Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37939) Dyno válasza Zsubi (#37937) üzenetére


Dyno
veterán

de akkor sem szabad egy VX450-et és CM Silent Pro 850-et vagy Corsair HX750-et összehasonlítani,

Nézd már meg hogy miért hoztam fel példának.....

Mármint itt arra gondolok hogy gyártón belül is szerelhetik a VX450-et gyengébb alkatrészekkel,

Ezt írtam le korábban....ezért példáloztam a 570W-os tesztjével a VX450-nek.

mert ugye ezt a tápot nem igazán az extrémebb userhez vagy gépekhez tervezik hanem azoknak akik kicsi pénzért jó tápot akarnak venni és nem húzzák szénné a gépjüket.

Hát 18K-ért nem igazán olcsó, továbbá ezzel is lehet szénné tuningolni, csak nem sli/cf+ orbitális quad tuninghoz való.

Úgy gondolom hogy ilyen teljesítményű és árú tápegységeknél nem hiszem hogy kicentizik a dolgokat most itt a CM-re gondolok

Hát végülis a 1,5KW-os TT-ben is ugyan az a 1KW-os CWT bél van mint az 1KW-os TT-ben és ezek mint belevernek a 45-50K-ba.

De végülis vedd a CM-t mellé fogni nem fogsz, kicsit igényesebb is mint a Corsair, csak leht azért vagyok előitéletes, mert tápok terén egyik gyártó sem a "szemem fény" , bár leginkább a Corsair nem.

(#37936) Chaser: Hát végülis, igazad lehet, elnézve a belsőket, meg az abaj hogy mindig az Acbelel keverem az Enhancet, köszönhetően annak, hogy ritka nálunk. :(

(#37938) bobababa: Ha már ennyit szonsz rá akkor Corsair CX400.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.