Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47601) Krystal_s válasza Kezdő vagyok (#47594) üzenetére


Krystal_s
addikt

jaj bocsi az OFF akart lenni és nem Dőlt :B igen sajnos ez van, és még örülnöm kellett h kb 50ezerrel drágábban megtudtam rendelni Neten,és nem abban a színben, amit szerettem volna, mert ez Mo. itt korlátozott lehetőségek vannak

(#47602) kpal válasza F34R (#47600) üzenetére


kpal
veterán

NOD vagy Avas ? :U

(#47603) Krystal_s válasza blattida (#47599) üzenetére


Krystal_s
addikt

normális gyártó ? szted a Toshiba és a Sony nem az ???

(#47604) Kezdő vagyok válasza blattida (#47599) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Ilyet hogy engedhet meg a Win?
Mi benne neki az üzlet?

Krystal_s:elárulnád,milyen lapos,típusra,márkára?

[ Szerkesztve ]

(#47605) Krystal_s válasza Kezdő vagyok (#47604) üzenetére


Krystal_s
addikt

ez most egy Toshiba T210

ui: átírtam Linkre ,ahol van róla mindenféle infó :)

[ Szerkesztve ]

(#47606) Kezdő vagyok válasza Krystal_s (#47605) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszi!
Win 7-tel adták?

Most látom:igen. :B

[ Szerkesztve ]

(#47607) HZoli87 válasza blattida (#47599) üzenetére


HZoli87
veterán

Így van, még mindig van pár gyártó aki a rejtett partíció mellé mellékeli a szűz telepítő lemezt. (Asus, Fujitsu, Dell, HP - utolsó kettő talán csak az üzleti modelleknél, többről nem tudok, de régióként ez is eltérő)

(#47608) Kezdő vagyok válasza HZoli87 (#47607) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nekem csak az a bajom vele,ha pl.biztonsági progiról van szó,nem szeretnek egy másik után felmenni.

(#47609) csaba1203


csaba1203
addikt

Dr Web promo egyszerre 2 is az egyik mobil security és 1 évesek:
[link] :D

(#47610) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

sziasztok
nem szoktam a netbookomon netezni, itthon van rendes pc, csak néha netezek rajta ahol van wifi, de ilyenkor is csak a leveleim nézem meg vele,facebook, prohardver, meg hireket olvasok. Igy kiváncsiságból rátettem az Ad-aware free internet security-t. Nem olyan rossz, nem foglalja a gépet, viszont két kérdésem lenne: az emlitett használathoz bőven elég ugye? illetve gyakran fordul meg benne pendrive, és adaware nem tudom mennyire jó a trójaik felismerésében, ugy tudom nem annyira.
A másik pedig hogy a tálcán nem jelenik meg az adaware, csak az asztalon. Be van kapcsolva az ad-watch live!, de nem jelenik meg a tálcán. Aki használ szintén adaware IS-t vagy más lavasoft programot annak is van ilyen problémája esetleg?

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#47611) RBJ válasza Krystal_s (#47605) üzenetére


RBJ
addikt

nem volt kicsit sok 200e ért. 160 is van. Meg nem kevés 1.2 ghz proci ?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47612) RBJ


RBJ
addikt

Most lehet én vagyok hülye de a Dr web hivatalos oldalán nem találok sima AV. pro ba is tűzfal van . :DDD
Régen volt simma tűzfal nélküli AV.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47614) blattida válasza RBJ (#47612) üzenetére


blattida
nagyúr

Most már nincs, alapszintű falat az av is tartalmaz.

Krystal_s
A Sony régóta, a Toshiba pedig egy pár éve már nem az, mindkettő igazi konzumer.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47615) tope válasza Krystal_s (#47605) üzenetére


tope
addikt

Úgy tudom lehet hozzá rendelni Telepítő lemezt is, legalábbis mi a HP-khez kértünk (és kaptunk), mert újrakellett telepíteni, és telepítő nélkül nehézkes volt, 1 próbát megér hátha ehhez is adnak.

(#47616) F34R válasza Narxis (#47613) üzenetére


F34R
nagyúr

de gonosz vagy ;]

(#47617) csaba1203


csaba1203
addikt

Egyébként használta már valaki a Dr Web 6-os verzióját? Ha igen mik a tapasztalatok róla detektálás,erőforrás igény stb.

