Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) trickyy válasza trickyy (#7400) üzenetére


trickyy
senior tag

Kár, hogy nem wifi-s.

bocs a sok üzenetért lejárt a szerk.

(#7402) Rotor82 válasza trickyy (#7401) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Akkor L355

(#7403) epzon válasza trickyy (#7400) üzenetére


epzon
őstag

egy teljesen új tinta szett 4x70ml kb 8-10 000 Ft, viszont ez 4000 fekete és 6500 színes oldalra elegendő
Ha wifis kell akkor az L355 jó lehet

ha etiket cimkére kell nyomtatni arra jó az L210 vagy az l355 is, ahhoz felesleges külön speckó nyomtatót venni

(#7404) CactuS válasza epzon (#7367) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megjött tőlük az M200as, szuper, sokkal gyorsabb, mint a kollegina L210-ese. Az egyetlen bibi a Cover Plus-val van. Nem tudtam beregisztrálni, felhívtam az Epson képviseletét, ők azt mondták, hogy nem a megfelelőt kaptam (E600/800as), így nem tudják társítani az M200ashoz, cseréltessem ki a kereskedővel. Persze ahhoz, hogy beregisztráljam ki kellett bontani a CPs borítékot, így nem tudom, hogy mennyire fog ez tetszeni a boltnak (mondjuk nem az én hibám, hogy rosszat kaptam).

Edit: Közben már írt is a bolt, hogy szerdára küldik a jót és adjam a futárnak a régit. Ezt se gondoltam volna, gyorsak, pontosak és egyből utalásos számlát adtak, nem előre utalást kértek. Azt hiszem nyertek egy fix vevőt a következő nyomtatóinkhoz. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7405) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Testvérem A3-as nyomtatót szeretne venni. Egy Brother MFC-J4110DW típusú készüléket nézett ki, mi a véleményetek róla? :)

Előre is köszi a segítséget. :)

Üdv.

(#7406) Ayden89


Ayden89
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég lehalt a Canon MG5150-esünk itthon, és érdeklődni szeretnék, hogy hasonló tulajdonságokkal rendelkező létezik-e Canon-ból mostanság (olcsó utángyártott patron, scannelés, kétoldalas nyomtatás, stb.) Ha igen melyik lenne az?

Előre is köszi a segítséget.

Ayden

Nexus 5 w/ Android M

(#7407) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

50-70e Ft-os ársávban milyen nyomtatót ajánlanátok kisirodai környezetbe?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7408) epzon válasza fi:zi'k (#7407) üzenetére


epzon
őstag

mit tudjon?

csak nyomtató? havi hány oldal? színes fekete? van e valami speciális igény, elvárás?

(#7409) fi:zi'k válasza epzon (#7408) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jogos, kicsit kapkodok most.
AIO kellene, alacsony lapköltséggel, színes, havi 10e oldal max terhelhetőség már megfelel, lapadagoló scanneléshez.
Eddig Borthert, Lexmark-ot és Samsung-ot néztem, bár csak lézereket. Te biztos tudsz ajánlani vmi jó Epzont. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7410) epzon válasza fi:zi'k (#7409) üzenetére


epzon
őstag

Először is ne lézert nézz mert azoknak megfizethetetlen az üzemeltetésük, márkától függetlenül.

Havi 10000 oldal az a valós nyomatmennyiség?

Amit ajánlani tudok az az EPSOn WF-5620DWF ez tudásban sebességben egyenértékű sok lézerrel, költségben pedig min fele annyiért nyomtat

vagy HP officjet 8600 pro az is hasonló kategóriás gép

(#7411) fi:zi'k válasza epzon (#7410) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem valós természetesen, csak gondoltam, ami már ennyit bír, az kicsit masszívabb belül is.
Ami viszont nem túl nyerő vele, hogy ~100e Ft-ba kerül. 80e körül meg kellene húzni a határt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7412) QwErTy42 válasza fi:zi'k (#7411) üzenetére


QwErTy42
addikt

A HP 8600 60-65 a 8600 Plus 80 ezer.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7413) beegee


beegee
csendes tag

Hello,

Epson xp-510-röl mi a véleményetek? otthoni hasznalatra les, elvileg tud keret nelkül kepet nyomtatni, bar ez csak ha gyorsan szükseges, akkor lenne. Wifi nekem szinten fontos.
Utangyartott patronnal egesz olcson üzemeltethetö, neha lehet 100 oldal mennyisegü nyomtatás, de evente 1-2 alkalomnal nem több, a többi estben otthoni normal hasznalatra kell.

