Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah elvileg redukálják az elcseszett dolgokat és helyreteszik részben a játékot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#652) astorre19 válasza Rivaul (#651) üzenetére


astorre19
aktív tag

Már csak a mikor a kérdéses nekem.Mintha azt nem olvastam volna.
Este elvileg jön Act 5?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#653) TomWexX válasza Kinder (#650) üzenetére


TomWexX
addikt

Te vagy Lord Kraye? Na ezt jó tudni. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#654) Kinder válasza astorre19 (#652) üzenetére


Kinder
senior tag

Elvileg márc 8. az act5, de ámerikái idő szerint.

(#655) Kinder válasza TomWexX (#653) üzenetére


Kinder
senior tag

:R

(#656) Kinder


Kinder
senior tag

Se új Act5, se v12.01 update....

(#657) Rivaul válasza Kinder (#656) üzenetére


Rivaul
addikt

Majd este 8-9 körül.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#658) Christmas93


Christmas93
kezdő

Tényleg szörnyen buggos a játék.. Alap dolgok, hogy le fel ugrál az ellenfél élete miközben kapja a 3-as speelt, vagy épp mikor én nyomom és a klip közben megöl a vérzés, majd bezáródik az egész játék, meg ilyenek :D

(#659) TomWexX válasza Rivaul (#657) üzenetére


TomWexX
addikt

Csúszik act5 is, előbb helyre kell tenniük a játékot, különben kibasszák őket az ios store/play áruházból.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#660) Rivaul válasza TomWexX (#659) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah fasza. Nem mint ha így lenne értelme az ötösnek nekimenni de akkor is. Sztem a kötbérezés lenne a jó. Minden nap kapjuk a 4-5 shardokat és sign stonokat :P

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#661) Christmas93 válasza TomWexX (#659) üzenetére


Christmas93
kezdő

mennyit csúszik?

(#662) Jackal2


Jackal2
senior tag

A kedvenc bugom, hogy parry után elteleportálnak a karakterek a kép két szélére, majd a következő kép, hogy engem ütnek, pedig előtte én ütöttem.D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#663) TomWexX válasza Christmas93 (#661) üzenetére


TomWexX
addikt

Azt olvastam erre-arra hogy talán hétvégén jön az update, és vele együtt act5 is, de ez nem 100%os infó.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#664) TomWexX


TomWexX
addikt

Friss infók az újabb frissítésről!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#665) Rivaul válasza TomWexX (#664) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah úgy néz ki kezdik elkapni a fonalat és az arany közép utat megtalálni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#666) Jackal2


Jackal2
senior tag

Néhány újabb teszteredmény:
- Thor (Jane Foster): nagyon nehéz bevinni vele a shockot, leginkább úgy lehet, hogy hátrafele elfutunk és akkor megcsapjuk vele az ellent. Ha utána meg tudjuk ütni egy 5-ös combóval, az 95%-ban stun, ami jó sokáig tart. Egyébként minden másban elég gyenge kari, kis sebzés, kis crit, nem nagyon áll ellen semminek (se energy se physical res.)
- Kamala Kahn: konkrétan használhatatlan lett az új, agresszívebb ellenfél miatt. Nem tudsz hátul várni heavy attackban, hogy stackolja a furyt, teljesen visszabontottam
- Ms Marvel: nagyon kellemes kari. Az energy absorbtion sokszor megmentette a seggem, és a power gainnel növekvő sebzés is jó, plusz a 3-mas special brutálisan sebez
- Daredevil: szintén nagyon kellemes az evade+stun kombó, plusz úgy vettem észre, ha evade után ütünk, megtöri az ellen kombóját is
- Captain wwII: vicces, de aki bleedelhető, az ellen jobb a második special, aki meg nem, az ellen az első, és szépen nyelegeti el a sebzéseket, kellemes kari.

