Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) Veron válasza m4rc! (#16795) üzenetére


Veron
őstag

ilyen FSP-t találtam: FSP GreenPower 400-60GLN
ez megfelelne nekem? esetleg még 2-3 év múlva is bírni fogja az új konfigokat?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#16802) venember83 válasza Veron (#16801) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, nekem is olyan belű tápom van, csak ugye kék. Szerintem mindenképp jó lesz 2-3 év múlva is, főleg látva, hogy négymagos csúcsproci plusz mostani csúcs-VGA 300 watt alatt fogyaszt táp felől, simán.

(#16803) Traxx válasza Old_Superman (#16799) üzenetére


Traxx
őstag

Szerintem kizárt dolog, hogy ne legyen elég a TX650. A gép kétharmadáig se terheli le... Tehát másnak kellene lennie a háttérben. Memória esetleg? :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16804) Old_Superman válasza Traxx (#16803) üzenetére


Old_Superman
csendes tag

Ez egészen biztos? Nem vagyok tápszakértő, de erősnek tűnik nekem, hogy ez a gép 400Wattot sem fogyaszt.

Elvesztettem a jelszavam, a hitemet, az életemet....

(#16805) Gyuri27 válasza Old_Superman (#16804) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig nem. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#16806) Traxx válasza Old_Superman (#16804) üzenetére


Traxx
őstag

3,2 GHz-en üzemelő QX9770 volt mellette ;)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16807) Gyuri27 válasza Traxx (#16806) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nade ebbe hol a vinyó, az író, a ram és a rengeteg venti? ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#16808) Laller19


Laller19
csendes tag

XILENCE 600W Gaming Edition
Mit mondtok erre a tápra?? Megéri a 16-ot?

(#16809) Traxx válasza Gyuri27 (#16807) üzenetére


Traxx
őstag

Hát, van pluszban 3 vinyója, ehet max. 30W-ot. egy venti meg 1W-ot :DDD

Amúgy meg az első, "A teljes rendszer fogyasztása" sorban :P

Laller19: legjobb tudomásom szerint Macron beles táp, szóval nem venném meg. Ennyiért vannak jobbak.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16810) Ájvé


Ájvé
veterán

Hello!
Nekem is lenne kérdésem, sokat olvasgattam már a fórumot, milyen tápokat ajánlgattok, nekem két lehetséges táp került szóba (alacsony ár miatt is):
FSP ATX-400PNF és
Gigabyte Superb 460W

Egyik fő kérdés, sehol nem találtam leírást arról, hogy az FSP 12V-os ágon hány wattot ad le (bár gondolom elegendőt még mai 4 magos csúcs VGA-s (persze csak egy VGA) konfighoz is, de azért mégis)
A Gigabyte 348W-t ad le, ezt termék honlapján fel van tüntetve, ennél több vagy kevesebbet esetleg?
Másik kérdés pedig melyiknek mi a hátránya/előnye a másikkal szemben (egyik zajosabb, vagy másik jobb a mai gépekhez a vagyis 12V ágon többet bír stb.). Azt tudom, hogy a Gigabyte is FSP belsővel rendelkezik, de akkor se tudom melyik éri meg jobban a pénzét, rövid válasszal is megelégszem nem kell regényt írni, csak hogy ez jobb és ezért.
Még annyi (amennyiben ez is döntő lehet) BE700-GR típusú szünetmentesem van, ami tudtommal aktív PFC-s tápokkal nem 100%, hogy működik ( aktív pfc-s chieftech tápokkal például biztos nem, ezen a fórumon olvastam talán valahol). Épp ezért talán jobb választás lehet a FSP. mivel a PNF jelölésű passzív tudtommal.
Szóval várok okosoktól rövid lényegretörő magyarázó választ, amit előre is köszönök.

(#16811) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Ma távozott el az örök elektromos mezőkre a gép bekapcsolása után kb. 2mp-el egy hatalmas durranásal a 4,5 éves Enermax EG365AX-VE típusú tápom. Nem kicsit lettem ideges... enyhítő körülmény, hogy nem vitt magával semmit. De basszus, pont azért vettem anno ilyen drága tápot, hogy ne legyen ilyen gondom.

