Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Rivaul


Rivaul
addikt

Hehe, küldjetek 5 duel creditet egy társatoknak a gift eventbe. 25 unitba kerül de milestone rewardba a saját küldiknél 40-et ad érte. 15 unit tiszta haszon :DD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#452) Fang válasza astorre19 (#450) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi, majd igyekszem kitapasztalni

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#453) astorre19 válasza Rivaul (#451) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nálunk betegen tolják kicsit a giftelgetést egymásnak:d
több 4*os is esett már a gift cryból,Mordo,Venompool...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#454) Rivaul válasza astorre19 (#453) üzenetére


Rivaul
addikt

Rommá ajándékozzák a kabamot :DDD Bár a négyes mordo az jól jönne. Aw def középső kis bossnak iszonyat. Nincs olyan war hogy 6-8-at ne fogna nálunk.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#455) VeZo8 válasza astorre19 (#453) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Melyik az a gift cry? Több kristályt is lehet ajándékozni és nem tudom melyik az... :)

[ Szerkesztve ]

(#456) astorre19 válasza VeZo8 (#455) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nosztalgia cry,150 unit.nem gifting cry,rosszul ìrtam

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#457) VeZo8 válasza astorre19 (#456) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Sikerült két 2*-os Ultront nyitni kettőből... :W

(#458) Rivaul


Rivaul
addikt

Békés, boldog és phc-ban gazdag karácsonyt kívánok minden fanatikusnak :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#459) TomWexX válasza Rivaul (#458) üzenetére


TomWexX
addikt

Viszont kívánom én is mindenkinek! :) Hadd szóljon az 5x inyenes map5 így az ünnepekre! :D Nálunk már most mind3 bg 100%os. :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#460) astorre19 válasza TomWexX (#459) üzenetére


astorre19
aktív tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek:)

10:50 kor ütöttem le Kangot:D

Sokkal jobb hogy félóránként jön az energia:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#461) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok!
Az officer azt írja az aliban hogy rossz időben támadok... tudjátok esetleg mire gondol? Warba és questben tudnátok kicsit segíteni, hogy hogy harcoljak, mi a menet? Köszönöm és persze Boldog Karácsonyt mindenkinek 😉

(#462) Rivaul válasza VeZo8 (#461) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha külföldibe vagy akkor az időeltolódás miatt nehéz irányítani a wart ha valaki nincs mikor a többi. A war meg semmi extra. A nodok miatt nagyobb életű hősök sok négatív hatással megerősítve. Élő linkre nem támadunk, figyelünk a fontos vonalakra (boss linkek), minden harc előtt az aktuális nodot ellenőrizzük és ahhoz választjuk a legmegfelelőbb hőst azok közül akiket vittünk és még élnek. Kis élettel ha nem muszály akkor nem támadunk mert aw alatt minden halá az ellenfélnek pont és a sebzéssel nem érsz el plusszt. Aq-ba viszont fordítva van. Ott ha tudsz akkor 5x is nekimehetsz 325 team revive-al az ellennek hogy leszedd hisz minden ütés pontot hoz számotokra. Hirtelen ennyi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#463) VeZo8 válasza Rivaul (#462) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

A nagyját értem :)
Élő linkek, azok amiken már megy egy csapattárs?
Az aktuális nodot ellenőrizzük alatt mit értesz?
Nem nagyon értem az officer alábbi üzenetét:
" Any form of the game if there is nodes incoming do not proceed unless it's critical.
There will be always back up.
You are a good player loosing because your attacking at the wrong time."

Azt ne mértem mit ért ez alatt... :) Vagy az én angolom rossz.