Archangel: elég idegesítő a mozgása, és a második specialja brutálisan bleedel, de ennyi. Simán vertem heroic bossként egy karival is.
Iceman: brutál, a cold snapek, a specialok is azok, plusz lerázza magáról a stunt. Folyamatosan szedi a HP-dat, ha megkapod a snapet
Új wolvie: mint a régi, csak mászóka van a fején, semmi xtra

Kaptam egy Gwenpoolt a csajos kristályokból, felhozom, mert nagyon viccesen csipog:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#667) Rivaul


Rivaul
addikt

Vicc b+ hogy master elején már mennyit kell szívni egy 3e hős elverésével csak azért mert az 5*... Ezt is javítják remélem mert így nem lesz értelme négyeseket r5-re tenni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#668) astorre19 válasza Rivaul (#667) üzenetére


astorre19
aktív tag

szar az egész ahogy van...

Azt a buzi icemant nem tudom hogy gondolták,de masteren elég szopatós.Odaáig simán elmentem,de ott kiképtem a francba

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#669) Rivaul válasza astorre19 (#668) üzenetére


Rivaul
addikt

Én plocknál abba is hagytam. Tőlünk elveszik a critet az meg ész nélkül táncol és csak azt üt. Arról nem is beszélve hogy blockon keresztül bekapom a speceket ha evadelek akkor is elér. Olyan vadul játszik a gép hogy értelmetlen. Rogyásig vagyok potival és revivel de egyszerűen nincs kedvem vele szívni. Semmi játékélmény. Summonerbe önkéntes stop van 350e fölött nálunk tehát tartasz amit akarsz de már a nyitás sem izgatott. Mind1 mit kapok egy kaptafa és semmire nem jó. A kezdetektől játszom de ez nem az a játék :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#670) astorre19 válasza Rivaul (#669) üzenetére


astorre19
aktív tag

az biztos,nekem is van potim,free cryom is dögivel,de nem teszek bele egy darabot se az biztos,a reward nem ér annyit

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#671) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah. Sokat levettek de így kellett volna kezdeni és akkor nincs ez a balhé. Ennyi kurdítás még belefér, mlst nagyjából jónak tűnik a játék. A sok sign stonnal meg felhoztam mindent amit kellet :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#672) Kinder válasza Rivaul (#671) üzenetére


Kinder
senior tag

Igen, kissé jobb lett :D

(#673) astorre19


astorre19
aktív tag

Igen,így azért sokkal jobb,végre sebeznek az ütéseim,nem csak simogatják az ellent:D

Nem tudom kihogy van vele,de ez az Iceman ritka gusztustalan ellenfél masteren,nem nagyon tudok ráérezni.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#674) Rivaul válasza astorre19 (#673) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagyon undorító lett, nálunk is szidja mindenki. Viszont azt vettem észre hogy ötös hősök ellen már csak az r5 négyes rúg labdába. Az r4 négyeseket megeszik pikk pakk.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#675) TomWexX válasza astorre19 (#673) üzenetére


TomWexX
addikt

Én még nem értem el odáig, de nálunk többen is azt mondták hogy kapitány elég jó ellene.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#676) Kinder válasza astorre19 (#673) üzenetére


Kinder
senior tag

Kipróbáljuk ellene az "új" Skarlátboszit.... :DD :DDD

(#677) Rivaul válasza TomWexX (#675) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah mentem még egyet. Cap neksm nem igazán de r5 lord táncolgatva egy teljes élet és két huszas revive mellett már lehozta. Lehet az a baj hogy cap csak r4 még nálam és ahogy írtam azokat ropiként eszik az ötösök ott.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#678) TomWexX


TomWexX
addikt

Annyi minden van most megint (gold rift, expert proving grounds adja a sig stone-okat) hogy nem jut energy a masterre, így még mindig nem jutottam el icemanig. :D Bár most úgy megyek hogy egyből maxolom a mapot, és most tartok 2/2-nél..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#679) astorre19 válasza TomWexX (#678) üzenetére


astorre19
aktív tag

Akkor odaérsz nemsokára:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#680) Kinder


Kinder
senior tag

3.1-en nem volt vészes az Iceman, bár ledarálta a csapatom első 4 tagját, de az utolsóként bedobott Scarlet Witchem ellen esélye sem volt.
Szóval ha nem is a régi, de még mindig jó a v12.01-ben hálistennek kicsit visszaerősített boszorkány.
Holnap megnézem a 3.2-es Icemant is.

