Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Kinder válasza TomWexX (#698) üzenetére


Kinder
senior tag

:DDD

Mi 4177-ről indultunk, de sajna nem tudom az 5. napi prestige-t.
90,4 millió pont lett a vége, de mi csak a normálban vagyunk most, amiben az elsők is csak t4 basic shardot kapnak. :DDD
Ti hogy végeztetek?
Hát hiába, mi csak ezt kapjuk, "retired players" vagyunk. ;)

(#702) Kinder válasza Kerive (#699) üzenetére


Kinder
senior tag

Kerive, én is örülök, hidd el. :DDD

Nem vitázom, elhiszem, amit írsz.
De.
Most direkt megnéztem. A Kamala arénában most vagyok 55-ös streaknél, 1,42 millió pont, még 3 streak, és megvan az utolsó milestone, annyi elég, mert Kamala megvan duplán, úgyhogy nem kell, csak a shardra hajtok.
A 165 meccsből 1 olyan volt, ahol visszament blokkba az ellenfél, és csak a második ütésemre volt hajlandó kijönni. 17 volt olyan, ahol blokkba ment, de kijött az első ütésem után.
A maradék 147 csata a következő volt az én szemszögemből:
Start - Block/parry - 5 ütés - block/parry - 5 ütés - block/parry - 4 ütés - sp2 - vége, esetleg még egy block/parry - pár ütés.
Az életerőm 95% feletti minden meccs után.
Amint látod, nincs heavy. Nem használom.
Ha adhatok tanácsot, te se használd. Próbálj változtatni a stílusodon, alakíts ki egy másikat, ha a mostani nem célravezető.
Hidd el, nem játszom az agyam, meg hasonló, inkább segíteni szeretnék, hogy számodra is értékelhető legyen a játék. :)

(#703) TomWexX válasza Kinder (#701) üzenetére


TomWexX
addikt

Mi 4070valamennyi prestige-el kezdtük, végig 100% map5 így lett a vége 87,6M, de sajnos mi is pont a normal tierben vagyunk, itt ezzel az eredménnyel 47-k lettünk. :) Ti peak humanban tudtok t4c kristályt kiszedni aq-ból, vagy még nektek se elég a pont?

Kerive: Hétvégén próbálok majd felvenni videót hogy én hogyan játszom, és belinkelem ide. ;) Egyébként kinder jól mondja, én is valahogy úgy nyomom, de a kombót még vegyítem medium attack-kel..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#704) Kinder válasza TomWexX (#703) üzenetére


Kinder
senior tag

Mi 17. lettünk.
Nem elég sajnos a pont. :(
Most meg hajnalban 3 ember kilépett.... Szóval remek, mit ne mondjak.

(#705) Kerive válasza Kinder (#702) üzenetére


Kerive
kezdő

És vége :D Akkor gondolom Suicide mastery user vagy. Úgy könnyű! (viccelek :P) Tudom hogy nem az agyad játszod, és én sem tartom magam egy éles késnek, de vmi nem kerek. Pont ezért nektek próbáltam ezt két képet kimenteni, csak sajnos az első képnél ahol a hp-kat szerettem volna lefényképezni nem voltam elég gyors, így hinnetek kell nekem :D

A meccs: Az én 626 os Unst.-om a sima Colossus ellen aki 646-os volt. Mindkét kari dup-olt az enyém sig24-es. Én rávertem egy spec3-at, ő nem sebzett meg engem spec-el. 45 ütésből terítettem le, de ő ezzel szemben abból a 8 ütésből elvitte a HP-m majd felét!!! Ha kétszer akkora lett volna mint én megértem, de hogyan lehetséges az hogy két szinte azonos PI-n élvő kari közül az egyiknek 45 ütés kell 100%hp ledarálásához, a másiknak meg elég 8 45-50% HP-hoz?

Kinder: nem használok heavy-t kiv. olyan kariknál amit még a gép sem tud védeni mint pl Fist.

