Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) g@bo


g@bo
nagyúr

ma egy papi lenyomott az útrol, egy pipec apriliával... urolértem a nyüvest a lámpánál, volt vagy 60 éves, gyorsan leinterjuholtam, egy 2 hónapos verda volt, vizes 50 ccm gép, aszongya 80 km a végsebessége 6 kilóért vette, uhh... besárgultam, továbbmentem [link] ilyen lehetett. aztán visszafele egy kétütemű, szintén aprilia alázott rongyá, csávó csak eltépett mellettem, és intett, hgy sok sikert az 50 hez, amivel nyűglődöm... azért őt is beértem, és rákérdeztem milyen gép... sima levegős 2t 50 ccm. az is legyorsult mint a xart.

ma 70 km-et motoroztam, iszonyat minden gyorsulás, pepecselés. kicsit tele a cipőm a 4T 50 verdával, nem elég szöcske a városi közlekedésben, nem tempós na, nekem nem kell 80-90km/h, de egy 70 et vigyen kényelmesen, 3 literes fogyival.

van tippetek? lehet újat nézek.... télen baromi szép, és fiatal verdákat láttam 3 kiló körül, most tiszta űr van a jó gépek terén. [link] most akciós, 500k.... /autó ára / [link] 400k, mezei 2t, nemtudom mit tudhat. :U :R

amúgy ilyenem van, itt vettem... most van ára [link] 275-re hirdettem, de a kutya se hivott, de ilyen fiatal gépet nem is láttam a használtautón.

[ Szerkesztve ]

(#19502) runner 125 válasza g@bo (#19501) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hjah, persze, csodát lehet várni a 4t-től, de nem fog megjönni.

Eleve a Zip egy kis testű robogó, inkább női pilótákra szabva, vidéki közelekedésre.

Egy új SR-rel biztosan jól jársz, hisz az egy sportrobogó. Nagyon jól mennek, de 520k-t én tuti nem adnék ki érte újonnan. Sőt, ha választhatnék egy olyan új, vagy a 8 éves 180-asaom között, amit 270-ért vettem, nem kérdés melyik mellett döntenék. :D

Miért nem csinálsz B125-öt, és veszel végre egy 125-öst, amivel biztosan nem tolnak le városban.

500-ért nagyon faxákat lehet kapni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19503) Tothgera30 válasza g@bo (#19501) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez elég vicces így :DDD . Ha spórolósat akarsz és olyat is ami lép, akkor befecskendezős Piaggio blokkosat nézz, azt hiszem volt a múltkor egy Runner PJ 299k-ért, kereskedőnél, az bevenné a tiédet :) . Ezek 2-2,5 literből eljárnak, és 80-85 körül mennek végre :D . Ha karbis kell, az 3,5-4 litert benyel, végsebességre pedig olyan 80km/h-t akaszt ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19504) g@bo válasza Tothgera30 (#19503) üzenetére


g@bo
nagyúr

kereskedő 2 kilót adott volna az enyémért, ahol vettem érden... az kapja be, akkor inkább hirdetem, de nincs tolongás.

használt motorokért nem vagyok oda, bár az új is használt lesz... télen láttam iszonyat frankó hirdetéseket, 1 éves aprilia sportcity 2t 2500k 300k volt, zsiiiiir. most hirdettem az enyim, egy deka ilyen fiatal gép nem volt, főleg ennyiért / 2011 08 23-án vettem / mégse hivott a kutyi se, mint mondtátok, lehet több kép kell, vagy egy rugó árengedmény.

nemtudom, jó e lenne nekem a 125 ccm, a rendszám miatt... egy szöcskébb 50-es ok, de kezdem azt hinni, ilyen nincs, főleg ami tuti megáll 3l fogy. körül, 450k egy lityi cefre, szóval nekem a 4l az sok, a moci lényege a spórolás, 5 literrel a suzuki swift eljár 5 db 150 kilós tesóval. ;)

50 ccm nem lenne annyira gáz, de nem tempós. állandóan előznek, ha kell ha nem, ez alapból életveszélyes. :O

hja, ma egy köcsög a kacsóh pongrác felüljárón, a váci út - hungária - nagy lajos kir fele menve a seggembe jött, tolt, 1 sáv volt, ahogy kettő lett, kisoroltam jobbra...... bőszen mutogatta a középső ujját és anyázott. ha tanyázok, átmegy rajtam...... 1 m köv táv.

