Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) LógaGéza válasza moncsuh (#14448) üzenetére


LógaGéza
addikt

Vannak elég jó billentyűzetmatricák, és itt Aprón is találsz olyat, aki szinte fillérekért felrakják profi módon.

Amúgy igen, lehet cserélni magyarra a billentyűzetet, csak kérdés, hogy neked megéri-e - a billentyűzet maga se olcsó, plusz a beszerelés is csak gondolom hivatalos szervízben kell hogy történjen, hogy a garancia ne vesszen el...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#14452) albinolynx


albinolynx
őstag

Régebben feszegettem a témát, de akkor visszatértem a vezetékes pároshoz.

Egy mezei billentyűzetet és egy logitech MX518-at cserélnék vezetéknélkülire.
Fontos lenne, hogy 1db usb aljzatot foglaljon a vevő. Játék nincsen. Egyedül azért van ez az egér, mert ennek megfelelő a mérete a kezembe.

Lehetőleg olcsón, bevált párosra cserélném kísérletezés nélkül.
Fontos lenne, hogy jó akksi, vagy tölthető akkumulátorokról is hosszú ideig üzemeljen.
Régebben volt egy technika vezetéknélküli billentyűzetem. Az rettentő jól bírta majdnem lemerült tölthető akksikkal is.

Várom a javaslatokat! (:

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#14453) moncsuh válasza LógaGéza (#14451) üzenetére


moncsuh
csendes tag

Hát igen, láttam mennyibe kerülne, ráadásul háttér világításos a jelenlegi. Szóval még a matricától is félek.

Lenovo Z510

(#14454) LógaGéza válasza moncsuh (#14453) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ránéztem, első kettő ami találtam az nem volt világitós, ezért ajánlottam a matricát. Igy persze felejtős. Billcserét meg szerintem 20 alatt nem úszod meg...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#14455) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Erről van valakinek valami tapasztalata?

:R

Walking Dead

(#14456) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Nekem most Osmium-om van O-gyűrűzve. Viszont veszek egy Thrust GTX280-at. Osmium nagyon jó, de én este gamelek amikor a család alszik, és a feleségem felkel minden hangra. GTX280 extra halk.

Az osmium meg megy a céghez. Most alapítok céget kell oda is egy gép irodai munkához.

Vagy még meglátom melyiket akarom otthon látni melyiket a cégnél.

A Gtx-nél az volt nekem furcsa hgy amég ha megfogom a gombot és tekerem jobbra balra vagy eltekerem és úgy nyomom le akkor sincs semmi hangja. Reméljük megtartja ezt a jó szok�%A

(#14457) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sikerült 2X hozzászólnom.

[ Szerkesztve ]

(#14458) Lokids


Lokids
addikt

Ilyen nincs. Gondoltam ma megrendelem a gxt280-ast, erre megint nem elérhető. :(
Ennyire népszerű, vagy csak 1 db-t rendelnek állandóan?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#14459) mqm


mqm
senior tag

Valakinek valami tapasztalata CORSAIR Raptor K30-al ?

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14460) N.Ferry válasza mqm (#14459) üzenetére


N.Ferry
senior tag

szerintem ez a topic eléggé halott,legalábbis nem válaszol senki sem nekem sem... :(

Walking Dead

(#14461) mqm válasza N.Ferry (#14460) üzenetére


mqm
senior tag

+1
Azért egy próbát meg ért. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14462) mqm válasza N.Ferry (#14455) üzenetére


mqm
senior tag

A te kérdésedre válaszom: Ha az egeret használod egy kicsit is játékra vagy valamilyen precíz munkára, akkor ezt a kombinációt felejtsd el. :) A Bill. talán elmegy..azt nem tudom. Ha jó kombót akarsz, vegyél egy Logitech k120-at es egy MS Wheel Mouse Opticalt/Intellimouse-t. Én ezekkel nyomom és... hát... mit mondjak.. pro vagyok fps-ben!!! :D (csak viccelek)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14463) Radványi