(#16812) d@minator válasza venember83 (#16779) üzenetére


d@minator
addikt

Megfontolom az FSP BlueStormot ha valóban csendesebb és nem csak a ventiben különbözik a Chieftec-től (hangügyileg) hanem az alkatrészek elhelyezkedésében (esetleg azok nincsenek annyira a levegő útjában) vagy nagyobb hűtőbordát tartalmaz.

Qru:Azért még próbálkoztam pár méréssel. Bekapcs után a táp 5V-ot ad a ventinek. Olyan 5 perc után 6,9V és ez állandósul. COD4 alatt 9,13V. Ettől nem ment feljebb.
Amit én hangosnak nevezek az 6,5V-tól kezdődik azaz amikor nem játszok nevezzük ezt IDLE-nek. Nekem IDLE állapotban kellene csend. Így sincs ötletetek?
Amúgy a 6dB nem biztos, hogy kevés, mert a dB logaritmikus léptékű, nem?

Ja és köszi mindkettőtöknek a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#16813) Speed® válasza Toncsi (#16811) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

4.5 évig nem is volt gondod és így sem lett. Megszolgálta az árát szvsz..
Mellesleg 3 év után azért illik ránézni/ránézetni a kondikra szakemberrel.

(#16814) venember83 válasza Ájvé (#16810) üzenetére


venember83
nagyúr

A Gigabyte az FSP GreenPower belével szerelt. A 400-as PNF is 350 wattot tud, ugyanannyit, mint a Gigabyte, csak kicsit zajosabb s a hatásfoka gyengébb, ezért én a Gigabyte-ot választanám.

Toncsi: A táp négy és fél év után nem csoda, hogy megdöglött, lényeg, hogy semmit sem vitt magával. Eddig hűségesen szolgált, most megadta magát, azért sok példát tudnék mondani "minőségi" elektronikai cikkekre, amik nem, hogy négy és fél évet, de kettőt sem bírnak ki.

(#16815) Ájvé válasza venember83 (#16814) üzenetére


Ájvé
veterán

Köszi, 700 ft-al még olcsobb is, tiszta haszon akkor ezek szerint :)

(#16816) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Hát nem tudom.. valszeg igazatok van (ami szomorú), de azért kissé csalódott vagyok. A kb 4e Ft-os Azona 7-8 éve (utóbbi két évben 24/24-be) megy a P3-ban.

"Mellesleg 3 év után azért illik ránézni/ránézetni a kondikra szakemberrel."
Ezt szerintem többet kellene hangoztatni.
Amúgy a mostani Corsair tápomra ennel alapján hogy mernek 5 év garit vállalni?

(#16817) Viperator


Viperator
őstag

Ismeri valaki a HKC márkájú tápokat? És milyen?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#16818) Viperator


Viperator
őstag

Segítséget várok tőletek! Hány wattos tápot érdemes venni az alábbi konfiguráció szerint:

Tervezett konfiguráció (kétféle változat):

1. E8500 vagy
2. Q6600

A többi:
Ati HD4850 (most 1 db lesz, talán később lesz még egy, Crossfire)
Giga EP45-DS3P
2 vagy 3 db vinyó.

Előre is köszi a választ!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#16819) B-L-A-C-K válasza Viperator (#16818) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Corsair Hx520/620 modulár vagy TX650-est vennék hozzá a helyedben....

(#16820) venember83 válasza Viperator (#16817) üzenetére


venember83
nagyúr

HKC

Ha Crossfire, akkor Corsair HX520, FSP Bluestorm II 500, valami minőségi 500 watt körüli nem-Chieftec táp bőven elég. Ha Chieftec, akkor a címkén min. 600 szerepeljen.

(#16821) Dyno válasza venember83 (#16820) üzenetére


Dyno
veterán

Hihetetlen ez a csifi tényleg nagyon gyengus a 12esen. :R Bocsi ez megint csak egy kiakadás volt.

(#16822) Digitalis válasza Toncsi (#16811) üzenetére


Digitalis
senior tag

Pont igy jártam ma reggel én is... Reménykedem. EG465AX-VE(G). 32e Ft volt 5 éve.
Enermaxban óriásit csalódtam. :(((

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#16823) venember83 válasza Digitalis (#16822) üzenetére


venember83
nagyúr

Most nem azért, de mit vártok, hogy meddig tartsanak ezek a tápok, ha anno kicsit erősebb konfigot nyomtatok alá? Érdekes a felháborodásotok.