komolyan, ha nincs tempó, 50 el szöszmötölsz, kinyirnak. köcsög magyar autósok.

lehet tartok magamnál pár 10-es csapágygolyót, és dobok... ha valamelyik nem moderálja magát. :))

[ Szerkesztve ]

(#19505) Tothgera30 válasza g@bo (#19504) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én a helyedben inkább megtartanám, úgy is sokat buksz rajta, így meg még 10 évesen is majdnem hogy megkapod érte azt a 200k-t, legalábbis az új árához viszonyított potom összeget. Talán az járható út ha elcseréled valami pörgősebbre, bár ott a bebukás veszélye, hogy egy lestrapált gépet kapsz, ami leeszi a gatyádat is.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19506) g@bo válasza Tothgera30 (#19505) üzenetére


g@bo
nagyúr

10 éves zip 200k? kizárt. de az hogy első tulaj vagyok, és tudom megkimélt, elég jó érzés. de lassú...... amúgy A-B közlekedésre teljesen oké, ha nem stresszelne a bunkó közlekedés.

inkább vinnék most 270é. necces. és lesnék egy 2T, bár amikor megültem egy 0 kilóméteres Typhoon-t, a 100kilóm alatt annak se füstölt a hátsó kereke.

picit zavar a zip-be, hogy kinai összeszerelés, az a kasznin eléggé látszik.... a futóműve is tré, kacsázik az ülőgumóm alatt, néha megtáncol egy egy busz okozta aszfalt felgyűrődésen, olyan, mintha a felfestéseken is megcsússzanna. csúcs gumik.
a blokkja ránézésre korrekt munkának tünik, és kb. ennyi.

3000 km van benne 7 hó alatt. szvszv nem ártana egy jobb gép.

[ Szerkesztve ]

(#19507) Tothgera30 válasza g@bo (#19506) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Idézem: ...majdnem hogy megkapod érte... :P

3000km-rel felesleges még eladni, a mai használt piacon meg minden jármű megállt, nem nagyon van kereslet :( .

ui.: ...befecsis gépekkel jól járnál...

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19508) runner 125


runner 125
nagyúr

Az biztos, h egy injektoros, vagy egy karbis SR-rel jobban járnál. Ezek frankón mennek.
De, az új áruk piszok sok. Újat tényleg akkor éri megvásárolni, ha az ember min. 10 évre tervez, mert úgy gazdaságos, különben hatalmas a bukó - lásd a Te eseted.

Egyébként a Zip-ed _minden_ lehetséges hirdetési portálon meg van hirdetve? Ezt említettem múltkor is. Ha, tényleg el szeretnél adni valamit, akkor tegyél érte, látszódjon rajta. Írj normális, összeszedett szöveget, és rakd fel mindenhova.

hasznaltauto.hu
kepesmotor.hu
hasznaltmotorok.hu
motor.hu
expressz.hu
jofogas.hu
aprod.hu
PH!-ra..

..esetleg vatera vagy teszvesz a reklám miatt.

mod.

..és az évi ~6000-es futásra is remek példa vagy. 7 hó alatt már 3k-t belevertél. Ennek fényében a 10 éves robogókban továbbra sem kell várni a 15.000km-es futást.
Ezt nem neked, hanem úgy mindenkinek.

mod.2

Miért is offoltok? Nem fagyiról beszélgetünk. :D

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19509) SzlobiG válasza g@bo (#19504) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó kis 4ütemű 125-s kéne neked is, pl Leonardo az 3l körül elvan és megy is mellé. Csak ugye a rendszám para...de ha egyszer behozzák a segéd motorra is a rendszámot akkor már tökmind1.

(#19510) dave93 válasza g@bo (#19506) üzenetére


dave93
őstag

Most még hirdeted 275k-ért? Használtautón nem is találom a hirdetésed.