Epson L355 lett volna, de keret nelkül nem tud nyomtatni, es itt nemetorszagban valamiert nem is kaphato.

köszi,
beegee

beegee

(#7414) epzon válasza fi:zi'k (#7411) üzenetére


epzon
őstag

Akkor nézd meg az elődjét a WP-4525DNF-es verziót ez olyan 70 környékén már kapható

(#7415) fi:zi'k válasza QwErTy42 (#7412) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Árgép szerint 70e körül megvan a Plus is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7416) QwErTy42 válasza fi:zi'k (#7415) üzenetére


QwErTy42
addikt

Árgép hazudik. :D

De ha valóban találsz annyiért, akkor oké. Szerintem a 75-80 az reálisabb ár.(inkább 80)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7417) fi:zi'k válasza QwErTy42 (#7416) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Inkább 71-72 lesz az.

Itt van 4 modell, melyiket javasoljátok:
Lexmark - OfficeEdge Pro5500 - 61415 Ft
Epson Workforce Pro WP-4535DWF - 68890 Ft
HP Officejet Pro 8600 Plus - 71678 Ft
HP OfficeJet Pro 8620 - 79999 Ft

Sajnos sürgős a dolog és még elég, rengeteg dolgom van, így nem tudom beleásni magam. :(
Jelenleg van egy Brother MFC--260 AIO, amivel teljesen elégedett vagyok, illetve egy Lexmark E330 mono-lézer, ami szintén rendben van. Tehát a márka nekem mindegy, csak jó legyen és tudja a korábban írtakat.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7418) QwErTy42 válasza fi:zi'k (#7417) üzenetére


QwErTy42
addikt

A Lexmark kivetelevel barmelyiket.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7419) trippla


trippla
tag

Sziasztok

Szeretnék tekercsre gyártott pálinkás címkékre gyártási időt nyomtatni utólag, viszont nem tudom, hogy ezt milyen nyomtatóval tudnám precízen megoldani. Tudnátok ebben segíteni?
Előre is köszönöm!

(#7420) Tomi7887


Tomi7887
aktív tag

Sziasztok, kb 20 körül keresnék nyomtató otthonra. Mindenképpen wifi kellene és, hogy legyen benne szkenner.

Van két jelöltem hp 2545 és canon 3550.

Ti melyiket ajánlanátk inkább? Sokat nem nyomtatnék, főleg szkennelésre kellene. Esetleg ezek tudnak-e olyat, hogy sacan to email vagy desktop?

nagyon köszi a segítséget!

-

(#7421) atala válasza trippla (#7419) üzenetére


atala
Topikgazda

Rajta van az üvegen? Ha nem, akkor bármelyik nyomtatóban be lehet állítani egyéni papír méretet, és a photoshopban, vagy hasonló programban be lehet állítani ugyan azt a papír méretet, rajta a dátummal.

(#7422) QwErTy42 válasza fi:zi'k (#7417) üzenetére


QwErTy42
addikt

A két drágábbik HP tud kétoldalasan szkennelni és másolni is, míg az olcsóbb verziók kisebb számozással csak nyomtatni tudnak kétoldalasan.

Tomi7887: a HP-t válaszd. Gazdaságosabban üzemel és üres színes patron mellett is tudsz feketével nyomtatni, míg a Canon nem.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7423) rozmla válasza atala (#7421) üzenetére


rozmla
csendes tag

Ahogy előttem írták a HP tényleg jó választás
[link]

fi:zi'k:

Szerintem lexmark és epson nem rossz, de a hp-k jobbak, én a 8600 plust választanám
[link]

trickyy:

Színenként 70ml-t tartalmazó tinta (neked kell betöltened a patronba ami oldalt van csatolva) [link] 1990 Ft (eredeti epson)

Ne floodolj! Használd a szerkesztés gombot, ha 5 percen belül módosítanád, vagy kiegészítenéd egy hozzászólásod.

[ Módosította: Qru ]

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

(#7426) fi:zi'k válasza QwErTy42 (#7418) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért?

(#7422) QwErTy42
A kétoldalas scan azt jelenti, hogy egyszerre két oldalt scannel be?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7427) epzon válasza rozmla (#7423) üzenetére


epzon
őstag

miért jobb a hp?
az állításainkat támasszuk is alá légy szíves

(#7428) _X10Dead_ válasza epzon (#7427) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ugy tunik a HP olcsobb, es üzemeltetni is olcsobb.

(Mondom ezt szomoruan, mivel egyreszt piezzo-fan vagyok, masreszt zsigerbol utalom a HP nyomtatokat)

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#7429) QwErTy42 válasza fi:zi'k (#7426) üzenetére


QwErTy42
addikt

Lexmark már befürdött a tintasugaras nyomtatókkal, ezért tavaly vagy azelőtt ki is szállt a piacról. Hozzájuk patront venni egyre nehezebb és mindig is problémásabb volt, mint a Canon, HP, Epson trióhoz.
Másrészt a Lexmarknak csak a fekete lapköltsége baráti, a színes konkrétan horror. Ez volt az apró-betűs rész, amiről nagy előszeretettel hallgattak.

