Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Jackal2


Jackal2
senior tag

Ha már így egymásra találtunk, egyből kérdeznék is:
- gondot okoz a 4 csillagos csempák etetése T4 Catalysttal, mert T3-ból ítélet ideig sem lennék képes összerakni, jelenleg pedig nem nagyon találok olyan missiont, ami ilyet adna. Így nem is nagyon tudok erről a pontról ellépni. Most tartok az Act 3 végén, megcsaptam Thanost, de egyszer elég is volt, nem érzem a késztetést a következő 4-5 körre:D
- questben pedig elverekedtem magam a második Hoodig, szóval ő vár rám meg Dormammu, de a completion sem ad T4 Catalystot, szóval egy kicsit elakadtam.

Valami ötlet, honnan lehetne farmolni?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#552) TomWexX válasza Jackal2 (#551) üzenetére


TomWexX
addikt

Még hosszú út áll előtted hogy folyamatosan tudj farmolni T4et, ez nagyon durván türelemjáték. ;) Először is keress egy olyan allit, ahol rendesen nyomják az alliance questet, ugyanis annak a rank rewardja ad T4 fragmentset. Aztán ha elérsz arra a szintre hogy lesz legalább 15-20 r3-as 4*osod és sok-sok 3*os maxos karid, akkor a 8 naponta induló 2 napos T4 arénából kitudsz szedni 1db T4et, de r4 híján azt is szenvedéssel. Eleinte baromi nehéz lesz, de ahogy fejlődsz, úgy lesz jóval egyszerűbb. ;) Én pl 30ws-sel már elérem az 1,1 milliós milestonet, ami adja az egész T4-et.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#553) Kerive válasza Rivaul (#546) üzenetére


Kerive
kezdő

Én örülök ezeknek az új módosításoknak. Nagyon sajnálom aki megszívta vele, de legyünk őszinték: kicsit sem volt normális az, amit egy magas sig-es SW művelt. Az sem hogy egy 70k-s karit one hit-el egy Thor. Most érzem úgy hogy a Kabam teszi a dolgát, és végre eljutott a szoftverig nekik, hog egy olyan játékban ahol szinte csak a szerencse dönti el hogy milyen herot kapsz elengedhetetlen a ballansz. Alig várom mit lehet majd művelni egy 25% HP alatti Hulk-al (sztem embertelenül aprítani fog) Az egyik személyes kedvencem Black Panther könnyen lehet hogy God-tier-be lép. Punisher és Winter Soldier végre használható lesz. YJ meg... azt várom a legjobban. Imádom YJ-et. SP2-t úgy néz ki nem fogjuk/fogják röhögve evadelni, az sp3 meg... wow meccs fordító lesz.

[ Szerkesztve ]

(#554) Jackal2 válasza TomWexX (#552) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen jól leírtad a probléma lényegét, az 1 milla arena pont túl messze van, máshonnan meg nem lehet kiszedni. A klán meg nem nagyon indít aq-kat mert már túl drága lenne, az előzőekben meg nem vettem részt, tehát ebből a történetből kimaradtam. Ez a baj az ilyen 500K körüli klánokkal.

Gyakorlatilag egy esélyem maradt, felhúzni minél több maxos 3*-osat, és felfarmolni magam arénában a nyereményig, amit viszont azért nem tudok megtenni, mert nincs elég 4*-osom. Ördögi kör:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#555) TomWexX válasza Jackal2 (#554) üzenetére


TomWexX
addikt

Bizony, ez a játék tele van ördögi körökkel. :D Mi jelenleg azon a szinten tartunk, hogy hiába megyünk AQ-ban 5x map5öt 100%os sikerrel, akkor is csak 80 millió pontot érünk el, ami pont nem elég a T4C rewardhoz. Ahhoz hogy emeljük a pontot, növelnünk kell az alli prestige-ét, amihez több 4* R5ös vagy 5* R3as, esetleg R4es kari kell, ezeknek a fejlesztéséhez pedig pont T4C kell. :DDD

Te mindenesetre olyan allit keress, akik legalább map3at nyomatnak folyamatosan, az is több a semminél és az ingyenes. Mekkora szintű vagy jelenleg?