(#19511) SirKero


SirKero
őstag

Van valakinek ötlete hol tudnék bontott szívó torkot venni 150-es Burgmanhoz Budapest vagy Pest környékén?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#19512) g@bo válasza runner 125 (#19508) üzenetére


g@bo
nagyúr

meghirdetem..

egy ilyent eltudnék viselni, [link], bár lehet, idővel az lesz az alapvető gond, hogy 50 ccm. lehet tupirozni, de akkor is 50 ccm.
az ára, hogy 500k/?/, na bumm. megvettem ezt mi van 3 kilóért, kettőt még ráfejelhettem volna, és tényleg eljárok vele -melóba- évekig, nem cserélgetem úgy mint a pc alkatrészeket.

egyre drágább a benzin, nekem bevált a motor, de napi 50+ kilóméterre tényleg durva a 4T 50. nemtudom a szétpörgetett vagy a vizes 2T milyen, álmodom vele. ez ami van, lomha. :(

összességében nem bántam meg, lehet egy keeway-t v motowell-t, már beboritottam volna az árokba, de úgy rákaptam a motorozásra /szabadság/, hogy átértékeltem dolgokat.

dave, nem lejárt, hétvégén rakom fel ujra.

szlobig, jaja, ettől is tartok, ha az 50-es is rendszámos lesz, akkor totál kuka, értelmetlen velük nyűglődni.

[ Szerkesztve ]

(#19513) runner 125 válasza SirKero (#19511) üzenetére


runner 125
nagyúr

A gumi szívócsonkra gondolsz?

Azt én is cseréltem a Runner-en, mert piszkosul el volt már öregedve a régi, s ki volt töredezve, vaterán vettem kétezeré' újat. :)
Használttal szerintem ne vesződj, egyszer kicseréled, sok évig újra jó lesz.

g@bo

Bizony, a robogó/motor könnyen fertőz. Hamar függővé lehet válni. Két kollégám is, s egy volt tanárom is így ült nagymocira. Mindannyian 50-es robogóval kezdték, majd pár éven belől már A jogsit csináltak.

Továbbra is azt mondom, h egy 125-ös kielégítene minden hasonló igényed. A rendszám meg nem tudom miért ekkora para?! Pesten rutinszerűen kell szabályokat szegni, vagy mi a gáz? :F

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19514) dave93 válasza g@bo (#19512) üzenetére


dave93
őstag

Egyébként arra nem gondoltál hogy ilyen szalonból kihozott, de szinte semmit sem használt max 1-2 éves gépeket megvenni ami legalább kb 100k-val kevesebbe kerül, de tényleg kifogástalan?

Pl: [link]
[link]
[link]

Többségük még garis is, lehet alkudni is, nem hiszem hogy csalódás lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#19515) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez azért nem mehet szarul.:D

(#19516) runner 125 válasza SzlobiG (#19515) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezt tavaly nyáron is árulták, ezek szerint valaki megvette, s már adja is el.

Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem ennek már véres a torka.
Ettől függetlenül még így is megérheti, persze, a fogyasztása ezzel a konfiggal nem 3,5.
Pláne, h a fotók sem frissek!

A poén, h csak a Malossi F36 első villa új ára most bruttó 276k :D

Menj el, nézd meg, mert 300-ért jó biznyák lehet, sőt. De, legyél óvatos.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19517) SzlobiG válasza runner 125 (#19516) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tuti, hogy "romokba" van a belseje egy ilyen tuningolt gép nem arról híres hogy sokat elmegy.:(

Szerintem fel se hívom hiába van jó áron, nekem megbízható gép kell nem olyan amit megveszek azt pár hónap múlva már szerelgetni kell mint a mostanit...

(#19518) runner 125 válasza SzlobiG (#19517) üzenetére


runner 125
nagyúr

Valóban. Az esély hatványzottan megvan rá.

dave93

Az első SR kifejezetten jó vétel, biztosan gyorsan el fog menni. Épp h csak párszor elmentek vele a boltba.
S látszik, h korrekt tulaja volt, nem a sufni mélyéről eladó.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19519) g@bo válasza runner 125 (#19513) üzenetére


g@bo
nagyúr

jaja, sokkal nyugodtam a rendszámnélküliség. nem az 50 zavar, hanem a 30-as tábla melletti árokbanfelkvő pénzbeszető disznaja.

