Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Kerive válasza Rivaul (#493) üzenetére


Kerive
kezdő

Synergy-t variálni sajnos nincsen karakter állományom. Mind1 hetekig fogok lötyiket gyűjteni, és leverem úgy. Jobbat nem tudok. :D

(#502) Rivaul válasza Kerive (#501) üzenetére


Rivaul
addikt

3-4* kombinálásával sincs? Nekem is van 3* a quest csapatomba boszi mellé. Mivel dupos cap még eredményesen is tudok vele harcolni az 5-7ezres ellenfelekkel is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#503) VeZo8 válasza TomWexX (#497) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Van egy T4-es arénára vonatkozó kérdésem és itt le is írom a heroim, ha lesz pár tipped a masteryhez azt megköszönöm! ;)

Szóval biztosan én vagyok a béna, de nem jött be a T4-es streek arénában. Márpedig nagyon kéne, hogy 3/30-nál tovább tudjam húzni a négyeseim.
Ezek a heroim vannak, tudtok streeket írni hozzájuk?
4* - 7db - 3/30 (Elektra, Falcon, Cosmic Pók, Superior, Magneto, Capt.Marvel, Drax)
3* - 12db - max/dup (Superior, Vas, Cap, Unst, Gambit, Fixit, Gilo, Devil, Punisher, Abomin, Boszi, Bpanter)
2* - 12db - max/dup
Meg persze csomó 2-es, 3-as minimum.

(#504) Kerive válasza Rivaul (#502) üzenetére


Kerive
kezdő

Sajna nincs pajti. Az új accom még fél éves sem lehet. De nem baj, mert csak több lötyi kell. Én voltam eddig a hülye, hogy neki mentem úgy, hogy nem volt mögöttem elég "fedezet" potionok formájában. Bár átlehetne konvertálni az ali potionokat azokból brutálisan tele vagyok.

Szerintetek mennyi lesz majd a cutoff a 3*-os cap ww2-őhöz? Jól gondolom hogy nem túl sok mert nem új hero, vagy igenis sok lesz mert egy god tier kariról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#505) Rivaul válasza Kerive (#504) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem arénázok így sajnos nem tudom. Ráadásul nem foglalkozok hármasokkal már nagyon rég óta. Nem hiszem hogy túl magas lenne am a limit mert régi kari így a megszálotabbak nem mennek rá hogy meg legyen a gyűjteménybe.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#506) VeZo8 válasza Rivaul (#505) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Akkor honnan a túróból szerzel T4 catalystet??? 😃

(#507) Kerive válasza Rivaul (#505) üzenetére


Kerive
kezdő

És hogyan farmolsz unit-ot és gold-ot? :D

(#508) Rivaul válasza VeZo8 (#506) üzenetére


Rivaul
addikt

Az én szintemen (nem nagyképűségből) már jön magától. A storykból jön az unit és a gold. Mivel négyesem annyi van hogy már inkább csak dupolok és mással nem foglalkozom így gyűlik az iso is, arany sem fogy, kisebb catalystok is t4-be morzsolódnak és így tovább. T1 alpha is eladás raklapszámra. Egyedüli nehézséget a t4class ami okoz, más nem igazán.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#509) TomWexX válasza Rivaul (#508) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálunk viszont már inkább T4B-ből van hiány, olyan lassan jön, pedig 1 éve minden T4 arénát megcsinálok. :D Múlthéten R5öztem Wwii-t, az elvitt 5db T4et, tegnapelőtt meg összejött a 3db mystic T4C, így most megint kell újabb 5db, amiből ma reggel 1 meg lett. Scarlet már nagyon várja az R5öt! :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#510) Kerive válasza TomWexX (#509) üzenetére


Kerive
kezdő

Akkor nálad van firepower dögivel :D

(#511) Rivaul válasza TomWexX (#509) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen azokhoz kell. Én most azért is nem használom el őket több r4-re. 17-nél abbahagytam. Így jut majd az r5-re. Bár ahogy láttam ötelemnél már t5 is kell a játékba nemsokára, szóval "the show must go on" :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#512) Kerive


Kerive
kezdő

Lenne egy kérdésem a mastery-vel kapcsolatban. Hogy ha használom a liquid courage-t amitől mérgezés debuff van rajtam (-0.6% hp) de emellé használok egy willpower-t is (+0.7% hp debuff esetén) akkor ezek kioltják egymást, és tudom úgy használni a liquid courage-t hogy +0.1hp regenem van, vagy a wilpower nem vonatkozik ilyenkre?

