Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) TomWexX válasza Louro (#850) üzenetére


TomWexX
addikt

Milyen daily-re gondolsz?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#852) Louro válasza TomWexX (#851) üzenetére


Louro
őstag

Nekem a jobb alsóban levők a daily-k. A mini event-ek :)

Mess with the best / Die like the rest

(#853) Kinder válasza TomWexX (#848) üzenetére


Kinder
senior tag

Lehet, csak a "rating" szó miatt gondoltam. :)

(#854) TomWexX válasza Louro (#852) üzenetére


TomWexX
addikt

De a summoner advancementben ha eléritek a minimum ponthatárt, nem kevés 4 és 5* shardot kaptok, ami jobb reward mint amit a daily eventekből szerezhetsz. Ezért lehet nálatok heti stop nyitás/fejlesztés téren..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#855) Louro válasza TomWexX (#854) üzenetére


Louro
őstag

Tegnap megbeszéltük. Most már tárolom a loyalty-ból eső, a daily és a free kristályokat. Elég sok kristály és ISO8 halmozódott fel. Bízok benne, hogy elég lesz az aranyom is a fejlesztéshez. :)

Köszönöm az infóidat.

Mess with the best / Die like the rest

(#856) Kinder


Kinder
senior tag

Na? Ki van már kész az új Act5.2-vel? :DDD

(#857) astorre19 válasza Kinder (#856) üzenetére


astorre19
aktív tag

Fincsi lesz,de enyhén bugos még:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#858) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

El sem hiszem. Már három éve játszom a játékkal de nem tudtam hogy itt is van topikja 😂

Give them nothing but take from them everything

(#859) Krissz1983 válasza Kinder (#856) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Első három pálya már megvan 😂

Give them nothing but take from them everything

(#860) TomWexX válasza Krissz1983 (#858) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv itt. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#861) Krissz1983 válasza TomWexX (#860) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszi.
Mondjuk az új event quest úgy heroicon mind masteren egy picsafüst volt.

Give them nothing but take from them everything

(#862) Kinder válasza Krissz1983 (#861) üzenetére


Kinder
senior tag

Jaja, az nulla, épp 3*-okkal nyomom. :DDD

(#863) Krissz1983 válasza Kinder (#862) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Ja hát úgy nem könnyű.

Give them nothing but take from them everything

(#864) Louro válasza Krissz1983 (#861) üzenetére


Louro
őstag

Nekem csak 3 darab 4* van. (Joe Fixit, Wolverine és Hulkbuster. Rank3 3/30 mind). Azért a heroic és a master biztos nem lenne sétagalopp a 3 csillagosokkal. De lehet még így se. Na meg energy is kell :S

Mess with the best / Die like the rest

(#865) Krissz1983 válasza Louro (#864) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Hál istennek én már bőven el vagyok látva mindennel ami kell. A heroic meg a master is megvolt indulás után 8 órával. Mondjuk el is ment csak energy refillre 800 unit.

Give them nothing but take from them everything

(#866) Louro válasza Krissz1983 (#865) üzenetére


Louro
őstag

800 unit....örülök, ha 135 megvan mastery core-hoz. :) Arénából és pár eventből esegetnek lassan. Egyelőr az összes mastery kiváltása a cél. Már, ami számít.

Mess with the best / Die like the rest

(#867) Kinder válasza Louro (#866) üzenetére


Kinder
senior tag

Akkor nem mondom meg, mennyi battlechipsem van, amiből jön a unit...
Arénából gyűjtögetem egyébként én is főleg, és ha épp nem kell semmire, akkor szépen hízik a bc kupac.

(#868) Kinder válasza Krissz1983 (#865) üzenetére


Kinder
senior tag

Ki vagy a játékban? :)

(#869) Krissz1983 válasza Kinder (#868) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Nikkel1983

Give them nothing but take from them everything

(#870) Kinder válasza Krissz1983 (#869) üzenetére


Kinder
senior tag

Top100-as vagy, szép! :) :R

(#871) TomWexX válasza Krissz1983 (#869) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor mi vagyunk közös chaten is. :D (HABT)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#872) Krissz1983 válasza TomWexX (#871) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

😂👊

Give them nothing but take from them everything

(#873) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Hogy tudok jelszót változtatni?

Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#874) TomWexX válasza .NandorDitt. (#873) üzenetére


TomWexX
addikt

Régen lehetett a kabam weboldalán, de nem rég megváltozott és nem találom.. Fórumon viszont találtam egy angol útmutatót, remélem érted. :B

Here are the steps to reset your password. You will have to do this in-game!

1. On the Home screen, tap the Gear icon in the upper left corner
2. You will see "LOG IN OPTIONS", tap that
3. If you are signed in with your Kabam ID, you will need to log out. Then tap Sign In With Kabam
4. Tap Forgot Password?
5. Enter your registered email
6. You will then get a reset password code emailed directly to you!