(#464) Rivaul válasza VeZo8 (#463) üzenetére


Rivaul
addikt

Amit én is mondtam. Aw és aq mapokon linkek fogják egymást. Sorrendbe kell leszedni a hősöket mert amíg azt nem veszed le aki küldi addig a fogadó hős sokkal erősebb lesz. Mivel telóról vagyok így nem tudom megmutatni de pl war első középső mező a kettes. Két oldalt az 1 és 3. Ha egyből az 1-re mész míg le nem szedték a kettest akkor nem csak a mező saját képességei lesznek a hősön pl stun immun és 50% attack+health, hanem "incoming" alatt még 200% health+attack és bleed is jön az eredeti mellé. Tehát 2-3x olyan nehéz leszedni mint ha megvárnád hogy levegyék a linket kibocsáltó mezőt és hőst. A linkeket jobb alul a quest térképen 3 pont összekötve ikonnal lehet láthatóvá tenni. Lila irányt fogsz látni hogy ki-kire küldi. Az aktuális mező saját nodját meg mikor rátapintasz akkor láthatod "local" felirattal, illetve mikor rámész a harcra és ki kell választanod a hősöd, akkor az ellenfél jobb felső sarkába egy narancssárga pöttyra bökve jön elő. Remélem érthető voltam. Ez alapján már meg kell találnod.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#465) Rivaul válasza Rivaul (#464) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah erről beszélek és beszélnek. Míg a 73 nem jön le (tehát a link él) addig a 76 egyszeműt értelmetlen megtámadni mert 3x olyan erős mint link nélkül és csak pocsékoljuk rá a harcosokat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#466) VeZo8 válasza Rivaul (#465) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Így már teljesen világos, köszönöm! ;)
Itt számít, ha az általad javasolt crit team-et teszem be együtt vagy sem? Def-be természetesen.

(#467) Rivaul válasza VeZo8 (#466) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen a defbe érvényesülnek a synergyk. Bár én jobban szeretem az egyenként is megfelelő hősöket alkalmazni. Evades pókok, ultron, unstoppok, arc overes vasak és pár egyedileg gusztustalan hőst mint cw panther, agent, electro. Ezek mind jó védők és synergy nélkül is hatásosak, sőt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#468) VeZo8 válasza Rivaul (#467) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Azt nem tudod esetleg, hogy az officer miért írhatta, hogy ne nyissak kristályt, ne rankoljak holnapig?
Van olyan, hogy ha várok a kristállyal akkor nagyobb eséllyel ad jobb karikat?

(#469) astorre19 válasza VeZo8 (#468) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nem.
gondolom a summoner eventet nem nyomják mindig.
kisebb allik szokták általában 1 hét nyitás,1 hét stopp.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#470) Rivaul válasza VeZo8 (#468) üzenetére


Rivaul
addikt

Ahogy Astorre19 írja. Summoner stop van hogy ahol már a maxot kell gyűjteni ami 265e pont de még nem tudják összeszedni egy hét alatt, ott egyik héten nem nyitnak és rankolna, egy héten meg mehet végig. Így gyűlik a pont és minden második héten egy normálisabb reward begyűjthető. Azért a kisebb allit még megkérdőjelezem mert 3,5-4mia körül szokták elhagyni ha aktívak. Mert ha nem elég aktív a csapat akkor lehet akárhány millás, akkor se jön ki elég pont.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#471) VeZo8 válasza Rivaul (#470) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Így már világos, tehát a következő eventre tartalékolunk...
Köszönöm! ;)

(#472) VeZo8 válasza Rivaul (#470) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Mert már elértük a 265ezer pontot.
Mindig ennyit kell elérni?
És akkor mi van, ha később léptem be az aliba, mint ahogy elkezdődött az event?
Én nem kapok semmit? :)

(#473) Rivaul válasza VeZo8 (#472) üzenetére


Rivaul
addikt

Mindig ennyit kell. Ez a max. De minél több annál jobb. 600e pont kb a 3-5% reward átlagba és innen visszafele arányosan. Lennie kell egy számlálónak ami jelzi hogy beleférez-e az időbe. Kb 3 napig nem ad semmit asszem de lehet 4. Ha nem férsz bele a számlálóba és túl új vagy akkor most lemaradsz valóban. Viszont nem ártana egy hazai allit keresned ahol tudnak segíteni mert így nem lesz egyszerű a dolgod.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#474) VeZo8 válasza Rivaul (#473) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Pont beleférek, másfél óra híján :DD
Kerestem, még ide is tettem közzé felhívást, de semmi, meg szinte az összes magyar alli zárt...
A mostaniba viszont nagyon jó fej az officer, mindig írja az instrukciókat, meg úgy néz ki türelmes is :)

Ma meg lesz a 7. 4*-osom, szóval haladok a hősökkel is. Az act4-et is elkezdtem, végig is szaladtam az első chapteren, most kezdtem el maxolni.