A kétoldalas szkenner egyutas vagy kétutas. Ezekben kétutas van, ami annyit jelent, hogy egy mechanika megfordítja a papírt miután az egyik oldalt beszkennelte.
Egyutas duplex szkenner csak a drágább lézerekben van( ha jól tudom, talán még a drágább HP OJ Pro X szériás gépekben... de az már teljesen más történet).

A HP pro:
-üres színes patronokkal is működik
-a garancia kibővítése esetén( ami regisztrációhoz kötött) a futár a következő munkanapon cseréli a nyomtatót és nem a napokkal vagy még később
-szolgáltatásban, szoftveres funkciókban többet nyújt( fax to e-mail, közvetlen e-mailbe szkennelés, hálózati távfelügyelet)

Epson pro:
-a festéke ennek bírja a leginkább, ha nyakon öntik egy pohár vízzel
-van extra hátsó lapadagolója, amin a vastagabb, keményebb hordozók egyenes úton tudnak átmenni

rozmla : Azért óvatosan ajánlgasd a fos-szar utángyártott patronokat! Az Epson a piezo fej miatt minden kellően híg és viszkózus folyadékot kiköpköd magából de a HP Thermal Inkjet fejéb a nagy hőterhelés következtében szabályosan beleég a festék.
Másrészt míg a gyári kellékkel hónapok alatt sem száradna be a fej, addig az utángyártottba 1-2 hét alatt úgy belerohadhat a festék, hogy a kedves vásárló vehet majd új nyomtatófejet 20-25 rongyért...
Nem mellesleg ezzel az akcióval bukja a kedves vásárló a garanciát.
Gyárival is elnyomtatnak 3 forintért egy oldalt feketében(12-14 forintért egy színest) ezek a gépek. Nem hiszem, hogy egy ilyen drága nyomtatónál van értelme utángyártottal bohóckodni.

A gyárit sem ártott volna linkelned. Vagy csak fostalicska kínait árultok?

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7430) MaLacccKa


MaLacccKa
csendes tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm részére keresek egy nyomtatót.

A kritériumok: Hiper megbízható, mert hiper amatőr részére lesz
Havi 10-15 oldalt nyomtat, max. 100.
Szkenneljen, másoljon, nyomtasson.
Kétoldalas nyomtatást tudjon és ha lehet színes legyen, de ez utóbbi nem kötelező.
Ha tintás, márpedig valószínűleg az, akkor olcsó legyen hozzá a patron és a patronban legyen a fej, ne a nyomtatóban.
És persze a körülményekhez képest olcsó is legyen.
Meg jó sok gari.
WiFi nem kötelező!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#7431) trippla válasza atala (#7421) üzenetére


trippla
tag

A címkére üvegre felrakás előtt szeretnék nyomtatni. Ki van hagyva rajta két hely, ahova kellene a számokat feltüntetni. A címkék tekercses papíron vannak és nem tudom milyen programmal tudnám beállítani, hogy hány db-ra nyomtassak. Nem szeretnénk, ha ez a nyomtatás elcsúszna. A papírt is kézzel vágnánk el, így nem mindig egyforma a kezdő margó. Szerintem olyan nyomtató kellene, ami tudja érzékelni a címkék helyzetét.

(#7432) atala válasza trippla (#7431) üzenetére


atala
Topikgazda

Értem. Akkor passzolom.

(#7433) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! A másik topikban nem kaptam választ erre. Elég akut a dolog, köszönöm ha tudtok segíteni. :R

szerkesztve, köszönöm, hogy kedvesen szóltál a hibáért. :W

[ Szerkesztve ]

(#7434) mikk2000 válasza PRDZsolesz (#7433) üzenetére


mikk2000
őstag

Egyetemen nem tanítják hogy kell megadni egy linket úgy hogy működjön is? :)

[ Szerkesztve ]

(#7435) PRDZsolesz válasza mikk2000 (#7434) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Egyébként, ha már itt tartunk, általános iskolában nem tanították a vessző használatát? :) Az eredeti kérdésemre érdemleges válasz esetleg?

(#7436) mikk2000 válasza PRDZsolesz (#7435) üzenetére


mikk2000
őstag

Kösz hogy feltételezed rólam hogy eljutottam addig, ahol a vesszőt tanítják :D

(#7437) nyurga82


nyurga82
tag

A két multifunkciós lézernyomtató közül melyiket javasoljátok?
Samsung SL-M2070
Epson Aculaser MX14

(#7438) Gergőke88 válasza nyurga82 (#7437) üzenetére


Gergőke88
addikt

Samsung.
De ha belefer akkor hp 1132.
Szerk.: sztem az az epson erosen kifuto modell.

