenben a vista és a win 7 már igen! az lenne a legjobb, ha integrálnád az xp telepítőjébe a szükséges ahci/sata illesztőt!

[ Szerkesztve ]

(#15320) bajnokpityu válasza Boond (#15309) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mindegy a kettő nem?
azért csak egy család.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15321) zollye válasza kali (#15319) üzenetére


zollye
csendes tag

Szervusz!

Ejjjjj!
Ez nekem kínai, - de a jóindulatú segítséget ettől függetlenül köszönöm Neked!
Üdvözlettel!

Amint úgy érzed, hogy a magad ura vagy, abban a pillanatban adódik egy újabb körülmény, amely bebizonyítja az ellenkezőjét.

(#15322) kolivanov777 válasza kali (#15319) üzenetére


kolivanov777
tag

Köszi a segítséget!

(#15323) zollye válasza kali (#15319) üzenetére


zollye
csendes tag

Itt kell "kutuszgálnom"?

Köszönettel!

[ Szerkesztve ]

Amint úgy érzed, hogy a magad ura vagy, abban a pillanatban adódik egy újabb körülmény, amely bebizonyítja az ellenkezőjét.

(#15324) kali válasza zollye (#15323) üzenetére


kali
legenda

itt egy leírás az integráláshoz; link

kolivanov777; nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#15325) zollye válasza kali (#15324) üzenetére


zollye
csendes tag

Köszönöm.
Üdvözlettel!

Amint úgy érzed, hogy a magad ura vagy, abban a pillanatban adódik egy újabb körülmény, amely bebizonyítja az ellenkezőjét.

(#15326) SShadow


SShadow
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy laptop vásárlása előtt állok és szemezek az ipon-on lévő GX660-val.
Azoknak a véleménye érdekelne akiknek van ilyen gépük vagy használtak ilyet, hogy érdemes e megvenni vagy nem.
Félreértés ne essék nem vagyok MSI ellenes, de nem akarok közel 300ezret kiadni egy sz@r gépért, a másik jelölt egy ASUS G53

Hozzáteszem nekem volt egy EX623X-em egy évi használtam gond nélkül szóval nálam nem gáz az MSI mint márka.

A másik kérdés hogy az ilyen "prémium" modellek minősége mennyivel jobb mint egy sima egyszerű gépé???

(#15327) PoPeC


PoPeC
csendes tag

Engem ehhez kapcsolódva a GT663 érdekelne még, akinek van esetleg tapasztalata. Pozitívumok, negatívumok.

Üdv

(#15328) imrus72


imrus72
tag

Sziasztok!
Eladó MSI EX600X-053HU típusú laptopom!
Most lett két éves,de gyári állapotban van ,végig asztalon használtam egérrel.
Ha valakit esetleg érdekel,Debrecenben,vagy Budapesten átvehető.
Hirdetésem

(#15329) kommunism


kommunism
aktív tag

Van egy msi gx 600 as laptopom, ugyebár ez rendelkezik 1 turbo gombbal, ami elvileg szuper stabil.Mégis ha nem úgy indítom el a gépet hogy be van kapcsolva,hanem csak simán a windowsba elindítom akkor kifagy,eddig nem volt ilyen ezt mi okozhatja,és hogy fixálhatom ezt a hibát?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#15330) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Üdv írok ide is hátha másnak is volt hasonló gondja mint most nekem.
A dolog a következő tesóm vett IPON-tól egy ilyen típusú notit [link]
Van rajt még másfél év gari , mindössze fél éves asztalon volt használva , fólia még rajta van.
Egyik pillanatról a másikra a következő hiba történt az lcd kijelzőn

El is lett küldve az MSI szervizbe / nem az ipon végzi a garanciázást../ Akik kedvesen közölték hogy :
A kijelzőn látható hibát az LCD panel törése okozza. Az MSI szabályzata alapján a törés kimeríti a „nem rendeltetésszerű használat” fogalmát, ami miatt az alkatrészt nem cserélhetjük garanciális keretek közt.
Az árajánlat áttanulmányozása után szíves visszajelzését kérjük mailben.
Egyéb esetben, ha az árajánlatban lévő fizető javítást nem kérné, akkor fél óra bevizsgálási díjat számolunk fel: bruttó 4065,-.
Az LCD cseréje munkadíjjal a noti jelenlegi árának a fele lenne .
Beszéltem az IPON-al akik szerint érdemes lenne a kermivel megnézetni , mivel külső behatás nem érte még egy karcolás sincs a kijelzőn . Viszont ha a kermi is azt mondja amit a szerviz az megint + xxx ezer FT kidobás.
Mi a véleményetek mi a teendő ilyenkor ?

