Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) astorre19 válasza Rivaul (#100) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát persze hogy az.annyira azért nem voltak jófejek,hogy visszaadjanak majdnem 5ezer unitot.Pontosan nem tudom msot mennyibe került, de annak a 3 nak a kimaxolása alsóhangon volt majdnem annyi...A WP azokhoz képest semmi nem volt,persze hogy annak adják vissza költségét..
ráadásul pont azért mertük kinyitni,mert a WP ellensúlyozta.

Sokat sírtak a népek,és kiszúrják a szemüket ezzel...dehát azt eddig is tudta mindenki,hogy Kabam egy pénzéhes cég,csak a bevétel a fontos

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#102) Rivaul válasza astorre19 (#101) üzenetére


Rivaul
addikt

Pont most láttam valahol hogy 8m dollárnál tart a bevételük csak ebből a játékból...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#103) Rivaul


Rivaul
addikt

Tudom ha akik itt vannak azoknak van allija, de ha valaki ide keveredik mostanság akkor van egy üres helyünk. sajnos összejött az élet egy tag-nak és felfüggesztette a játékot. Hazai jó játékost meg nehéz vadászni így szerencsét próbálok itt is :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#104) astorre19


astorre19
aktív tag

Na ki mit nyitott az ajéndék shardból?Meg AQ cryokból?
Nekem egy 5*Patriot lett....Kár hogy kibővítették a listát, elég volt az alap12 hero szerintem.
Map6 crybl esett egy Mystic T4 catalyst.Annak örülök,már csak 2 kell és boszi megy rank5 re:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#105) Rivaul válasza astorre19 (#104) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem nem jutott semmi mert soha nem használtam lq de kombót. A többiek viszont storm, ronan, drax amit láttam. Boszi nekem is nagy kedvenc, tuti rank5. Bár gilo is bitangul büntet. Sztem lilából van a legtöbb faxa kari.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#106) astorre19 válasza Rivaul (#105) üzenetére


astorre19
aktív tag

Sajnálom hogy nem volt pontod rajta...ahogy egyre többet játszok arra jövök rá hogy boszi a legjobb:)nekem most lvl 60 ès ha jò dolgokat ad akkor nagyon brutál...maestrot 70 ütèssel kicsinálta egy overloados vonalon,szinte vègig stunba volt..kedvenc karim az tuti.
gio is jò lehet.arènában 5ezer pontal maradtam le ròla...4millio5ezer pontzom volt ès 4millio10ezertöl lehetett kivenni.kicsit ideges voltam:)

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#107) Rivaul válasza astorre19 (#106) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem csak sima boszi van még, nem duppolt de az egyik leghasznosabb kari ez nem vitás. Gilo a spec2 élettöltés megfordítása miatt kötelezően rankolandó ha van. Amit még imádok az a widowom. Az első négyesem volt és hogy utáltam ezért :D Mostanra meg az egyik legjobb kari. Nekem ő van lvl60 körül. Pókok nem evadelnek ellene, farkas kevesebbet tölt életet és a thornos mezőn 10 ütésből ha 2x sebződik vissza.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#108) astorre19 válasza Rivaul (#107) üzenetére


astorre19
aktív tag

Widow még nekem nem duppolt sajnos.alig várom hogy duppoljon

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#109) TomWexX válasza astorre19 (#104) üzenetére


TomWexX
addikt

Én dupláztam vele 5*os Magneto-t, az alli kristályok pedig semmi értelmeset nem adtak. :(
Scarlet nekem lvl69es, brutál amit művel a csaj. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#110) koháry


koháry
tag

3.4 Milliós csapatunkban van jelenleg 1-2 hely üresedés. Szívesen várjuk 100k feletti, aktív emberek jelentkezését. Ha érdekel valakit, privátban mondom a tudnivalókat. :)

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#111) Robhud


Robhud
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Nem vagyok egy nagy játékos, de ez a játék nagyon tetszik.
Már egy ideje tolom, de most megakadtam.
Szval: nem tudok játszani a(story és az event) quests ekben mivel beléptem az alliance warba.
"in an alliance war" tudnátok segíteni, hogy tudok kilépni belőle?!?!?!??????
Tudom, hogy nektek ez semmi, de nekem nem megy :(
+ötletek is jól jönnének, hogyan tudnék gyorsabban fejlődni :)
Köszönöm

(#112) Shamy válasza Robhud (#111) üzenetére


Shamy
tag

A championokkal egyszerre csak 1 helyen tudsz játszani. Amíg questben van, nem tudod használni máshol, ha ally warban van, akkor questelni nem fogsz tudni vele.

