Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) 7 válasza namivanmar (#14098) üzenetére


7
addikt

Mondtam, hogy az sokkal drágább lesz a Durandalnál.

Az egyetlen hivatalos Ducky-disztribútor Európában a Ducky Nordic, náluk lehet egyedül ISO layouttal kapni. A http://teraset.net oldalon keress rá a Ducky szóra a keresőben.
Úgy látszik, ez már elavult, mostanra lett egy sor másik európai partner is, itt nézz szét.

[ Szerkesztve ]

(#14102) 7 válasza Peddy789 (#14100) üzenetére


7
addikt

Persze. Ugyanúgy kell, mint a normál billentyűknél, csak a leszedésnél és visszarakásnál kell egy kicsit jobban odafigyelni. [link]

(#14103) anytime válasza anytime (#14094) üzenetére


anytime
őstag

Sikerült megoldanom, öröm és boldogság :)

(#14104) Stigma.HC válasza anytime (#14103) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Egy kis leírást tudnál mellékelni hogy sikerült? :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14105) cleric válasza Peddy789 (#14040) üzenetére


cleric
tag

Itt talaltam olcsobban Osmiumot, iponon epp felfele megy az ara...

https://lightyear.com/go/adam149

(#14106) Peddy789 válasza cleric (#14105) üzenetére


Peddy789
őstag

már megvettem 30,7ért odase neki

(#14107) do3om válasza Peddy789 (#14106) üzenetére


do3om
addikt

Írtad hogy problémád van vele az megoldódott?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#14108) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

vettem végül egy modecomot, a színe nagyon tetszik, meg a mattsága. Első blikkre fasza, bár kicsit hangos a bill, viszont jó a nyomáspontja. Nekem a kék sem zavaró, mint többeknek, de tény, hogy a piros nagyon ott van. Egyelőre kellemesnek tűnik, de azért érezni, hogy nem 10eznsokezres cucc. Na mindegy, remélem beválik a gazdájának majd..

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#14109) mqm válasza bb0t (#14108) üzenetére


mqm
senior tag

ModeCom nagyon megy most. :D
Remélem maradnak ennél az ár/érték aránynál..
Nincs valami fain egerük véletlen? :DD

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14110) GeryFlash válasza Chereiose (#14097) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hali!

Ilyen billenytűzetem van, gyorsan összegezve, megéri az árát. Sajna vannak hibái, nekem a lábai 2 hét után letörtek, és nem emlékszem hogy annyira püföltem volna. A másik gond, hogy kamu a 6 gombos lenyomás, illetve nincs némító gomb (mondjuk én ts-re beállítottam mást, szóval meg lehet oldani).
Formaterve szerintem egyszerű, de jó, a billentyűk jó helyen vannak, nagy enter és backspace. A piros billentyűk ha nem tetszenek akkor kicserélheted feketére, adnak a hozzá +wasd-t meg nyílgombokat, sőt még egy billentyűkiszedőt is, hogy könnyebben menjen a csere.
Probléma még esetleg, hogy gépelésnél el lehet fáradni, mert erősen le kell nyomni a billeket, illetve amit még észrevettem, hogy bizony a piros billentyűk mintha kopnának, azért 1 év alatt ez kicsit gáz, nem használtam olyan rohadt sokat.
Amúgy a médigombjai nem rosszak, viszont az még negatívum, hogy a kábele nem valami hosszú.
A lényeg, hogy 5 ezer Ft alatt ez jó választás, ha tesztelnék tetsziket kapna, arra jó amennyiért adják (2-3ezer Ft)