Radványi
aktív tag

Sziasztok,

Wireless billentyuzetet es egeret szeretnek venni

Inkabb koltenek a minosegre szoval egyenlore az ara nem erdekel inkabb majd szemezgetnek abbol amit javasoltok.
Jatekra is lenne hasznalva de mar csak neha neha jatszok BF4-el vagy NS2 vel a pelda kedveert.
Lehet elemes es akkumlatoros is de persze ha minnel konnyebb annal jobb.
Kombo is johet de kulon gyartotol is ezek a dolgok nem erdekelnek.
Semmi extra gombra vagy csilli-villi tulajdonsagra nincs szugsegem. Ha van hattervilagitas az jo de egyaltalan nem fontos.
Igazabol barmilyen javaslat johet mert meg semmi otletem nincs merre nezelodjek.
Ha valamit kifelejtettem vagy kell ahoz, hogy egyertelmu legyen mit szeretnek kerlek szoljatok.
Jah es meg ma megkene rendelnem.

Elore is koszi.

(#14464) Radványi válasza Radványi (#14463) üzenetére


Radványi
aktív tag

Jah es ha a billentyuzet csendes az is jo lenne.

(#14465) N.Ferry válasza mqm (#14462) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Nem tudom elég jókat írtak róla,csak mondom hátha van itt valakinek gyakorlati tapasztalata is,de hát tévedtem. :D

Egérről meg annyit,hogy spec. én bal kezes vagyok,tehát nekem minden egér "más",de jól nyomom velük,tehát ez nem mérvadó :DDD

Walking Dead

(#14466) M3cK válasza Radványi (#14463) üzenetére


M3cK
tag

Hali!
Ismerősömnek van ilyen vezeték nélküli billentyűzet+egere, ott próbáltam ki, és szerintem elég kényelmes, meg halk is volt, és ő is mondta hogy szerinte nagyon megérte az árát. Próbáltam már másmilyen vezeték nélkülieket, de szerintem is ez volt eddig a legjobb, de kinek melyik tetszik, meg melyik kényelmes. Lehet másnak meg egyáltalán nem tetszene, vagy lenne kényelmes. Rengeteg féle van a piacon, lehet válogatni. :DDD
Logitech Wireless Desktop MK710

[ Szerkesztve ]

(#14467) Radványi válasza M3cK (#14466) üzenetére


Radványi
aktív tag

Koszonom ezt mar en is nezegettem.

Az eger-el kapcsolatban van tapasztalatod?

(#14468) mqm válasza N.Ferry (#14465) üzenetére


mqm
senior tag

A WMO és az intellimouse full szimetrikus. Mai napig profi játékosok toljak ezekkel.. es hidd el nem azert mert Microsoft rajongók. :)
Ez viszont már nem ide tartozik. Látogass el az egeres topicba es ott adnak tippeket normális egérre!

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14469) nickjames


nickjames
tag

Sziasztok!

Ez itt nem a reklám helye, de hátha valaki hasznát veszi. 20% kedvezmény Logitech cuccokra:

http://www.edigital.hu/kupon

(#14470) M3cK válasza Radványi (#14467) üzenetére


M3cK
tag

Egér is kényelmes volt számomra, meg jól is működött, mivel akkor nekem egy logitech mx518-am volt, és 1 kicsit hasonlít arra a formája, így mondhatni hogy "megszokott" volt az egér. Szerintem jó páros ez a kombináció.

(#14471) bencze válasza mqm (#14468) üzenetére


bencze
senior tag

A minap jött meg két új intellimouse opticalom :) 10 környékéig kerestem de nem találtam alternatívát...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#14472) mqm válasza bencze (#14471) üzenetére


mqm
senior tag

Gratula hozzájuk!
Bár nekem wmo jobban kézre áll. No de tényleg abba hagytam az offolast!