After checking your email, if you do not find the code, please also check your Spam folder. Occasionally, an ISP may accidentally filter messages like this as spam.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#875) Louro válasza Kinder (#867) üzenetére


Louro
őstag

De a BC is 300/kör. Az 3 meccs. Nálam töltési idővel is 1 perc 1 meccs. Azaz, ha a telefon nem szivat, akkor 3 perc/300bc.

Ha jobban ráfekszek, mert mondjuk a 3 csillagost ki szeretném venni, akkor is legideálisabb esetben is 1 óra/ 6000 bc. Szóval nem kicsit megdolgoztat. Bár vannak alliance társak, akik írtó sokat tolják az arénát. (A sok help-ből látszik.)
De azért nem mindig megy 1 percen belül.

Meg idő közben nekem is jobban megszaladt a unit is. Igaz nemrég vettem az 1000+ unit kártyákat. Napi 40 egy hónapon keresztül. Meg rágyúrtam a Punisher-re előző körben. Meg is lett, de keményen meg is dolgoztam érte.

Mess with the best / Die like the rest

(#876) Kinder válasza Louro (#875) üzenetére


Kinder
senior tag

Igen, sajnos, az idő sok.
Androidon ráadásul még hosszabb is a töltési idő, mint az Apple termékeken.
Valóban, dolgozni kell a hősért az arénákban, nem adják olcsón.
Gratulálok, szép munka! :)

(#877) Pmisi8 válasza Kinder (#876) üzenetére


Pmisi8
csendes újonc

Sziasztok! Na reagálok az elhangzotakra és gyors kifejtem saját véleményem tapasztalatom. 1. A kabam elköltözött már az elött hogy a játék menübe modositoták volna a forum cimet kabam.com helyett a playcontest-et tartalmazo url cime van de ha ugy irjátok be hogy kabam forum akkor is a 2.találat . Playcontets.com vagy forum.playcontest.com aszem amugy a cime. A jelszo/email váltás ugy lehet ahogy a játékban felül nyil ikon majd fogaskerék ikon aztán account illetve my profil menü illetve a biztonság angolul security menüpont-okon belül lehet megváltoztatni.

(#878) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Sziasztok na én má nem görcsölök a játékal nagyon találtam egy 3millios alit amig nem fagy ki adig Aq zom ált 5-10000pontot szerzek na 6kifagyás/kidobás után hagyom a picsába. Amugy szivesen jelentkeznék ojan Magyar alliba ahol nem csak 12-15nyomja a 30bol... Ok most nyári szünet van meg ijenek de ugy ált értem. Szoval jah. Jah és lehetöleg ne csak 100-500ezres alit ajánjanak/ajánjatok mehát azokkal sokra nem lehet meni köl ugyanis a sok glory is többek közt meg lehetöleg map3-map4 kristály jutalom is legyen.

(#879) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

szoval uj alit keresek ami legyen má magyar 2 feltételnek feleljen meg aktiv legyen s glory,map2,map3,map4 jutalmakat is elérjen. A játék nagy szar me kifagy,5-10000aq pontnál má nem görcsölök vele.

(#880) Louro válasza Pmisi8 (#879) üzenetére


Louro
őstag

1.: Nekem az a fura, hogy csak neked fagy. szóval nálad lehet inkább hiba. Valószínűleg a készülékkel. Vagyis pontosabban a rommal. Nyomnék egy gyári beállítások visszaállítását, hogy az alap rom meglegyen. Én most cseréltem telefont és simán ment elsőre. Nem főzött rom van rajta.

2.: Elnézést, ha nem ismerlek, de allit karakterek ismerete nélkül nehéz. Ráadásul eléggé leszűkítetted. Szerintem sok igazán erős magyar nincs. Nálunk kb. mindenki aktív. Igaz van két 100k+, de a többiek is 30-40k között vannak. A nagyokat naponta csábítják át, de a társaság miatt maradnak :) Tudom, hogy jobb közel azonos szintűekkel lenni.

Remélem nem volt bántó ez a két pont.

Mess with the best / Die like the rest

(#881) DarkKarol


DarkKarol
tag

Akik régóta játszanak (azaz minimum 1 éve) - nálatok is észrevehető az, hogy Premium Hero Crystalból ha többet nyittok akkor csoda, ha 3* -os hőst dob? Ráadásul sokszor van az, hogy 2*-osból egy nyitásnál többször is kijön ugyan az....
Alliance kristály ugyan ez.... folyton csak 2* unstop jön, régen sokszor jött a 3*os....

(#882) DarkKarol


DarkKarol
tag

Ja és most elég jó áron kapható Energy bundle! 6db energy refill 150 unit!