Kilépni nem lehet ally warból, de nem is ajánlott.

A chamion választó képernyőn látsz a championod portréján egy ilyen pisoras icont, az jelöli, hogy hova van épp lekötve.
Használj más olyan champet questelni, amelyiket nem raktad be ally warba.

[ Szerkesztve ]

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#113) Robhud válasza Shamy (#112) üzenetére


Robhud
újonc

Köszönöm, de a leírtakkal tisztában vagyok,
Viszont a legerősebbeket tettem bele és rajtuk kívül csak 2 gyenge harcosom van.
Miért nem tudok onnan kilépni és miért nem ajánlatos????
Ha nem vagyok nagyon fárasztó :) , akkor elmagyaráznád nekem?

(#114) Rivaul válasza Robhud (#113) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagy indoklás nincs. Így van megírva a játék. Régen még ki tudtál aq-ból lépni de aztán megszüntették, az aw-t meg már úgy vezették be. Ha vége az aw-nak vagy győztök és az utolsó kockára állsz akkor felszabadulnak. Nem ajánlatosnak meg azért nem, mert az aw hoz a legjobban a konyhára még akkor is ha kikaptok kb. Fejlődni? Miként és miben a kérdés. Karakterek? Aw ami ehhez hozzásegít és egy jó szövetség. Bár ez sztem másodlagos. Az első a ruti és a még több rutin. Sok olyan játékossal találkoztam akinek nagyon faxa csapatai voltak de egy ötezres ellenfélnél elhasalt minddel. Erőltesd a nehéz storykat. Ha nem megy kezd újra és újra, az segít beosztani az 5 hősöd életét így jobbak kijössz majd aw-ba. Ezen kívül sok, sok pvp hogy berögzüljön a karakterek mozgása. Ha ezek megvannak akkor teszel mellé egy korrekt masteryt és bár hol szívesen látnak :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#115) TomWexX válasza Robhud (#113) üzenetére


TomWexX
addikt

ha elindul a war, első nap ugye a védőket teszed le, az 5 karakter. a támadás (második nap) kezdetéig azokat használhatod nyugodtan, sőt ajánlatos a támadás előtt elindítani egy questet, mert onnan úgyse fogja kivenni őket a játék. Ha a támadásnak vége, (második nap is lejár) vagy leveritek a bosst és be tudsz sétálni a végére, akkor egyből visszakapod az embereidet és viheted is őket questezni. Remélem érthetően fogalmaztam. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#116) Rivaul


Rivaul
addikt

Van köztetek aki eredményesen tolja a mastert az aktuális eventbe? Én rápróbáltam de no comment. Első mapon hibátlanul végigsétáltam, erre kang megrágott rendesen. Második felénél már úgy döntöttem hanyagolom. Nincs akkor reward hogy potit áldozzak érte, máshogy meg esélytelen.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#117) Robhud válasza TomWexX (#115) üzenetére


Robhud
újonc

OK, Köszönöm (valamennyire megértettem :) )

Nem akarlak titeket agyilag nagyon lefárasztani, szval akkor már csak annyit szeretnék tudni, hogy hogyan tudnék játszani alliance módban. A képeken látható hogy nem tudok tovább lépni(már több csoportot is megnéztem, de mindenhol az a szöveg fogad.) ahova beléptem azt már nem találom :(
Volt egy számláló ami lejárt. :(
Tényleg bocsi, hogy itt értetlenkedek, de szeretnék továbbra is játszani a játékkal, de megakadtam.
Ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne :) :) :R