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#14473) LógaGéza válasza bencze (#14471) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szabad tudni honnan van/milyen? Lehet én is beszerzek egyet tartalékba. Egy ideje tűnődök rajta.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#14474) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Ha ilyen takarékjegy/kincstárjegy/államkötvényt szeretnék venni, ahhoz utalnom kell a bankszámlámról és teljes utalás költségét állnom kell vagy készpénzben kell befizetni...hogy megy ez?

köszi!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#14475) Lmh válasza Lmh (#14474) üzenetére


Lmh
őstag

aajjjajaj, azt hiszem mellényomtam, bocsesz xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#14476) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!
Ido hianyaban reg jartam erre, igy most kivanok mindenkinek Boldog Uj Evet!
Egy kis segitseget szeretnek kerni!
Egy halk, alacsony, membranos, led-es es, multimedias, makros billentyuzetet szeretnek venni. Tudom, nem is kivanok sokat :)
Az igazsag az, hogy a megvasarolt K95-os billentyuzetemet eladom (ez itt a reklam helye), mivel a napi 8-10 oras gepelesgez, nekem nem kenyelmes, mivel tul magas, amit az en oreg csukloim, bizony megereznek.
Koszi a segitseget, ha pedig valakit erdekel a K95, akkor johetnek a kerdesek.
Udv:
A

(#14477) Horvi


Horvi
őstag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a régi billentyűzetemet egy jobbfajta mechanikusra. Általános felhasználásra kellene + játékra. Még egy dolog, kellene, hogy legyen háttérvilágítása a gomboknak. Tudnátok ajánlani párat? Esetleg ha valakinek vannak személyes tapasztalatai akkor azokat is megoszthatná, előnyök hátrányok (tudom ezek többnyire szubjektív dolgok) esetleges buktatók amiket eddig tapasztalt az adott billel kapcsolatban.
Eddig néztegettem egy Max Keyboard Nighthawkot de nem igazán találtam olyan helyet itthon ahol meg lehet venni. Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel a billel kapcsolatban? Mert így elsőre szimpinek tűnt.
Köszi

Hello darkness, my old friend...

(#14478) LógaGéza válasza anytime (#14476) üzenetére


LógaGéza
addikt

Csuklótámasz?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#14479) bencze válasza LógaGéza (#14473) üzenetére


bencze
senior tag

Ebay, Hong kongból, kb 8e-be jött ki darabja. Kicsit már megdrágult, de megszoktam és szeretem, és hasonlót ennyiért nem találok... van kis lutri benne, a múltkor amikor először rendeltem egyik hibás volt, de a másik még megy csak féltem nehogy egyszer egér nélkül maradjak, azért vettem most még 2-t. :)
A 20-30e-es egerek ideje még nem jött el számomra, remélem nem is kell :)

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#14480) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Szeretnék új billentyűzetet vásárolni. A mostani Logitech Cordless Desktop EX110.(Az egerét soha nem használtam)
Játékra lesz,nem szükséges hogy világítson(esetleg vörösen),nincs szükségem multimédia és tanítható gombokra, vezetékes usb-s (3m), (örülnék a hagyományos enter gombnak, de nem feltétel)
10E szánok rá (rugalmas vagyok)

(#14481) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Játékra 10000huf-ig milyen billentűt ajánlanátok.
Eddig van Sharkoon, A4tech G8000 amit most szedtem szét mert a vízállóság a teára amit a fiam beleöntöt már nem terjed ki.... ne tudjátok meg mi van benne, nem ér 1000ft sem.
Szóval ami kéne, hogy egyszerre több billentyű lenyomását is tudja kezelni (G800 tudta).
Köszönöm! :R

(#14482) heckbert


heckbert
csendes tag

Sziasztok, gépeléshez keresek magyar kiosztású, mechanikus, nem túl hangos billentyűzetet numpaddel.
Eddig mindenképpen Cherry Brown-ra gondoltam, itt hallottam először a Topre-ről. Létezik 105-gombos topre billentyűzet emberi árban? Cherry Brown-os billentyűzetből milyet javasoltok? Gamer funkciók nem érdekelnek, világítás se kell, de ha van akkor fehér. Nem sürgős, külföldről is jöhet, vagy ha hamarosan várható, hogy lesz, az is érdekel.

