Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47301) csákány.


csákány.
aktív tag

Ez meg mi a franc az AVG-s topik legfrissebb oldalán :F :F

[ Szerkesztve ]

(#47302) Sz_Imre válasza csákány. (#47301) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Az AVG-s topik 221. hozzásolásban van "kimásolva egy autorun kártevő tartalma" erre jelez az avast. :K

[ Szerkesztve ]

(#47303) F34R válasza BigManus (#47297) üzenetére


F34R
nagyúr

hát az nem jó :N

(#47304) BigManus válasza F34R (#47303) üzenetére


BigManus
addikt

Az igazság az, hogy várható volt már, hogy vírust fog kapni...
Csoda, hogy eddig bírta a rendszere.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#47305) herb555


herb555
tag

Az szerintetek javíthat a frissítési problémáimon ha ezt bepipálom? Vagy inkább ne?

[ Szerkesztve ]

(#47306) bigga válasza BigManus (#47300) üzenetére


bigga
aktív tag

Megtaláltam a megoldást, más volt amire gondoltam.. kösz a választ azért..

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#47307) TFSi válasza herb555 (#47305) üzenetére


TFSi
őstag

Elméletileg elég lenne csak a legelső pipát benyomni, a többi fölösleges, sőt a gépet is jjól megfogja induláskor... Én eddig mindig így tettem, amikor Nodot raktam fel, és soha semmilyen gond nem volt a frissítéssel! Naponta kb. 3-4 alkalommal frissít.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#47308) Tetete1


Tetete1
senior tag

Eset Smart Security v4 FREE for 6 months :DD

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#47309) zed01 válasza Tetete1 (#47308) üzenetére


zed01
őstag

Köszi szépen! Eddig újságos kóddal használtam, de most már fél évre meg van oldva a vírusvédelmem.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#47310) RBJ válasza Tetete1 (#47308) üzenetére


RBJ
addikt

Köszönjük éberséged. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47311) F34R


F34R
nagyúr

felraktam a gépre az immunet protect- freet meg kell hogy mondjam kellemes csalósás nagyon ottvan ;)

(#47312) Pyriel


Pyriel
tag

Sziasztok!

Pár nap múlva lejár a vírusirtóm licensz kulcsa. Jelenleg Avira Antivir Premium-ot használok, de elgondolkodtam Kaspersky AV-n. Érdemes váltanom szerintetek?

Előre is köszi!

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#47313) F34R


F34R
nagyúr

Pff jó belenyúltam megint a lecsoba , magamnak köszönhetem , remélem valahogy megtudom csinálni.

helyzet a következő:

nem akartamm ár komolyabban belemászkálni ebbe a AV dolgoba gondoltam megnézem az Imunnet Protect 3-t ugyanis mindent open source- cseréltem le a múlt héten.
Laca oldalán évő fájlokat csak on-demand vizsgáltam , és meglepő módon jobban telejsített az összes AV-nél (legutolsó pakknál kettőt hagyott meg). Mondom oké , nézzünk valami real time-t friss kártevő le az asztalra előtte miellőt megtörtént virustotal.com . oké adatbázis szerint mivel ClamAv- is van benne és ott egyértelműen vadászta , hát gondolom akkor leszedem, megtörtént de nem reagált IP , itt valami nem kóser és itt kezdődik a bonyodalom
futtatva gondoltam elkapja cloud+clamav de meg sem nyikkant kb 2 ms mulva restartolt a gép , boot előtt viszont kitette a hibát a kernel nem bír betölteni mert software-s hiba áll fenn (XP SP x64)

Két választásom maradt , másik gép be linux-n csinálni egy Sardu Multi Rescue CD-t ami most is folyamatban van (sajnos lassú nettel lehúzni az ISO-kat nem egy élmény )
ha végkép nem segít akkor pedig megválok Microsoft-éktól :D

2.ha netalántál sikerül is /remélem/ visszahozni , akkor innentől én hagyom az egészet és csak MSE2 fog menni MBAM al.

(#47312) Pyriel

Egyértelmű hogy nem keress inkább valami free-t ha nem akarsz pénzt kiadni érte.

[ Szerkesztve ]

(#47314) sz.j válasza Tetete1 (#47308) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sajna nekem nem jön be a link .... :(

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#47315) F34R válasza sz.j (#47314) üzenetére


F34R
nagyúr

befog jönni de a főoldal most nem üzemel várj vele néhány órát

(#47316) RBJ válasza F34R (#47315) üzenetére


RBJ
addikt

vagy valakinek előkellene bányászni a konkrét német promi oldalt és nem kell akkor a techno360 on keresztül menni. :D

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47317) Tetete1 válasza sz.j (#47314) üzenetére


Tetete1
senior tag

Pedig eddig bármely ismerősöm részére tudtam küldeni és nemcsak ESS, hanem a Nod víruskeresőre is használható a kulcs (és 3 gépre)

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#47318) RBJ válasza Tetete1 (#47317) üzenetére