(#553) Kerive: Igazából én is örülök hogy kabam próbál balanszolni, csak fáj is egyben, mert nekem van egy R5ös lvl81es Scarletem, akivel röhögve megcsináltam minden master eventet. Most majd újra meg kell tanulnom játszani, mert az idők alatt kicsit elkényelmesedtem.. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#556) Rivaul válasza Kerive (#553) üzenetére


Rivaul
addikt

Itt az a baj hogy most majd más hősök lesznek a jók és másba kell tolni a pénzt. Ezt a szamarat már megülték így fordítani kell. Nem a ballanszról szól a buli legkevésbé sem. Van dup scarletem és nem sajnálom de ne higgyük hogy azért történik mindez mert ezzel igazságos lesz a buli. Emelik az evadet de widowot csökkentik... Pedig widow csak egyenlítette a mérleg nyelvét. Most majd a pókokon megy el a buli aw-be meg storyba és mehet a poti vétel. Mastercard lesz itt nem ballansz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#557) astorre19 válasza Rivaul (#556) üzenetére


astorre19
aktív tag

Egyetértek,bár nem ovlastam túlságosan utána a mostani változásoknak,és szerencsére nem is nagyon érdekel már a játék,de ismerjük már jól Kabam bácsi pénzéhségét.Semmit nem tesznek jófejségből,mindig minden a profitmaximalizálásról szólt.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#558) Jackal2 válasza TomWexX (#555) üzenetére


Jackal2
senior tag

30K az Overallom, 3 4* csempám, 26 3* van ebből kb. 7 fullos. Acc: Jackal_hun

Az a probléma, hogy az arany összeszedegetése is folyamatosan gondot okoz. Ahhoz hogy rank upoljak egyet, kell 82K egy 4* 3/5-nél, ami kb. 20 db Arena kristály vagy több ha éppen úgy adja a gép. Az ugye 60 meccs, és feltételeztük hogy mindet nyertem, ami ugye nem igaz, mert a pattern szerint kb. 15-nél meg kell halnod, tehát simán rátesz az 5-6K-s 3 fős csapatra 16K-s ellenfelet, azt meg nem tudom leverni mert 3 speciallal kinyír és nem tudom mindig kicsalni 1-es és 2-essel, hogy ne töltsön fel (meg nem is vagyok elég jó:). Azt csinálhatom, hogy kihúzok egy rakat 2-est maxra és várom a 2* Cornucopiát és a hasonló Arénákat, ahol tovább ki lehet bekkelni, ha nem halsz bele az unalomba.

Szóval még egy circum viciosum:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#559) Rivaul válasza Jackal2 (#558) üzenetére


Rivaul
addikt

Türelem. Itt legtöbben elég magas accal rendelkezünk, és én pl az első hét óta játszok. Ez nem egy két perces játék amit kipörgetsz vagy hirtelen hú de jó leszel. Megy ez de ahhoz keményen bele kell tolnod a fizetésed. Sok tanulni való van benne és rengeteg harc árán juthatsz rutinhoz. Ez a rutin viszont szükséges így ne sajnáld hogy sokat kell küzdeni mert a javadat szolgálja.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#560) TomWexX válasza Jackal2 (#558) üzenetére


TomWexX
addikt

Látom nem magyar alliban vagy, szerintem érdemes egy hazai csapatot keresni a jobb kommunikáció érdekében. 2-3 milliós allik szerintem simán befogadnak, szúrópróba szerűen megnéztem a HUN- Magyar csapatot, ott most van is hely, és az AQ-t is nyomják. Csak egy tanács... ;)

Vagy, van a Magyar Marvel Legend, ott hozzád hasonló erősségűek a tagok, ráadásul az egyik officer a haverom..

De itt van ezen a fórumon Gábor1980 is, aki pont embert keres. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#561) Jackal2 válasza TomWexX (#560) üzenetére


Jackal2
senior tag

Meglátjuk, a mostaniban az a lényeg, hogy benne van három családtagom is, tehát azért vagyok itt, mert ők is itt vannak. Ha megyek, akkor viszem őket is, de nem tudom, hogy mennyi energiát akarok erre áldozni. Majd az idő eldönti.

