Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47151) RBJ válasza sznorbi2 (#47148) üzenetére


RBJ
addikt

Égre földre bekerestem mégse találtam rendes telepítőjét. pedig itt a softpedian is megnéztem.
Aki tud az tud. gyors tapasztalat. elvileg nem sokat fogyaszt a gépen ahogy elnézem de mégse tűnik fürge mókusnak egyelőre. na de hagyok neki időt hadj szokja a gépet. :DDD
Szerintem a régi kezelő felülete jobb volt mint ez a nem tudom mi.
Kicsit fura ,hogy nincs állapotjelző mint a többinél, hogy minden rendben vagy nem stb stb.
Akkor nem találok olyat , hogy pl milyen adatbázist használ , a program verziója. azt se tudom ,hogy 2010 vagy 2011 stb

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47152) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#47149) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A BullGuard oldalán szinte mindig Online telepítő volt és ezért kerestem az offline telepítőt, mókamester! :DD

Mellesleg az OFFLINE-t linkeltem, remélem feltűnt. :O :D

RBJ:

Úgy gondolom, hogy ami 2010 decemberében jelent meg az valószínűleg 2011-es verzió lehet, talán. :F

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47153) RBJ


RBJ
addikt

Nem tetszik az se ,hogy üdvözöl az emal cimmel . engem ne üdvözöljön. csinálja a dolgát és kész. ;]
Kicsit ikarus szerű a színvilága. de a rendszerterhelés tényleg ott van. kezd csiszolódni.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47154) Gaberking válasza racerx (#47141) üzenetére


Gaberking
senior tag

erre én is kíváncsi vagyok

(#47155) RBJ


RBJ
addikt

Szegény Bullkutyának igencsak habzott a szája mikor ráengedek egy kövérebb pakkot.
Jók az eredményei csak nagyon gyögvelősen megyen .
:DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47156) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Megjelent az AVERT 2.2!

12 AV motort tartalmaz(10 hordozható és 2 telepített), tehát bővült egy hangyányit. :C
+ belekerült egy op. rendszer takarító is! :K
[Itt] egy rövid videó róla.

[Letöltési link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47157) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Egy újabb gyöngyszemet találtam! ;] :P

[Comodo Internet Security Pro 2011] promó 1 évre érvényes kulcsért! :P :C

To protect and serve!

(#47158) F34R válasza sznorbi2 (#47157) üzenetére


F34R
nagyúr

ebbe csaj a wifi védelem a + ?

Más: Outpost Security Suit Free mire elegendő ?

(#47159) Tetete1 válasza sznorbi2 (#47157) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ezt írja ki nekem:

Check back here in February to find out how to get the unique Comodo Internet Security Pro Free for a whole year!

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#47160) RBJ válasza sznorbi2 (#47157) üzenetére


RBJ
addikt

Nem hinném , hogy a pro olyan sokkal tobbet tudna mint az IS comodoéknál.
na bullguard megyen a levesbe nagyon nyekergos néha.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47161) dnsi válasza RBJ (#47160) üzenetére


dnsi
aktív tag

Én még azért tesztelgetem pár napig, ha meg beválik marad. :)

(#47162) RBJ


RBJ
addikt

Visszaraktam a nod ot. egyre jobban tetszik. Milyen problémák szoktak lenni isntall uninstall nál.
nekem zokszó nélkül visszament. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47163) Gaberking


Gaberking
senior tag

Nagyon gondolkodom, hogy az AviraPSS -t, lecserélem a Comodo Internet Security -ra.
A vírusvédelme milyen a comodonak?
Melyiket ajánljátok?

Másik fórumon írta valaki, hogy a Comodo IS - nek sok a vakriasztása.
Ez igaz?

(#47164) F34R válasza Gaberking (#47163) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez nem igaz hogy sok lenne a vakriasztása , Avira-tól jobb viszont csak futtatva távolít el több mindent (keresési mechanizmusa nem olyan mint pl Aviráé )

Proaktív képességei messze menőleg jobbak

(#47165) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#47164) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"...Avira-tól jobb viszont ... - Már mint miben? :U
Mert ha detektálásra avagy a falsok számára gondolsz, abban biztosan nem jobb a CAV. :N

A mai napig van olyan progim, amire riaszt, pedig az elmúlt 7-8 hónapban legalább 3x küldtem el nekik falsra... Ez a legfőbb oka, amiért nem használom az AV részét...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47166) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#47165) üzenetére


F34R
nagyúr

"detettálásba" :DDD

kinek mi a fals, mostanában nem nagyon ütközöl olyan dologba comodo-éknál , annál inkább Avira gyengül a....

én mikor küldtem 2 nap alatt kiszedték , nem programon belül kell az a lényeg :D

[ Szerkesztve ]

(#47167) RBJ


RBJ
addikt

a trial os Nod és a napos license s között mi a különbség?
Csak azért mert , ha a trial ost frissítem teljes értékű license re akkor jo 30-40 mb ot még leszed a frissítés.
Elvileg egyeznie kellene a két verziónak csak a használhatósági időben kellene, hogy legyen különbözet. :F

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47168) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#47166) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Itt nincs olyan, hogy kinek mi a fals, az meg pláne érdekes, hogy olyan funkció van benne, ami nem ér semmit, ezek szerint a programon belüli küldés csak díszítőminta...