Genius-kb-g235

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14111) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Hellosztok.
Szinte a teljes fórumot végig olvastam billentyűzet vásárlása előtt. Világítós, magyar billt szerettem volna venni. Célegyenesben 3 termék maradt: Tesoro Durandal Ultimate, Gigabyte Osmium és Roccat Isku FX.
Tesorot sokan dicsérik, pedig közelről bűn ronda. Mechanikus billentyűzet meg, szintén érdekes. Én pl nem szeretem a túlzottan magas billentyűket. Kipróbálva a brown és black típusút is nekem hangosak voltak. Régi iskolai IBM gépeknél volt hasonló. Ha valakinek tetszik, hát vegye. Amúgy a Tesorón is vannak hibák. 7es gomb, ékezetes gombok, macro kezelés stb.
Másik az Osmium volt. Őt az első játékos után dobtam egyből, nem kell nekem mechanikus. Maradt a Roccat. Huhú most biztos kapom a láma mit vett, pedig nem ajánlott a fórumon, mert gyatra stb. Nos. Még jó hogy megfogadtam egykori ismerősöm javaslatát, interneten ne akarj meggyógyúlni, s ne akarj 100%os következtetést levonni egy adott termékről.
Külső, anyaghasználat:
- nagyon egyben van, nem recseg, ropog
- van fényes felület rajta, de nem zavaró, wasd és a csukló körül nem az, szerintem inkább szépen mutat miatta az asztalon
- gombok nem magasak, távolságuk jó, nem ütöttem félre egyszer sem
- nem lötyögnek annyira, leütéskor inkább notebook billentyűzeteire hasonlít
- világítás kellően jó, talán 1-2 helyen van takarásban, multimédiás részen kár h nem világít, pedig a macro gombok kéken izzanak, ez mondjuk fura, erre már nem tellett
- csuklótámasz kényelmes, nem csúszik
- jól tapad az asztalhoz, nem csúszik
Belső, szoftver, egyéb:
- nem adnak cd-t netről szedjük le a drivert
- könnyű, átlátható felület, beállítás után aki írta fél perc mire reagál, hát nálam apply, villan egyet és kész
- profilokat gyorsan vált, macrokat is jól kezeli
- elsőnek rengeteg beállítási lehetőség, gondoljuk át mit hova szeretnénk, játékokon belül mi az ami kellhet és aztán állítsuk

Végére, ezek után furcsán nézem azokat a hozzászólásokat amik csak fikázzák a terméket. Lehet piszok drága, de mi nem az? Ha ezer eurokat keresnénk máshogy látnánk. Nekem hozta az igényeimet. Nem hangos, kényelmes, akár pinken világít, látom sötétben (gépíró tanfolyam lehet kijött volna az árából), van rajta extra gomb, jól néz ki, kényelmesen tudok írni vele, bár most telóról szenvedek, csak az ára tényleg sok volt. Nem bántam meg, hogy megvettem. Én simán ajánlom bárkinek. Ha kérdés van válaszolok, hátha kimaradt valami.

(#14112) anytime válasza Stigma.HC (#14104) üzenetére


anytime
őstag

A leírás du. vagy este megy majd privátban.
Semmi extra, pár modat lesz, igazából csak annyit hoztam ki belőle, hogy az adott játékban (IL2), tudom programozni a gombokat. Nekem elsősorban erre kellett, a windows része nem igazán érdekel.
Üdv:
A

(#14113) bb0t válasza mqm (#14109) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Vannak neki, kérdés, hogy milyenek..

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#14114) ignorant


ignorant
senior tag

ROCCAT Ryos MK Glow-val van valakinek tapasztalata?

(#14115) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e tudomásotok olyan billentyűzetről, ami olcsó és képes egyszerre jó sok (8-10) gomb lenyomásár érzékelni.
Egy retro gépet építek, és Mortal komban, Streetfighter2, DynaBlaster, stb játékokhoz kell ilyen billentyűzet két játékos módhoz.
Gondolom, PS2-t érdemes nézni, ugye?
DOS és Win98 alatt kell mennie. :U

Kössz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14116) Peddy789 válasza do3om (#14107) üzenetére


Peddy789
őstag

jah, bár elég trágya ez a gigabyte support, csak akkor tudsz a forumon helpet kérni ha beregeled a terméket, de ahhoz az SN en kívül kell egy másik kód amit nem automata küld e-mailben... komolyan erre mi szükség van? amugy 3nap voplt mire megkaptam... a szoftver se valami ász igazából, sokkal jobbra meglehetne csinálni, csak gondolom levan szarva

Maga a bill amugy nagyon tetszik, igazából Oringel annyira nemdurva a hangja, van hangosabb membrános talán, jó masszív, a fényerőt nagyon kicsi lépcsőkben lehet állítani, a kitámasztása atombiztos. Ennek ellenére elgondolkodtam hogy kell-e ez nekem 30ezerért, hogy lehet visszaviszem.. de asszem megtartom, úgy érzem elleszek vele jósok ideig, viszont megértem ha valaki nem akar ennyi pénzt kiadni erre, én nem is javaslom csak ha tényleg van elég fölösleges pénz. Én jelenleg úgyérzem nem nagyon lett volna okom a gép más részeire költeni, viszont folyamatosan dolgozgatok és volt fölös pénz. Tehát összegezve nagyon bejön a termék, de ha van másra költeni a pénzt, erősen meggondolandó.

(#14117) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Tud valaki segíteni miben különbözik a Trust GTX 280-tól ez :Trust led illuminated, mivel az előzöt keresetem, és az utóbbit találtam, áruk hasonló ?

Köszönöm.