(#118) Rivaul válasza Robhud (#117) üzenetére


Rivaul
addikt

A szövegen az van hogy biztos elhagyod-e az allidat, mert akkor a jelenleg futó eventekből onnan már nem tudsz semmit kivenni hiába dolgoztál bele. Értsd úgy hogy pl csütörtök délbe kilépsz és 5 perc múlva vissza, akkor már az esti summoner rewardból semmit nem kapsz hiába toltad egész héten. Erre figyelmeztet. nyomj rá hogy LEAVE és keress egy hazai szövit.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#119) TomWexX válasza Rivaul (#116) üzenetére


TomWexX
addikt

Én el se kezdem a mastert. Szar a reward, nem éri meg szenvedni vele. :( T4et hetente kiszedem az arénából..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#120) Robhud válasza Rivaul (#118) üzenetére


Robhud
újonc

OK, Köszi
Beléptem máshova, még abba tudnál nekem segíteni hogy most hogyan tovább?
A képet nem engedi feltölteni...

[ Szerkesztve ]

(#121) Rivaul válasza Robhud (#120) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem látom a képet de hogyan tovább? Küzdj sokat és vedd ki a részed minden eventből ahogy csak tudod. Ezen kívül jó lenne ha nem csak 7 hősöd lenne mert azzal nem igazán tudsz mindenhol részt venni. Gondolom eladogattad őket.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#122) Robhud válasza Rivaul (#121) üzenetére


Robhud
újonc

Nem szerencsétlenkedek itt, többet majd rájövök :)
Köszönök mindent, amúgy mindig eladom, de ezentúl majd az erősebbeket megtartom!
Mindenkinek jó játékot!
És még egyszer köszönöm, igaz nem jutottam előrébb :(

(#123) astorre19 válasza Rivaul (#116) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hali!
Nekm Loki hiányzik még masteren,de maxolni nem fogom az biztos.Egyszer jó lenne végigvinni de ennyi.
A reward az siralmas nagyon...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#124) astorre19


astorre19
aktív tag

Aq ban melyik mapot nyomjátok?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#125) Rivaul válasza astorre19 (#124) üzenetére


Rivaul
addikt

Mi aw-ra megyünk inkább így a maradékkal map 2-3 megy átlagba. Bár ez a 9 gold és 9 bc kicsit felhúzott mindenkit...

Csak loki hiányzik masteren? Mi a játékos neved? :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#126) TomWexX válasza astorre19 (#124) üzenetére


TomWexX
addikt

Mi most eddig map4en mentünk, eddig végig megvolt a 100% mind3 bg-nél, úgyhogy magas már a prestige, holnap ezért map3 fog indulni.
Map4 egyébként easy és a kristályból nagyon jól esik a t4c! Persze én nem kaptam semmit, de többeknek esett egy vagy akár több is. :)
A 9 gold/bc reward bugot már kompenzálták..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#127) astorre19 válasza Rivaul (#125) üzenetére


astorre19
aktív tag

Ugyanez mint itt.

Na nem a kimaxolsából,Hulkot csak egyszer vittem végig.

Mi első két nap Map5öt toltuk, 6ból 5ször meglett,egyszer kevés aktivitás miatt nem lett meg.

Most map4 et toljuk, de szerintem ez nehezebb,lehet a magasabb prestige miatt.

Itt sok a tech symbiod amit nem szeretek:D

Kár hogy Map5 ilyen sok battlechipbe kerül..kifogytunk belőle most.elég jók a rewardok is most.20millio pont meglesz,arra ad 2*365 unitba kerülő potiont.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#128) Rivaul válasza astorre19 (#127) üzenetére


Rivaul
addikt

A teches biot nálunk is utálja mindenki, velem együtt. Gusztustalan, a többi rendben van de az... Mi a közép szintbe vagyunk, bár talán kicsit fölötte. Summoner 1 hét stop, 1 hét nyitás 5-20% reward, item use alpha reward, compli és duel max, aq átl 6-7 milla, a többi meg ahogy esik. Többen vagyunk elég jók de a közép mezőny is jelentős szerepet tölt be, mind aktivitásba mind tudásba. Viszont családiasan és értelmesen lehet tolni így nem is erőltetjük a kelleténél jobban. A lényeg hogy jól érezzék magukat és maradjanak sokáig aktívak :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#129) astorre19 válasza Rivaul (#128) üzenetére


astorre19
aktív tag

Persze,aktivitás függő hogy lehet haladni.
Item useba csak akkor szállunk be ha 75k bele tudunk tenni.Kb minden második,harmadikba.Alpha az annyi van kifelé folyik mindig a stashből.
Summoner 1 hét pihi van nálunk is