(#19520) SirKero válasza runner 125 (#19513) üzenetére


SirKero
őstag

Sajnos nem :O
Az enyémen alumíniumból van és úgy néz ki el van repedve. :O Meg volt ragasztva és eddig bírta.
Nem tudom akitől vettem tudott-e róla de jól meg szívtam vele. Az új 29k hozzá :Y

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#19521) runner 125 válasza SirKero (#19520) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az igen.

Nem tudod lefotózni?

Ráadásul, ha valóban alumínium, azt lehet javíttatni normális aluhegesztővel.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19522) SirKero válasza runner 125 (#19521) üzenetére


SirKero
őstag

Ma jön át egy barátom aki már látott csavarhúzót :P és szétszedjük. Akkor tudok fel tenni róla képet.
Elméletileg ő meg tudja hegeszteni de már azt is mondták,hogy az is csak ideig-óráig fogja bírni mert a rázkódástól újra el fog törni.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#19523) megabor


megabor
tag

sziasztok!
Én ma vettem egy yamaha jog poche robogót minden leírás nélkül. Ez az első robogóm, nem értek hozzá (visszavittem, hogy nem indul önindítóval /nem húztam be a féket/)..... :C .......

Szóval kérem, ha tudtok segíteni, ha van bármilyen leírása, szervizkönyve (természetesen a scannelést, vagy másolást, postázást fizetem)

Előre is köszönöm: Menyhért Gábor
menyhert.gabor@freemail.hu

(#19524) engine88


engine88
aktív tag

ilyen rozsdát mivel lehet eltávolítani sztender levétel nélkül?
szóval csak rászeretnék fújni valamit 5 perc és huss gyönyörű gyári állapot :D

(#19525) vicces válasza engine88 (#19524) üzenetére


vicces
addikt

cserélj motort, ez gyalázatosan hitvány anyagokból van öszerakva.. vagy csak nagyon savas az eső felétek. :P

:)

(#19526) runner 125 válasza engine88 (#19524) üzenetére


runner 125
nagyúr

.. a kérdésed kb ilyen; gatya letolás nélkül lehet-e sz@rni?!
Lehet, de nem ajánlott.

Szedd le, csiszold meg (lehet kapni fúróba befogható drótkorong csiszolót) alapozd valamivel, és fújd le / vidd fel a fedőfestéket. Hammerite jó cucc, de alapozás után egy normális fekete fedőfesték is jó rá. Akár mehet kalapcslakk is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19527) SzlobiG válasza engine88 (#19524) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az ilyen 5perces tákolás kb 5napot fog érni...

(#19528) SirKero válasza runner 125 (#19521) üzenetére


SirKero
őstag

Nos tegnap egész nap ezzel kínlódtam. :O
A jó hír,hogy a szívótorok nincs elrepedve. :C de el volt mert már hegesztették. Azért nem volt alapjárat mert a karburátoroldalán lévő lemez konzolt tartó csavar ( amihez a gázbovden csatlakozik ) kilazult és csak azt kellett meghúzni. Egyből jó lett.Bukott előre hátra ezért szorult meg a gázkar is egy helyen.
De hogy ne legyen ennyire egyszerű a történet. Összeraktam a szerkezetet mondom megyek egy kört kipróbálom. Pár utcával arrébb fordulnék be megint le áll. Nincs alapjárat :O Előtte járattuk 10-15 percet pörgettük stb. tökéletesen ment. Otthon leszedem az ülés alatti műanyag idomot mondom benyúlok megnézem nem lazult-e ki megint a konzol de erre egy fekete gumi cső darab került a kezembe. El van törve. Na semmi gond szereztem ugyan olyan belső átmérőjű csövet és kizárásos alapon ( ahol üres csonkot találtam ) rátettem. És itt van az új szopacs. Ha rajra van a cső van alapjárat de abban a pillanatban ha egy pici gáz adok leáll. Ha nincs rajta a cső nincs alapjárat de lehet húzni neki veszi a fordulatot rendesen.
Hálás lennék ha valaki tudna segíteni. :R Esetleg teszek fel róla képet ha úgy könnyebb.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#19529) engine88


engine88
aktív tag

Levettem a deknit megtisztítani belülről és körbefut a peremén egy vastag gumi tömítés.
Ha majd visszarakom kenjek közé valamit?