(#14118) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok egy egyszerű és olcsó vezeték nélküli billre lenne szükségem (esetleg egérrel)
Nemkell semmi spéci nem gamernek lesz csak netezni meg esetleg az ágyból beletekerni a filmbe.

Jelenleg egy sima mezei vezetékes logitech bill van meg egy A4tech Wop35 egér. nem lenne baj ha hasonló tudással rendelkezne gombok tekintetében az egér mert faterom imádja (én utálom ahogy ő használja de ha neki jó akkor jó :D )

Karácsonyra lenne szóval sos lenne :D

Köszike

(#14119) thomasvold válasza Songo (#14118) üzenetére


thomasvold
őstag

Genius

A4Tech

Logitech

[ Szerkesztve ]

(#14120) Songo válasza thomasvold (#14119) üzenetére


Songo
senior tag

Köszönöm ez a genius meg is nyerte :D már be is rendeletem.
Kellemes ünnepeket

(#14121) thomasvold válasza Songo (#14120) üzenetére


thomasvold
őstag

Nincs mit, kellemes ünnepeket viszont :)

(#14122) zack


zack
nagyúr

Feltettem mindkét általam választható bill-t az apróra. G710+
G19s

Az a terv, ha valamelyiket elviszik, akkor jön az Osmium, ha nem, akkor maradok a G710+-nál és azt meg is tartom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14123) Soucaller


Soucaller
tag

Genius Imperator erről mondana valaki valamit milyen találkozott e már ilyennel stb. mert gondolkodóba estem, mert itt is van fönt pár darab. :U :R

(#14124) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Kaptam barátnőmtől egy Genius KB-G255ös billentyűzetet. Igazából nekem az tetszik benne, hogy nem ilyen csiricsáré hiper szuper gamer billentyűzet. Hanem szép kis szolid , világít ilyenek... Na de nem is ez a lényeg. A móka ott kezdődött, hogy beléptem codba, hogy letesztelem. És pár kör után feltűnt hogy ha nyomom egyszerre a W+A+ G (gránát) és ugrani akarok közbe nem engedi az emberem leblokkol és megáll egyhelybe. Iszonyat idegesítő mert így kb használhatatlan a billentyűzet. Kipróbáltam az én régimmel + másik kettővel amiből az egyik ugyancsak usb-s mindegyikkel hibátlanul végre lehet ezt hajtani. És kb 1000 forintos több éves billentyűzetek. Szóval ez a problémám lenne vele és nem is értem ,hogy akkor minek írnak rá olyat hogy ennyi meg annyi gombot lehet lenyomni egyszerre érzékeli mindet. Ha a 10 éves régi billentyűzetemmel meg lehetett ezzel meg nem . Amúgy minden gomb hibátlanul működik rajta szóval még az se lehet baj.... Találkozott már valaki ilyen hibával? Vigyük vissza garanciára, vagy a gépen kéne állítani valamit vagy mi lehet? A válaszokat előre is köszi.

(#14125) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

Sziasztok,

sok gépeléshez keresek mechanikus magyar kiosztású billentyűzetet (valszeg MX brown). Nagy enter legyen rajta. Numerikus rész nem baj ha nincsen, legszívesebben printscreen/scrollock/winbillentyű/egyéb baromságok se kellenének rá, makró meg multimédia pláne nem. Jó lenne ha világítana. Az ára nem számít. Létezik ilyen?

(#14126) mqm válasza levike92 (#14124) üzenetére


mqm
senior tag

Probaltad mas gombra rakni a granatot? Vannak olyan reszleges antighost bill.-ek ahol csak bizonyos gombokon megy az egyszerre lenyomas. (W A S D 1,2,3,4,5,...)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14127) levike92 válasza mqm (#14126) üzenetére


levike92
tag

Szia. Más gombal működik csak a g-nél csinálja ezt csak elég idegesítő hogy 7 évig így nyomtam a codot . Tökre megszoktam. Most meg tehetem át másik gombra. Fura ,hogy egy ezer forintos billentyűvel halál lazán megy, ezzel a (gamer billentyűzettel) meg át kell buherálni az irányítást... Nincs erre valami megoldás?

(#14128) mqm válasza levike92 (#14127) üzenetére


mqm
senior tag

Vidd vissza 8 napos elallasal... :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14129) levike92 válasza mqm (#14128) üzenetére


levike92
tag

Na igen ezen gondolkoztunk mi is hogy visszavisszük de tulajdonképpen ez mit takar? Kicserélik egy másik ilyenre ? Azzal is ugyanez lenne nem? Vagy esetleg le lehet vásárolni vagy a pénzt visszaadják?