(#15331) kali válasza Jimy83 (#15330) üzenetére


kali
legenda

sajnálatos "meghibásodás", mert adott esetben valóban elég halvány a remény, hogy számodra kedvezően döntsenek - bár volt már rá példa, hogy a bevizsgálás során megállapították, hogy túl erősen volt meghúzva a keretben egy - vagy több - csavar, vagy illesztési hiba állt fent, és ez okozta idővel az lcd panel berepedését! az a gond, hogy ez a kevésbé jellemző, általában arra fogják, hogy túl erősen megfeszítésre került, illetve azon sarkánál lett mindig nagyobb - túl nagy - erővel nyitva és zárva a fedél...stb!
ellenben volt már rá példa - igaz, másik gyártónál -, hogy teljesen magától keletkezett idővel az lcd panelen hasonló repedés, először persze nem javították gariban, azon szerviz is jótállás keretén kívülinek minősítette a hibát/sérülést, de amikor a sokadik notit vitték be azonos hibával adott szériából, akkor már szériális hibának minősítették - feszülés és túlhúzott csavar(ok) okozta hiba volt - a problémát, és - visszamenőleg is - kártalanították az ügyfeleket!
amennyiben lenne azonos szériából hasonló sérüléses hiba, úgy nagyobb valószínűséggel születne számodra kedvező döntés, így azonban kicsi az esély, neked kell döntened, hogy nekifutsz - esetlegesen még ezreket kockáztatva -, vagy sem...
esetleg még kerüljön említésre a szerviz irányába, hogy független bevizsgálásra akarod küldeni a gépet, mert biztos vagy benne, hogy külső behatás nem érte, és vélhetően gyártói hibából eredő feszülés vagy túlhúzott csavar okozta a hibát, hátha jobban megnézik a sérülést, és elgondolkodnak a dolgon...

[ Szerkesztve ]

(#15332) bajnokpityu válasza Jimy83 (#15330) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kermi.ugyanis,ha a kermi neked ad igazat(neked fog) akkor az ő dija is az MSIé.

samsung lcdvel járták ismerősök végig ugyanezt, de ott annyival volt korrektebb a samu szerviz,h alapban felajánlotta,h elviszi ő a kermibe (50colos TV). azért kellett ez a kör,mert belső előirás. meg nyilván ők tartják igy el a kermit :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15333) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Sziasztok!
Msi Ex600X-434HU-m van és mindig tönkre megy a hűtés. (búg)
Most megyek külföldre és szeretném kicserélni, hogy nehogy ott romoljon el végleg.
Lehet, hogy tudok szerezni ventilátort, de nem találok szerelési útmutatót.
Valaki nem tudja esetleg, hogy tudok megoldani?
Vagy tudtok esetleg venti beszerzési helyet?

iPhone 14 pro

(#15334) kali válasza Intel q8200 (#15333) üzenetére


kali
legenda

nem nehéz kicserélni, csavarok ki, leveszed a fedlapot, venti csavarjai ki, a venti kábelének a csatija lehúz, venti ki, új venti be, csavarok becsavar, kábel csatija csatlakoztat, fedlap vissza, csavarok becsavar és kész!
melyik külföldiába utazol? csak mert; link

(#15335) Colonel993


Colonel993
senior tag

Sziasztok... van egy MSI M662-m...
Az a bibim hogy rohadtúl nemigazodok ki hogy most mégis milyen Proci foglalat van benne... >_<
Elméletileg Socket 478 de gyakorlatilag valami "MÁS"

Belepróbáltam már egy T2390 -et de nemvolt jó... (Nekem most egy T2050 van benne...)

Van egy képem... amin látszik hogy a csatlakozó tüskék elrendezésénél van külömbség...
A jobb oldali az enyém... a másik a T2390
kép

Egész pontosan akkor most milyen processzorok is mennek bele? Mi a Max amit bele tudok szuszakolni?

Másik kérdésem hogy Olvastam a RAM bővítési lehetőségeiről a Laposnak... de azt írják meg mondták nekem hogy Max 2G-ig lehet bővíteni (most is ennyi van benne; 2X1Gb 667),
De néztem más híretést ahol már 3Gb van benne és olvastam hogy akár 4-8Gb -ig is lehet bővíteni... akkor ebből mi igaz?