RBJ
addikt

tetete
Nem tudod a böngészöd előzményeibők kivadászni a német promi oldal linkjét.
én sajna nem tudom mert böngészés után mindig törlöm az előzményeket. :DDD
A többi jó embernek is jól jönne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47319) Pyriel válasza F34R (#47313) üzenetére


Pyriel
tag

Köszi :)

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#47320) Tetete1 válasza RBJ (#47318) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én ugyan nem törlöm (nem így van beállítva), de soha nem engedem át a winchesterre az internetről származó bármilyen anyagokat ( és szutykokat), csak ha kinyitom a Time Freeze-t (olyan mint a Returnil) , amit csak víruskergető adatbázisához szoktam (tehár addig amíg a webes keresőt meg nem nyitom, akkor zárom és így semmi sem rögzül (sajnos, vagy nem).

Addig rögzül csak amíg ujra nem indítom (az addigek elvésznek).Sajnos ez benn van a pakliban. Azóta ujraindítottam. Mindennek van előnye és hátrány, mint az éremnek két oldala.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#47321) blattida válasza F34R (#47313) üzenetére


blattida
nagyúr

Miért nem használsz rendszermentést? :F

Az, hogy az immunet jól teljesít on demand teszten nem meglepő, mivel sokféle av-vel együttműködik a program.
Viszont eltávolításban és futtatáskori felismerésben, blokkolásban nem túl jó.

Ilyen körülmények között abszolút hülyeséget csináltál ezzel a házi teszttel... :K :(((

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47322) F34R válasza blattida (#47321) üzenetére


F34R
nagyúr

jah tudom pedig volt Easus Todo Backup is nemtudom miért akartam , azt nem gondoltam volna hogy 1 virnyák kicsinálja a kernelt :U

remélem valahogy helyrejön most csak régi gépől tudok írni

(#47323) blattida válasza F34R (#47322) üzenetére


blattida
nagyúr

A másik: a 64 bites XP, szerintem, nem a legjobb választás, ugyanis nem egy kiforrott 64 bites rendszer, annyira nem is stabil. Miért ragaszkodsz hozzá? Használj inkább 32 bites XP-t vagy, ha mindenképp kell a 64 bit, akkor pedig 7-est.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47324) RBJ válasza F34R (#47322) üzenetére


RBJ
addikt

De minek kell futtatni tudatosan kártevőket. Utána meg néz az ember, hogy baj van. :N

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47325) F34R válasza blattida (#47323) üzenetére


F34R
nagyúr

az a baj hogy 32 bites XP nem használ 4 GB rendszermemóriát , a Win 7-e meg most jelenlegi helyzet szerint nem akarok venni , Ez legalább eredeti nincs kedvem 7-el mókolni és nem is tiszta dolog.

(#47324) RBJ

mer néha hülye vagyok gondoltam majd blokkolja , mert megfelelően be volt állítva de egy pukk és vége is lett :U

[ Szerkesztve ]

(#47326) zed01 válasza F34R (#47325) üzenetére


zed01
őstag

Nézd, én örülök ha az én gépem elkerülik a kártevők, nemhogy még direkt futassam őket. Legalább használtál volna Sandboxie-t.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#47327) zed01 válasza zed01 (#47326) üzenetére


zed01
őstag

futtassam két t-vel :-)

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#47328) McKane válasza RBJ (#47316) üzenetére


McKane
senior tag

nem erre gondoltál ?

[link] :U

(#47329) dudi válasza McKane (#47328) üzenetére


dudi
senior tag

már sajnos halott, elkelt mind

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#47330) Tetete1 válasza McKane (#47328) üzenetére


Tetete1
senior tag

Lényegében ez lenne, de van egy promo része.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#47331) McKane válasza dudi (#47329) üzenetére


McKane
senior tag

akkor kénytelenek lesztek továbbra is használni az újságos kódokat. :U

(#47332) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

A német ESET oldala 30 napos trial kulcsokat osztogat most már. Viszont ezzel a kulccsal is frissül teljes verzióra a próbaverziós program! :K

To protect and serve!

(#47333) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok.

Nos, a Nortont levakartam és felraktam helyette az F-Secure IS 2011-et, a fél éves kulccsal. Hogy mi bajom volt a NIS-el, korábban leírtam.
Most kíváncsi leszek, hogy mit alakít az F-Secure. Ami tetszik benne, hogy egyszerű, mint a faék, olyan szempontból, hogy nincs agyon automatizálva mint a NIS, amivel nem is lenne probléma, ha jól működne, mármint a SONAR.
Az F-Secure viszont mindent felismer, amit kell neki, szóval nem gép és programfüggő a felismerési képessége. :)
Szerk. Majd el felejtettem: van benne egy erőteljes HIPS, ami azért az új kártevők futtatását megakadályozhatja, ráadásul a Comodo Leak Testen is igen jól szerepel!