(#16824) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Szerintetek egy Quad tuninghoz egy FSP bs 500 vagy egy Corsair vx450/550 a jobb választás?

(#16825) venember83 válasza zsolt1129 (#16824) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha megvan már a BS, akkor próba-szerencse, különben Quad topikban levők szerint a Corsairek.

(#16826) jobbman válasza Viperator (#16817) üzenetére


jobbman
tag

röviden: xar. ;]

Régi PH-n: jobbman felhasználónak 84 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Frissítve: 2013.09.14

(#16827) Sea Edge válasza Toncsi (#16811) üzenetére


Sea Edge
tag

Ugyanilyen tipusu tapot kb 6 evig hasznaltam pupos kondit se lattam benne. Cserelni is csak azert csereltem, mert socket A + AGP-rol, LGA775 PCI-E-re valtottam, meg mar eleget szolgalt. :R FSP Blue Storm II 500 valtotta. :K

(#16828) wmarci


wmarci
senior tag

Na most milyen tápot ajánlotok ge yilyen konfighoz?
Intel QX9650 3,6-3,8-ra tuningolva.
Gigabyte P45-DS5
Corsair Dominator DDR2 1066MHZ (2x2GB)
Sapphire HD4870X2
Körülbelül ilyen. Nagyon sokan és sok helyen a Corsair tápokat ájnlották.
Várom a válaszokat.

Üdv..

(#16829) venember83 válasza wmarci (#16828) üzenetére


venember83
nagyúr

Corsair HX620 bőven elég s még viszonylag halk is marad játék közben is.

(#16830) imibogyo


imibogyo
veterán

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy a tápok PCI-E kiosztása, hogy van???

Rengeteg tápon látom, hogy SLI/CF Ready, de csak egy 6-os és egy 8-as pin van rajta, egy csomó kártyára meg alapból ez el is megy....

Milyen tápot vegyek például két 9800 GX2 meghajtására ?? Nem fogyasztás szempontjából kérdem, hanem maga a kábelezés miatt........ Tehát nem az érdekel, hogy vegyél 1000W-osat....... ;)

A legtöbb kártyához adnak 6-tűs átalakítót, de a gond nem ezzel van, hiszen egy csomó tápon van 2 darab 6-os....... A gond a 8-pin-essel van, mert egy csomó alaplapon ebből csak egy van, még akkor is ha 6-osból kettőt raknak rá...... :F

Sok tápon láttam 8-pines CPU csatlakozót, úgy, hogy mellette 1 darab 8-pin PCI-E, és kettő darab 6-pin PCI-E volt......... Ezek szerint a 8-pin CPU csatlakozó jó lesz második VGA csatlakozónak ??? :U

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#16831) Toncsi válasza Sea Edge (#16827) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Púposat én sem. Csak ilyet:

(#16832) Traxx válasza imibogyo (#16830) üzenetére


Traxx
őstag

Gonosz kérdés: milyen monitoron fogsz játszani, hogy quad-SLI-ben gondolkozol? Meg milyen proci kerül mellé? Mert nem hinném, hogy sokminden normálisan kihajtama egy 4 GPU-s rendszert...Amúgy meg valami Corsair-t néznék, az erősebbik fajtából, mondjuk TX650. De ilyen 4 GPU-s megoldásnak semmi értelmét nem látom :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16833) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.

A modularitástól és ártól eltekintve melyik a jobb, halkabb?
Corsair HX620 vagy TX750

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16834) Digitalis válasza venember83 (#16823) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nálam nem a terhelés (max 200-300W) inkább a folyamatos müszak tett be neki...