(#475) Rivaul válasza VeZo8 (#474) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy közepes alli kéne, abból pedig van több. 2 milla környéke. Itt jellemzően 4-től fölfele vagyunk így nem tudunk még haladó játékosokat sem bevenni, csak olyanokat akik már stabilan bevethetőek. Ha keresel egy közepes allit akkor ott megfelelően fejlődsz és egy fél év alatt már megütöd a mércét hogy továbbléphess. Bár én is külföldibe kezdtem és ott is voltam majd egy évig de hazaiba lényegesen könnyebb.

Act4 meg ne maxolással kezd mert az életkedved is elveszi. Egy szálon szaladj végig az egészen. Ott még maestro sem arc overezik így megcsinálható. Egy jó kis lökés lesz fejlődésnek nálad mert ad annyi cuccot hogy rankolhass 4-re és új hősökkel gazdagodj. A maxolásba beletörik a bicskád még sztem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#476) VeZo8 válasza Rivaul (#475) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Nem találtam 2 milla környékén magyar allit, pedig direkt ilyet kerestem.
Most is ilyenben vagyok csak külföldi. Még próbálkozom itt, amíg megy, mert nagyon jönnek a cuccok és teljesen kiveszem a részem mindenből.

Azért gondoltam a chapter 1 maxolását, mert a 2-ben az első boss 8ezres ratingen van és az már meredeknek tűnik kicsit, meg gondolom a többi sem lesz egyszerűbb.
Tényleg rengeteg mindent ad, így pedig fel tudom húzni a 4-eseket mind minimum 3/5-re és ha begyűjtök még egy T4-et akkor az egyiket 4/5-re. Úgy már bátrabban nekimegyek a 2-es chapternek.
De utána megfogadom a tanácsodat és csak "végigszaladok".
Maestro mikortól arc overezik?

(#477) Rivaul válasza VeZo8 (#476) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy szál van amin nincs arc over a többin van. Nem a bossok lesznek nehezek, sőt sztem a pályákon ők a legkönyebbek mert már nincs rajtuk a pályára jellemző debuff. Minden pályán van valami negatív hatás ami durván nyírja a hőseid. Pl thorn. Ahogy ütöd az ellenfelet úgy megy le az életed. Szóval nem csak erősek de unfair módon mindenképp meghalsz (kivévé egy magas black widowval) de más mapon ő sem jó. Viszont minden mapon van egy szál ami nem tartalmaz ilyen negatívat, nah azokon kell átmenni elsőre.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#478) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)

Most kezdem el az ACT4-et
Jelenleg ezek a csillagos hőseim!
(Guillotine rank 4 4/40) a többi rank 3 3/30

Szerintetek mi a lenne a legjobb csapat az ACT4 indítására?

Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#479) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

A hetedik 4*-os nyitásommal kiduppoltam Falcon-t, aminek hirtelen nem igazán örülök, mert nincs még teches, science és mystic hősöm... :W
Érdemes Falcont erőltetnem ha tudom rankolni vagy inkább foglalkozzak mással?
És hogy álltok a gift-es eventel, nyomjátok? Nekem kellenek a 4-es kristály töredékeke, meg ha az alli is jobban nyomná akkor lenne T4-es catalsytom is...

(#480) TomWexX válasza .NandorDitt. (#478) üzenetére


TomWexX
addikt

Sajnos egyelőre nem nagyon van olyan 4*osod amivel érdemes lenne belevágni az act4be. :( Oda fontos hogy healer (pl strange, ultron, dupla vasember, dupla farkas) vagy jó blocker, (pl kapitány) legyen, illetve az op karik (pl dupla scarlet, dupla widow) kellenek, különben csak szívnál vele. Persze neki lehet állni, chapter 1 nem nehéz, azt addig maxolhatod amíg nem jön hasznos 4*os hős. ;)

(#479) VeZo8: Nyugi, nekem a 10en valahányadik 4*osik nem volt mutáns karim, de majd szép lassan jön minden. :) Falcon nem rossz kari, ha bekapcsolod a redwinget, akkor addig amíg tart, lecsökkented az ellenfél ability képességeit, ami azt jelenti hogy pl Pók az idő alatt alig evade-el, Electro nem sebez miközben ütöd, nem tudnak parryzni téged, warban thorns node nem sebez, tehát nem rossz az. ;) Warban nagyon hasznos tud lenni. Gift eventet nem tervezzük maxolni, mert ahhoz fejenként 4-5k unitot kéne beletolni, ami túl nagy elvárás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#481) Rivaul válasza .NandorDitt. (#478) üzenetére


Rivaul
addikt

Act 4-et elsőre egy szálon vidd ahogy feletted pont kitárgyaltuk. Ahhoz azokat vidd akik kézre állnak és tudsz velük játszani. Én gilóval és cappal is folyamatosan játszom. Giló nagyon jó támadó, cap meg egy tank és nem kell ugrálnod mert elég blokkolnod vele hogy sokáig kitartson egy harcba.