(#883) Louro válasza DarkKarol (#881) üzenetére


Louro
őstag

Tuti tekertek rajta, mert van nálunk most pár újonc és kb. 3 és 4 csillagosok esnek nekik PHC-ból. Míg nekünk, ahogy írod, még a 3* is ritka. Valószínűleg lejjebb húzták a drop rate-jét.

Mess with the best / Die like the rest

(#884) Rivaul válasza DarkKarol (#881) üzenetére


Rivaul
addikt

Szorzó alapján megy. Minél régebbi a reged annál ritkábban dobja a nagyobb hősöket. Viszont pl ha eladod minden hármasod akkor cca 15db-ig visszatölti őket viszonylag hamar, aztán megint belassul.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#885) Louro válasza Rivaul (#884) üzenetére


Louro
őstag

Ez jó hír. Úgy, hogy én kihagytam, kb. egy évet.

Az arénapont kalkulációról esetleg valakinek valami infója? Bár írtam a supportnak, hátha leírják. De azért jó lenne kicsit tervezni azzal is. Nem csak vakon repülni, hogy most kb. ennyi pontom lesz. Meg érdemes-e a class bonust kihasználni.

Mess with the best / Die like the rest

(#886) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!

Olyan helyzettel találkozott az allim, hogy war-ban ellenfél tett mindenhova, kivéve a boss helyére. Közepét le is toltuk, bementünk a boss helyig. Viszont nem kaptunk %-ot, így nincs boss kill pont....

Valaki tud valamit erről?

(#887) astorre19 válasza DarkKarol (#886) üzenetére


astorre19
aktív tag

Régen megadta rá a 20ezer pontot,de rémlik hogy volt változás.
Tomwex ha erre jár biztos jobban képben lesz.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#888) TomWexX válasza DarkKarol (#886) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha besétáltok a boss helyére, meg kell kapnotok a 20k pontot, ugyanúgy mint ha leszedtétek volna.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#889) Louro válasza TomWexX (#888) üzenetére


Louro
őstag

Lehet bug, amit most ki is használtak.

Most én abban a dillemában voltak, hogy vagy a 4*-osokat húzom vagy a 3*-osokat. Előbbiből kevés van, de a küldetéseken jobban menne. Az utóbbiból több van, de ott az arénán lennék gyorsabb és tovább bírnám.

Sajna a parry nem jön össze még mindig. Néha úgy lecsúszok, hogy szétszed az ellenfél. Kicsit rizikós a parry, bár ha összejön, akkor legalább egy L-H kombó bejön.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#890) Kinder válasza Louro (#889) üzenetére


Kinder
senior tag

Parry: Mint egy dob, pont ugyanazzal az ütemmel csináld végig a 4 vagy 5 ütést, aztán egy kihagyás, azaz ne üss, ne nyomd le a képernyőre az ujjad, de számold magadban 1 képernyő nyomásnak és utána blokkolj:
üt - üt - üt - üt - üt - szünet - blokk.
pamm-pamm-pamm-pamm-pamm-pamm-pamm
Nyugodtan számolj magadban (vagy hangosan, ha egyedül vagy), így menni fog, hidd el.

(#891) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)

Sajnos még most sem sikerült megváltoztatni a jelszavam.
Valaki tudna segiteni?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#892) TomWexX válasza .NandorDitt. (#891) üzenetére


TomWexX
addikt

A #874es hsz-nél írtam hogy kell.. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#893) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok.

En teljesen uj vagyok a jatekban kb 1 hete jatszom vele, sok mindennek sikerult utana neznem, de pl annak nem, hogy a mastery page-em hogy tudom ugy resetelni, hogy a mastery-core-ok amik a dexterity es a parry feloldasara mentek el ne vesszenek oda. Az elso 15 szinten ossze vissza pakolgattam mindenre mivel fogalmam sem volt, hogy mire kene rakni :D

Egy masik kerdes, hogy egy 2 fos alliance-ban vagyok baratnommel, ez igy az elejen meg oke, vagy ebben a jatekban az alliancoknak nagy szerepuk van es mar most ~25-os szint kornyeken nagyobb alliance-ban kene lennunk?

Neki egyebkent mar esett 3db 4*-os is 25-os szintig nekem meg kb 3db 3*-os. rnjesus -.-

(#894) Louro válasza Jim-Y (#893) üzenetére


Louro
őstag

Szia,

25-ös szinten már akadnak jó alliance-ok. Nem tudom mennyire vagy aktív, de kettőt is tudok. Egyik egy kicsit kisebb és kevésbé aktívaknak ajánlott. Másik kicsit több - de nem napi 25 órás - aktivitást igényel.