[ Szerkesztve ]

(#14130) mqm válasza levike92 (#14129) üzenetére


mqm
senior tag

Irnod kell egy papirt ,hogy el akarsz allni a vasarlastol (googlebe be irod es kidob semakat) 8munka napon belul kell lenned kezhez kapastol! 30 napon belul vissza utaljak a penzt a megadott szamlaszamra.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14131) levike92 válasza mqm (#14130) üzenetére


levike92
tag

És valami gyorsabb megoldás nincs erre ? Hogy mondjuk visszavisszük és le lehessen vásárolni a pénzt másik bill-re vagy akármi? Mert ha ilyen 30 napot kell várni a zsugára meg össze vissza levelezgetni inkább megszokom így szerintem :)

(#14132) 7 válasza levike92 (#14131) üzenetére


7
addikt

Vidd vissza az üzlethez számlával, és érdeklődj a lehetőségeidről. :)

(#14133) Metal213


Metal213
tag

Sziasztok!

Visszaolvastam a topicban, de a felét se értem :) Olyan billentyűzetet keresnék mint a minőségibb lapotokban szokott lenni. Pihe puha leütések, nem ez az old school rugózós műanyag bill-ek!

Tudnátok segíteni? Vagy csak annyit, hogy hogyan keresek ilyet, esetleg van speckó neve?

Előre is köszönöm a válaszokat

archaic.bandcamp.com

(#14134) mqm


mqm
senior tag

No próbálgatom a kis ModeCom-ot.
Első benyomásra bejövős ez a minimalista érzés. A fénye mindenhol egyenletes.
A csúszásgátló bevonat annyira nem jön be a billentyűkön. Kissé "gagyi" hatást kelltenek bennem.. olyan mint ha szívná ki a nedvességet az újjaimból. :D Remélem nem valami illegális azbeszt-et használtak fel. :))
A gombok leütése nem ütközik akadájba. Kicsit játszottam vele és annyi problémám volt ,hogy a shift akadt. Kapott egy kis specko "zsírt" és már azt is pöpec jár.
Ennyi pénzért slim pislákoló bill.-t ilyen minőségben nem sokat találni. Nem rossz ezért az árért. Látom amit írok sötétben, magyar és slim. Nem fogok vele világot válltani... de a k120-al is megvoltam így nyílván nem ez a cél.
Ha valkinek van egyébb kérdése tegye fel nyugodtan! Én ajánlani tudom ha valaki az alsóbb kategóriában gondolkozik. (Persze egy kis mókolás nem ár. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14135) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Egy korrektebb irodai billentyűzetet keresnék.
Ajándékba menne apámnak.
Kb. max. 5-6k-ig, bár igazából ez nem olyan fix, a jó ár-érték arány lenne a lényeges.
Munkához: Word, Excel, böngészővel statisztikai holnapok; hasonlók.
Kiegészítő gombok nem igazán kellenek, esetleg egy hangerőállító.
Illetve ha pl. lehetne ezeket a gombokat Excel-ben funkcióra programozni, akkor jöhetnek - de ha van is ilyen bill., gondolom nem egy olcsó dolog.

(#14136) Kuruc2 válasza mqm (#14134) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Szevasz!

Én ezen gondolkozom: [link]

Más beszámolót még nem nagyon találtam róla, külföldit se.

Ez a vid meg enyhén vicc kategória. :)

Meg se nyom egy billentyűt se és azt mondja ez kurva jó.

Sajnos volt már egy próbám revoltec xlr 3-mal, egy horror az az eszköz, ragad meg minden, zéró antigost.

Vezeték nélküli klav kellene inkább most már, és nem vagyok hajlandó 10 fölött fizetni klaviért, hisz akkor már inkább ssd-t vennék meg stb-t a gépbe.

Szóval ez a modecom jó lenne pont, ha használható. Csak elég ismeretlen ugye a márka, árukeresőn valaki kipotyogó gombokat írt. :s

(persze wireless meg led párosítás lenne a tökély, de az a logi ami ezt tudja elég drága, meg töltögetni kell.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#14137) 7 válasza Metal213 (#14133) üzenetére


7
addikt

Laptopokban ún. ollós kapcsolók vannak, amiknek az a jellegzetességük, hogy nagyon rövid úton járnak (értsd: keveset kell mozognia a billentyűknek ahhoz, hogy érzékelje a billentyűzet a leütést), cserébe kifejezetten vékony billentyűzetet kapsz.