[ Szerkesztve ]

(#706) TomWexX válasza Kerive (#705) üzenetére


TomWexX
addikt

Sima colos baromi masszív, ugyanis tele pakolja magát armor buffal. Próbáld ki fisttel aki armor breaket nyom, vele nem lesz ennyi ütés. ;) Most mentem Kinder ellen egy duelt, és nincs suicide masteryje. Egyébként nekem sincs. ;)

Holnap lesz időm, csinálok videót a bunyó stílusomról. Melyik karira vagy kíváncsi kivel menjek?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#707) Kinder válasza TomWexX (#706) üzenetére


Kinder
senior tag

És hagytalak nyerni? :DDD

(#708) Kinder válasza Kerive (#705) üzenetére


Kinder
senior tag

Nincs suicide mastery-m, akkor halott lennék AQ-AW vonalon. :)
Ahogy TomWexX mondja, a sima dupla Colossus az brutál, azt ütni kell évekig, hogy legyen valami hatás, sajna az UC védelme gyengébb.

(#709) TomWexX válasza Kinder (#707) üzenetére


TomWexX
addikt

1 limbo véletlenül befigyelt mert épp akkor nem voltál stun alatt power bar lépéskor, az leszedett fél centit, amúgy 26:0-ra nyertem. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#710) Kinder válasza TomWexX (#709) üzenetére


Kinder
senior tag

Szegény ártatlan kis Magikom.... :O :O
:DDD :DDD

(#711) TomWexX


TomWexX
addikt

Na íme az én játékom felvétele. Házon belül maradtam, így Kinder (Lord Kraye) ellen mentem duelben, kicsit megnehezítve, vagyis én 3*ossal voltam. :)
Így azért már nem volt könnyű, először meg is ette a limbo az életemet, ezért 2 felvétel is van. :D Magik ellen úgy érdemes menni hogy mikor a powerbarja újabb szintre ugrik, azalatt stun alatt kell tartani, olyankor kevesebb eséllyel kapcsol be a limbo. (bár asszem nekem erre rásegít a pacify mastery)

TomWexX vs Lord Kraye Round 1
TomWexX vs Lord Kraye Round 2

Szóval látszik hogy a parry-t nagyon sűrűn használom, majd vissza kombó úgy hogy 4 low majd a végére 1 med hitet nyomok, a speceket meg szépen ki kell csalogatni. Ha én nyomok spec attacket, akkor meg kombó alatt a 4ik ütés után egyből nyomom, úgy mindig betalál. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#712) Kinder válasza TomWexX (#711) üzenetére


Kinder
senior tag

Szép munka! :R

(#713) Kinder


Kinder
senior tag

4342-es induló prestige.... ajjajj, nem lesz egyszerű :D

(#714) TomWexX válasza Kinder (#713) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekünk "csak" 4134. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#715) Kinder válasza TomWexX (#714) üzenetére


Kinder
senior tag

90 millió meglesz nálatok is :)

(#716) Kinder


Kinder
senior tag

Bakker jött egy új tag, pont az én Battlegroup-omba, laza kis bosskiller a csávó, 2 milló pontokat nyom naponta AQ-ban, úgyhogy igazából semmi dolgom nincs, csak végigsétálok az útvonalamon, lenyomok pár symbiótát, aztán kész... :DDD

(#717) TomWexX válasza Kinder (#716) üzenetére


TomWexX
addikt

Örülj neki, kevesebb a feladat. :D Nálunk is sokszor küzdeni kell Kangért hogy bejussak hozzá. :)

Többiek hol vannak, lassan már csak mi ketten beszélgetünk.
Kerive megnézted a videóimat, igazából neked vettem fel. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#718) astorre19 válasza TomWexX (#717) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én csak olvasok,mivel kimerül nálam a játék annyiból,hogy reggel belépek a napi rewardért:D

Így hozzászólni se nagyon tudok most semmihez.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#719) Sheeni


Sheeni
újonc

Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan magyar alliance-ról, ahol vesznek fel új tagokat? Lvl 41-nél tartok, de nem vagyok egy kiemelkedő fighter, viszont naponta játszok. Eddig külföldi csapatban voltam, elég jól szervezettben, de mostanra kurvára elegem lett belőlük...

