Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Meghalt az Epson dx6600 nyomtatóm. Valami olcsó megoldás érdekelne csak szöveg nyomtatásra.

Mit ajánlanátok?

üdv

(#7852) TBT


TBT
addikt

Ez mennyire jó választás alkalmankénti nyomtatáshoz?
HP LaserJet Pro MFP M125nw CZ173A

Csak fekete színt tud, de nem is kívánok színes tartalmat nyomtatni. De az jobban megéri, ha a Toner nem szárad be úgy és olyan hamar, mint a Tintasugaras nyomtatóknál. Mert azt olvastam, hogy a lézeres nyomtatók tonerje nem szárad be. Nem tudom mi az igazság ebből.
Gondolom a nyomtatási minőség is lényegesen jobb, mint egy Tintasugaras nyomtatónál.

Illetve egy régebbi (2008-as) Tintasugaras HP nyomtató USB kábele jó lesz ehhez is, vagy abból is új kell?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#7853) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

A következő 2 nyomtatóval kapcsolatban kérném ki a véleményeteket:
[link]
[link]
Fontos a szkennelés és a duplex nyomtatás.
Üdv,
GBoy

[ Szerkesztve ]

(#7854) Gergőke88 válasza gameresboy (#7853) üzenetére


Gergőke88
addikt

Eleg lenne egy topikban megkerdezned!!

(#7855) more


more
tag

sziasztok,

nyomtató vásárlás előtt állok...kicsit tanácstalan vagyok

amit tudnia kéne:
fekete fehér lézer
multi funkciós
havi 1500-2000 oldal
wifi
autmata dupla oldal nyomtatás
alacsony nyomtatási költség
árban 50-100e huf (persze minél olcsóbb annál jobb)

tudtok ajánlani valamilyen típust?

köszi!

(#7856) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Otthoni felhasználásra szeretnék nyomtatót venni. Egy lézeres multifunkciósat (fekete-fehér nyomtatás, szkennelés, fénymásolás) néztem ki amely nem túl drága.
Szerintetek megéri megvenni a [/HP_LaserJet_Pro_M1132] nyomtatót?
Vagy van jobb ebben a kategóriában nála?
Előre is köszönöm a válaszokat! :R
Üdv

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#7857) Gergőke88 válasza Tengri (#7856) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha visszaolvastall volna lathatnad, hogy ajanlott tipus!

(#7858) Tengri válasza Gergőke88 (#7857) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Olvastam a hozzászólásokat, csak kellett a megerősítés.
Köszönöm a választ!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#7859) atala válasza more (#7855) üzenetére


atala
Topikgazda

Brother DCP7065DN Hálózatos, bár azt nem tudom, hogy wifi van-e benne. Olcsó utángyártott tonert lehet hozzá kapni, vagy olcsón tudod tölteni.

(#7860) epzon válasza more (#7855) üzenetére


epzon
őstag

Ha nem ragaszkodsz a wifihez, viszont fontos az alacsony üzemeltetési költség, akkor az EPSON WP-M4525DNF-et ajánlom.
Ez eredeti kellékkel 2,5 Ft + ÁFA áron tud nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

(#7861) TBT


TBT
addikt

A HP 1515 és 1516 modell között mi a különbség?
A 1516-os modellről alig találni valamit, de néhány helyen már csak az van a 1515 helyett.

Ugyanazokat a tintapatronokat használja, mint a 1515-ös modell igaz?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#7862) Gergőke88 válasza TBT (#7861) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen. Talan plusz kabel van benne. (Usb ami a sima melle nem jar)

(#7863) Alien4


Alien4
tag

Sziasztok!
A kedves kis hp 940c erősen nyűglődik már szegénykém... igencsak megbecsülöm, de már na... hisz' tudjátok :D

Keresem hasonlóan kitartó utódját.
Leendő paraméterek:
-havonta 100 oldal a durva átlag, ami kijön a gépből
-szkennel, nyomtat :D fénymásol
-tintapatron legyen olcsón utántölthető -tapasztaltak megmondják a tutit-

alapnak ennyi, nem akarok kimenni a világból, megbízható azért jó lenne ha lenne, nem szeretek 366. napon fogatszívni.

köszönöm!