Ház - tömítés - dekni közé?

ilyen csak feketébe:

(#19530) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Nem találok suzuki burgman uh 125 (2002) höz féktárcsát.
Azaz egy ezzel foglalkozó cég küldött nekem pár képet hogy válasszam ki,melyik a jó.
Mi alapján tudom megnézni,választani hogy jó e?


Az ami most rajta van az ilyen.Melyik hasonlít rá szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#19531) runner 125 válasza SirKero (#19528) üzenetére


runner 125
nagyúr

Így nehéz, lövésem nincs mi lehet az a cső. Fotózd le, karikázd be, hátha.

engine88

A blokkház és a dekli közé csak azt kell berakni. Nem kell oda tömítőpaszta, de még ilyen papírtömítés nélkül is nyugodtna össze lehet rakni.

vaksi8

Nyilván ami jelen esetben fontos, az a tárcsa lyukkiosztása. A két alsó valószínű 50-esekre való. A tiédre az első hasonlít a legjobban, de rajtad áll, h melyiket választod. A hullásosak trendik manapság. Persze, kérdés, h a hátsót is cseréled-e, mert ha azt nem, akkor célszerű az elsőt választani, hisz azzal van leginkább összhangban. Ha, mindkettő cserés, én a 3.-at raknám fel.

..egyébként elvásott, vállas, üt, vagy mi a gáz a mostanival?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19532) PLaci58 válasza vaksi8 (#19530) üzenetére


PLaci58
őstag

Mérés esetleg nem segít?
Külső átmérő, belső átmérő, csavar rögzítés átmérője. (O.D; I.D; HD)
Ránézésre az első hasonló, de az átmérők fontosak! Főleg a rögzítésé.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#19533) SirKero válasza runner 125 (#19531) üzenetére


SirKero
őstag

Megoldódott a probléma :C :DD
Találtam egy hozzá értő mestert aki felvilágosított,hogy nem csak az az egy csavar fogja a gázbovden konzolt hanem van még egy ami ha nincs benne ( és nem volt ) eleve nem jól áll az egész és ezért nincs alapjárat.
A cső meg egy sima darab volt levegőt szív rajta nem kell össze kötni semmivel. Amire Én rádugtam az eleve egy opcionális csonk volt nincs is kifúrva :U
Tehát bele lett téve mind két csavar a helyére csö simán rádug és tádám tökéletesen működik a szerkezet :DD
Na ezért nem szabad nekem hozzá nyúlni ilyen dolgokhoz :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#19534) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez hogy a viharba megy így? 70-es henger ennyit jelent?

Mer ez úgy megy mint egy 125-s 4ütemű. :U

(#19535) dave93 válasza SzlobiG (#19534) üzenetére


dave93
őstag

Hát sportkipufogóval, 70es hengerrel rommá tuningolva lehet :) Aztán a kis kétütemű motorja szépen benyal 6-7 litert :C

(#19536) runner 125 válasza SzlobiG (#19534) üzenetére


runner 125
nagyúr

7300-nál nyit a kuplungja, (az enyém ilyen fordulaton már bőven 100 fölött megy. :D )
Majd, szinte folyamatosan tartja a 12.000-es fordulatot. Köznyelven ezek a kávédarálók. Ennél nagyobb teljesítményt is össze lehet hozni, de tök értelmetlen. Mert egyrészből 8-9 litert megeszik 100-on egy ilyen, ráadásul 5000-enként új dugót kért (kb 15-20k)
Jah, és a legspeckóbb olaj kell hozzájuk. 4-5k/l.

Noh és jöjjön le velem tartós 100-zal a Balatonra egy ilyennel. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19537) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mindkettőtöknek: Igen gondoltam hogy tuning van rajta, de hogy így megy. :Y Még a 125-s endúrómat is ott hagyja ez.:D

Bár igazatok van a fogyasztás miatt szintén nem éri meg egy ilyen, csak hirtelen végig futott az agyamon elég egy ilyen is aztán jogsi se kell. ;]

Ez pl ilyesmi lehet és milyen szép.

