Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48801) F34R válasza HZoli87 (#48800) üzenetére


F34R
nagyúr

faxán néz ki :D remélem nem csak Gui-t fejlesztenek

(#48802) five moons


five moons
csendes tag

Sziasztok!

Feltenném az MSE-t de érdekelne, hogyan frissít automatikusan? Nálam (a WIN XP-n) úgy vannak beállítva a Frissítések, hogy ha van, akkor letölti a Windows az aktuális frissítéseket, ez általában az a bizonyos havonkénti keddi szokott lenni, de én döntöm el, hogy azokat mikor telepítem.
Ilyen Win XP beállítás mellett is magától frissít az MSE naponta, vagy nekem kell kézzel indítgatnom időnként az updatet az MSE-n belül? Hányszor frissít naponta?

(#48803) Gorneck válasza five moons (#48802) üzenetére


Gorneck
titán

- Sztem nem gond. Mert csak a szolgáltatást használja. De próbáld ki és meglátod.
- MPC-re 3 frissítés kerül fel naponta, abból 1et húz le.

Gorneck#1239

(#48804) F34R válasza Gorneck (#48803) üzenetére


F34R
nagyúr

Noh bejött amit jó múltkorában írtál , Avira free nem frissített napokig :DDD
Avnotiftyt letiltottam hogy ne nyomja az arcomba a reklámját (ennek nem kellene hogy köze legyen hozzá ) 28-n néztem a modulablakot és lám utolsó frissítés dátuma 26

Most akkor kérdem én van egyáltalán olyan free AV ami normálisan frissít ? (MSE-t kivéve , Avastot meg mellőzném ha lehet :P Jah még mielőtt valaki beiírná Comodot is )

Csingcsungékhoz meg nem akarok csatlakozni (Rising )

(#48805) Gorneck válasza F34R (#48804) üzenetére


Gorneck
titán

Hétvégén tudtommal nem mindig jön ki avira friss...de lehet rosszul emléxem...nálam nem két napról volt szó, hanem hetekről...

Gorneck#1239

(#48806) sznorbi2 válasza F34R (#48804) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Pedig csingcsungék most kezdték el osztogatni a LIFETIME licencüket az IS2011-re és az AV2011-re is,no meg az önálló Firewall-jukra is! :DD

Gorneck23:

Az Avira Pro frissít hétvégén is, a Free-nek is kellene akkor nem? Vagy a Free nem frissít hétvégén csak a Pro? :Y

MÁS TÉMA:
Comodo által tesztelt Védelmi programok 12k kártevőn.
Vannak meglepik számomra. :C
Nektek?
[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48807) betyarr válasza sznorbi2 (#48806) üzenetére


betyarr
veterán

kik azok a "csingcsungék"?

(#48808) sznorbi2 válasza betyarr (#48807) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Írta F34R "Csingcsungékhoz meg nem akarok csatlakozni (Rising )".

Tehát a RISING osztogatja a LIFETIME licenceket. Gondoltam kipróbálom a tartalék vinyómon valamelyik verzióját. :D

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48809) herb555


herb555
tag

Üdv!

2 gép van a családban, az egyiken ESS, a másikon sima NOD. A kérdésem az hogy van-e valakinek "felesleges" hosszútávú ESS licence (felhasználóneve és jelszava) amit esetleg oda tudna adni? Cserébe egy NOD32 2 gépre érvényes licencet tudnék adni.

(#48810) vargadani válasza herb555 (#48809) üzenetére


vargadani
tag

2 lehetőség megy privátba.....

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48811) csaba1203 válasza sznorbi2 (#48808) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez a csingcsung nagyon tetszett jót röhögtem rajta :D :DD :DDD
A Comodo tesztelése elég érdekes eredményeket hozott de nem ismerjük a tesztkörülményeket vagyis fenntartással kell kezelni.
A házi tesztedet pedig kíváncsian várjuk.