De most a 2 nap map5 nagyon jól ment,szerintem könnyítettek is rajta,régen nehezebb volt.Legalábbis korábban nem sikerült még csak egyetlen egyszer végigmenni rajta,igaz nem is sokszor próbáltuk.

Jó lenne ha cryok adnának class T4 et mostmár,nagyon kellenének a rank5 ös hősök masterre.

Ma indul új minirol is.Esélytelen lesz kimaxolni gondolom:(

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#130) Rivaul válasza astorre19 (#129) üzenetére


Rivaul
addikt

Hehe rádkerestem és már vágom. Gyanus voltál az aq céllal. Ati is ezzel terrorizál minket folyton facen hogy hol tartotok XD Úgymond egy csapatban vagyunk te meg én, csak mögötem van egy kettes :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#131) astorre19 válasza Rivaul (#130) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen èn is láttam:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#132) nepi81


nepi81
újonc

Sziasztok,

Egy pár hónapja kezdtem el játszani és eddig próbáltam a masteryt az itteni képek alapján belőni. Viszont a willpowert a változtatások miatt nem tudom, hogy érdemes e kimaxolni. Szerintetek? Vagy tudtok valami alternatíva javasolni helyette, amire érdemes pontokat tenni?

(#133) TomWexX válasza nepi81 (#132) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv!
Az itt leírt mastery leírásom a változtatások miatt már nem érvényes, majd ha egyszer lesz időm, írok egy újat. Mindenesetre a willpowert továbbra is megéri maxolni, viszont a suicide masteryket el kell felejteni, és az újakra kell koncentrálni, pl assassin. (persze csak akkor ha jó boss verő vagy ;) )
De amúgy nagyban függ a megszerzett hőseidtől és a játékstílusodtól is az, hogy mire érdemes pontot rakni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#134) Rivaul válasza nepi81 (#132) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Willi még mindig aktuális hisz a plussz élet mindig jól jön. Ahogy fentebb is írták a mastery elég egyénre szabott de az alapokat nagyjából mindenki ugyan úgy csinálja. Az extrák meg az unittal kiváltható dolgok, annak olvasgass utána. Nem rég tettem fel ide az enyém, az egy aktuális mastery csicsák nélkül. Annak az alapjait átveheted és a többit magadra igazíthatod.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#135) nepi81


nepi81
újonc

Rendben, nagyon köszönöm!

(#136) Shamy válasza nepi81 (#135) üzenetére


Shamy
tag

Willpowerre most csak 1-et tegyék, és ha minden más megvan, akkor érdemes kimaxolni. Ha még nincs kinyitva, akkor mindneképpen csak a legutolsó 2 pontod tedd rá. Vannak jobb, olcsóbb masteryk.

Suicide vonalon csak az egyik járható egyszerre. Ha nincs regenes hősöd( strange, wolwerinek, iron manek), de van poison immune a legjobbak között (ronan, marvel lányok, ultron, vision, abomination stb), akkor mehet a liquid courage, egyébként pedig csak magában a duoble edge, bár ott a coagulate is kelleni fog, és előbb kell kirakni a coagulate-et.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#137) astorre19


astorre19
aktív tag

Ki hogy áll a Labirintussal?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#138) Rivaul válasza astorre19 (#137) üzenetére