Az új 4* sig stone-os, basic 4* shard quest meg isteni :) Még jó, hogy a szintje maradt, nem lett nehezebb. :DDD

(#681) Kinder


Kinder
senior tag

3.2-es Iceman... Kétszer is borultam :DDD
Nagyon gáz.
Egyébként meg.... Nem is éri meg ez a legerősebb quest. Mennyi shard is jön? Két arénával megvan több is.
A basic 4 kata meg nem lényeg annyira.

(#682) TomWexX válasza Kinder (#681) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyedül az a nyomorult alpha t2 fragments miatt éri meg, nem sok, de szép lassan összerakódik a 8ik, és akkor 2 5* r4es is lehet.. Igaz nekem még 1 sincs. :D
Egyébként igazad van, nem értem miért vették ki a 4* shardokat a rewardból, de ezért a szenvedésért nyugodtan adhatnának 1000 5* shardot is..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#683) Kinder válasza TomWexX (#682) üzenetére


Kinder
senior tag

Igen, de t2 alpha shard meg jön a naptárból is néha, szóval még akár ez miatt is felesleges.
Lehet, hogy a következőt már hagyom is a francba.
Persze csak ha maradnak ezek a rewardsok.

(#684) Kinder válasza TomWexX (#682) üzenetére


Kinder
senior tag

Nekem is meglesz a második 4 adag t2 alpha, de nincs színes t4 cata elég... :O :DDD
Kéne 3 tech, hogy az ( egyelőre ) alvó Starlord-ot r4-re emeljem.
A 4* r5 Visiont meg most használom ezerrrel, nagyon tetszik, azt nem rankolom le szerintem.

(#685) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, itt a nagy változtatások közepette egy kis segítségre volna szükségem! Kit rankoljak?
Most van 4 db T4-em, ha Duppolt 4* Abo-t és sima 5* Wintert lehúzom, akkor lesz összesen 9 db T4-em

Ez azt jelenti, hogy 3 db 4*os hőst tudok felhúzni R4-re, vagy kettő 4*ost + egy 5*ost (R2-re).
Ami még bonyolít a helyzeten: Van két 4* szürke awakening gem + egy 4* zöld awakening

Amire én gondoltam:
Rhino 5* dupp ->R2
Doki -> Awakening és R4
Cap WWII -> Awakening és R4

Így marad még egy 4* szürke Awakening
Azt szerintem Crossbones-ra vagy Lordra lenne érdemes tenni (boszi gondolom mostanában úgy sem esik...)
Aki még szóba jöhetne szerintem R4-re a fentieken kívül az Nightcrawler (esetleg Moon-t lehúzni és vki más R4re? pl cross vagy lord)

Mit gondoltok, hogy volna a legjobb?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#686) RLaci00


RLaci00
újonc

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni, ACT4-et most kezdem. A következő hősökből szerintetek melyikekkel érdemes nekivágni?
5* Super Ironman 2/5
4* Gambit (d)4/5; Guillotine (d)4/5; Falcon (d)3/5; Quake 3/5; Magik (d)3/5; Ironman (d)3/5; WinterS (d)3/5; Thor(Jane) 3/5; X23 3/5; Magneto 3/5; cosmipók3/5; She Hulk 3/5;Luke Cage 3/5; Colossus 3/5; Black Panther 3/5; Phoenix2/5

(#687) Kinder válasza Fang (#685) üzenetére


Kinder
senior tag

Szia!

Abominationt húzd le R3-ra.
Dokit hagyd, jelenleg nem túl erős
Nightcrowler, Deadpool, Magik mehet fel R4-re, több pontot kapsz velük az arénában, ahol gyűjtheted a 4*-5* kristály darabokat, és lesz új hős, és mégtöbb pont, és mégtöbb kristálydarab, és ..... :) Az 5*-os egyelőre maradjon akkor R1, majd ha tudsz stabilan szerezni basic T4-et, akkor lehet őket is felnyomni magasabb szintre.
Ennyi a lényeg egyelőre, a fejlődés.
Szigorúan szerintem. :)

(#688) Kinder válasza RLaci00 (#686) üzenetére


Kinder
senior tag

Szia!