Rivaul: Anno a WOT-ba beletoltam pár fizetésnyit és nem érzem a késztetést, hogy ezt újra megtegyem:DDD

Ti milyen erősségű accokkal vagytok a játékban, ha nem titok?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#562) TomWexX válasza Jackal2 (#561) üzenetére


TomWexX
addikt

Az enyémet megnézheted, ugyanaz a nevem a játékban mint itt. ;)
Egyébként nem kell nagyon túltolni, én se a játékban élem az életem, ha jó a csapat akkor gurul a szekér magától, AQ/War miatt kell 3-4 óránként pár percre felnézni, a questeket meg elég reggel/este tolni.. :) Aréna az igazi időrabló..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#563) Jackal2


Jackal2
senior tag

Napi CoC történet: AW attack, 2 K körüli 3-mas teammel, első két 2.6-2.8K-s védőt levertem úgy hogy meg sem tudtak ütni, végparryztam mind a két meccset, ez volt a Node 39,48.

52-es Nodeon ült egy 3.8K-s mystic, ami, mint kiderült egy Magik volt, akit a Node miatt nem lehetett parryzni, és olyan csúnyán lebüntetett, mint az állat, 3 karimból kettőt leaprított, mire megöltem, így a bossra, aki egy 57K HP-s Yellow Jacket volt, nem is volt értelem rámennem.

Mivel nem tudtam parryzni, nagyon nehezen sebeztem, jellemzően eltáncolt és közbe ütött speciallal, vagy ellentámadt. Volt olyan kombó amivel 3K-t faragott a 6K életemből.

Kérdésem az, mit kell csinálni ha nem lehet parryzni és az ellenfél mellette agresszíven ránk szalad?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#564) Rivaul válasza Jackal2 (#563) üzenetére


Rivaul
addikt

Küzdj :D Stun immun nodokon még jól jártál. Oda menő evades pókot tenni. Nah az a kellemes. Nem szabad függeni a parrytól mert rápacsálsz ilyenkor. Nekem is volt ilyen. Töröltem a masterymböl egy hónapra. Azóta nincs gondom. Ha nagyon betámadnak vagy parry sorozatba szaladsz, én mindig azt tanácsolom hogy hátrálj ki maxra és hagyd "újra" kezdődni a meccset hogy megint a te ritmusodba menjen a küzdelem. Ha hagyod hogy a játék diktáljon mert akkor hamar bedarál.

Az előző kérdésre én Vegita vagyok a játékba. A HUN4F-be találsz. A profimom csalóka mert lehetne 3 rank5 az első, de megvárom a frissítést hogy kivel lesz érdemes foglalkozni. Sajnos mindenki akire tartalékoltam az herélve lesz :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#565) Jackal2 válasza Rivaul (#564) üzenetére


Jackal2
senior tag

A dash, dash viszonylag működik, az a baj, hogy az okosabbja ilyenkor betol egy range attack specialt és ha peched van még kapsz egy stunt is, mint pl. Ultron:D

A Hoodnál vettem egyébként ezt észre, hogy az animációnál hosszabb a sebzészóna és nem lehet dexterytizni sem, mert nem egy ütés a villám, hanem három:D eleinte be is nyaltam ezeket. Az a baj, hogy még blockra is olyat ráver, hogy elfogy a HP-m, és ez még csak nem is a master szint:D Szóval Amerika kapitányt fel kell hoznom, hátha az segít, vagy egy Captain Marvelt, mert az meg szereti elnyelni ezeket a lövöldözős szarokat.