(#720) TomWexX válasza Sheeni (#719) üzenetére


TomWexX
addikt

Szia!
A legegyszerűbb ha csatlakozol a Magyar MCOC facebook csoporthoz, és ott a profilod screenshotjával írsz egy posztot hogy alliance-ot keresel. Ott van sok leader/officer, könnyen lehet allit találni. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#721) Cyberjack válasza Sheeni (#719) üzenetére


Cyberjack
csendes tag

Szia! Mi keresünk új aktív embereket! Szervezettek nem vagyunk túlzottan, de annál jobb fejek. :)
Ha gondolod keress meg: Mate0902

* Iphone 14 Pro Max / Watch 8 *

(#722) Jackal2 válasza Sheeni (#719) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szia, mi is szívesen látunk a klánban, sűrűn van alliance quest és war is és szívesen segítünk mindenben, amiben tudunk.

Játékbeli nevem: Jackal_hun
Klán: Hun.P

Üdv

Jackal

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#723) TomWexX


TomWexX
addikt

Március 28: Act 5!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#724) astorre19 válasza TomWexX (#723) üzenetére


astorre19
aktív tag

Azt még meglesem milyen lesz.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#725) Kinder


Kinder
senior tag

Jobb, ha el sem kezdjük.
Degeneráció minden harcban alapként.
Degeneráció pluszban, ha nem ütsz 6!!!!! másodpercig....
Ezek síkhülyék, ennyit nem ér az a pár 4* és 5* shard...

(#726) Kinder válasza TomWexX (#714) üzenetére


Kinder
senior tag

93 millió lett, szerintem semmire sem elég :(

(#727) TomWexX válasza Kinder (#726) üzenetére


TomWexX
addikt

Mi még nem végeztünk, de kb 90 millió lesz nekünk. Giftedbe talán feljutunk.

Amúgy közben megcsináltam a master eventet, nem is volt vészes iceman, r5 ultron jó volt ellene, még poti se kellett. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#728) Kerive válasza TomWexX (#717) üzenetére


Kerive
kezdő

Szia bocsi a késői válaszért sok volt a dolog a napokban. Pöttyet skilles vagy! O.o :D Van még mit tanulnom. Ha kérhetek vidit akkor nem karit kérnék tőled, hanem vmi tippet Jugger vagy Unst ellen, mert ez a két kari a nemezisem, de ha mondanom kell hero-t nézzünk vmi nem god-tiert. Mondjuk Vision-t, Black Bolt-t, vagy WS. És köszi szépen. :)

Kérdés: nálatok is gyakran kifagy a játék ha AW-ban BG-t akartok váltani? Csak tölt, tölt, de sohasem ér a végére.

(#729) Kerive válasza Kinder (#725) üzenetére


Kerive
kezdő

Félek tőle én is hogy...

Flare
-You have a 300% Attack Boost.
-You Degenerate 100% of your Max Health over 60 seconds.

Itt fogjuk pofánkba kapni a full armor, vagy evade-er champeket. De nem lenne rossz ide egy Unstoppable sem! Nekünk nagyon rossz lenne :D

Breakthrough
-Champion (the boss) has +5,000 Armor Rating.
-Every time you land a hit, you reduce Armor Rating by 200 permanently.
Once you land 25 hits, this bonus Armor Rating will have been overcome.

Kíváncsi vagyok addig a 25 hit-ig vajon mennyi hp-t tudunk leszedni róla!? 10%?

Brute Force
-If you have not landed a hit in 6 seconds, you begin to suffer a Degeneration that deals 100% of your Max Health over 30 Seconds.

