Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) 3mb3r


3mb3r
tag

Sziasztok. Ti sokat látott öreg rókák vagytok. Meg tudjátok mondani nekem, hogy a herok méretei befolyásolnak e valamit? (s, m, l, xl)
Köszi :R

(#1552) 3mb3r válasza Rivaul (#1543) üzenetére


3mb3r
tag

Iceman pl miben jobb colossusnál? Poison immunnal tud többet, viszont sokkal kisebb a sebzése 🙄
Colos tűzre, fagyásra, vérzésre és tech champek ellen armor breakre immun. Heavyje elég nagyot sebez, spec2 unblock plusz az is szépen sebez, spec3-ról meg nem is kell beszélni 🙂
Nem teljesen értem, hogy mitől szar 🙄
Én nem tartok még azon a szinten, mint ti, ezért kérdezem 🤟

(#1553) Rivaul válasza 3mb3r (#1552) üzenetére


Rivaul
addikt

Pont ezért mert nem tartasz ott. Ice sp3 counter ami nagyon sokszor tud jól jönni kisebb szinten vagy rutinnal. A colddal evade hősök ellen szintén kiváló. Az csak extra hogy immun is. Nem minden a sebzés és hogy mi mekkorát tud ütni. De sebzésre meg fel kell vele halmozni a cs-t és sokat pótol a gyengébb ütésekre.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1554) 3mb3r válasza Rivaul (#1553) üzenetére


3mb3r
tag

Bírom icemant, egy bajom van csak vele, hogy nem vagyok egy kifejezetten technikás játékos 😅
Mindig sikerül bekapnom pár maflást, ice meg nem nagyon bírja, ha pofozzák 😬

(#1555) Rivaul válasza 3mb3r (#1554) üzenetére


Rivaul
addikt

Sok ilyen van. Cull pl blokkba is elhasal pillanatok alatt. De pont ha nem vagy technikás akkor jó Ice mert ha nem tudsz annyit táncolni és csaligatni akkor benyelheted vele az sp3-at, persze csak ha a pajzs fent van. Egyedül ő ilyen. Van még egy pár de azok ciklikusak, ott jól kell kapni az sp3-at. Ice ebben a legjobb. Nekem a kevesek egyike ami nincs meg ötösbe de nagyon szertném. Négyessel rengeteget játszottam.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1556) TomWexX


TomWexX
addikt

Szerintem Colos az upgrade óta sokkal jobb mint Ice. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1557) 3mb3r válasza TomWexX (#1556) üzenetére


3mb3r
tag

Na most összezavartál :F :C

(#1558) Dittmar7


Dittmar7
újonc

Sziasztok! :)
Vele érdemes foglalkozni?

(#1559) 3mb3r


3mb3r
tag


sziasztok, szerintetek ő megérne egy r2-t?

[ Szerkesztve ]

(#1560) Gabor.Hefro


Gabor.Hefro
friss újonc


Sziasztok,

érdekelne, hogy mik a legnagyobb problémáitok a mobilotokon történő játék során.
Töltsétek ki a kérdőívemet és örömmel megosztom veletek az eredményeket.
A kérdőiv max 3 perc.
Előre is köszönöm!

Mobil játékélmény felmérés:
https://forms.gle/3hAKxSGXRKC1JCqB6

(#1561) Dittmar7


Dittmar7
újonc

Őt érdemes rankolni?
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1562) TomWexX válasza Dittmar7 (#1558) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, pl Korg ellen nagyon jó.
(#1559) 3mb3r: Én vinném.

(#1561) Dittmar7: Ha megtanulsz vele játszani, akkor igen.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1563) 3mb3r válasza TomWexX (#1562) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi 👍

(#1564) Dittmar7


Dittmar7
újonc

Köszi! :R

(#1565) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok.

Tanácsot kérnék tőletek. Kivel érdemes foglalkoznom, és miért? Ki az akire nem érdemes pazarolni?
[kép]
[kép]
[kép]
Illetve teszek fel képet a masteryről is, abban is fogadnám a tanácsaitokat.
[kép]
[kép]
[kép]

Előre is köszi a válaszokat!