(#7864) TBT válasza Alien4 (#7863) üzenetére


TBT
addikt

Ezek valószínűleg kielégítik igényeidet:
HP 1510
HP 1515 vagy 1516

Ha igény van vezetéknélküli nyomtatásra, akkor HP 2545 vagy 2546.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#7865) epzon válasza Alien4 (#7863) üzenetére


epzon
őstag

Szia

az EPSON L355 minden tekintetben megfelel és most 3 év garancia is van rá.
1 Ft-ért nyomtat színesben feketében is, és könnyű az utántöltése

(#7866) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Én is nézegetem az EPSON L szériát. Olvasom hogy 3 év gari meg ultra olcsó a nyotmatás. 2 Kérdésem lenne ezekkel a típusokkal kapcsolatban:

1. Teszem azt 10 színes oldalt akarok nyomtatni vele, és mondjuk épp nincs szín a tartályba akkor elég pár cseppet beletennem és azt is felszívja? (Mert így a tubusba tartanám a festéket ami elvileg nem szárad be)

2. A tartályok műanyagnak néznek ki.... Kiszedhető és mosható?

Mert azért e két tényezővel a kiszáradás veszélyét 20x jobban lehet csökkenteni...

De ha egyiksem akkor kérek véleményt....Beszáradás miatt valahogy akkor nem érzem a költségességet!

L355 vagy L550-at vennék amúgy!

Előre is köszönöm. :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7867) QwErTy42 válasza Carasc0 (#7866) üzenetére


QwErTy42
addikt

Hajjj... :U

1.
-A festék a nyomtatófejbe szárad be és nem a nyomtató festéktartályába. Amúgy sem lehetne teljesen festékmentesíteni a rendszert, mert akkor fix, hogy elromlik.
-Olyan nincs hogy épp nincs a tartályban. Ha az alján látsz lötyögni fél centi tintát azzal is több tucat, ha nem több száz oldalt el lehet nyomtatni. Tessék pótolni szökőévente egyszer az üresedő tubust és annyi!

2.Felejtsd el, hogy beszárad! Ha beszárad a 3 év alatt, akkor garanciálisan javítják/cserélik..

Még egy gondolat. Ezeket a nyomtatókat nem arra találták ki, hogy a havi 30-50 oldalunkat nyomtassuk ki velük fillérekért, hanem arra, hogy rendszeres felhasználás mellett havonta 100+ de inkább 300-1000 oldalakat.
Még egyszer: fontos a rendszeres használat! A rendszeres alatt értsd azt, hogy két nyomtatás között nem telik el pár hétnél több, inkább a heti rendszeresen több száz oldalt nyomtatására lett kitalálva.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7868) Carasc0 válasza QwErTy42 (#7867) üzenetére


Carasc0
őstag

Akkor viszont segítséget szeretnék kérni. Én nem nyomtatok heti rendszerességgel. De a 8 évig hadznált - jelenleg halott - canon mp500 nyomtatómat csak is azért nem szerettem, mert havi max 50 oldal miatt a patronba lévő festékek a tisztítás miatt fokozatosan fogytak, vagyis többet pazaroltam mint használtam. Mivel új nyomtatóra lenne szükségem nekem fontos a költséghatékonyság. Nem tudom akkor nekem melyik nyomtató felelne meg.

Kihasználtság mondom átlagosan 40-50 oldal/hónap (néha annyi se).... De fontos hogy színeset is tudjak nyomtatni+fénymásoló+scanner funkció is kell.

Mit javasolsz?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7869) Alien4 válasza TBT (#7864) üzenetére


Alien4
tag

Köszönöm a válaszokat!