3 hónap alatt reagáltak olyan fals-ra, ami igen csúnya volt, ugyanis XP Home gyári telepítőlemezen ugrott 3 fájlra... Nem véletlen, hogy a RAP-on a reakciós skálán ott van ahol...

Mindezek mellett korrekt progi, csak egy kicsit gyúrni kéne vaze, hogy pl felprogramozom azt a send/küldés gombot a programon belül, hogy oda menjen a cucc, ahol azt valaki/valami urambocsá' meg is vizsgálja... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47169) Thusor


Thusor
őstag

Meg tudnátok írni privátba annak a magyar oldalnak a címét, ahonnan le lehetett tölteni malware teszt csomagokat?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#47170) Fire/SOUL/CD válasza Thusor (#47169) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem kell privát, mert az oldalról csak regisztrált felhasználók tölthetnek le, illetve a csomagok is jelszóval tömörítve vannak ellátva, plusz egyértelműen le vagyon írva minden a kezdőlapon, az oldal funkcióját, célját illetően. [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47171) F34R


F34R
nagyúr

(#47168) Fire/SOUL/CD

igen ebben igazad van :K

(#47169) Thusor

www.vteszt.szunyi.com

(#47172) Kezdő vagyok válasza RBJ (#47167) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Melyik a trialos?
A próbaverziós?
Mert ha beírod az username+passwordot,nálam egyből kiírta,hogy a "programmodulok frissítése megtörtént".
Az újságos szerintem teljes verzió.
De HZoli87 biztos tudja. :K

[ Szerkesztve ]

(#47173) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Az ESET próbaverzióját automatikusan kapja a program és nem frissíti fel teljes verzióra.
A TRIAL-t meg amikor kiadták onnantól számítva 30 nap a használhatósága a kulcsnak(frissít teljes verzióra). A teljes verziós kulcs meg nem 30 napos érvényességű, hanem több. ;)

Az újságos kulcs valóban teljes verziós csak sokkal korlátozottabb ideig szóló, mint a teljes vásárolt kulcs!

Tetete1:
Valamikor most februárban(bármelyik nap lehet) lesz róla infó a Facebook-on, hogy mit kell majd csinálni azért, hogy kapj 1 évre szóló kulcsot a CIS Pro-ra!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47174) RBJ válasza sznorbi2 (#47173) üzenetére


RBJ
addikt

Oké , hogy a trialos 30 napos. frissítem akkor leszedi a legújabb adatbázist oszt jó van. :DDD
Mikor direkt rányomok egy frissit akkor kiírja , hogy nem kell frissíteni. eddig oké.
de a mikor a korlátozott full os kulcsot beteszed minek kap még le hirtelen vagy 30-40 megát.
Mintha program modulokat szedne le ami a trial ba nincs benne ami hülyén hangzik mivel a trial és az úgymond teljes verzió között csak időbeli korlát kell csak legyen. :O

Tetszik érteni ? :DD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47175) sznorbi2 válasza RBJ (#47174) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A próbaverzióban nincs benne a teljes modulkészlet. Amit telepítesz és azonnal használható.
A Trial kezdetű kulcsokkal letölti a modulokat, de csak 30 nap a kiadástól számítva. Ugyanez az elérhetősége a próbaverziónak is csak nem frissíti fel a programot teljes egészében csak a vírusadatbázist meg néhány egyéb apróságot.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47176) RBJ válasza sznorbi2 (#47175) üzenetére


RBJ
addikt

Akkor a trial verzió kakit ér elvileg mert nem tud annyit mint úgymond a magazinos vagy full os .
És konkrétan milyen modulkák hiányozhatnak a trial ból tudja valaki ?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47177) blattida válasza F34R (#47158) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, plusz a technikai támogatás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47178) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#47168) üzenetére


blattida
nagyúr

Ne aggódjatok, innen is, onnan is oda megy... :K ;]

Detektálásban már jobb egy hangyaszőrrel, de erről nem csak a comodo tehet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47179) F34R válasza blattida (#47178) üzenetére


F34R
nagyúr

Hát persze hogy nem ő tehet róla hogy jobb ;]

(#47180) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Van egy veszélyes Google keresés, melynek minden találata fertőzött, avast! szerint.
Úgy kaptam a linket.
Ha érdekel valakit,privátban elküldöm a linket.

NOD nem szól semmit sem.

[ Szerkesztve ]

(#47181) Thusor válasza Fire/SOUL/CD (#47170) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm a választ neked is és F34R-nek is.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#47182) sznorbi2 válasza Kezdő vagyok (#47180) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Dobjad priviben, köszi!
Majd később rápillantok. :K

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47183) Kezdő vagyok válasza sznorbi2 (#47182) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Ment privát!