(#48812) Narxis válasza sznorbi2 (#48806) üzenetére


Narxis
nagyúr

Avast meglepő számomra, többi nem. Emsisoft továbbra is a szignatúrák királya. ;]

Thanos was right.

(#48813) Gorneck válasza sznorbi2 (#48806) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom, de nem is érdekel...

Gorneck#1239

(#48814) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Helló!

Van egy spyware/adware vagy valami féreg a gépemen, FB-n rákattintottam egy linkre és azóta van, de a NOD32 nem találja meg. Meg tudnátok mondani, hogy melyik a legjobb ilyen féregirtó program, ami nem veszik össze a NOD32-vel? Nem baj ha fizetős, csak biztosan leszedje.

Előre is köszi! :R

(#48815) vargadani válasza Vasinger! (#48814) üzenetére


vargadani
tag

http://anti-spyware-review.toptenreviews.com/index.html
keress (vhol) free verziót, tuti h van :)
egyébként én spybotot használok, de korábban kipróbáltam már a superantispyware-t és MBAM-ot is sokan javasolják/javosolták a fórumon

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48816) Vasinger! válasza vargadani (#48815) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi!

És ha többet is felrakok az baj? Mondjuk a Spyware Doctor és az Ad-Aware Pro-t?

(#48817) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hali.

Mit ajánlanátok, válalati környezetben, ahol PIII és PIV. es gépek vannak föként, Dos-os programokat fútatnak leginkább És az ár fontos szempont. Csak virusírtó kellene.
Köszönöm.

(#48818) F34R válasza sznorbi2 (#48806) üzenetére


F34R
nagyúr

lol elég érdekes g-data bitdefender & avast enginet használ még sincs a kuyta faszán sem :DDD ott kellene lenni emsisoft alatt :W

(#48819) vargadani válasza Vasinger! (#48816) üzenetére


vargadani
tag

hát jó kérdés :S olyan nagy baj sztem nem lehet, hacsak nem egymást szúrják ki. de a géped teljesítményét visszaveszi. Ha többet is tennél fel esetleg, külön-külön futtasd. ad-aware pro az fizetős és sztem az nem csak anti-spyware szerintem. de azért várd meg a többiek hozzászólását is:)
(nekem az mbam-ot szokták javasolni, de én a spybot-tal is tökéletesen meg vagyok elégedve, MINDIG talál valamit, ha mást nem is, de nyomkövető sütiket biztosan.)
bármelyiket is telepíted, az első a def. adatbázis frissítése.... :K

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48820) vargadani válasza Vasinger! (#48816) üzenetére


vargadani
tag

de lejjebb találsz egy linket. azt nézegesd :)
lehet hogy mégsem hiába van (free) avastom? :))

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#48821) F34R válasza Vasinger! (#48816) üzenetére


F34R
nagyúr

Legrosszab ötlett , Malwarebytes Antimalware free átfogóbb spywarekre , csak azt rakd fel a valós idelyű AV-d mellé.

(#48822) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#48773) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az is durva , hogy 13 év alatt két fő verzió 3 és négy 4 került ki :D

(#48823) BigManus válasza RaPiDsHaRe (#48817) üzenetére


BigManus
addikt

Helló!

NOD32.
De a Microsoft Security Essentials sem rossz, és ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48824) BigManus válasza Vasinger! (#48814) üzenetére


BigManus
addikt

Ha a NOD nem találja, honnan tudod, hogy van? Mik a tünetek?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48825) RaPiDsHaRe válasza BigManus (#48823) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

NOD32- volt eddig, de sokalják az árát.
A Microsoft Security Essential- mennyire jó?

(#48826) blattida válasza sznorbi2 (#48806) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez nem egy Comodo teszt, hanem csak berakta az ottani fórumukra egy tag.