(#47618) Narxis válasza F34R (#47616) üzenetére


Narxis
nagyúr

Most miért? :D

Thanos was right.

(#47619) F34R válasza Narxis (#47618) üzenetére


F34R
nagyúr

Norton Powaaa :R :DDD

(#47620) amadeus11


amadeus11
senior tag

Valaki esetleg teszteli az Avira 11 betáját ? Mik a tapasztalatok , vannak-e új funkciók , esetleg csökkent-e ( az amúgy is lightos gépterhelés ) , vélemények ?

There is a star

(#47621) blattida válasza csaba1203 (#47617) üzenetére


blattida
nagyúr

Nagyjából ugyanazt tudja, mint az 5-ös, de gyorsabb lett a motor és kevesebbet is fogyaszt.
A felismerése gyakorlatilag nem változott, eltávolításban egy kicsit viszont tovább fejlődött.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47622) F34R válasza amadeus11 (#47620) üzenetére


F34R
nagyúr

nincs 11 beta ugyanis nem így hívják csak javítják a régi motort ergo ugyanaz mint a mostani stabil ;)

(#47623) FREE TIBET válasza blattida (#47621) üzenetére


FREE TIBET
csendes tag

szia.lehet azt tudni hogy melyik 13 antivírus motorját használja jelenleg a CCE.?

[ Szerkesztve ]

(#47624) csaba1203 válasza blattida (#47621) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszönöm az info-t még annyit kérdeznék tőled mert egyáltalán nem használtam még az 5-ös verziót sem,hogy te hová sorolnád be a többi kergetőhöz képest.

(#47625) HZoli87 válasza FREE TIBET (#47623) üzenetére


HZoli87
veterán

(#47626) blattida válasza csaba1203 (#47624) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem középmezőny, eltávolításban viszont talán a legjobb. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47627) FREE TIBET válasza HZoli87 (#47625) üzenetére


FREE TIBET
csendes tag

köszi,hát nagyon penge cucc.

(#47628) RBJ


RBJ
addikt

Akkor már nem is tetszik a dr web ha nincs tűzfal nélküli. :O

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47629) blattida válasza RBJ (#47628) üzenetére


blattida
nagyúr

Telepítéskor választható, hogy akarod e, azaz nem kötelezőjellegű... :N ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47630) RBJ válasza blattida (#47629) üzenetére


RBJ
addikt

Akkor ez jó hír. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47631) F34R válasza RBJ (#47628) üzenetére


F34R
nagyúr

Csak ezt szedd le Dr Web for Windows , a pro-t hagyd a fenébe ;]

(#47632) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Régebben írtam,hogy a munkahelyi gépen valamikor Norton volt,és azért lett lecserélve,mert
sz@rrá fertőződött a gép.
(Persze nem(csak) a vírusvédelem hibája,most már látom,hanem egyértelmű user error volt az ok=én....)
Norton antivirus 2005 volt a neve.
Csak érdekességként írtam le.

Előkerült egy régi doboz,onnan tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#47633) bmwe30


bmwe30
tag

hello.

manapság melyik a legjobb vírusirtó?

(#47634) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Erről mi a véleményetek? F-Secure client security 9.01? Illetve a Dr.Web Security Space? :R

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#47635) blattida válasza bmwe30 (#47633) üzenetére


blattida
nagyúr

A Smart User AV.

Butcher-HUN
Az egyik jobb, mint a másik. Hogy melyik? Összességében a Finn.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47636) bmwe30 válasza blattida (#47635) üzenetére


bmwe30
tag

Én ilyeneket nem találtam googlén se :F

(#47637) Butcher-HUN válasza blattida (#47635) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

felismerésben/eltávolításban?/könnyen kezelhetőség?/szabály létrehozás?/rendszer erőforrás? F-secure/Dr.Web Space Security Pro?

Elég régóta van már a piacon az F-secure Client Security 9 ami köztudott hogy üzleti szférát célozza meg. Viszont a felhasználóknak már ott van az Internet Security 2011. Mit akarok ezzel? Nem öreg egy kicsit a Client Security? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#47638) blattida válasza bmwe30 (#47636) üzenetére


blattida
nagyúr

Irónia.
A felhasználóra utaltam vele (alapvetően ugyanis rajta múlik), nincs olyan, hogy a legjobb, mivel sokféle szempont van, amik egymásnak ellentétei, gyakorlatilag nem lehetséges olyan programot alkotni, mely mindegyiknek megfelelne.
Maximum legjobbak vannak, de azok közül is a felhasználónak kell eldöntenie,melyik szimpatikus neki.