(#1566) Dittmar7


Dittmar7
újonc

Namornak kell a magas sig
Voidnak szükséges a dupp
Symbiote Supremeot nyugodtan rankolhatod :)

(#1567) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni. Lehet, hogy csak én érzem így de 6os felhozatalom nem egy főnyeremény. Más is érez így gondolom. Több játékostársam nyitogatja 6ban doomokat dominokat furykat corvusokat meg hasonló jókat. Kiváncsi vagyok a ti véleményetetkre az én felhozatalommal kapcsolatban. Tényleg szar,vagy csak közepesen? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1568) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1567) üzenetére


Jim-Y
veterán

Tenyleg nem a legjobb, de ha ez vigyasztal az enyem is hasonlo, es en is hasonloan erzek :)
Majdnem egy eve van egy 1->2 gemem de nincs kire elhasznalni :D

(#1569) Rivaul válasza qwer83qwer83 (#1567) üzenetére


Rivaul
addikt

Tényleg gatya. Nem azt mondom hogy nagy felhozatalnak kellene legyen de ennyi hatosnál már illene kicsit több jó/közepes kari.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1570) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat!
Akkor jól látom, hogy nem jó ez így :) én sem nagy felhozatalt szeretnék, mert úgy sem tudnám rankolni az összeset, de legalább 1 jó heronak örülnék nagyon. :)

(#1571) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1570) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát Magneto a buff után ott van a top mutansok között szóval öt előtérbe helyezheted

(#1572) Rivaul válasza qwer83qwer83 (#1570) üzenetére


Rivaul
addikt

Azért van ott nem is egy hanem kettő akivel érdemes feljebb menni. Nálam SS r2 és nagyon is szeretem. Cseppet se gondolkoznék ha összejönne a lila az r3-on. Magneto a buff után szintén megy mindenkinél r2 de r3-ra is. Nekem egész szerencsés a leosztásom de már nyugdíjasba nyomom így nem is kapok infarktust ha nem nyitok nagyokat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1573) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

SS, magneto van 5ben r5. SS mondjuk nekem r3 bár annyira nem látszik a ratingje alapján. Nem gondolkodtam rajta én sem hogy r3 legyen mert nagyon szeretem. Nem bántam meg így sem hogy van 5ben. Magneto marad most r1 így hogy van 5ben. Legalábbis addig amíg nem lesz cucc r3 ra vagy esetleg be nem esik más mutáns.

(#1574) 3mb3r válasza qwer83qwer83 (#1570) üzenetére


3mb3r
tag

Szerintem a buff óta érdemes megemlíteni hulkbustert is 😉

(#1575) 3mb3r


3mb3r
tag

Nekem csak ennyi van, de szerencsére az arányok elég jók. Van olyan alli társam, akinek azt hiszem 5 van és mind sz@r.

(#1576) TomWexX válasza 3mb3r (#1575) üzenetére


TomWexX
addikt

Én ebben a hónapban 6 vagy 7db 6ost nyitottam, mindegyik a legalja, semmire se jó kategória. Szóval ez ilyen. 😃
De most megszámoltam én is, 39db 6osom van (abból rengeteg kuka kategória dupla, vagy már lvl40-60) és ebből 8db OP kategória, persze azok közül mindegyik csak szimplán van meg.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1577) Amatőr 99


Amatőr 99
újonc

Helló a 4*signature stone-t hogy tudom hasznosítani ? Van több 4* karakterem de nem lehet use -olni

(#1578) TomWexX válasza Amatőr 99 (#1577) üzenetére


TomWexX
addikt

Dupláztad már valamelyiket? (Ezüst csillagos lesz duplizás utan)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1579) Amatőr 99


Amatőr 99
újonc

Igen van pl ez

[ Szerkesztve ]

(#1580) Stockbauer79 válasza Amatőr 99 (#1579) üzenetére


Stockbauer79
tag

Lvl 38, én nyertem :DD

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#1581) Amatőr 99


Amatőr 99
újonc

De ehhez nincs signature stone

(#1582) ChoppR


ChoppR
tag

Sziasztok! Marvel Future Fight-hoz nincs fórum? Bocs, hogy ide írok :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#1583) TomWexX válasza Amatőr 99 (#1581) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor emiatt nem tudsz rakni sig stone-t. 🙂 Csak a duplikáltra lehet és csak olyan classra, amilyen sig stone-od van.