GoodSpeed
Látom, neked nem jutott el: 13 évvel ezelőtt jelent meg az 1-es Nod, tehát ennyi idő alatt minimum 4 verzióról beszélhetünk, ráadásul hamarosan jön az 5-ös.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48827) BigManus válasza RaPiDsHaRe (#48825) üzenetére


BigManus
addikt

Ha úgy van ahogy írod és lényegében dos-os programok futnak akkor elvileg elegendő.
De ha több gépre teszitek, nagyban függ ki mit művel a gépen.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48828) RaPiDsHaRe válasza BigManus (#48827) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Kipróbálom az egyik gépen.
Van aki minden feltelepít ész nélkül a gépére, ezért is kellene egy megbízható és kevéssé gépterhelő program.

(#48829) #41133696 válasza blattida (#48826) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor is durva :)

Máshol évente jelenik meg új fő verzió.

(#48830) BigManus válasza RaPiDsHaRe (#48828) üzenetére


BigManus
addikt

Akkor teljesen mindegy mit teszel fel, szét fogják fertőzni...
Hálózatba vannak kötve a gépek? Esetleg dedikált hálózat?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48831) blattida válasza F34R (#48804) üzenetére


blattida
nagyúr

Az általad is említetteken kívül: a PCTools, és a Panda Cloud is rendesen frissül.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48832) RaPiDsHaRe válasza BigManus (#48830) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hálozatba vannak kötve, és nem dedikált.

(#48833) Seto


Seto
csendes tag

Sziasztok!

Mennyire erdemes megvenni az Avira Home Premiumot? Jelenleg a free verziot hasznalom Comodo tuzfallal. A 64-bites verzio mar tokeletesen mukodik? (Par honapja olvastam h meg nem minden modulja a 32 bitesnek ment 64 biten is) Nem akad ossze a Comodoval?

(#48834) blattida válasza Seto (#48833) üzenetére


blattida
nagyúr

A Premium sem akad össze a Comodoval. Szerintem annyira nem érdemes váltani,bár a pénzt, amit kérnek érte, megéri.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48835) BigManus válasza RaPiDsHaRe (#48832) üzenetére


BigManus
addikt

Küldtem privát üzenetet.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48836) Seto válasza blattida (#48834) üzenetére


Seto
csendes tag

Eddig a free-vel is meg voltam elegedve, de most lattam h akcios az elofizetesuk es elgondolkodtam h valtsak.

(#48837) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Megtörtént a Rising AV 2011 és a Rising Firewall 2011 tesztje! :Y

Az AV még 15 Mb-t is éppen csak elemészt, a tűzfal is hasonló étvággyal bír memória terén. Gyakorlatilag teljesen észrevétlenek együtt vagy külön-külön is.
A tűzfal és az AV is eléggé csicsás kinézetű, bár lehet váltani skint, de mind a két skin crap! :D
Elindítottam néhány kártevőt és elég jól reagált a kimenő kapcsolatukra. Majd jött a MUMUS fakeAV képében és olyan lett, mint egy lágy pu.ci szellő! Azonnal tépett kifele a netre vigyorogni a haverokkal a VaccineScan nevű fakeAV! :W
Ekkor már a Rising AV le lett tesztelve néhány kártevőn. Aránylag jól kapkodta a fejét a kis oroszlánfiú a képernyő jobb alján, de amikor jöttek a 0 Day malware-ek akkor ez is elvérzett, mint hülyegyerek a Quantum fizika vizsgán! :K
Amikor a fakeAV beszáguldott a gépre akkor még nem reagált rá, de amikor már települt mindjárt dobott egy hasast és átkapcsolt Chemotox üzemmódra és jelzett kb. 10 trójaira. Ennek ellenére szépen csendben települt a fakeAV!!! :Y
Ezután gondoltam már van annyi féreg a C meghajtón, hogy lassan ki kell hívni a rovarirtókat, mert már a gép körül is lassacskán szaladgálnak az amerikai csótányok.
No, akkor vessük be a csodafegyvert! A neve Malwarebytes Anti-Malware(ezt ugye már egy egysejtű is ismeri),
Hát ez úgy kiganyézott a kínai oroszlán(Rising) alól, mint Mariska néni a Riska boci alól!
172 Kártékony kódot tartalmazó fájlt és bejegyzést talált.