A szerencse az, hogy azért 5 heros teammel le lehet ezeket verni a Hoodot meg a Dormammut is.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#566) Rivaul válasza Jackal2 (#565) üzenetére


Rivaul
addikt

Speceket evade de hosszan húzd mert ha csak egy rövidet rántasz akkor sokszor beleragadsz. Igen az animáció sokszor különbözik. Pl groot ahogy elkezdi a spect már lehet rá támadni és a gyökereken átrohanva ütni. Addigra már nem sebződsz. Amcap az egyik legjobb bármelyik is van. Vele nem kell szórakozni a specekkel. Blokkolsz és kész. Nekem pl a 3* is maxon van a 4* mellé és jön crit teambe questekbe. 3x annyit bír mint egy sima 4*. Bár gondolom ez most hamar megszűnik a critical borítása miatt...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#567) Kerive válasza Rivaul (#556) üzenetére


Kerive
kezdő

Rivaul: igaz, ez a Kabam a pénzről IS szól a dolog, de közel sem volt igazságos az, hogy úgy játszottuk a "texas hold'em-et" hogy vkiknek mindig ki volt osztva egy Jolly Joker. A baj ott van, hogy ezt nem most, hanem már két éve meg kellett volna lépniük, így ez jelen helyzetben igazán gusztustalan, és nem lehet kizárni azt sem, hogy nem volt szándékos. Már összeesküvés elméletek gyártok, miszerint pontosan azért volt indokolatlanul OP SW, hogy mindenki bele tolja mindenét aki megkapja, mert mindenki ezt is tette, én is ezt tettem volna annak ellenére hogy gyűlölöm SW-t. Éééés ezután bummm lecsap a nerf hammer. Shame on you Kabam!

Jackal: Az új parry az interception. :D. https://www.youtube.com/watch?v=fIaGpZgmQJs

Kiválló cucc Dave-től. Arénában nem csak arról van szó, hogy nem lehet parry-zni őket streak 20 után, hanem emellé minden egyes specialt blockolnak, erre meg kifejlesztettem én a Diggidy Dirty Interception-t. Azóta nyelik a special-jaim is!

(#568) Jackal2


Jackal2
senior tag

Kervie: ismerem, néztem a Yo dörti digiri Dév-et:D

van egy visszatérő gondom. A hülye de szorgalmas klántagok előbb lerakják a gyenge karaktereiket a jó helyekre (48-55-ös node meg az ellenfél induló pozícója), én meg csak a puszta közepére tudom tenni, ahol semmi hasznuk. Úgyhogy ma megtagadtam a részvételt az AW DEF. ben, ráadásul nem egyedül. Ez egyben egy biztos vereség is, mert jellemzően a három aktív tag, aki blokkolja az ellenfélt vagy keveri őket Attack phaseben, mi hárman vagyunk (ez ugye -15 karakter).

Ugye jól tudom, hogy a vezetőség át tudja rendezni az AW mapre lerakott karaktereket?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#569) astorre19 válasza Jackal2 (#568) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen,Leader meg az officerek tudnak pakolgatni

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#570) Rivaul válasza Jackal2 (#568) üzenetére


Rivaul
addikt

Az aw megtagadása nem jó ötlet. Meg kell beszélni és jelezni a problémát ha maguktól nem tudják mi a dolgok. Ebben az esetben inkább más allit keresnék. Nálunk kifejezett figyelem van az ilyesmire. Minden aw-bg fix lista alapján megy és minden bg-be van két irányító. Ők rendezik be a bepakolt hősöket és ők adják az utakat támadás alatt. Figyelnek a tagok aktivitására, erejére, tudására és mérlegelik a fennakadásokat. Továbbá mind a defbe bepakolásra mind az attack rész alatti utolsó aktivitási pontra 3ó-val a vége előtt van legutolsó lehetőség. Ha valaki később pakol vagy mozdul az megy a listánkra. A listázás egy másik történet. Egy a lényeg, ha nem is ilyen szintű de valami rendszer kell, mert az hogy bedobálja épp ahova és aki a hősöket, vagy be se dobják az életképtelen megoldás.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#571) Kinder


Kinder
senior tag

Sziasztok!