1510-1515/1516 valamint a 2545/2546 között mi a különbség, mi éri meg és miért, valamint mennyi bele a patron? természetesen utángyártott patronnal szeretném őket etetni, mert az origi patronok mindig drágák
edigitalon csak a 2545öt néztem, az szimpi, bár a desing az annyira nem, de valamit valamiért természetesen.
várható élettartamuk mi lesz majd? bár eddig 2545 szag van

(#7870) TBT válasza Alien4 (#7869) üzenetére


TBT
addikt

1515 és 2545 között annyi a különbség, hogy a 2545-ös Wifis, míg a 1515-ös modell nem.
Tehát van lehetőség vezeték nélküli nyomtatásra is.

1515 - nincs USB kábel a dobozban - külön kell vásárolni vagy egy korábbi nyomtató USB kábele is megteszi.
1516 - gyárilag van USB kábel a dobozban.

2545 - nincs USB kábel a dobozban.
2546 - van USB kábel a dobozban.

1516 és 2546 modellek nem igazán kaphatóak. Kevés van belőlük forgalomban idehaza.
650-es patron megy bele. 3000-4000 Ft a fekete, 4000-5000 Ft a háromszínű patron (eredeti HP patronok!).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#7871) Gergőke88 válasza TBT (#7870) üzenetére


Gergőke88
addikt

Inkább nem kéne tanácsokat adnod, ha valamivel nem vagy tisztában...
A HP IA 2545 dobozában van kábel, ez kell a wifi beüzemelése miatt.
A színes patron 2700 ft, a fekete 3400 Ft az emagnál, de ennél olcsóbban is megvehető.
Írtam múltkor, hogy az Euronicsban akcióban 2600 Ft volt mindkettő.

(#7872) epzon válasza Carasc0 (#7866) üzenetére


epzon
őstag

Qwerty jól összefoglalta.

De a konkrétabb kérdésekre a válasz:

1, pár csepp azért túlzás, de nem kötelező tele töltve lennie a tartályoknak. Bár őszintén szólva semmi jelentősége nincs, hogy a tubusban vagy a tartályban tartod a festéket. A tartályba 100% hogy nem tud beszáradni, hacsak nem sivatagi körülmények között tárolod.

2, igen műanyag tartályok vannak, de nem lehet kiszedni őket. De miért is lenne erre szükség? Ahogy mondtam a tartályba nem tud beszáradni a festék.

ahogy Qwerty is mondta 3 év garancia van a gépekre, szóval ha bármikor bármi miatt beszáradna azt meg fogják neked javítani ingyenes, és futár fogja hozni vinni, szóval semmi gondod nem lesz rá.

L-es gépet két esetben érdemes venni
1, havi 100 oldal felett nyomtatsz és szeretnél színesben nyomtatni
2, nem akarsz többé a patronvásárlással töltögetéssel bajlódni (akkor fogy ki amikor sokat kellene nyomtatni vagy éppen zárva van minden bolt, vadászni kell hol akciós a patron, emelkedik a patron ára - nem egy patronnak 2-3 év alatt 50%-kal emelkedett az ára, szinte minden márkánál van/volt erre példa), szóval ha az egész nyomtatómizériát egyben le akarod tudni és 2-3 évig még a tintával sem kell foglalkozni.

És az is igaz, hogy azért nem árt ha 1-2 hetente legalább 1 oldal nyomtatva van a gépekkel (bár ez minden tintasugarasra igaz)

(#7873) Alien4 válasza TBT (#7870) üzenetére


Alien4
tag

2545 lesz a befutó akkor szerintem. megörökli azt a 3 méternyi USB-t, de van benne wifi is.
utángyártott patronokért meg leszek köpködve...? vagy érzékenyek rá?

(#7874) Gergőke88 válasza Alien4 (#7873) üzenetére


Gergőke88
addikt

Emagnal erdemes most megvenned ahogy lattam ott 17e ft alatt van.

(#7875) Carasc0


Carasc0
őstag

Megmondom őszintén még mindig nem tudok dönteni! 2 gép között vacilálok, csak az a gond hogy bizonyos feltételek az egyik gépet míg más elvárások a másik gépet erősítik. Nézzük részletesen!