Igen ahogy közbe TomWexX is írta a maxolás az más tészta mert oda már más karik kellenek, de ezt írtam nemrég a másik kollégának is. Olvass picit vissza.


VeZo8

"mert nincs még teches, science és mystic hősöm" és ez így lehet még jó darabig :) Ha ezen felhúzod magad akkor az nem túl jó. Nekem pl 17 4* hősöm volt mikor még egy darab techem sem. Nagy igazság itt hogy azt kapsz amit a kabam adni akar. Azt rankold akivel megy a harc, olyat fölösleges aki kemény karakter hírében áll de nem tudsz vele mit kezdeni. Egy falcon is ugyan olyan jó mint egy thor ha nincs dupolva, sőt sztem jobb is. A gift eventet meg nem lehet felróni senkinek mert az utnit azért elég szükséges cucc ahhoz hogy elajándékozgasd shardokért. Ott megy a giftelgetés ahol már kész vannak a masteryk, a rol, az act4 és egyebek mert már mehet bohóckodásra is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#482) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok!

Először szántam rá magam, hogy vegyek pénzért valamit kabam-tól... Rányomtam erre a 4*-os shard akcióra, (iOS) minden kártyabeállításom rendben van, többször ellenőriztem, pénz is van a számlámon, de csak 614Ft-ot vont le valamiért de a shardokat nem kaptam meg! Háromszor próbálkoztam és mind a háromszor levont 614Ft-ot, de nem kaptam semmit...
Nem tudjátok mi lehet a problem? Már nem merek többször rányomni...

(#483) astorre19 válasza VeZo8 (#482) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát IOSen én még nem vettem semit,így nem tudok nyilakozni,amikor vette droidon volt,és ott nem volt ilyen probléma.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#484) Rivaul


Rivaul
addikt

Összejött a két carbo és tettem egy pöttyöt a resonatera. Az én masterym inkább def alapú nem pedig attack. Ami pozitív hogy a 16% ráta ütésenként van így kb folyamatosan weakness alatt tartja a másikat. Még kéne rá egy pont mert most 7% és a köv az már 10 lenne. Csak az is megint 2 carbo. Kicsit kellemetlen hogy akinél nincs levéve a willi annál folyton dolgoztatja pvp-be, így átl 30-40 pontos töltét okozva neki de annyira nem zavaró és nem emiatt veszítek ha veszítek. Máshol már viszont nagyon hasznos, főleg Boszi mellé mert az folyamatosan teszi szintén a weaket és kettesen már eléggé heréli az ellenfelet. Ezzel ha kapok egy negatív buffot az inequity miatt weaknessel a meghagyott willim mellé már jelentősen csökkentem a benyelt sebzést. Kettes szintű resoval két negatív mellett az ellenfél negyed sebzése eltűnik úgy hogy a willi is kompenzál valamennyit. Ineq3 és reso2 elméleti maximuma 46% de ilyen úgy sem történik így max 2 rajtam lévő negatívig számoltam ami elég gyakori. Az alapján viszont megéri. Nekem legalábbis.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#485) Rivaul válasza Rivaul (#484) üzenetére


Rivaul
addikt

Ééééssss le is töröltem :DDD Marha jó volt de az első aw-ba közép kisboss pók leszívatott mert a folyamatos weakness a health node miatt rommá töltötte a willit így nem hozta le widow, emiatt több hősbe került a buli. nagyon tetszik amúgy és egy aktív mastery de sajna a war megölte a bulit.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#486) TomWexX válasza Rivaul (#485) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt mondtam is volna ha előtte megkérdezed :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#487) Rivaul válasza TomWexX (#486) üzenetére