Én is játszogatok az MCOC-cal, bár már csak fél gőzzel, mert abbahagyni nem tudom. :DDD
Kiváncsi vagyok a márc 1. utáni módosításokra, azért remélem annyira nem változik, hogy fordítva ülünk majd a lovon. :)

(#572) Jackal2 válasza Rivaul (#570) üzenetére


Jackal2
senior tag

Maradjunk annyiban hogy ez nem az elso eset. Multkor is volt problema aztan odafigyeltem es gyorsan harman leraktunk 15 karit kulcspozicioba, es be is huztuk a kovi aw-t. De ma nem leptem be egybol es mar sikerult teleszemetelni a terkepet.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#573) Kinder válasza Jackal2 (#572) üzenetére


Kinder
senior tag

Szólj a főnökségnek, hogy rakják át a karaktereket.
Ha meg még javasolsz is, mit hova, még jobb. :)

(#574) TomWexX válasza Jackal2 (#572) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, ez a vezetőség dolga hogy elrendezze rendesen a war védelmet, és ahhoz azért érteni is kellene, nem mindegy ki hol van..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#575) Jackal2 válasza TomWexX (#574) üzenetére


Jackal2
senior tag

Egen, írtam, várom a reakciót. Nyilván én is igyekszem optimálisan lerakni a karikat, a Fury +40%-ra nem fogok rakni egy olyat aminek nincs, míg bleed+ra sem rakok olyat, ami nem bleedel. Sajnos az emberek sok esetben nem veszik a fáradtságot, hogy a google segítségével legalább nagyjából átnézzék, melyik Node-ra mit kéne rakni. Nem azt mondom, hogy a Kamala Kahn+Spiedgwen+Racoon triót mondjuk olyan könnyű lerakni, de kell egy fajta tudatosság már ott is, amikor a karaktereket felhozzuk.

Én is mást rakok attackra és defensre, de ugye ehhez már gondolkodni kell(ene), nem csak berakni 23:59-kor random a karikat, nehogy már más elfoglalja a zsíros helyet. Igaz, hogy így agyonvernek minket, de az nem számít:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#576) Kinder


Kinder
senior tag

Na mit pörgettem ki az 5* kristályból?
Rhino.... :O

(#577) TomWexX válasza Kinder (#576) üzenetére


TomWexX
addikt

Jó az war védelembe, pl stun immune node-on! Duplázva még keményebb lesz! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#578) Jackal2


Jackal2
senior tag

Kérdés, egy ideje már túrom az internetet az után, hogy melyik karikkal érdemes harcolni AW-ben meg Storyban és végre találtam egy elfogadható (hitelességi szempontból persze) forrást. Bevágom mit írtak (ez most a március 1 előtti dolgokra vonatkozik):

The top five champs by consensus are Doc Strange, Ultron, Cap WWII, Scarlet Witch*, and Star Lord*. Note that the first 3 are very good even unduped.
Next tier down are Black Widow*, regular Cap, regular Daredevil*, Gamora*, Guillotine, Thor*, Wolverine, and Yellowjacket.
If you have any of these champs, prioritize ranking them up!

A kérdésem az, hogy miért nem X23 van Wolvie helyett? Ugyanúgy gyógyul ő is powerbar alapján, de sokkal jobban bleedel.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#579) Rivaul válasza Jackal2 (#578) üzenetére


Rivaul
addikt

Én amiket használok aw az widow, boszi és lord. Ha úgy jön ki akkor giló és vízió is kap helyet. X23 azért hátrányosabb mert dupos farkas sokkal többet regenel. x23 nem a cell regent kapja dup képességnek. Hosszú harcoknál ahol tudod tartani a spect ott jóval több élet esik be. Sztem ha nem baxák el akkor nekem ő lesz a sárga r5.


Kinder

Nekem is van. Nem lehet mindig top karit nyitni. Most pl zsinórba 3x dupoltam kamalát. Nem volt őszinte a mosolyom de ez van :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#580) Jackal2 válasza Rivaul (#579) üzenetére


Jackal2
senior tag

Kamala nem olyan rossz, ha az ellenfél nem nagyon agresszív. Pl. első 10-15 Arenaban lehet parry heavy attackkal túrni fel a Furyt.

És amikor odaver egy 1900-as Kamal 3.5K-t egy sima egyes specialban, azért az nem rossz. Ráadásul a crit rateje eléggé durva, nem egy olyan kombóm volt, ahol 4-5 ütésből 3 simán crit, szóval elég gyorsan leeszegeti a HP-t.