A két kiszemelt gép:

1. Canon MG6650
2. Epson L355

Canon MG6650

Pro: - Olcsó (37e Ft)
- Új (csatlakoztatási lehetőségek széles tárháza vár ami nem rossz)
- Viszonylag sokat tud (ami nekem kell azt tudja)

Kontra: -Patron ár (nem költséghatékony) (L355 képest!!!)
- Mivel van hogy nem használom hetekig, akkor vagy beszárad vagy egyszerűen a
fejtisztítás során, valahogy elfogy a festék... tehát pazarlás. :(

Epson L355

Pro: - Bazi költséghatékony
- 3 év gari

Kontra: - Rendkívül drága (60K)
- Nem tud annyit mint a Canon gép amit kinéztem (2 oldalas nyomtatás, Airprint....)

Nem tudok okos lenni. Mit ajánlotok? Jöhet más típusú gép is...Vagy más megoldások. Az a baj hogy én keveset nyomtatok. Havi max 40-50 oldal vagy még annyi se! Sőőőt van mikor 1 hónapban 1 oldal...

Előre is köszönöm! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7876) Gergőke88 válasza Carasc0 (#7875) üzenetére


Gergőke88
addikt

Színeset is nyomtatnál vagy csak feketét?

(#7877) Carasc0 válasza Gergőke88 (#7876) üzenetére


Carasc0
őstag

Színeset is igen! Fotót 1 évben talán 1x, szóval az nem játszik!

Szín kihasználtság alapján a gép használat a következő arányban történne:

85% fekete nyomtatás...
15% színes nyomtatás...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7878) Gergőke88 válasza Carasc0 (#7877) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pedig ha kell a szines akkor L szeriat valasztanek mindenkeppen. L210-ben nem gondolkodtal?
Az 50e ft alatt megveheto mar.

(#7879) Carasc0 válasza Gergőke88 (#7878) üzenetére


Carasc0
őstag

De nekem kell a scan meg a fénymásolás is! Igaz ritkán, de jó ha van. Már megszoktam hogy van.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7880) fordfairlane válasza Carasc0 (#7879) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az L210 is multifunkciós.

x gon' give it to ya

(#7881) epzon válasza Carasc0 (#7875) üzenetére


epzon
őstag

neked kell eldönteni mi a fontosabb
- a kiszámítható ultra alacsony lapköltség 3 évig garantálva
- több funkció, cserébe drágább nyomtatás és kevesebb garancia

Mivel keveset nyotmatsz ezért mindkettőről le lehet mondani, hiszen kevesebb nyomtatásnál kevesebb a megtakarítás (hacsak időközben nem jön meg a kedved a nyomtatáshoz), viszont a funkciókat sem fogod igazán kihasználni mivel keveset használod a gépet.

remélem tudtam segíteni :)

(#7882) Carasc0 válasza Gergőke88 (#7878) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Köszönöm a válaszokat! Igen látom kerek 50e egy ilyen gép.... Megfontolandó....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7883) epzon válasza Carasc0 (#7882) üzenetére


epzon
őstag

csak arra nem vonatkozik az ingyen 3 év garancia

ahhoz kb 7000 Ft pluszba

(#7884) Carasc0


Carasc0
őstag

Az-az igazság, hogy nem igazán akartam most 50e Ft-ot költeni nyomtatóra. Max 40e. Ezért gondoltam Canon MG6650-re az ára miatt. Végülis amennyit nyomtatok vele talán 2-3 alkalom, ha veszek hozzá 1 évben patront.

Nem tudom ennek a gépnek mennyi a nyomtatási költsége..... Még meg rágom.... :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#7885) epzon válasza Carasc0 (#7884) üzenetére


epzon
őstag

egy szett patron a canonhoz ~ 12-14 000Ft és 300 oldal kapacitású
1 fekete oldal ~ 10 Ft
1 színes oldal ~ 40 Ft

(#7886) SPF


SPF
senior tag

Sziasztok!

Multifunkciós nyomtatót keresek. Olyan kellene, amin fénymásolásnál lehet sötétíteni/világosítani.
Havi kb. 100 oldalra lenne használva, inkább toneres legyen, mint tintapatronos. Az sem baj, ha működik utángyártott tonerrel.