[ Szerkesztve ]

(#19538) dave93 válasza SzlobiG (#19537) üzenetére


dave93
őstag

Igen, amikor én néztem motort nekem is megfordult a fejemben, de nem elég hogy nem olyan tartós mint a tuningmentes motorok, sokkal többet eszik. Ilyen üzemanyag árak mellett még az sem mindegy hogy 3 vagy 4l-t eszik-e 100km.en, nem hogy még 6 vagy 7 litert, akkor inkább beülök az 1.4es autóba és még kasztni is van körülöttem :)

Végül én is a 125 4T-t vettem, a kis fogyasztás mellett egy ilyen erősségű motor már bátran használható autók között.

(#19539) vaksi8 válasza runner 125 (#19531) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi a válaszokat!
Akkor az első lesz a befutó.Az a baja,hogy amikor jobban meghúzom a féket már fémes hangot ad.A szélei eléggé ki vannak vállasodva és a tárcsa közepén van egy kb 1mm-es érdes felület.

(#19540) runner 125 válasza vaksi8 (#19539) üzenetére


runner 125
nagyúr

..te, és a betéted okés? Fémes hangot 90%-ban azért ad, mert kopott a betét.

Persze, ezzel nem azt mondom, h a szar tárcsát nem kell cserélni, de a redeges felületet szinte biztosan a fémig kopott betéted okozta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19541) vaksi8 válasza runner 125 (#19540) üzenetére


vaksi8
senior tag

Cserélem a betétet is ha már a tárcsát muszály!Csak hogy melyik tárcsa legyen azzal nem vagyok tisztában.9000 Ft Veszprémből küldik,csak ha nem jó akkor vissza,bukta a posta költség és megy az idő ezért vacilálok.Ahol eddig kérdeztem Bp-n mind 14 ezer felett járt.

(#19542) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Erről vélemények? Tudom volt már, csak van-e valakinek tapasztalata ezzel a típussal. Mire kell figyelni ilyesmik.

Mer felhívtam még megvan, papírok is rendben, ár se vészes nagy képekre előfizettem megnéztem úgy is jónak tűnik.

Láttam van másfajta kipufogós/blokkos verzió is, mi a kül? :)

[ Szerkesztve ]

(#19543) zsolt19900 válasza SzlobiG (#19542) üzenetére


zsolt19900
őstag

hess :D a fantomomtól :D :P

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19544) runner 125 válasza SzlobiG (#19542) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ebben Majesty blokk van, az újabbakban már a Piaggio (Leader) blokk.

Mindkettő teljesen rendben van, és a típus is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19545) SzlobiG válasza runner 125 (#19544) üzenetére


SzlobiG
félisten

Yamaha blokk akkor az rossz nem lehet.:)

(#19543) zsolt19900 A Phantomomtól? ;]

(#19546) zsolt19900 válasza SzlobiG (#19545) üzenetére


zsolt19900
őstag

kinéztem na :) helyben is van, már csak az én borjúmat kell, hogy elvigyék :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19547) engine88


engine88
aktív tag

Kész a projectem :D

Kymco Super 9 AC 2006

Leo Vince ZX-R kipufogó (előző gyári volt)
Stage6 7.5-ös görgők (előző 8.5-es volt)
Dynaflex szíj (előző gyári volt)
Malossi Red Filter légszűrő szivacs (előző gyári volt)
92-es fúvóka (előző 75-ös volt)

Gyorsulás tökéletes, végsebesség 90km/h (tuning előtt 65 volt)

kép még gyári kipufogóval:

[ Szerkesztve ]

(#19548) vaksi8 válasza zsolt19900 (#19546) üzenetére


vaksi8
senior tag

Miért nem kérdezed meg hátha bele menne a cserébe is.Előfordulhat hogy ő is csak kereskedő.

(#19549) vicces válasza engine88 (#19547) üzenetére


vicces
addikt

jaj, és mennyi lesz a fogyi vajon? ;]

:)

(#19550) zsolt19900 válasza vaksi8 (#19548) üzenetére


zsolt19900
őstag

nemtudom, lehet, hogy rákérdezek :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.