Nekem egy inverz Jane Fosternek tűnik, egy amolyan passzív agresszív karakternek. Jane Foster is olyan, hogy mindig elfelejtem, hogy ha az ellenfelet megütöm és shocked, akkor stun. Reflexből elmozgok és látom, hogy nem jön. Jah, mert stunolódott, Odamész ráversz egy kört , 1-es special megint, megin stun. Volt olyan enemy, aki 4-et benyelt egymás után:D mini Thor/Ronan

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#581) Rivaul válasza Jackal2 (#580) üzenetére


Rivaul
addikt

Hát nem tudom. Nekem ezek dup boszi, lord, giló, cap stb mellett amolyan töltelék karakter. Pvp oszt kész. Bár lehet jöv hónapba örülök még az ilyen ágyútöltelékeimnek :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#582) Jackal2 válasza Rivaul (#581) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igazad lenne, ha te választhatnál. De a rulettkerék nem mindig úgy pörget, ahogy te szeretnéd:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#583) Rivaul válasza Jackal2 (#582) üzenetére


Rivaul
addikt

Lehet, de a tényen hogy ultron nem egy elsődleges war támadó, nem változtat. Esélye nincs egy widow elé állni jelenleg attackra. Védőnek stun immunra oké de attacknak lópikula egy erős dupos vörös képességéihez mérten. Widow jelenleg nem enged evadelni, mérgezni, regenelni, elctro sem bántja, nem sebzi a thorn és még egyebek. Hol van ehhez ultron... Még a nerfelés után is a vöröset viszem a 70% képességével. Nem örülök a mostanim 96% helyett, de mindig jobb mint a semmi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#584) TomWexX


TomWexX
addikt

Én jelenleg aq-ba Scarlet, Vision, Thort viszek, (mindegyik R5) warba pedig Wwii (R5), Widow (R5) és Strange (R4) megy. Ezek mind nagyon jó támadó karik. Sajnos csak március 1ig, azután Wolvi, Wwii, talán Strange, magas level szinten Widow, Ironmanek, Ronan, Falcon, Marvel lányok lesznek jó támadók. Persze mind duplázva..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#585) Jackal2 válasza Rivaul (#583) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ugyan nem említettem Ultront, de igazad van:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#586) Kinder válasza Rivaul (#579) üzenetére


Kinder
senior tag

Ez van :D
A szerencse a játékban a kabam féle furcsa random.
Ma sem kaptam meg pl a 4* Kacsát a naptár kristályból, csak 3*-t... :DDD

(#587) Kinder


Kinder
senior tag

Act5 március8? :)

(#588) Rivaul válasza Jackal2 (#585) üzenetére


Rivaul
addikt

"The top five champs by consensus are Doc Strange, Ultron," Erre írtam amit linkeltél.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#589) Fejo válasza TomWexX (#543) üzenetére


Fejo
őstag

Ez az egész egy dologra megy ki, hogy a most debütáló act5 brutál nehéz legyen és SW hiányában teletömjük a Kabam pénztárcáját... A vicc, hogy csak az offensive champokat herélték ki a defensive-ek között továbbra is van és most is adnak ki OP-ket... Szemét egy banda...

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#590) astorre19 válasza Fejo (#589) üzenetére


astorre19
aktív tag

Az biztos.sokan megörültek most,de nem fog az öröm sokáig tartani...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#591) st_


st_
csendes újonc

Sziasztok!
Keresek egy nekem való Alliencet, ha valakit esetleg érdeklek, a nevem ugyanez a játékban is, köszi

(#592) TomWexX válasza astorre19 (#590) üzenetére


TomWexX
addikt

Én nem vagyok ennyire borúlátó, tény hogy scarlet nélkül kicsit nehezebb lesz, de valljuk be, túl op volt az a kari. Egyébként anélkül is meglehet csinálni mindent úgy hogy ne kelljen potizni, csak nem árt ügyesnek lenni. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#593) Rivaul válasza TomWexX (#592) üzenetére