Mindenképp bleeding karaktereket vigyél:
Guillotine, WinterS, X23, és mehet ugye a két legerősebb is természetesen, Gambit és 5* SupIronMan.
Aztán majd meglátod, hogy mit érdemes lecserélni.

(#689) Fang válasza Kinder (#687) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi :R

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#690) RLaci00 válasza Kinder (#688) üzenetére


RLaci00
újonc

Köszi

(#691) Kinder


Kinder
senior tag

Következő arénák:
4* Kamala Khan. ( Akinek kell, szerintem 2 millió pontért meg is szerezheti, ez jó alkalom/ponthatár egy 4*-ért, aki ugyan nem csúcs-szuper, de mégiscsak egy 4* )
4* Psylocke ( Na ez lesz vagy 12 millió. )

(#692) Kinder


Kinder
senior tag

Szívesen Fang & RLaci. :)

[ Szerkesztve ]

(#693) TomWexX válasza Kinder (#691) üzenetére


TomWexX
addikt

Kamala szerintem senkinek nem kell. :D Nekem ugyan megvan, r3, de még soha nem játszottam vele...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#694) Kinder válasza TomWexX (#693) üzenetére


Kinder
senior tag

Jaja, én is csak akkor használom, amikor kezdem az arénában felépíteni a sorozatot, talán a 4. hármasban van benne. :)
De akkor is egy 4*-os, szóval az ilyen relatíve kevés pontért megszerzését tuti nem hagynám ki, ha nem lenne meg. :)

(#695) Kerive válasza Jackal2 (#621) üzenetére


Kerive
kezdő

Igen Jackal én is észrevettem, és nem tudom merre megy ez a játék keményebb része. Nagyon utálom az olyan játékokat ahol a developer team úgy nehezít, hogy ahelyett hogy egy jó MI-t írna, inkább egy mocsok csaló MI-t csinál. És sajnos kezdünk erre elmenni. (lehet Injustice 2 kijön lépek is a francba!) A következő kép áll a dolog streak 25 felett:

1: egyfolytában blockban állnak. Rohadt "élvezetes" úgy játszani ezen mi-k ellen, hogy csak a blockjukat ütöd, és töltöd őket energiával.

2: Semmi gond erre van a Heavy. A heavy amit 10ből 10szer ütnek keresztbe...

3: Specials? Én itt vettem észre a legnagyobb változást. ez nem 10/10 csak 9/10. Képtelenség bevinni nekik a specialt, mert mindent blockolnak. Erre volt az a trükk hogy medium-al kell befejezni a kombot, de más ez sem működik.

Egyetlen fegyverünk maradt az interception, de ahhoz meg olyan reflexek kellenek, hogy felejtsd el hogy fáradtan jó legyél. Szóval köszi Kabam kezd teljesen egy ahogy Seatin szokta volt mondani total pain in the ass lenni a küzdelem a keményebb részeken.

Megjegyzés: Ha OG DD-vel találkoztál az természetes hogy ilyen mivel a sig-je révén evadel minden ranged attackot.

A másik: észrevettek hogy milyen mennyiségű 5* shardot kapunk az utóbbi hónapokban? Pl ebben a hónapban is több a 5* shard mint a 4*-ost. Konkrétan kétszer annyit. Nem értettem egészen a challanger rating ig.Minden tiszta lett. Szóval mostantól egy 4k pi-s 4* és egy 4k pi-s 5*-os nincsen ugyanazon a szinten. Rákényszerítenek minket az 5*-sokra, azon 5*-osokra aminek a fele szar kari. (gondolom ez sem véletlen) A baj ezzel az, hogy ha nem arenazol honnan az istenből veszel több millió goldot hogy felhúzd? (nem beszélve a catalystokról, amit esélyed sincs begyűjteni ha nem vagy egy min 5 milles profi alliban) De költői kérdés volt. Természetesen PÉNZBŐL veszel! És itt van a kutya elásva az összes free2play játékban! Nem kell fizetned haver, jó fejek vagyunk játszhatsz ingyen. Ja hogy 8-9-10k-s karikat szeretnél, meg kivégezni a ROL-t? Ok semmi gond, de akkor vagy grindelj napi 3-4 órát, VAGY ÚGY IS FIZETNI FOGSZ, mert direkt így csináltuk meg az end game-t. ,,I,, off Kabam Én személy szerint pont ezért soha a büdös életbe nem fogom betenni a lábam a ROL-ba. Minek? Hogy rááldozzak 10-15-20.000 unitot, azért hogy elmondhassam megcsináltam? Nooooo ty hagyj a mocskos kis játékaiddal Kabam.