Mit ajánlanátok?

(#7887) epzon válasza SPF (#7886) üzenetére


epzon
őstag

színes vagy fekete?

(#7888) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Még mindig nyomtatót keresek, nagyon tanácstalan vagyok.
Nagyon tetszik az EPSON-nak a külső tartályos megoldása (főleg azért, mert egyszerű tölteni, és olcsó), de valamiért Hollandiában elérhetetlenek ezek a nyomtatók (próbáltam a német ebay-en, és árösszehasonlító oldalakon is keresni, de sehol nem láttam), és a garancia miatt szeretném minél közelebbről megvenni.

Amit szeretnék/nem kell:

Ami nem kell az az, hogy színesen tudjon nyomtatni, bőven elég lenne a fekete is. A3, és fotó szintén teljesen felesleges lenne.

Amit szeretnék:
- duplex legyen (nem is a nyomtatás, inkább scannelés miatt), és lehetőleg tudjon scannelni úgy is, hogy behúzza az oldalakat
- wifiről való nyomtatás
- havi nyomatást nehezen tudnék jósolni valószínűleg nagyon fluktuálna, lehet, hogy csak 50-100, de lehet, hogy néha 1000 fölött lenne amit kell nyomtatnia (olyan, hogy hónapokig állna, nem lenne, valószínűleg minden héten lenne használva, ha másnem pár random oldalt kinyomtatnék vele, ha tintás lesz a befutó)
- utóbbi miatt viszont jó lenne, ha a patron/toner nem 100-200 oldalt bírna, hanem lehetőleg legalább 1000-2000 körül tudna
- lézer/tinta mindegy lenne.

Utángyártott patrontól pedig nem riadnék vissza, az általám eddig nézett nyomtatókhoz mind találni olyanokat amik megbízhatónak tűnnek, legalábbis gondolom, hogy az olyan eladók, akiknek több, mint 100 ezer feedback-jük van nem sz.rt árulnak. Egyébként ha esetleg probléma lenne a nyomtatóval, akkor azt lehet bárhogyan is ellenőrzini, hogy utángyártott patronnal/toner-el volt használva?

Én eddig nagyjából a következő nyomtatókat szemeltem ki:
HP Officejet Pro 8600
Brother 7065DN, 7070DW

Mint ezekből is látszik, kicsit rugalmas vagyok az "elvárásaimmal" kapcsolatban. Vagyis a céljaimnak leginkább megfelelő, olcsón fenntartható nyomtatót keresem 60k (200EUR) alatt, semmihez nem ragaszkodom feltétlen, mert ha van valami ami majdnem tökéletes, de esetleg valamit nem tud, akkor kompromisszumra hajlandó vagyok.

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7889) epzon válasza laci06 (#7888) üzenetére


epzon
őstag

rendeld itthonról garancia kint is lesz rá, maximum kicsit hoszabb ideig javítják (mert nincs alkatrész náluk raktáron, csak rendelésre hoznak)

egyébként jó választás lehet még az EPSON WP-4525DNF (ha még lehet kapni) vagy az utódja az EPSON WF-5620DWF

(#7890) SPF válasza epzon (#7887) üzenetére


SPF
senior tag

Elég a fekete.

(#7891) roby42


roby42
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki a Canon Pixma 7150-nél költséghatékonyabb multifunkciós nyomtatót CD nyomtatás funkcióval?Utángyártott patronnal használom.
Kár,hogy az Epson külső tintatartályos nyomtatóinál nincs CD nyomtatás funkció.Köszi

(#7892) Gergőke88 válasza roby42 (#7891) üzenetére


Gergőke88
addikt

Epson L800 tud nyomtatni lemezre.

(#7893) roby42 válasza Gergőke88 (#7892) üzenetére


roby42
csendes tag

Köszi,de mindenképp multifunkciós készülék kellene.