Rivaul
addikt

Míg tele nem raknak mindent pókokkal meg kék teleportos majommal. Mivel widowot is kicsinálják de az evadet emelik. Hát. Nem biztos hogy az ügyesség elég lesz. Bosziért kár de igazságos lenne ha csak őt vették volna takarékra. Így viszont zsebre megy a játék szerintem is :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#594) TomWexX válasza Rivaul (#593) üzenetére


TomWexX
addikt

Pókot is lelehet verni widow nélkül pl. Parry-mid-low-med-parry repeat, Nightcawlert meg csak át kell kapcsolni crit módba és máris nem evade-el. ;) Egyébként Widow még használható marad, 70%al már együtt lehet élni, (persze ahhoz kell a lvl99) de ott van még Crossbones, Elektra, és Falcon, mind ki tudják kapcsolni az ellenfél abilityjét. Thor kuka, helyette ott van Ronan, dublázva igazi bosskiller,vagy Marvel csajok. Wwii is kurvajó, sokszor vele megyek végig warban, bossig meg se állok. Strange valószínűleg használható marad, vele aq-ban lehet sérülés nélkül Kangig jutni, aztán van még Magik, Gio, vasemberek, mindegyik eléggé OP kari, és akkor az újakról még nem is beszéltem.. Sok jó kari van, csak meg kell szerezni őket és tudni mire valók. ;)

Ja és nem említettem Hulkot, Wintert, Punit. Elvileg ők elég jók lesznek update után..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#595) Cyberjack


Cyberjack
csendes tag

Üdv!

Ha esetleg valaki klánt keresne, akkor nálunk van 8-10 szabad hely jelenleg.
Játékos nevem: Mate0902

* Iphone 14 Pro Max / Watch 8 *

(#596) Kinder válasza TomWexX (#594) üzenetére


Kinder
senior tag

Jaja, meg kéne duplázni a Punimat :D

(#597) Kinder


Kinder
senior tag

Újfajta arénák lesznek.
Személy szerint ezt végre jó ötletnek tartom, mert így a hiányzó régi(basic) 4* hőst könnyebb lesz megszerezni, mivel az eddigi top 5% helyett top 10% kapja, és ráadásként a vérprofik nem is ebben az arénában lesznek, hanem egy másikban ölik majd egymást 20+ millió ponttal. :)
Valamint 5* kristály darabkákat is nyer(het)ünk.

[ Szerkesztve ]

(#598) justagod


justagod
csendes tag

Sziasztok!

December közepe óta játszok én is a game-el. Olvasgattam a forumot már a 4*-os hősökkkel kapcsolatban, de ezekre nem találtam választ, vagy nagyon átsiklottam felette. "Annyi jött le hogy a phc-k nyitásánál azt a hőst kapjuk amit a kabam akar adni..."
33-as szintű vagyok, és eddig egy phc-ból se esett 4-es hős, ez normális?:D az Act 3-at nem fejeztem még be ez befolyásolhatja a dolgot?
Mondjuk a 3* hősöket is nagyon nehezen kezdte beadni, de azok vannak már szép számba, mondjuk 3*hősöket szereztem arénából is meg a 3*-os kristályokból....
egy jane fosteres thor-om van de kristálytöredékből gyűlt össze. A phc-k nyitásánál számít az hogy mondjuk 5-ösével vagy 10-esével nyitja ki az ember nem egyesével? vagy használja e az automatikus nyitást és nem kipörgetéssel nyitja a követ?

(#599) Rivaul válasza justagod (#598) üzenetére


Rivaul
addikt

Nálunk van olyan lvl60 aki még nem kapott phc négyest. 4% az elméleti esélyed de ez minden nyitásnál, szóval nem halmozódik. És igen. Azt kapsz amit a kabam adni akar. Nyithatsz tizesével, ötösével, pörgethetsz vagy fejre is állhatsz de semmit nem befolyásol. Üdv a játékban :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#600) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Óh, nem is tudtam hogy a játéknak van topicja, jó hogy rátaláltam. Mikor legutóbb rákerestem még nem létezett :D
Most látom hogy jön a 12.0-ás nagy update, majd meglátjuk, vissza e tud csalogatni, mert jelenleg kissé kiégtem a játékból :D :U

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.