(#513) Rivaul válasza Kerive (#512) üzenetére


Rivaul
addikt

A willi dolgozik rá természetesen de egy hogy ahhoz a recoilt is használni kell ami baromság. Kettő hogy akkor már DE ami használj mert az csak az első 20mp alatt működik. Az LQ végig. Ha kapsz egy heal blockot akkor byby willi. Mára az öngyilkos mastery az kett ami a neve. Nem ajánlatos használni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#514) Kerive válasza Rivaul (#513) üzenetére


Kerive
kezdő

Hát igen a képlet hibája az a nyomorult Recoil :D

(#515) Rivaul válasza Kerive (#514) üzenetére


Rivaul
addikt

Aq aw alatt a heal block se tesz jót. Pillanatok alatt elvérzel vagy lemérgezed magad úgy hogy nem tudsz ellene mit tenni max ha csak az egyik van és immunokkal vagy telibe robotokkal mész.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#516) Rivaul


Rivaul
addikt

Lenyomtam auto fightal a heroicot végig. Az utolsó pályán már volt némi baj de így is a fél csapat megúszta. Igazából 90% megvolt míg cable le nem verte két hősöm. Voltak érdekességek. Mikor boszi végignézte hogy lejár egy komplett stun anélkül hogy hozzáérne groothoz... Azért jópofa volt. Remélem egyszer a mastert is végúgnyomhatom így. Egyszerűbb filmezni közbe :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#517) Kerive


Kerive
kezdő

Csak annyi mondok Dormammu. :D Ennyire champ nekem még nem kellett!!! Már most imádom! Cable után megyek érte a 3*-os arénába fénysebességgel! :D

(#518) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)

Van 3 darab masterym amit el tudnék használni.
A kérdés, mi legyen a következő amit fejlesszek?

Előre is köszönöm a választ! :)

Ui.: Skarlátom nincs 4 csillagosban, de viszont van 3-ban, de viszont nem duplikált. Érdemes maxra fejleszteni?

https://prohardver.hu/dl/upc/2017-01/22/638946_ctusv072g7ztckth_defense_sajat.jpg

https://prohardver.hu/dl/upc/2017-01/22/638946_gkhwqibvikyhrzi2_offense_sajat.jpg

https://prohardver.hu/dl/upc/2017-01/22/638946_rbqg0dpe2zfokxuz_utility_sajat.jpg

(#519) Rivaul válasza .NandorDitt. (#518) üzenetére


Rivaul
addikt

Inkább vegyél el 2 pontot a salve-ról és nyisd ki a recoveryt. Utána mehet a stand your groundra és nyisd ki a willit egyesre. Az a kis plusz élet mindig jól jön.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#520) Rivaul


Rivaul
addikt

Kéne nekem egy haladó és lelkes játékos. Min lvl 45 és 8db négycsillagos hős. Szükségállapot van, a többit majd mi megalapozzuk gyorsan. Akit érdekel keressen meg itt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#521) .NandorDitt. válasza Rivaul (#519) üzenetére


.NandorDitt.
csendes újonc

A stand your ground maxra menjen? :)

(#522) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Recovery is maxra menjen?

(#523) VeZo8 válasza Rivaul (#520) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Engem érdekelne 😉

(#524) Rivaul válasza .NandorDitt. (#521) üzenetére


Rivaul
addikt

A stand a heavy hiteket töri meg és "resist" lesz. Én azt maxoltam a willihez kellő pontokért. Sokszor mentett már ki. A salve egy meccs alatt alig ad életet. A pi-t növeli arénába és az több pont ezért használják. Viszont a salve minden regenre ráerősít így az max a willi mellé.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#525) Kerive


Kerive
kezdő

Egyetlen ticket-et sem kapok a Lunar eventből. Ez vmi bug?

(#526) Rivaul válasza Kerive (#525) üzenetére


Rivaul
addikt

Azt nem te kapod. Tovább tudod küldeni giftelve.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#527) Kerive válasza Rivaul (#526) üzenetére


Kerive
kezdő

Olyat nem kapok amit tovább tudok küldeni. Minen map 100% kivéve az utolsót. Egyszer végig is rohantam, és két db ajándékozható ticket-et kaptam eddig. Viszont az ISO nagyon jön brutálisan felerősítettem a 2*-os seregem.

[ Szerkesztve ]

(#528) Rivaul válasza Kerive (#527) üzenetére


Rivaul
addikt

Első körre kettő jár a maxolásért még 8

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#529) Kerive válasza Rivaul (#528) üzenetére


Kerive
kezdő

oké meg van mind, csak a reward leírás volt kicsit megtévesztő.

(#530) Kerive


Kerive
kezdő

Ez hogy is mondjam: kicsit sem fiar! És most nagyon de nagyon finoman fogalmaztam! 9. napot kell nézni, csak a szemetek ne ugorjon ki!!!

Az utolsó event map nagyon jó iso-t farmolni. Számolom jelenleg 3.5k-t kapok körönként. Egy refill legyen egy kör. Így aki ezt megkapta HÁROM MILLIÓ!!!! iso-val gazdagodott. Igazán fair húzás Kabam Well Done! :S

[ Szerkesztve ]

(#531) Fang válasza Kerive (#530) üzenetére


Fang
aktív tag

inkább örülj neki de nagyon, nálaom ott 888 phc shard van... (tehát semmi)
vagy ezt vmielyik másik régióban osztogatják?