Alliance előnye ott jön ki, hogy vannak a jobb alsó sarokban a kis eventek. Vannak napik, 3 naposak, hetesek. 2 fővel szinte lehetetlen onnan értelmes nyereményeket kiszedni. Egy 10-15 fős szövetséggel már szépen jönnek az aranyak, ilyen-olyan kövek, akár 3* hőshöz kőtöredékek. Ráadásul szövetség esetén ott vannak az alliance quest-ek és alliance war. Előbbi a kezdőknek való, utóbbi a rutinosaknak. Én az utóbbiba csak akkor mentem, ha nem volt már más :) Onnan pl. Glory jön, ami szintén egy játékbeli valuta.

Mastery-t tudod resetelni, de mivel nincs sok olyan kavicsod, amivel resetelheted, érdemes jól átgondolni, hogy merre is fejlesztesz. Ha reseteled, akkor az egyes mastery-kre költött aranyad, unit-od nem kapod vissza. Ahol előbb ki kellett váltani, hogy egyáltalán pontot tehess rá, azt nem kell újra kiváltanod. Szóval a unit miatt is jól át kell gondolni. A unit talán a legértékesebb. Nem érdemes csak úgy elherdálni energy refill-re. 135 unitból van az egyik Mastery ponthoz szükséges core. Később, akár már level 16-on pedig akár olyan mastery-ig is juthatsz, aminek feloldásához ún. carbonium core kell, ami 550 unit. Ezzel feloldod és még 5-10 unit, hogy rátehesd a pontot.

Mastery-hez még egy kép: [link]
Itt a PI-ről van szó, ami a Power Index rövidítése. Ez igyekszik megmutatni, hogy mennyire erős a karaktered. Egyes mastery-k jobban, mások kevésbé növelik a PI értékét.

Amire érdemes pontot raknod: Utility alatt a Dexterity és a Parry. Ez a kettő nélkülözhetetlen. 1-1 pont is már elég. Bár parry-t érdemes maxolni. Utána az Offensive ágon pedig a Cruelty és a Precision ágig.
Valahogy így: [link] Először a Utility ágon az első két "oszlop" legyen meg. Utána Offensive-en az első 5 oszlop. A többi pedig rád van bízva.

Mivel nálunk volt több friss tag, így az látszódott, hogy 25-ig egész jól adta a 4* hősöket, de utána már nem. De nem kell elkeseredni. Nekem az első olyan 35 körül jött. Az is egy középszintű volt. Most van 9 darab 4*, de csak kettő igazán ütős belőle. Bár a többi is jó, csak a szövetséges küldetésekre vannak jobbak is.

Bocs a hosszért, de remélem sikerült megválaszolnom

Mess with the best / Die like the rest

(#895) Jim-Y válasza Louro (#894) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ertem,

Koszi a valaszokat. Tehat ha resetelem, akkor a dexterity-t es a parry-t mar feloldottnak veszi, tehat azt az 5-t mastery core-t nem kell ujra megvennem, CSAK az a par unit veszik el amit ezekre koltottem. Pl dexterity lvl1 valami 3 unitba kerult, ezt ujra ki kell majd fizetnem. Ertem, koszi, majd megnezem, hogy tudok-e egyaltalan resetelni, hogy van-e mar olyan kovem.

Koszi a masterykhez a segitseget.

Udv

(#896) Louro válasza Jim-Y (#895) üzenetére


Louro
őstag

Egy fontos dolgot kifelejtettem. A reset csak az adott mastery ágra vonatkozik, nem a teljesre. Azaz csak offensive, dfensive vagy utility-t tudsz resetelni. Ha mindet akarod, akkor az 3 resetes kavics.

A feloldottság pedig megmarad. Nem kell újra költeni rá. Csak a pontrakás kerül aranyba vagy unitba

Mess with the best / Die like the rest

(#897) Jim-Y válasza Louro (#896) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ertem, koszi, szuper, igazabol csak az offense-t raktam rosszul a tobbit jol tettem, szoval igy meg unitba sem kerul a reset :)

(#898) RLaci00


RLaci00
újonc

Sziasztok!

Maxolnám az ACT4/3-as pályákat, viszont a folyamatos degen nagyon megnehezíti.
Tudok tanácsot adni, esetleg mastery beállítást javasolni a túléléshez?

(#899) Louro válasza RLaci00 (#898) üzenetére


Louro
őstag

Én még most maxoltam az ACT3-at.

Ha folyamatos debuff van rajtad, akkor Recovery+Willpower mastery mellett Dr. Voodoo-val próbálnám meg. Kapásból regennel indítja a harcot. Vagy valami erős regenes hőssel. Pl. Rozsomák vagy X23.

De ez csak gyors tipp. Google-ön rákerestél esetleg?

Mess with the best / Die like the rest

(#900) TomWexX válasza RLaci00 (#898) üzenetére


TomWexX
addikt

Mindenféle healer karit kell vinni, Wolvi, Ironman, Voodoo, Scarlet, stb. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.