Ez nagyon de nagyon ocsmány lesz. Vagy kivégzed 30mp alatt, vagy a degen végez ki téged. 30 sec??? Okkké :S

De reméljük a legjobbakat. Elvileg beta testerekkel csinálták, hogy nekünk még élvezetesebb legyen a játék. Ahogy Scully és Murder mondta volt: I want to believe! :D

[ Szerkesztve ]

(#730) Kinder válasza Kerive (#728) üzenetére


Kinder
senior tag

Nekem is csak teker BG váltàsnál.

Muszáj vagy parry-t alkalmazni szinte az összes hero ellen, csak úgy megy.
Az unstoppable ellen meg táncolni kell. :D
Erre persze megalkották a civilwar Black Panthert, meg Mordót, aki azonnal visszaüt, ha parry-t kap. :/
Persze csak ellenfélként, ha te használod pl a párducot, valahogy érdekesmód kevésbé működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#731) Rivaul válasza Kinder (#730) üzenetére


Rivaul
addikt

Igaz az enyém is (cw) nagyon ritkán dob vissza reflect stunt. Viszont volt hogy ráparryztam egy másikra, az visszadobta, az enyém meg megint rá. Mókás volt :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#732) Kerive válasza Rivaul (#731) üzenetére


Kerive
kezdő

És ugyanez a helyzet Morales-el is. :D Enemyként megy a lambada. Amúgy meg... :D

(#733) Kerive válasza Kinder (#730) üzenetére


Kerive
kezdő

Nem szeretnél vidit csinálni kommentárral? Van egy két hero akit gőzöm sincs hogyan a legjobb használni. Mint pl Phoenix, Dormammu, vagy Ghost Rider. Nem rossz az angolom, de Ghost Rider-t kibogózni hogy hogyan működnek a judgemant-jei, nos az nem egyszerű. :D Amúgy hiánypótló lenne egy magyar youtube csatorna. Imádnám.

(#734) Newbie2017


Newbie2017
újonc

Sziasztok!

Még új vagyok a játékban és a fórumon is (a játékot februárban kezdtem, ezt a fórumot pedig most találtam), lenne néhány kérdésem.
Elértem a 35-ös szintet és a masteryvel illetve a hősökkel kapcsolatban lenne kérdésem, de először is: amiket láttam itt tőletek, ahhoz elismerésem! Örültem, ha arénában elértem 15-ös streaket, itt pedig látom, hogy Kinder 55-ös nyerési sorozatról ír, Tom pedig hát, hogy is mondjam, elképesztő, hogy 3* 2,5k hőssel le tud verni 5*-os 7,5k ellenfelet! Ha tudnátok segíteni, ti vagy a többiek, hálás lennék! Előre is köszönöm!
Mastery: amit Tom az első oldalon írt itt a ProHardveren 1 éve, azt érdemes most is követni? Így, hogy lvl 35 vagyok, mi legyen a prioritás?
Hősök: van pár 4*-osom, méghozzá a következők: Daredevil, Agent Venom, Storm, Venom, Black Widow, Electro, Ms. Marvel (Kamala Khan) és Spider-Man (Miles Morales). Hogyan válasszam ki, hogy melyiket érdemes felhúzni? Gondolom, jó lenne mindet, de egyelőre szűkében vagyok isonak és alpha catalystnek is. Jelenleg így állok:
Daredevil R3 L30 awakened 2453 pont
Agent Venom R2 L20 1730 pont
Storm R2 L20 1627 pont
Venom R2 L20 1577 pont
Black Widow R1 L10 1205 pont
Electro R1 L10 1173 pont
Kamala Khan R1 L8 1077 pont
Miles Morales R1 L1 847 pont
Van egy 4* awakening gemem: melyikre érdemes használni?
Daredevilt jó, hogy kiemeltem, vagy inkább használjak rá rank downt és másik legyen a fő?
A pont alapján érdemes kiválasztani, hogy melyiket húzzam fel vagy van más szempont? Létezik adatbázis a hősökről?

Bármilyen hasznos tippet szívesen fogadok! Előre is köszönöm a segítséget!