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#532) Rivaul válasza Kerive (#530) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez tuti valami bug. Kicsit extra juti lenne :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#533) Rivaul


Rivaul
addikt

Maxoltam a mastert. Leginkább a rift vitt rá hogy elkezdjem. Mire benne voltam már túl sokba került hogy abbahagyjam... Az tuti hogy éveket öregedtem. Már kész, de nem mostanában maxolom újra. Az utolsó chapter valami ritka gusztustalan lett sztem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#534) TomWexX válasza Rivaul (#533) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha van Scarleted, akkor minden mastert tudsz maxolni gond nélkül. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#535) astorre19 válasza TomWexX (#534) üzenetére


astorre19
aktív tag

Csííterboszorkány:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#536) Rivaul válasza TomWexX (#534) üzenetére


Rivaul
addikt

Van de nég csak lvl8 és itt xart se ért a vége cipóképű ellen nekem. 300% power gain 4 ütés és spec3 1hit. Vagy hood aki bbreakkel kezd vagy invisible a 200 power mellé. Dormamu ellen amcap volt a leghatékonyabb spec1 stunal 2-3 sort is rá tudtam verni mire megölt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#537) TomWexX válasza Rivaul (#536) üzenetére


TomWexX
addikt

Tegnap vertem le én is master Dormit, még csak boszi se kellett hozzá. (pedig R5 lvl81% :D ) Visionnel elég könnyű, hiszen neked is van 300% powergain,így küldheted rá a spec2-t.

astorre19: Hogy telik a pihenőidőd, nem hiányzik a játék? :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#538) astorre19 válasza TomWexX (#537) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nem igazán.:D

Mutatja,hogy még csak tegnap értem végig először a masteren,pedig van unitom bőven refillre.

Máskor eddigre maxos volt

Napi 1 szer lépek be hétköznap, arénát se nyomtam jó ideje.

Nem tudom meddig fog tartani ez az állapot:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#539) Rivaul


Rivaul
addikt

Valaki tolja samsung galaxy a3 bármelyik kiadásáról? Kell egy új teló de olyat nem veszek amin nem fut rendesen a játék :DD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#540) Kerive válasza Rivaul (#539) üzenetére


Kerive
kezdő

Akkor csak iphone-t vegyél. Én ezért fogok venni év végén egy ipad mini-t. Brian Grant teszt: 10 kör arena. Ios: 16 perc, android 25. Önmagukért beszélnek a számok.

(#541) Rivaul válasza Kerive (#540) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen én is egyre jobban erre hajlok. Egy használt i6 lesz sztem. Az egy darabig még kiszolgál és árban is valahogy összekaparom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#542) Rivaul


Rivaul
addikt

Mit szóltok? Úgy néz ki bosziékat nerfelik, meg úgy unblock mindent herélnek... Úgy érzem kemény tökönszúrás jön.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#543) TomWexX válasza Rivaul (#542) üzenetére


TomWexX
addikt

Meglátjuk mi sül ki belőle.. Az nem baj ha kicsit megkeverik az állóvizet és próbálnak egyensúlyozni a karakterekkel, most ugye minden SW/Widow-ról szól, megint egyhangú a játék úgy, mint régen a block prof teammel. Ettől még nem örülök, SW nagyban megkönnyítette a dolgom minden téren..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#544) Rivaul válasza TomWexX (#543) üzenetére


Rivaul
addikt

Úgy vettük ki hogy a masteryt is bolygatják megint. Viszont a ticket hogy downolhatom a hőseimet rankba az nagyon tetszik. Van pár kezdő ballépésem amit már nem igazán látok szívesen a csapatba. Ha meg vissza is kapom a catákat de a hős megmarad akkor teszek is végre velük valamit.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#545) TomWexX


TomWexX
addikt

Íme a módosítások!
Scarlet, Thor, BW kuka! :O

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#546) Rivaul válasza TomWexX (#545) üzenetére


Rivaul
addikt

Keményen kiherélték mindet :O

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#547) Jackal2


Jackal2
senior tag

Sajna engem is beszippantott ez az igen csak szabadidőgyilkos game:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#548) Rivaul válasza Jackal2 (#547) üzenetére


Rivaul
addikt

Üdv a függők világában :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#549) Gabor1980 válasza Rivaul (#548) üzenetére


Gabor1980
csendes tag

Sziasztok.1 millió feletti Alliba keresünk aktív játékosokat.2-3 hely akad.Ha esetleg lenne Valakinek kedve csatlakozni az keressen meg privátban.Bocsánat az offért.Üdv.Gábor

(#550) Rivaul válasza Gabor1980 (#549) üzenetére


Rivaul
addikt

Nincs baj a kereséssel. Jó ha van utánpótlás hazai játékosokból. Eredményes fejlődést :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.