(#7894) mancs53


mancs53
újonc

Sziasztok.
Egy olyan multifunkciós nyomtatót szeretnék venni otthonra egyszerű havi 10 oldal nyomtatására, ami tölthető különálló tinta patronokkal rendelkezik-

A tölthetőn azt értem ha kifogy a gyári patron akkor max. egyszer vennék után gyártott patront.
Amit később 1 literes vásárolt színenkénti tintából tölteném felén saját magam újra , akár kesztyű, és inekciós tű segítségével.

Így garantáltan olcsó lenne a töltésem,nem probléma ha tintás lenne a kezem.

Régen epson stylus3650cx volt és töltögetve volt így a tartálya.
5éves lett és megfáradt a gép
Olyan gép kell amit lehet így tölteni és nem tilt le. Köszönöm.
Szegény vagyok , és szerintem az utána gyártott tintapatronok ára is drága, ezért szeretnék több patronos nyomtatót amit saját magam tudok tölteni otthon.
Ötlet?
köszönöm.

(#7895) epzon válasza mancs53 (#7894) üzenetére


epzon
őstag

ezt már feltalálták gyáriban is

EPSON külső tintatartályos gépek

(#7896) mancs53 válasza epzon (#7895) üzenetére


mancs53
újonc

Köszönöm a választ.
De vannak kétségeim.

Egy ilyen gép amit ajánlasz az:
Epson L210 ultranagy kapacitású multifunkciós tintasugaras nyomtató 55.000-ft. 3 év garival.
Itt valóban nem lesz piszkos a kezem.
Ki vesz ennyiért otthoni pár használatra nyomtatót?

Ennyiért veszek 4 drb *12.000-ft 48.000ft összesen CANON Multifunkciós nyomtatóPIXMA MG3550 nyomtató 3 év garanciával..darabjáért
ami 12 évet jelentene...
Itt mindig új gépet kapok 3 évente.

Na most komolyan megérné nekem egy ilyen gépet venni,?

Nem jó akkor CANON Multifunkciós PIXMA MG3550 nyomtató?
Igaz ez sok mindent tud.
Viszont nekem is számít a tinta töltés,
Lehet tölteni a canon ilyen tipusú patronját otthon?
Jó az olyan nyomtató ahol a a patronok száma csak kettő egy fekete és egy vegyes színes ami nagyon kicsi a beletölthető mennyisége és drága is, megéri az ilyet venni?
Ha megéri tölteni és lehet akkor megvenném, de lehet tölteni ezt vásárolt tintával?

(#7897) Dr_Syrex válasza mancs53 (#7896) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

"Érdekes" az okfejtésed, de igencsak távol áll a valóságtól :)

Először is az a canon multi, amit említesz, kb mindenhol 17000 forint (de tegyük fel hogy te mégis 12-ért veszed)
A 3 év garancia meg szép dolog, de mire lejár, már nem biztos, hogy kapható lesz ez a típus. Ha meg egyszerre veszel 4 darabot, akkor a gari is egyszerre jár le. Szóval ebből sehogyan sem lesz 12 év ;)

Az üzemeltetési költsége pedig hidd el, nem kevés pénzedbe fog kerülni már "átlagos" használat mellett sem 3 év alatt.
De te tudod, nincs erőszak :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7898) roby42


roby42
csendes tag

Hol láttál canon-t 3 év garival?

(#7899) epzon válasza mancs53 (#7896) üzenetére


epzon
őstag

csak egy javaslat nem kötelező megvenni

de ahogy írták a canon 17 000 Ft ( 3év gar mindegy is mert megbarkácsolod, úgyhogy 1 év garod sincs a készülékre), plusz vedd meg hozzá a töltőszettett és bajlódj vele, netán néha a fej is tönkre megy benne, mert éppen nem használod néhány hétig

3 év alatt bőven összejön az az 55000 és tized annyit tudtál nyomtatni

aki ezt akarja megteheti, de hidd el sokan inkább a kiszámítható stabil megoldásokat preferálják

(#7900) QwErTy42 válasza mancs53 (#7894) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ilyen nyomtató nincs, amit Te keresel.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.