Végül is nem lett semmi probléma, magát nyirta ki a táp. Gyorsan kellett és vettem egy Asus 550-est. Szép is, jó is, halk is, és sokkal nehezebb, mint az enermax volt. Nívós csomagolás, viszonylag olcsó ár. Szerintem jó táp.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#16835) Traxx válasza Pubszon (#16833) üzenetére


Traxx
őstag

Mivel a TX750 CWT beles, a HX620 meg Seasonic, ezért látatlanban az utóbbi. Kérdés, hogy mihez kell ekkora táp... :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16836) Viperator válasza venember83 (#16820) üzenetére


Viperator
őstag

Ezek közül melyik a jobb (16818 számú hsz-ban leírtam a várható konfigurációkat):

CORSAIR VX PSU-550VX
FSP BlueStormII 500W Active PFC
FSP 500W FSP500-60GLN Active PFC

Előre is köszi a választ! :)

U.I.: valószínűleg CM 590 lesz a ház, a kábelek hossza is fontos. Nem?

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#16837) Arrin válasza Viperator (#16836) üzenetére


Arrin
tag

Bár nem engem kérdeztél, de:

Ha nem lesz CF, akkor vx450, ha lesz akkor hx520/620 , amik modulárisak. :)

Az 550-es széria nem túl nyerő, az FSP-nek meg a 12V-os ága gyengécske lehet ehhez a konfighoz, ha jól tudom. ;)

[ Szerkesztve ]

Intel Q6600 G0, Gigabyte P45-DS4, Gigabyte HD4850, Corsair HX520, WD 500GB, WD 640GB, CM-RC690, Samusung 2494HS, Wacom Intous3 A4...

(#16838) Digitalis válasza Toncsi (#16831) üzenetére


Digitalis
senior tag

Toncsi! Egy az egybe, mintha az én 465 Enermaxomat látnám. Dettó itt égett szét minden!

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#16839) Pubszon válasza Traxx (#16835) üzenetére


Pubszon
veterán

Aha, én is a 620-ast néztem.
Amugy a jelenlegi konfigomhoz kellene az elkövetkező 2-3 évben. :K
A mostanim is tökéletes, de ha VGA-t vagy nagyobb procit akarok, ne keljen mindig egy kicsivel nagyobb táp, hanem egyből nagyobbat veszek.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16840) Ti4x válasza Old_Superman (#16804) üzenetére


Ti4x
aktív tag

Szia!
Az én gépemnek ugyanez volt a baja , hogy random módra újraindult... Kicseréltük alaplapot , vinyót , ramokat , vgat , procit , lehúztuk az optikát , kipróbáltuk másik táppal , ugyanaz... Volt , amelyik alkatrész megjárta a szervíz utat is , de semmi és két hónap kínlódás után a legvégén kiderült , hogy a reset gomb vezetéke volt zárlatos , de persze erre senki sem gondolt az elején... és amikor úgy gondolta , újraindította a gépet... :Y :Y :Y :W :W :O :O

[ Szerkesztve ]

nem vagyok mostanában gépnél , nem tudom , mikor érkezem...

(#16841) imibogyo válasza Traxx (#16832) üzenetére


imibogyo
veterán

Szia

Igazából nem akarok venni Quad SLI-t (sőt Nvidiát sem, de ez más topik)... :P

Csak elég nagy a zűrzavar a fejemben ami a tápokat illeti és ezt akartam helyretenni........ Sajnos jó pár kérdésemre még mindig nem kaptam választ, de azért köszi.... :R

(#16842) Ti4x


Ti4x
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van olyan táp a Corsair VX450 alatt árban , ami ugyanilyen halk és persze minőség? Esetleg FSP Saga is csendes? A PNFről tudom , hogy nem az halk a típus...

nem vagyok mostanában gépnél , nem tudom , mikor érkezem...

(#16843) Traxx válasza Pubszon (#16839) üzenetére


Traxx
őstag

A HX520 is elég lenne jó ideig :) Az adatlapodon lévő gépet meg egy Corsair VX450 is vígan vinné, az a Thermaltake-től jóval minőségibb :K Ha meg nem tervezel 2-nél több VGA-t, akkor az 520 untig elég sztem, lásd PH-s proci- és videókártya tesztek mérési eredményeit, meg azt a rendszerfogyasztásos képet, amit a 9800 GX2-ről linkeltem párral feljebb...