[ Szerkesztve ]

(#47184) Egorov válasza Kezdő vagyok (#47183) üzenetére


Egorov
aktív tag

Miért kell azt kiírni hogy ment pü. meg ilyenek? Látja ha belép a fórumra, másra meg nem tartozik. Sosem értettem :)
Nekem is elküldenéd a linket? :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47185) Kezdő vagyok válasza Egorov (#47184) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Csak figyelemfelkeltés céljából.
Akkor most neked nem írok IDE semmit sem... :)

De ide kiírva várom az eredményeket! :)

[ Szerkesztve ]

(#47186) Thusor


Thusor
őstag

Meg tudjátok mondani, hogy ez miért ilyen olcsó: [link] ?
Mert ha jól látom akkor ez 1 éves licensz, amit gondolom 2011-re is lehet használni vagy rosszul tudom?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#47187) F34R válasza Thusor (#47186) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudom hogy lehet e használni szerintem nem, azért ilyen olcsó mert már nem idei/tavalyi termék lásd a 2011 9 rugó

(#47188) Thusor válasza F34R (#47187) üzenetére


Thusor
őstag

Norton Antivirus 2010-hez képest nagyon nagy a fejlődés a 2011-ben? Megéri 3000Ft-ért 2010-es licenszt venni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#47189) BigManus válasza Thusor (#47188) üzenetére


BigManus
addikt

Annyiért ingyen van!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#47190) herb555


herb555
tag

Fel szertnék rakni a NOD mellé még egy külön lefuttatható vírusírtót. Mit ajánlotok?

A neten ezeket találtam: Emsisoft, Malwerbytes, Sbybot Search & Destroy, Superantispyware

(#47191) sznorbi2 válasza Kezdő vagyok (#47183) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Köszi belekukkantottam.

Az eredmény: azta de tiszta! Baby. :B

A LÓBIGÁT! :O

Tényleg problémásak az oldalak! :W Az első az tutkóra, mert még telepíteni akar valami java-s szemetet a gépre. :Y

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47192) F34R válasza herb555 (#47190) üzenetére


F34R
nagyúr

Malwarebytes Anti-Malware vagy Advert

(#47193) F34R válasza herb555 (#47190) üzenetére


F34R
nagyúr

double

[ Szerkesztve ]

(#47194) Egorov válasza Kezdő vagyok (#47185) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nos én össze-vissza kattyingattam 5 percig de nem jelzett semmit az MSE 2.0. :) Kellett volna? Letölteni nem töltöttem le semmit, mert nem találtam olyat, csak az oldalakon belüli receptekre vagy mikre nyomtam, amit találtam. Magától telepíteni sem akart semmit.

Mbam (gyors) nem talált semmit, MSE 2.0 (gyors)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47195) BigManus válasza Egorov (#47194) üzenetére


BigManus
addikt

Lehet Te nem vetted észre, de a háttérben települt valami.
Mondjuk ha az MBAM nem talált semmit az jó jel.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#47196) Egorov válasza BigManus (#47195) üzenetére


Egorov
aktív tag

Igen ez lehet. Holnap indítok egy teljes MBAM és MSE vizsgálatot a biztonság kedvéért. Nem tudom mennyit számít, hogy GoogleChrome 9.0.597.84 a böngészőm és nincs semmilyen addon telepítve.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47197) BigManus válasza Egorov (#47196) üzenetére


BigManus
addikt

Semmit nem jelent.
Ha valami java cucc elindult a háttérben, fertőzhetett.
Azért a gyorsítótárat és egyebeket ürítsd ki.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#47198) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ez a háttérben település olyan dolog, hogy talán olyan szeptember fele volt egy online tv néző oldal és az IE-ről betápoltuk a szkript fertőzést(persze a legtöbb vírnyákoló jelzett is), míg az FF alól pedig semmit nem jelzett. Lehet, hogy itt meg a Chrome nem veszi figyelembe ezt és ezért nem örjöngött a védelem. :K

Mindjárt megnézem a Chrome- al is, mert FF-el néztem!

Meg is néztem és azt kell, hogy mondjam, hogy a Chrome-on nem fertőz csak a Firefox-on!

:Y

Sőt, egyáltalán nem is azt lehet látni az oldalon az FF-nél, mint a Chrome-nál, tehát 2 különböző oldalnak néz ki a különböző böngészővel, pedig ugyanaz az oldal mind a két böngésző esetén. :F :Y :O

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47199) Egorov válasza sznorbi2 (#47198) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hmmm...na ez érdekes. :F

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47200) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Az is érdekes számomra, hogy az MBAM 4 kártékony kódot talált a reg. adatbázisban.
Persze nem az oldallal kapcsolatban, csak amióta 3 napja telepítve van az Xp-re egy másik vírnyákoló annyi idő alatt hogyan jutott be amikor egyáltalán nem böngésztem káros oldalakon és ez látszik a HISTORY-ban is! :W

Szerintetek melyik védelem lehet az? Annyit súgok, hogy megközelítőleg sem az F-Secure és még csak az Avira sem. Mivel a W7-en van az F-Secure, az egyik XP-n Avira és ezen mi lehet?
Eléggé sokat szapuljuk itt a fórumon. :K

To protect and serve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.