Rivaul
addikt

3/3 ma fejeztem be. Most kicsit stoppolok azt folytatom, elég sok minden van ahol kell haladni. Szerencsére widowra nem vonatkozik a "leszabályzás". Minden 3-4. ütést csillapít csak a node, a többit teljes erőböl üti de egy hőssel végigtolni a pályát sem egyszerü. Ettől függetlenül jóval könyebb dolgom van így mint a többieknek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#139) astorre19 válasza Rivaul (#138) üzenetére


astorre19
aktív tag

Mocskosul várnám hogy duppoljon Widow.Elég nehéz nélküle:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#140) Rivaul válasza astorre19 (#139) üzenetére


Rivaul
addikt

Én is nekirontottam az elsö pályának és megszenvedtem azzal is. Másodikra kíváncsi voltam mert a thornos act4-en sem sebzödött widow. Mondom ránézek, és itt is működött. A 4110-es vas 24 ütésböl le is jött.Az enyém jelenleg lvl50 de nem sok minden árt már most sem neki. Sztem az egyik legjobb karakter. Nincs: evade, thorn, electro aura, ez a mostani redukálás és még ki tudja mire "immunis". Imádom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#141) astorre19 válasza Rivaul (#140) üzenetére


astorre19
aktív tag

Basszus elhiszem.Nagyon bánom hogy horra raktam az awekening gemet amit act4 ért kaptam:S

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#142) TomWexX


TomWexX
addikt

Nekem nagyon nem akar jönni bw. :( 3asban is csak szimplán volt meg, én awakening-eltem.
Igaz van tripla ultron, tripla scarlet, tripla thor, strange, dupla 5* Tony, tehát nincs okom panaszra, de bw akkor is nagyon hiányzik.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#143) astorre19 válasza TomWexX (#142) üzenetére


astorre19
aktív tag

Azok jó karik.Boszi nekem is lvl63.
Ultront meg szeptember óta nem dupláztam:(
Doki az meg nem esett még,de nem is igen fog,folyamatosan hígul a mezőny az újabb karikkal,egyre esélytelenebb kinyitni egy egy karit:(

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#144) st_


st_
csendes újonc

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni, mastery points témában. Szóval szívesen újraraknám a pontjaimat, mert ahogy olvasgatom a fórumot, eddig valszeg eléggé rosszul csináltam... A kérdésem a következő: ha lenullázom a masteryket, visszakapom-e az eddig rájuk költött goldot, unitokat, stb. vagy sem? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

(#145) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah labirintus3 kész. Nem volt kellemes, főleg az utolsó map. Widow mellett is 180 unitom ráment...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#146) Rivaul válasza st_ (#144) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem. Semmit nem kapsz vissza. Abba mi lenne a buli? Amit viszont kinyitottál pl willpower carbonadiumért azt nem kell újra kinyitnod carboval csak az aktiválásra szánt szintenkénti 30 unitot kell rászánni. Egy normális mastery mind 3 (attack/def/util) része kb 3-400 unitba fáj. Egy komplettebb még több.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#147) st_ válasza Rivaul (#146) üzenetére


st_
csendes újonc

Nagyon köszönöm a gyors választ! Akkor nincs mit tenni, sajna be kell vállalnom...

(#148) Shamy válasza Rivaul (#140) üzenetére


Shamy
tag

Sebzés csillapítás Thor miatt jött be. Legközelebb widowra találnak ki valamit....
így megy ez, szar mechanika, 1 -2 kari easy, akinek nincs meg, az vért izzad. Aztán jön a spéci node az easy karira ...., lesz más, ami amiatt lesz easy, mert azt nem szopatja szét.... :)

Egyébként a stupefy mastery stun alatt 30% eséllyel kikapcsolja sebzés csökkentést, így thorral is lehet ütögetni nagyokat.... :D

[ Szerkesztve ]

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#149) Rivaul válasza Shamy (#148) üzenetére


Rivaul
addikt

Van még genyóság a tarsolyban. Ott a degeneration meg a slash. Mindkettö kivédhetetlen ha jól tudom. Mindenáron költetni akarnak és mostanában keményen rá is feküdtek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#150) astorre19 válasza Shamy (#148) üzenetére


astorre19
aktív tag

Csak akinek se dupla Thor se dupla Widow az szív mint a torkosborz:)

Új ROLT láttátok?Maestrot valami 3 millio hp-val?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.