[ Szerkesztve ]

(#696) astorre19 válasza Kerive (#695) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én január óta pihentettem az aktív játékot,besokaltam tőle,meg sok időmet is elvette,kiléptem az allimból is, szóval tényleg csak minimális szinten nyomtam,de úgy voltam vele,hogy visszatérek egy kis pihenés után.

Nos mostmár biztos hogy nem fogok.A frissítések óta egyszerűen undorító amit a gép leművel,nem írom mégegyser,de azokra gondolok én is amit Te is írtál..

Még belépegetek azért,el is szórakozok majd egy egy eventel,de alliba tuti nem fogok visszamenni.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#697) Kinder


Kinder
senior tag

Hát nem tudom, miről beszéltek, én most lettem 35. az OldManLogan arénában, nem használok semmi boostert, fizetni egyetlen 2014 decemberi 2 dolláron kívül nem tettem és nem is fogok ( 2* Deadpoolt vettem, azért az kellett :DDD )
Szerintem most a v12.01-el 99%-ban ugyanolyan a játék, mint a v12 előtt volt.
Ugyanúgy Thort viszem az AQ-ba, és zúzom vele rommá Kangot, ugyanúgy a ScarletW-el nyomom a questeket.
Tényleg nem tudom, mit csináltok másképp, mint én, de nekem semmi bajom a game-mel.

De persze igazán fejlődni, mint minden mai játékban, pénzzel lehet. Ezért nem fogom sosem utolérni BrutalDLX és brigádját. De nem is izgat. :N
Amúgy ja, 10 milliós allyban vagyok persze, de az aréna egyéni.

[ Szerkesztve ]

(#698) TomWexX válasza Kinder (#697) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt én se értem, én ugyanúgy be tudom vinni a speceket, nekem nem csak blockol az ellenfél, és a heavyt kb csak stun alatt használom, vagy akkor amikor még nincs energyje az ellenfélnek. Teljesen jól játszható a game ezzel a 12.1-el.
Ja és így utolsó aq napra 7k+ a prestige-ünk, itt már nem gyengék az ellenfelek. :D
Ki kell tapasztalni a megfelelő játék stílust, parry-t, dexterityt használni kell!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#699) Kerive


Kerive
kezdő

Csinálhatnék nektek egy video-t, és higgyétek el én is milliószor feltettem már magamnak ezt a kérdést? Én csinálok vmit rosszul??? Van egy csapattársam ő orrvérzésig arénázik. Nem csak a 4*-ost gyűjti be, hanem mellé még a hármast is. Ő azt mondta nekem, hogy nem is emlékszik mikor bukta el utoljára a streak-et. Most már rendszeresen köszönhetően többek között a Challanger ratingnek.

Kinder: Én örülök hogy aprítasz god-tier champ-ekkel... ha nem tudod miről beszélek nyugodtan menj fel Reddit-re, vagy a mcoc fórumokra. Mindenki erről beszél.

Tomwexx: Egyfolytában blockban állnak. Ez tény. Nem azt mondom hogy meg sem mozdulnak. Ez így van kitalálva. Mi ütjük a block-ot, ők termelik ezáltal az energiát, és heavy-t ütni meg öngyilkosság. Az tiszta sor hogy egy stun-olt ellenfélre rá lehet ütni a heavy-t (az más kérdés hogy miért heavy és miért nem 5ös kombó?) de pont ez az aggályos: van egy ütés amit nem lehet használni. Nem azt mondom hogy sehol. 10 streak előtt hülyére heavyzheted a sarokban az ellent. Próbáld ugyanezt meg a 25-ös streak után.

Update előtt eltudtam verni a dead squad-ot. Most már nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#700) Mr Tiger


Mr Tiger
újonc

Üdv, sokmindenben igazat adok az előttem szólónak, nehezebb lett a játék...nem lett ugyanaz a frissítéssel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.