Rivaul
addikt

Hát jobban jártam volna :D Nem baj. Amúgy is célom 2027 végéig (nem írtam el :DDD ) kinyitni az összes mast fület :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#488) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Tegnap előtt végre összegyűjtöttem a második carbomat, nagy boldogan mentem rá a willi-re, átrendeztem a masterymet, hogy ki tudjam egyből maxolni, erre a másodiknál kér még egy carbo-t :Y nem mondom, hogy jól esett a dolog, de megadom neki :)
A maxolásához fog kérni még egy carbo-t, úgy készüljek?
Tegnapra is jutott egy kedves gesztus kabam-tól: nyitok újabb 4*-ost, mondom most biztos valami jó lesz, ennyi szívás után, erre megint dup :) Elektra. De ahogy írtátok is, nagyon adja a kritet 25% alatt.
Nem baj, nem adom fel :DD

(#489) Rivaul válasza VeZo8 (#488) üzenetére


Rivaul
addikt

Az extra masteryk nyitásánál minden szinten kell vagy carbo, vagy stony, vagy mindkettő.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#490) TomWexX válasza VeZo8 (#488) üzenetére


TomWexX
addikt

Viszont nem javaslom a willpowert 1-nél feljebb húzni, annyit már nem ad mint régen. Arra bőven elég 1 pont!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#491) VeZo8 válasza TomWexX (#490) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

A max attack mastery-re akarok rámenni, ott pedig 3/3-ra írták. Vagy az még a régi willi volt? Mit toljak helyette? Despair?

(#492) Kerive


Kerive
kezdő

Tudtok vmi taktikát Thanos ellen? Kétszer már elvertem. Nem volt könnyű, de ment. Azóta ugyanaz a csapat jóval erősebb lett (rank up-ok) de mint ha minden Thanos ölés után a játék felnyomná a gép M.I.-jét. Ma mentem neki negyedszerre, de nem tudok vele mit kezdeni. Egyfolytában blockban áll. Heavy-t ütni ügye nem lehet. Utolsó körömben (minden lötyim elfogyot szokás szerint) már dühből kipróbáltam hány heavy-t "csal el" 5/5! Az armor meg akkora rajta hogy ha blockban ütöm semmit sem érek el vele. Szóval most nagyon meg vagyok lőve. A csapatom két 4*-os (WM, Fist ) 3/30 a többi maxos 3*-os, de úgy érzem egyszerűen túl kevesek hozzá. És persze trükkösen úgy van megcsinálva a map hogy az ellenek 80% cosmic. Kénytelen vagyok a mystic-eket használni. Szóval most egyszerűen fogalmam sincs hogyan fogom elverni, mert ennél erősebb csapatot már nem tudok összehozni.

(#493) Rivaul válasza Kerive (#492) üzenetére


Rivaul
addikt

A synergyket variáld ne simán a hősök erejét. Egy critical rate team 3* hősökből pl eredményesebb mint egy 4* rank4 teli csapat synergy nélkül. Már rég voltam Thanosnál de lehet más-más erősítéseket veszel le róla így valóban nehezedhet. Legalábbis act4-be ez van.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#494) Fejo


Fejo
őstag

Sziasztok! Most találtam rá erre a topicra. :)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#495) Fejo válasza VeZo8 (#476) üzenetére


Fejo
őstag

A középső (egyenes) pathon "csak Iron Man-nek van ARC Overloadja és ő adja azt át Maestronak, szóval ha a középsőn mész, akkor csak IM-nél lesz vele gondod (egy SW könnyen nullify-olja és még duplikátnak sem kell lennie).

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#496) Fejo válasza .NandorDitt. (#478) üzenetére


Fejo
őstag

Sajnos ezek a karakterek nem elég erősek az Act4 befejezéséhez. Elkezdeni azonban érdemes és majd haladsz benne, ahogy fejlődik a csapatod.

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#497) TomWexX válasza Fejo (#494) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv itt! :)

VeZo8: Valószínűleg az a régi willpower volt. Sok jó mastery van, egyénre szabottan is lehet alakítani, pl attól függően hogy milyen heroid vannak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#498) Fejo


Fejo
őstag

Hogy álltok 5/50 4* hősökkel?

TomWexX: Köszi :)

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#499) TomWexX válasza Fejo (#498) üzenetére


TomWexX
addikt

Múlthéten lett meg a 3ik R5ösöm. :) Első Vision, második Black Widow, 3adik pedig Kapitány lett R5ben. Hamarosan jön Thor, majd Scarlet..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#500) Fejo válasza TomWexX (#499) üzenetére


Fejo
őstag

Grat! Jó kis csapat! :)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.