A rövid út miatt a kialakításuk is jellegzetes, azaz ha látsz egy vékony billentyűzetet lapos billentyűsapkákkal (tehát lényegében úgy néz ki mint a laptopbillentyűzetek), akkor az valószínűleg pont olyan élményt fog adni, mint bármelyik laptopbillentyűzet. :)

Ha esetleg nem tudod, hogy keress rájuk, a "slim" [vékony], vagy esetleg az "ollós kapcsoló" [scissor switch] kulcsszavak segíthetnek.

@(#14125) tothjozsef: Emlékeim szerint a Tesoro Durandal és a Gigabyte Aivia Osmium pont ilyen. Érdemes még ránézni a Logitech G710+-ra is, hátha találsz magyar kiosztással, ISO elrendezéssel [ld. oldalsáv], de ez utóbbiról nincs biztos információ. :)

[ Szerkesztve ]

(#14138) Metal213 válasza 7 (#14137) üzenetére


Metal213
tag

Nagyon köszönöm a választ! :)

archaic.bandcamp.com

(#14139) joshua7


joshua7
veterán

Ajánlatokat kérnék ezen feltételek mellett: vezetékes, usb-s, fekete, magyar kiosztású és lehetőleg zölden világít. Ár végül is mindegy.
Köszönöm.

Semper Fi

(#14140) Raggie válasza joshua7 (#14139) üzenetére


Raggie
őstag

Zöld háttérvilágítás arányleg ritka. Főleg Razer használja, de nekik nincs magyar kiosztású billentyűzetük.

Van még a Roccat Isku FX magyar kiosztással és ott lehet bármilyen színűre állítani a világítást, de az 30ezer Ft környékén van.

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#14141) zack válasza Raggie (#14140) üzenetére


zack
nagyúr

Logi-k is tudják a világítás színezését, de azok sem olcsók és nem magyar kiosztásúak. G510s, G19s.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14142) GeriCool válasza Kuruc2 (#14136) üzenetére


GeriCool
aktív tag

Én is megnéztem a videót. Enyhén elmebajnok a lelkem. Gyakorlatilag 5 perc alatt kibontotta a csomagot és ennyi. :W

(#14143) Kuruc2 válasza GeriCool (#14142) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Pedig azt hittem két év lesz mire kér bicskával kinyitja azt a papírcsomagolást. :D
Majd megállaptja hogy gecijó, úgy ránézésre. Fejelgettem azt asztalt kb. :W

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#14144) GeriCool válasza Kuruc2 (#14143) üzenetére


GeriCool
aktív tag

ja igen. nem beszélve a ba..meg, ku...jó, azt a pi..a jó fogása van. előfizetett a popó magazinra :D

(#14145) zack válasza 7 (#14137) üzenetére


zack
nagyúr

G710+ nincs magyar kiosztással.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14146) winhate válasza joshua7 (#14139) üzenetére


winhate
őstag

trust gxt 280 majd rakok fel kepet
3 szinbol lehet valasztani piros zold sarga
nekem a zold tetszik a legjobban

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14147) joshua7


joshua7
veterán

Köszi a válaszokat!
Még annyit tennék hozzá, hogy már rég kinőttem a gémör cuccokból, valami konszolidált érdekelne. Illetve a világítás sem feltétlen szükséges, ha ennyire ritka a zöld. Stílusban a nem-összenyomott flat tetszene. Pl.: [link] vagy [link] Ez pl. nem.

Semper Fi

(#14148) Raggie válasza joshua7 (#14147) üzenetére


Raggie
őstag

LINK Nekem még ez tűnik egész szimpatikusnak, főeg az ára miatt is! :)

Ha nekem nem kéne háttérvilágítás meg a mechanikus billentyűk, én tuti valami ilyesmit vennék!

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#14149) Atla


Atla
senior tag

Na első hsz-em az új TRUST 17376 eLight LED Illuminated billentyűvel. :) Világítás nagyon szuper,de tényleg picit hangos,és a nyomáspont is elég
rossz.Mondom ezt ugy hogy ezelött egy genius slimstar 110-et használtam,tehát ahhoz viszonyítva.
Akit érdekel rakok fel képeket,vagy videót is csinálhatok,csak írjon privit. :R

(#14150) levike92 válasza mqm (#14130) üzenetére


levike92
tag

Gondoltam visszajövök megírni mi lett a vége. Genius kb-g255-öt visszavitte barátnőm azzal a dumával , hogy nem felel meg az elvárásainknak mert pont az a játék amihez vettük be akaszt neki a g- betűs dolog miatt. És szó nélkül kicserélték egy Trust GXT 280-ra. Na hát ezzel minden király, sokkal halkabb ,meg úgy alapból vagányabban néz ki 3 féle világítás közül lehet állítani meg ilyenek. Köszi a segítséget azért sziasztok :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.