(#735) Kinder válasza Kerive (#733) üzenetére


Kinder
senior tag

:D
Ebbe beletrafáltál, mindhárom karakter csak 3*-ban van meg, és azokat nem használom. :DDD
De tényleg, csak a 4*-5* csillagos arénába megyek be.
Nem volt szerencsém sosem a kristály bontásban, alig jön 4*-os belőle, kénytelen vagyok arénából beszerezni a karaktereket, 15 millió pontot nincs időm csinálni, maradnak a régi hősök, amik elérhetőek voltak 6 millió körül, most meg az új, kettébontott arénákkal kánaán van, fele annyi pont is elég az öreg 4* megszerzéséhez.
Szóval sajna nem ismerem Phoenix, Dormammu és GhostRider titkait.
De szívesen csinálok videót arról, ami megvan, és ismerem is.
A kommentárt biztos hallani akarod? ( Bzmeg, krvaélet és társai? :DDD )

(#736) TomWexX válasza Kerive (#728) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha lesz időm, csinálok ilyen videót is. ;)
Nálunk pár társnak már van ghost ridere, le is írták a működését, nagyon jó karakter, majd azt is vissza keresem és leírom, csak most kicsit időszűkében vagyok..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#737) TomWexX válasza Newbie2017 (#734) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv itt! :)
Azt a régi masteryt ma már nem javaslom, azóta sok minden változott!
Daradevil nagyon jó, ne rankold le! Nem a pontok alapján kell valakit fejleszteni, hanem hogy mit tud, mennyire hasznos az neked. Érdemes először az AQ és War támadokat felfejledzteni, AQ-ba minél több healert, Warba pedig nagy sebzés, stunolás, jó blockolás, illetve szintén a healing a hasznos. Daredevil pl nagyon hasznos warban az unblockable spec1/2 vonalakon! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#738) Kinder


Kinder
senior tag

Tom! Szabadon igazolható vagyok, ha beférek. :)

(#739) TomWexX válasza Kinder (#738) üzenetére


TomWexX
addikt

Na mi történt? :Y
Beszélek a többiekkel..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#740) TomWexX válasza Kinder (#738) üzenetére


TomWexX
addikt

Írtam privátot..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#741) Kinder válasza TomWexX (#739) üzenetére


Kinder
senior tag

Azt hitte a boss, hogy ő találta fel a spanyol viaszt ( de persze közben nem igazán volt a helyzet magaslatán ).
Előfordul. :DDD

(#742) Newbie2017 válasza TomWexX (#737) üzenetére


Newbie2017
újonc

Szia Tom!

Köszönöm szépen az üdvözlést és a válaszodat!
Akkor Daredavilt megtartom! :) Mellé te kit javasolnál a többiek közül?
Azt nem tudom, hogy mit jelent warban az unblockable spec 1/2 vonal..
Azt figyeltem és értettem visszaolvasva, hogy az arénát nyomni kell, mert onnan jön a unit! Csinálom is ahogy tudom, de ilyen nagy streakekre nem tudom hogyan vagytok képesek! :)
A unitot én el szoktam költeni a crytal shard crystalra hétvégén, amikor adják, mert talán ad 3-4* shardot. Ez így jó, vagy inkább tartogassam?
Masteryvel, ha lesz időd és kedved, akkor várnám a tanácsot!
Köszi és szép estét!

(#743) TomWexX válasza Newbie2017 (#742) üzenetére


TomWexX
addikt

Warban vannak olyan node-ok (bár lehet nálad még nincs) hogy az ellenfél 1 es vagy 2es spec attackje, blockolhatatlan, csakis evade-elni lehet őket, amihez kell a dexterity mastery. Na most Daredevilnek az a képessége, (ha dupláztad már) hogy a távolsági lövéseket, legyen az fegyver, lézer, stb., nagy eséllyel (level20on 75%) automatikusan evade-eli.
Az awakening gemet még tartogasd, hátha kapsz majd valami komoly hőst. Igazából meg kell ismerned a hősök képességeit, ugye ha duplikálod akkor aktiválod a signature ability-jét, ami némelyik hősnél hatalmas pluszt ad. (Pl. Daredevilnél az auto evade funkció)
Agent venom és Black Widow még elég jó karakterek, esetleg még electro de ő inkább war védőnek hasznos.
Eleinte lehet venni unitból kristályokat, mikor még kevés a hősöd, de igazából én a masteryhez gyűjtöm, mert oda rengeteg kellhet. Most is épp oda gyüjtöm, kell kb 4000 unit. :D