(#14483) bencze válasza heckbert (#14482) üzenetére


bencze
senior tag

Magyarból a kínálat nem az igazi, ha tudsz élni a más felirattal (de ISO kiosztás) akkor ezek szerint olyan £160 körüli egy Topre ezen a kontinensen... egyesek szerint tényleg a Topre a király, de én nem mertem ennyit bevállalni, csak olcsóbb cherry kapcsolósaim vannak. A Tesoro ad magyar billentyűs cherry mx brownt, de a minőségét személyesen nem ismerem, a legerősebb pontja a magyar kiosztás azt hiszem...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#14484) anytime válasza LógaGéza (#14478) üzenetére


anytime
őstag

Megprobaltam vele, de nem sokat segitett, legalabbis amit a szett-ben kaptam.
Zovabbi vasarlast nem tervezem hozza, igy ezt eladom, csere lesz egy ledes, membranosra.

(#14485) Lmh


Lmh
őstag

Hali,
melyik a legolcsóbb, magyar kiosztású olyan bill, aminek világítanak a gombjai? Nem a háttér, hanem a gombok, ez fontos. A világítás ki-bekapcsolható legyen, hogy milyen színnel világít az nem érdekel. Intenzitás is kb mind, de azért ne égesse ki a retinámat. Ha olyan lágyan derengene, az lenne a legjobb.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#14486) do3om válasza Lmh (#14485) üzenetére


do3om
addikt

Most sokaknak tetszik a trust gtx280 de ez 10k.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#14487) heckbert válasza bencze (#14483) üzenetére


heckbert
csendes tag

Köszönöm a választ, Tesoro lesz ebből.
Idevág viszont, hogy most a CES-en a Cooler Master bemutatott egy topre-s billentyűzetet fehér háttérvilágítással (Novatouch). Egyelőre csak numpad nélküli ANSI-t mutattak be, de szoktak kiadni ISO-t (magyart nem): [link]. Lehet, hogy gyarapodni fog a választék topre-ből.

(#14488) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Oké, nem jutok előre .. Segítsetek.
Billentyűzetet szeretnék venni, halkat, világítósat, lehetőleg magyar kiosztásút, ami strapabíró. Nézegettem de a legtöbb angol .. magyarból talán 1 vagy 2 ha van. Normális áron szeretném, rettenetesen maximum 25 ezer ft, de ez tényleg a nagyon max, jobban örülnék ha ez alatt lenne árban. Adnátok pár ötletet ? Ha nagyon király és ár/érték arányban is megéri akkor lehet angol kiosztású is, de az elsődleges célom a magyar lenne. Az ozone blade-t nézegettem, de azt nem lehet sehol se beszerezni .. vagy igen ?

Köszönöm szépen a segítséget!

(#14489) Lmh válasza do3om (#14486) üzenetére


Lmh
őstag

Köszi. Ezzel két bajom van. 1. Trust 2. Ilyen ocsmány billt életemben nem láttam még. Inkább legyen 20k. :P
És olyan esetleg ami simán világítós? Volt valami egyszerű bill 7-8k körül, de már nem emléxem micsoda :S (nem kell feltétlenül, h gamer legyen)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#14490) Raggie válasza Lmh (#14489) üzenetére


Raggie
őstag

Ha világítósban gondolkodsz, akkor a 10e alatti billentyűzeteket felejtsd el. Lehet h világítani fog, de hogy billentyűzet nem lesz az tuti.
(sikerült nekem is valami 7k-s sz@rt vennem, meg is bántam).

Clint Eastwood FTW

(#14491) odipapa válasza Lmh (#14485) üzenetére


odipapa
senior tag

A A4TECH KD-126-2 -ről még nem írt senki.
Én pár hete vettem. Ár-érték arányba rendbe van szerintem.
Nagy minőségre nem nem kell számítani az 5000ft környéki ártól, de igazi negatívumot sem tudnák mondani ami a tényleges használat során felmerült volna.
Én a normál méretű (nagy enter) magyar kiosztás, világítás, lézer gravírozás (elvileg nem fognak megkopni a karakterek) és az alvó mód kapcsoló miatt választottam.
Van már egy A4TECH egerem ami minőségileg teljesen rendben van, ezért is mertem megvenni ezt a billentyűzetet.
Itt azért az olcsóság egyből visszaköszön. Gondolok itt a kemény, fényes felületre és a billentyűk lógására, ami nem tragikus, de akik valami igazán minőségi dolgot szeretnének birtokolni, azokat lehet hogy zavarni fogja.
A leütések nem halkak, nem is extrém hangosak, én átlagosnak mondanám.
Ami a lényeg: a világítás rendben van, ki-be kapcsolható.
A fényerősség megfelelő, de nem szabályozható.
Nem világít ki a billentyűzet alatt, ahogyan az már panasz volt más brand-eknél.
Színe, fehérnek mondott, de én látok benne egy kis kék árnyalatot.
A gombok nem ragadnak.
Játszani, gépelni mind lehet rajta, tökéletesen.
Ja, és az első olyan upgrade, ami az asszonynak is tetszik a világító gombok miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#14492) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Ez lehet buta kérdés lesz,de ha külön-külön veszem meg az egeret meg a bill.-t akkor nem fogja ütni egymást a két külön wifi? :B :U