Butcher-HUN
Ismétlem, összességében a finn, azaz az F-secure. Én azt mondanám, hogy az IS-el mindenképp jobban jár egy otthoni felhasználó.
Ha kifejezetten javításra/eltávolításra kellene, akkor a Dr Webet írnám. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47639) RBJ válasza F34R (#47631) üzenetére


RBJ
addikt

Ez megvan. akkor jót szedtem le csak olyan összevisszaság van a magyar és gyári oldal közt ,hogy csak na. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47640) bmwe30 válasza blattida (#47638) üzenetére


bmwe30
tag

Értem, köszönöm, és bocsi, hogy nem esett le de én csak ez mezei felhasználó vagyok..

(#47641) Butcher-HUN válasza blattida (#47638) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Köszi a segítséged! :R Dr.Web kilőve nem fér össze a programjaimmal... próbáltam létrehozni szabályokat de még így sem működött. F-Secure és Norton IS 2011 ben gondolkodom erősen :U

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#47642) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#47569) üzenetére


Tetete1
senior tag

Csökkentett módban az AVG Remover levette az AVG IS-t. Eredetileg az volt probléma, hogy nem letöltött szoftvert akart valaki telepíteni, hanem a tetöltés közben telepítette és egyes funkciók nem kerültek fel (még hab a tortán hogy Nodra tette fel).

Köszönet a segítségért. :R

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#47643) blattida válasza Butcher-HUN (#47641) üzenetére


blattida
nagyúr

Azt hiszem, hogy a doki nem ezért nem volt jó Neked... :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47644) Butcher-HUN válasza blattida (#47643) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Hidd el nem tudtam rendesen konfigurálni mivel voltak sajnos olyan programok amiket nem engedett rendesen futtatni.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#47645) csaba1203 válasza RBJ (#47639) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha feltelepítetted akkor írhatnál róla pár sort,hogy bevált-e :D

(#47646) Krystal_s válasza RBJ (#47611) üzenetére


Krystal_s
addikt

úgy írtam h közel 200, 189ezer volt, december elején ,sajnos abban az időszakban az euro miatt mindennek felment az ára,,,így is 3 hónapot vártam h tudjak venni vmi kis nőies (fehér, fényes ) netbookot, ami erősebb és 11-12"os. de nálunk nevetséges volt a kínálat pontosabban szar sem volt ,csak matt feketék,,,ez csak netbook, 3gb rammal, 2 magos proci típus : Intel U5400,órajel : 1.20 GHz,Elülső busz : 800 MHz, 3. szintű gyorsítótár : 3 MB. ez nagyon gyenge ?nem értek hozzá, az volt a lényeg h két magos legyen. a többiben pl Dell-ben,celeron volt vagy csak 1 gb ram stb sokan az atom procikat is gyengének mondják...

tope: igen lehet kb 8-10 ezerért és abban is benne van a sok felesleges előretelepített program...pl a McAfee AV :)

[ Szerkesztve ]

(#47647) blattida válasza Krystal_s (#47646) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez netbookos viszonylatban erős gép. Egyáltalán nem rossz. :K

De arról a lemezről azt telepítesz, amit akarsz. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#47648) jozanparaszt válasza Krystal_s (#47646) üzenetére


jozanparaszt
csendes tag

Tölts le egy Win7-et, töröld a partíciókat, hozz létre egy újat, és telepítsd fel azt a változatot amit kaptál a netbook-hoz az OEM kóddal.
Persze azért a drivereket szerezd be előtte a gyártó honlapjáról

[ Szerkesztve ]

(#47649) Krystal_s válasza jozanparaszt (#47648) üzenetére


Krystal_s
addikt

én ? minek ? ;] nálam nem volt gond a McAfee eltávolítással, csak Stephan89-nak válaszoltam erre -> #47508
a többi off is ebből adódóan jött

(#47650) jozanparaszt válasza Krystal_s (#47649) üzenetére


jozanparaszt
csendes tag

Jah, bocsi, akkor neki ment: #47508 Stephan89

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.