Sokkal többet nem hinném amúgy, hogy a jövőben eszegetnek a gépek, már csak a hűtés megvalósítása miatt sem.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16844) Digitalis válasza venember83 (#16823) üzenetére


Digitalis
senior tag

Egy 4-5 éves 32000Ft-os, duplaventis, pfc-s, kategóriában nonpluszultrás ENERMAX 465W-os, ami szétpukkan úgy mint egy codegány vagy egy vargáné és Tsa és szerinted ne legyek dühös!? :((( Mellesleg végig pianóban üzemelt, max 100W-al ritkán übermax 300W-al volt terhelve és direkte ezért lett kidobva a rengeteg zsé, hogy pont ezt elkerüljem. Mellette egy 10 éves ATX- DTK, pille lóf@sz könnyű az meg egy bedöglött ventivel is forrón vígan ketyeg?
Úgyan így jártam egy chíftekkel is, csattanás azt annyi. Mentségükre legyen mondva nem vittek magukkal semmit, de ez a szerencsének és az ottlétemnek is köszönhető...
Ennél az enermaxnál azért az is érdekes, hogy dettó ugyan az a rész ég sz@rrá másnak is, és szériában...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#16845) Pubszon válasza Traxx (#16843) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem zárom ki a 2GPU-s rendszert, meg majd a 4Ghz-es 4 magos prosit sem.
A mostani gépem is bekapja játék alatt a 300W-ot simán.
Maxba kihoztam belőle 367W-ot is.
Szóval mondjuk 2 4870 meg egy 4Ghz-re húzott Q procinak lehet kevés lenne az 520-as. :K
Meg ilyen kis apróságok is számítanak nekem, hogy nem 4 sata tápcsati van rajta hanem 8, meg a VGA-nak sem 1 hanem 2 tápcsatija van.
És így összegezve nekem meg ér 5K ft-ot, ráadásul még teljesítménybe is nagyobb, emiatt lehet a ventije is később pörög fel, emi szintén számít hangba.
Lehet jobb a VX450 mint a jelenlegi TR2-esem, de sokkal biztos nem. :(

A kérdés akkor az, hogy inkább HX mint TX? :F

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16846) Ti4x válasza Pubszon (#16845) üzenetére


Ti4x
aktív tag

A terheléseket illetően én picit mást láttam (de a képeden nem látszik hány 88GTd van :B ) : [link] (Annyira szeretem ezt a HSz.-t... Diegho olyan kedves... :DD :DD )

[ Szerkesztve ]

nem vagyok mostanában gépnél , nem tudom , mikor érkezem...

(#16847) Traxx válasza Digitalis (#16844) üzenetére


Traxx
őstag

Tápos szakit felkeres (akár itt a PH-n is vannak mesterek), 2-3 rugóból meg van egy új tápod. Amúgy meg pislogtál volna szerintem, ha egy Codegen vagy vargánya száll el ugyanígy.... :U

Pubszon: és az alapján, hogy "a tápegység jelenleg ezt nyújtja", azt nyugodtan megszorozhatod a táp hatásfokával, ez a TT-nél olyan 0,7-0,8. Így már azért másabb :D

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16848) Digitalis válasza Traxx (#16847) üzenetére


Digitalis
senior tag

Látom nem vetted mi a rajz. Azt, hogy nem illene egy kategóriájában high-end méregdrága tápnak szériában így szétesni. Ott van pl. a 30 éves tünde TV-m, ami a mai napig tökéletes, pedig télen-nyáron kint van a teraszon, néha még az eső is éri.
Ha lesz kedvem majd megnézem mik szálltak el benne, mik lazultak és égtek ki, és lehet, hogy megreparálom. De, addig is kell valami. Ezért vettem gyorsan egy Asus 550-est ami elég korrektnek tűnik.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#16849) Gyuri27 válasza Digitalis (#16848) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem vettem volna meg. Annyiért klaszisokkal jobb tápokat kapni. Nem rossz az, de....

Amd - Radeon - Ryzen

(#16850) Digitalis válasza Gyuri27 (#16849) üzenetére


Digitalis
senior tag

[Asus 550W táp] ~15k volt 2év garival, biztosan van ennyiért jobb, de hát klasszisokkal jobb az nem hiszem. Szeretem az ilyen hozzászólásokat... Neszesemmi fogdmegjól. ;)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.