Walking Dead

(#14493) Lokids


Lokids
addikt

Hi.
Ezt már a gxt280-ról pötyögöm.
Nem rossz. Elsőre elég jó. Csak... KICSI. Átlagnál valamivel nagyobb a kezem, így elég furcsa. Idő kell még megszokom. A világításból meg a zöld a legjobb rajta.
És nagyon halk...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#14494) spidersoft válasza odipapa (#14491) üzenetére


spidersoft
senior tag

lézer gravírozás (elvileg nem fognak megkopni a karakterek)

Ahogy elfigyeltem a világítós billentyűk kétféleképp készülnek: egyik típus az két színből van fröccsöntve (áttetsző + a billentyű fedőszíne). Ez az életbe nem kopik le, mert anyagában van a minta. Másik a lézergravíros, ahol áttetszőre van fröccsöntve a keycap, aztán ezt bevonatolják (festékkel, vagy vékony műanyaggal), majd ahol feliratot akarnak a bevonatot lézerrel visszaégetik az alaptestig. Ez utóbbi ilyen mókás eredményt tud produkálni:

Nekem ilyen nem-világítós, de lézermaratott A4Tech volt a mostani tesoro előtt, és gond nélkül visszafeketedtek a feliratok, egyik-másik már sötétszürke... ez némiképp normális, lévén nem festékkel viszik fel a fehér színt, hanem az ABS/PS műanyagok kifehéredési tulajdonságát használják fel, amit nagy erőbehatásra (pl. hajlításra, törésre is) produkálnak. Ez teljesen normális jelenség, szerintem minden gravírozott billentyűzeten jelentkeznie kell előbb-utóbb. (nyilván nem úgy, foltokban kopik, mint a festék, hanem gombon belül homogénen, de a gyakrabban használt gombokon erősebben jelentkezik).

(#14495) Infranyuszi válasza Lokids (#14493) üzenetére


Infranyuszi
tag

Alig van fent kép a gxt280-ről, nem lőnél párat ?:)

(#14496) joshua7 válasza Lokids (#14493) üzenetére


joshua7
veterán

Én is elhoztam tegnap du.. Azt mondanám inkább, hogy 'nem nagy', mint sem hogy kicsi lenne. :) Számomra jó a mérete. A többi meglátással egyetértek, minősége rendben van, halk és nagyon jól néz ki a zöld világítással. :K Bár kb. 1.5 hónappal ezelőttig el nem tudtam volna képzelni, h 2k-nál többet adjak egy billentyűzetért, azt mondom, h 9.5k-t megért.

szerk: GXT280, hogy kereshető legyen

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#14497) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Van valami jó bluetooth billentyűzet touchpaddel, ami kisebb mint a logitech dinovo edge? ebayes 30$oshoz nem fuzok sok reményt :)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#14498) odipapa válasza spidersoft (#14494) üzenetére


odipapa
senior tag

Mennyi idő után jelentkezett a kopás nállad?

(#14499) Gundark


Gundark
csendes tag

Sziasztok!

Van valami tapasztalatotok erről a Natec-ről?
Valami lengyel cég, de nem ismerem. Van mechanikusuk is meg ennél olcsóbb is szóval érdekes.

http://ipon.hu/webshop/product/natec_genesis_rx66_fekete_angol/557684

(#14500) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

PARTHICA Core Gaming Keyboard, black [link]
Erről valaki valamit tud ?
Vélemény? Tapasztalat? Bármi ?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.