Viszont pár dolog miatt mégsem örülök, a váltás végülis kényszer megoldás volt. Ez jobban lassítja a gépet, főleg nagy méretű fájlok másolása, futtatása esetén. Ami hiányzik belőle, az a remek Community, ami a Nortont annyira jóvá tette.

Na mindegy, most egyelőre marad az F-Secure. Végülis ezt is sokan használják megelégedéssel, panaszt nem nagyon olvastam róla. Plusz, az egyik volt sulimban is ott figyel minden gépen. :DDD

Tényleg, azt lehet tudni, mik a "referenciái"? Azaz mely cégek használják hazánkban, vagy más országokban?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#47334) sznorbi2 válasza Stephan89 (#47333) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A UPC és a T-Home meg a Kürt kft. biztosra vehető, hogy használja az F-Secure programjait!

To protect and serve!

(#47335) herb555


herb555
tag

Szerintetek ennek mennyire lehet hinni?

http://www.virusbtn.com/vb100/latest_comparative/index

(#47336) McKane válasza herb555 (#47335) üzenetére


McKane
senior tag

nemtudom,de ezek szerint már javulgat a VB..
már 70% körül van a kicsike... ;] :C

(#47337) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Véleményetek szerint ez mi?

[Microsoft link]

[VT link]

McKane:

Fog is javulni a VirusBuster szépen takarosan. :K :C

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#47338) blattida válasza herb555 (#47335) üzenetére


blattida
nagyúr

A VB 100-ra vagy a RAP tesztre gondolsz?
Az előbbi már elavult módszer, az utóbbi pedig speciális körülmények melletti tesztet jelent,gyakorlatilag távol áll a valóságtól, komolytalan.

sznorbi2
Egy kártevő. Mi más. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47339) McKane válasza sznorbi2 (#47337) üzenetére


McKane
senior tag

hogy mi is az?
nemtudom,de a lényeg hogy ismeri a VB.. :D

(#47340) UserX válasza Tetete1 (#47308) üzenetére


UserX
őstag

Köszi :R . Sajnos lecsúsztam róla, mert csak most délután olvastam a fórumot :(

Ha van valakinek felesleges NOD kulcsa a mai promóból, priviben köszönettel fogadom! :R

(#47341) erhas01 válasza RBJ (#47316) üzenetére


erhas01
tag

udv:

ez van meg innét #42382 Fire/SOUL/CD
csak osszejon
erhas01

[ Szerkesztve ]

(#47342) GEPESZ66 válasza UserX (#47340) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Még működik a NOD promo, most próbáltam.

(#47343) sznorbi2 válasza GEPESZ66 (#47342) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hol található? :Y
Mert azt írja a honlap, hogy kimerült a 6 hónapos készletük! :F

To protect and serve!

(#47344) sz.j válasza GEPESZ66 (#47342) üzenetére


sz.j
nagyúr

Most már csak egy hónapos kulcsot ad.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#47345) RBJ


RBJ
addikt

Hál Istennek én nem maradtam le de a buta fejemmel csak egy kulcsot kértem. ha tudom ,hogy ilyen vihar lesz belőle kérek többet is, hogy a drága szívemmel osztogassam itten. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47346) FREE TIBET válasza RBJ (#47345) üzenetére


FREE TIBET
csendes tag

szia.nem tudom jól láttam e,de mintha mindenki ugyanazt a kulcsot,kapta volna.össze vetettem azt amit kaptam,azzal amit a srác kitörölt,félig meddig,a t-360-as oldalon,és úgy látom hogy egyeznek.meg egy kulcs 3 gépre van,

(#47347) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
A Comodo internet security, antivirus része mennyire fejlett (a tűzfala nagyon jó, azt tudom)?
Például, Avira -val, Nod32 -vel vagy más közkedvelt antivirus programmal összehasonlítva, hol helyezkedne el?

(#47348) RpPRO válasza F34R (#47313) üzenetére


RpPRO
őstag

Nemcsak neked szol a kerdes, hanem a tobbi paranoias topiklakonak is:

Oszinten, mikor volt utoljara virus/fereg/malware/stb tamadasotok? Nekem kb 8 eve.

A szolgaltatok rengeteget eloszurnek ma mar, rosszindulatu kodot warezorastol es csunya oldalakon maszkalastol kaphatsz, es csakis akkor HA eleg balfacan az illeto.

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#47349) blattida válasza RpPRO (#47348) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem itt senki sem paranoiás, csak a teszteléssel szórakoztatják magukat a tisztelt fórumtársak. :K

Támadások vannak, csak a védelem teszi a dolgát, így mindig nyerünk, kivéve, amikor FEAR van F34R szívében... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47350) F34R


F34R
nagyúr

(#47349) blattida

Nah nincs nekem abba semmise : :DDD

(#47348) RpPRO

nem vagyok balek csak proactive képességet teszteltem volna mi egy teljesen cloud alapú szoftvertől elég renyhe , elég volt rákattintani az .exe-re és restart szépen kicsinálta a kernelt.

Warezból ilyen fertőzésed sose lesz !

Megsúgom neked csak ingyenes programpkat használok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.