Kezdetnek javaslom ezt a mastery beállítást:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#744) Newbie2017 válasza TomWexX (#743) üzenetére


Newbie2017
újonc

Köszönöm szépen, már át is állítottam a masteryt, mert ettől elég messze volt az enyém...
Pontatlan voltam: nem a klasszkius Daredevilem van, hanem a netflixes. A Signatureje nem ez a menő auto-evade, hanem az, hogy crit ratet kap, ha valamit negatív effectet tesznek rá.
Akkor masteryre lesz még mit gyűjtögetnem... :)
A tippet köszönöm, akkor egyelőre ezeket a hősöket húzom, az awakeninget pedig tartogatom.
Sok szerencsét, hogy az ajándék kristály 4* Cable-t dobjon! :)

(#745) Rivaul válasza Newbie2017 (#744) üzenetére


Rivaul
addikt

Azt sose dob :DD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#746) Jackal2 válasza Rivaul (#745) üzenetére


Jackal2
senior tag

13 Cableből 1 4-es lett a klánban.

Tegnap majdnem letöröltem ezt a f*s-t, mikor megláttam a Labiribth Chapter 3-ban az első karit. Stardust és nem lehet blockolni a specialt, és Iron patriot, tehát miután levertem 85 ütéssel 15%-ra, felgyógyul és SEMMIT nem tudok vele csinálni, csak nézhetem.

Anyád:D De már az Act 4 Chapter 2-ben is vannak jó nodeok, amik 60 mp alatt 100% bleedet sebeznek. Köszi...

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#747) Kerive válasza Kerive (#732) üzenetére


Kerive
kezdő

Errl beszéltem. :D

https://www.youtube.com/watch?v=kkdWehLKnHs&feature=youtu.be

A lambada király. :D Furcsa mód egyik spiderman-emnek sincs ilyen "csipőmozgása" :D

(#748) Kerive válasza Kinder (#735) üzenetére


Kerive
kezdő

Azaz igazság hogy b.meg k.élet és társai nélkül ezt a játékot nem is lehet játszani, ezért úgy is jöhet! ;)

Bár én is arénázhatnék a 4*osban, de úgy tudom a streak tartáshoz 4/40-es hősök kellenek. Nekem jelenleg két ilyen hősöm van. :S Elképzelni sem tudom hogy honnan jön össze, és mennyi időbe tellik beszerezni annyi t4b-et hogy 20-30 4-est felhúzzak. Kiszámoltam ha mindennap megyek egy kört t3b-ért és eladom őket, akkor havonta 1-et tudok kirakni jeee, és mennyi is kellene 80-100? Fogalmam sincs honnan szedek ennyit össze. Még a beginner eventet is megcsinálom hogy a nyamvadt 900 t4b-et felmarkoljam. Hogyan lehet t4b-et farmolni? Komolyan 1-1,5 év lesz mire meg lesz a sereg az arena grindhez?

[ Szerkesztve ]

(#749) Kerive válasza TomWexX (#736) üzenetére


Kerive
kezdő

Nagyon megköszönném pajti tyty :)

(#750) Rivaul válasza Kerive (#748) üzenetére


Rivaul
addikt

Streak tartása 3/30 a minimum négyesnél vagy hármasok 4/40 de oda sem kell t4b. Egy jó alliba meg ha aktív vagy és csinálod a t4 arénát meg a havi eventeket, akkor meg jön rendesen a t4b.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.