Előre is köszönöm a vállalkozó szelleműeknek...

Tisztelettel: -Gábor-

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#15336) Intel q8200 válasza kali (#15334) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Itt együtt van a réz szállal. Kép
Melyk csavarokat elég kicsavarni, hogy csak a venti jöjjön le? :)

iPhone 14 pro

(#15337) kali válasza Intel q8200 (#15336) üzenetére


kali
legenda

igaz, több éve szedtem szét utoljára ex600 szériás notit, de nem ilyenre emlékeztem...
így elég macerás lesz, ha az egész hűtőrendszert bontani kell!

(#15338) Intel q8200 válasza kali (#15337) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Akkor azt mondod, hogy így is ki lehet szedni?
Mert kicsavartam a 2x4db csavart, ami a rész lefogató lemezeknél van.
Csak valami fogja a venti résznél is szerintem....

iPhone 14 pro

(#15339) kali válasza Intel q8200 (#15338) üzenetére


kali
legenda

szerintem alulról nem fogja semmi a ventit, a felette lévő lemezhez van rögzítve, de csak az egész hűtőrendszerrel jön le/ki!
meg is találtam; link

[ Szerkesztve ]

(#15340) Intel q8200 válasza kali (#15339) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Azt a 8 csavart, amit mutat, azt csavartam ki, mégsem jött le. :@
Vagy csak lehet erőteljesebben kellene cibálnom? :)

iPhone 14 pro

(#15341) kali válasza Intel q8200 (#15340) üzenetére


kali
legenda

cibálni nem szabad, de vélhetően nagyon fogja a hővezető paszta/lapka, és azért nem enged, ezért óvatosan próbáld leszedni, némi oldalirányú mozgatással!

(#15342) Intel q8200 válasza kali (#15341) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Holnap megnézem, mert ha lejön esetleg meg tudom olajozni és akkor nem kell új venti.
Csak vennem kell pasztát is, mert az sincs. :(

iPhone 14 pro

(#15343) tonyi


tonyi
tag

Helló!
Az MSI EX630-ban cserélhető-e a vga?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#15344) Intel q8200 válasza kali (#15341) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Sikerült kiszednem. Jól csináltam eddig is, csak a ragasztó alatta fogta kicsit.
Széthúzható a venti, de semmit nem tudok vele kezdeni. A csere meg nem olcsó. :)

iPhone 14 pro

(#15345) Bedczooo válasza Intel q8200 (#15333) üzenetére


Bedczooo
tag

(#15346) Bedczooo válasza tonyi (#15343) üzenetére


Bedczooo
tag

Igen cserélhető!
Általában egy 9300G VGA van benne.
De van benne egy integrált is NV77 csipben (9100GM)

Vagy is ha két kártyát látsz a rendszerben, akkor tuti.
De ne feledd az NV kártyák jók bele, ATI más csatis.

(#15347) Bedczooo válasza Intel q8200 (#15344) üzenetére


Bedczooo
tag

Sajnos a VR630-ban is bezajosodott a venti és én is próbáltam barkácsolni, de nem hogy jobb lett még zajosabb lett.
Csere a megoldás, próbáltam kemény zsirral, de kiolvad.

(#15348) tonyi válasza Bedczooo (#15346) üzenetére


tonyi
tag

Köszönöm!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#15349) Colonel993


Colonel993
senior tag

Én kérdésemre is lessz majd válasz? :) :)) :)
(#15335)

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#15350) kali válasza Colonel993 (#15335) üzenetére


kali
legenda

a te notidban lévő foglalat; uFCPGA (478pin)
a gyártói leírás szerint Intel® Yonah / celeron procik jók! a t2390 nem yonah, hanem merom (halkan mondom, hogy megy/mehet a notiban néhány merom proci is, de a 00 és az 50 végződésűek között kell keresgélni! core 2 duo t5550 például szépen megy benne!)
sajnos nem csak a foglalat határozza meg, hogy milyen proci megy a notiban, az bios és chipset szinten is van/lehet korlátozva! a notid esetén ajánlott az utolsó bios verzió - arra is figyelni kell, hogy eltérő bios verzió van xp és megint más verzió vista/win 7 alá, az eltérőségből gond adódhat!
memória; 2 * 2 gb elég sok típusú modullal probléma nélkül megy!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.