[ Szerkesztve ]

(#7439) atala


atala
Topikgazda

Kellene vennem egy multifunkciós hálózatra köthető lézert. Két típust találtam, amihez olcsón megoldható az utángyártott, toner, vagy a töltése.
Melyiket javasolnátok?

[Xerox Workcentre-3045NI]
Brother MFC7360N]

Most kimondottan lézert keresek, tintás már van.

(#7440) atala


atala
Topikgazda

Most, hogy jobban megnéztem, a Brothet szimpatikusabb, mert zárt a papír tálcája, valamint olcsón lehet hozzá venni dob egységet. Igaz, csak 12 e oldalra jó, de 6-7 ezerért már kapni hozzá. Az eredeti is csak 20e.

(#7441) atala


atala
Topikgazda

Következő versenyző. Eddig ez tűnik a legjobb vételnek. 3 év garancia!
[Brother DCP7065DN]

[ Szerkesztve ]

(#7442) mata89


mata89
csendes tag

Samsung ML-1675 lézernyomtatóm van. Amikor megvettem kb 2,5 éve akkor azt mondta az eladó, hogy ha kifogy a demo patron akkor csak gyári tonert fogad majd el. Utántölteni illetve utángyártott tonert csak akkor fogad el ha "megcsipelik" előtte (valami drótot kell átforasztani). Tud erről valaki valamit?

(#7443) _X10Dead_ válasza QwErTy42 (#7422) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ebben az "üres színes patron mellett is tudsz feketével nyomtatni" dologban biztos vagy? A HP supporton elég régóta megy az anyázás, hogy bizony nem.
Esetleg született valami megoldás időközben?

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#7444) QwErTy42 válasza _X10Dead_ (#7443) üzenetére


QwErTy42
addikt

Keresd meg az adott készülék használati utasításában vagy kezelési útmutatójában, hogy tintahelyettesítő mód( vagy mi a tök).
Pl.:

HP Deskjet1510 41. oldal.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7445) _X10Dead_ válasza QwErTy42 (#7444) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Szoval, csak feltételezés volt :(

Akkor a később érkezők kedvéért tegyük tisztába: A HP OfficeJet 8600-as sorozat esetében ne tessék a common sense-re hagyatkozni! Ugyanis - jelenlegi tudásunk szerint - NEM nyomtat BW-ben színes patron nélkül.
[Megy is az anyázás rendesen...]

(Ha valakinek van közvetlen tapasztalata ez ügyben, legyen olyan kedves erősítsen meg, vagy javítson ki)

X.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#7446) QwErTy42 válasza _X10Dead_ (#7445) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szines patron nelkul vagy ures szines patronnal!? A ketto nem ugyanaz! Az ures szines patront nem kell kivenni es akkor mennie kell.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7447) somodisoma


somodisoma
senior tag

Azt egyenlőre nem tudom milyet vegyek (most van folyamatban), csak azt tudom, hogy milyet NE vegyek: Most ment tönkre a pár nappal több, mint egy éves HP desjet 5525-ös gépem lapadagolója, úgy, hogy még a gyári patronok vannak benne... A HP javasolt egy független szervízt, ahova bemehetek, 7000+ÁFA áron tisztítják, vagy megmondják mi baja, és eldönthetem, hogy megcsináltotom-e.

Nem az a fő bajom, hogy tönkrement, hanem az, hogy még a gyári patron sem fogyott ki és így is tönkrement.... (50-100 oldalt nyomtathattam?!?!?!?)

Most gondolkodok, hogy milyen más gyártót vegyek, ettől pedig hogy szabaduljak meg... A HP tőlem nem lát soha pénzt az tuti, mert szerintem ez gyári hibás készülék, de telefonba persze a fogalmat sem ismerte az ügyfélszolgálat...

[ Szerkesztve ]

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#7448) Gergőke88 válasza somodisoma (#7447) üzenetére


Gergőke88
addikt

Köszönjük Emese.
:U

(#7449) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

WiFi képes nyomtatót szeretnék venni, jelenleg ez a két versenyző van:
- Canon PIXMA MX455
- HP Deskjet Ink Advantage 2545

Melyiket ajánlanátok?

(#7450) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Multis lézernyomtatót szeretnék venni nemsokára. Árban ne legyen drága. Mono nyomtatásra elég lesz. Lényeg hogy lehessen töltetni és utángyártott is legyen hozzá, tehát a kellékek pótlása egyszerű legyen és persze menjen Windows 8 alatt jah és ha lehet ne foglaljon sok helyet, bár ez nem létfontosságú. :)
Miket ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.