#1582ChoppR: Keresőben nem találtam, valszeg nincs. 🤷🏻‍♂️

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1584) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok! Új vagyok a játékhoz valami tipp? Most tartok Act 2 Chapter 1-nél de a karaktereim elég gyengék.

(#1585) 3mb3r válasza Peter_06 (#1584) üzenetére


3mb3r
tag

Sok türelem és aktív játék - ennyit tudok tanácsolni. :K

(#1586) Amatőr 99 válasza TomWexX (#1583) üzenetére


Amatőr 99
újonc

Köszönöm a segítséget :)
Olyan szövetségét tud valaki mondani ahol többnyire magyarok vannak?

(#1587) Stockbauer79 válasza Amatőr 99 (#1586) üzenetére


Stockbauer79
tag

Hun Avengers, kezdőknek is.

just leave me alone

(#1588) Mujuka85


Mujuka85
újonc

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Most először fogom runk upolni az első 6osomat. Kit válasszak?
Mordo, Korg vagy Red Skull? Egyik sincs még duplikálva.
Előre is köszönöm!

(#1589) Jim-Y válasza Mujuka85 (#1588) üzenetére


Jim-Y
veterán

Oszinten mondom szerintem egyiket se. Inkabb huzz fel egy 5-ost rank5-re.

(#1590) 3mb3r válasza Mujuka85 (#1588) üzenetére


3mb3r
tag

Egyetértek az előttem szóló kollégával 🤟

(#1591) Mujuka85


Mujuka85
újonc

Köszönöm. Úgy lesz.

(#1592) Zollee077


Zollee077
csendes tag

Üdv!
Sok hasznos infót olvastam már itt!
Igazából mastery beállításban kérnék segítséget. Jó e az irány? Esetleg tudok e pontokat felszabadítani még? A recoilt azt szerintem le nullázom valahol olvastam hogy suicidhoz jó inkább.
képeket csatolom.
Esetleg herokkal kapcsolatban is várok észrevételeket.
Sorcerert gyakorolgatom. Lenne hozzá lila awa de azt mondták várjak. Ghost alap. Annyi bajom van vele hogy waspem csak 3*,így gyakorlatilag két heroval warozok.
Köszönetem!
Jó játékot!

(#1593) Golovkin01


Golovkin01
friss újonc

Sziasztok srácok!és mindenki !szeretném a segítségeteket kérni!nekem minden rendben a játékkal több mint 2 éve játszom és imádom!a barátom a belépésnél véletlenül az új játék indítására ment és 42 szinten volt ,de így ujbol kellet kezdenie!nem kevés időt ölt bele !van rá bármiféle lehetőség,hogy a régi profilját valahogy visszakapja?

(#1594) 3mb3r válasza Golovkin01 (#1593) üzenetére


3mb3r
tag

Igen, az nem veszik el. Ki kell jelentkezni és újra bejelentkezni a régi acc belépési adataival. Nekem is volt már ilyen, megvan az 🙂

[ Szerkesztve ]

(#1595) ygan


ygan
friss újonc

Magyar Alliance-t keresek, ahol aktív élet folyik (AQ,AW, eventek, stb) aktív tagokkal (szóval nem olyan, hogy a fél brigád napok-hetek óta be sem lép, AQ és Aw tagokat úgy kell összehalászni, stb.) Az sem lenne hátrány, ha nem a top 1-ben lennék ennyi ponttal, hanem inkább a középmezőnyben.
ygan_ néven vagyok fent.
Ratingem 491772, naponta többször belépek, AQ,AW aktív (egyszerre mindkettő), figyelek a Alliance eventekre.

(#1596) nud


nud
tag

Sziasztok!
Aki magyar allit keres,hozzánk jöhet.
Aq:2 bg map 4 modikkal.
War:1bg ,csak season alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.