Tehát a tűzfal egy nagy NULLA a fakeAV ellen, az AV meg a 0 Day malware-ek ellen NULLA!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48838) csaba1203 válasza sznorbi2 (#48837) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszönjük a tesztet.Ezek szerint nemhiába osztogatják ingyé.Lehet az icipici ferde szeműeknek megfelel de itt nálunk kevés,mint mackósajtban a brumma brumma :D :DD :DDD :C

(#48839) TFSi válasza sznorbi2 (#48837) üzenetére


TFSi
őstag

Remek hozzászólás, parádés nyelvhasználat... :R De, hogy őszinte legyek, a Rising-gal igazából senkinek nem kellene, hogy illúziói legyenek. Egy kínai ganéj az egész...Köszi sznorbi2, hogy ezt még egyszer nyomatékosítottad nekünk... :C

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#48840) RBJ


RBJ
addikt

Csókolom. Sajnos nem leszek egy ideig , ezuton szeretném megköszöni az építő jellegű kritikákat, segítségeket. Jó volt itt lenni . Fel is kell adjam a hobbim emiatt de átmásztam linuxra most ráízgultam.
Kitartás a kártevőkkel szembeni harcban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48841) BigManus válasza RBJ (#48840) üzenetére


BigManus
addikt

Üdv a clubban! :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48842) lck válasza RBJ (#48840) üzenetére


lck
senior tag

Emléxem egykor nekem is voltak ilyen kijelentéseim - aztán jöttek problémák... Úgyhogy kitartást :)

(#48843) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Nézegettem az MRG teszteket kb. 2 hónapra visszamenőleg és elég durva szórások vannak a felismerésben. Általában Zero day malware-t használtak!

A legjobb teljesítményt a Norton, Malwarebytes és nagyjából az Emsisoft A-M hozta, bár az utóbbi kissé kevesebb malware-t ismert fel, mint a MBAM. :C
Na meg a DefenseWall HIPS gyakorlatilag 100%-osan teljesít! :C :C :C

A nagy nevek, mint pl. Avira, G Data, F-Secure, Bitdefender, Kaspersky eléggé gyéren teljesítettek eddig. Talán még a Vipre volt egészen jó a felismerésben vagy blokkolásban, de azért nem volt annyira jó, mint a legjobban teljesítők.

To protect and serve!

(#48844) blattida válasza sznorbi2 (#48843) üzenetére


blattida
nagyúr

Annyi pontosítást teszek, hogy a Norton, a Prevx és a Vipre teljesít a legjobban az mrg-s teszteken.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48845) blattida válasza blattida (#48844) üzenetére


blattida
nagyúr

Itt látható az összesített eredményeket tartalmazó táblázat.
Ha csak kicsivel is, de a nagyok közül a Vipre teljesít a legjobban.

A jelenlegi állás:

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48846) Roxbury válasza blattida (#48845) üzenetére


Roxbury
őstag

Hát az Avast, meg az AVG nagyon gázul leszerepelt, ahogy nézem. De nem csak azok... :U

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#48847) polonic


polonic
félisten

Megint csak megerősítést nyert bennem az, hogy nem érdekelnek az ilyen tesztek.
Én továbbra is megelégedéssel használom az mse-t mindkettő itthoni gépen.

(#48848) BigManus válasza polonic (#48847) üzenetére


BigManus
addikt

És Neked van igazad...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48849) Narxis válasza polonic (#48847) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ámen.

Thanos was right.

(#48850) riki


riki
senior tag

Engem igazából a Pc-tools ,elképesztően gyenge szereplése lepett meg. Matousec teszten második lett,tehát illett volna ezek után jobban szerepelnie. Az anya cégnek is illene a hóna alá nyúlni a egy kicsit. Az is érdekes ,hogy az Avira,Nod és az A-Data pont ugyanannyit ért el. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.