Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Louro válasza .NandorDitt. (#799) üzenetére


Louro
őstag

Lehet fura kérdés, de hány év munkája? Vagy volt egy kis anyagi támogatás? Én (egyelőre nulla beletolt anyagival) csak egy 4 csillagossal rendelkezek, akit most igyekszem r3-ra felhúzni. r4 egyelőre álom marad, addig is a 3 csillagosokat fogom majd r4-ig rángatni, hogy 3vs3-ban sokáig bírják.

Mess with the best / Die like the rest

(#802) astorre19 válasza Louro (#801) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát ehhez azèrt se èvek munkája se anyagi támogatás nem kell,minden bántás nèlkül.Csak egy közepesen jò ès aktìv alli.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#803) Louro válasza astorre19 (#802) üzenetére


Louro
őstag

Uh, én még csak a 40. napom tudom le és bár a 3 csillagosok jönnek és igyekszem a catalyst questeket letolni, amit csak bírok. (Low, Medium teljesen lemegy és a High-ból csak a nem class specifikusból megy egy része.) Ezen kívül az event quest-et is csinálom. A fennmaradó időben pedig 3vs3. AQ-ra megyek, amikor tudok, de nincs sok erős tag, de ők azért letolják egy darabig. Én max pár hp-t leverő szoktam lenni még.

Miképp lehet így felpörgetni, mint te?

Ha elfogy a stamina, akkor megy a request a társaságnak, hogy gyűljön az alliance point. Bár láttam, hogy valahogy pvp-ben is lehet valahogy ilyen requestet nyomni, cska még nem találtam meg, hogy hol. Így talán gazdagíthatnám a csoportot.

Mess with the best / Die like the rest

(#804) TomWexX válasza Louro (#803) üzenetére


TomWexX
addikt

Miután mentél pár kört arénában, akkor azoknak a karakterek bal felső sarkában láthatsz egy zöld plusz ➕ jelet, azokra nyomkodva tudsz requestet kérni, ami 5 perccel rövidíti a 2 órás cooldown időt. ;)

A fejlődéshez leginkább kitartás és türelem kell, én már 2 éve nyomom. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#805) Louro válasza TomWexX (#804) üzenetére


Louro
őstag

Oh, köszi. A türelem és kitartás még megvan. Amennyire lehet felhúzom a 4 csillagosom és a 3 csillagosaim. Ha addig nem jön újabb, akkor a 2 csillagosokat is, de bízok benne, hogy valahogy esik azért valami friss 4-es :)

Figyelek arra, hogy épp milyen side quest van. Level up vagy science champion. Azok is azért szépen hoznak a konyhára.

Mess with the best / Die like the rest

(#806) Louro


Louro
őstag

A szövegtségem ma nem kicsit megszórtam loyalty pontokkal - vagyis kérésekkel.

Mess with the best / Die like the rest

(#807) BriaN0319


BriaN0319
csendes tag

Sziasztok!

Engem a Mastery részben az utilityk közül foglalkoztatna 3 db, hogy azok pontosan mire jók. Melyik hősök a legjobbak ezek aktiválásával.

Pacify, Petrify, Stupefy

Köszike :D

(#808) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Sziasztok Pmisi vagyok a [HUNMA] csapat egyik vezetője, a kidobások javultak de pl a summonereket se lehet ezek miatt megoldani 100%ra mert be se ad 1-1harcot. Tesztelö vagyok egy ideje és kibaszottul idegesit. Hulkbusterem után Amerika kapitányom lett erősebb 4/5 sajna sok 3 mast eladtam ez véget.

(#809) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Na bakker véletlen map 4 lett inditva -51 prestizsel nyertük meg.. Azt map 3 inditotunk s joval nehezebb...rohadjanak meg...

(#810) Louro válasza Pmisi8 (#809) üzenetére


Louro
őstag

Tesztelőnek ilyenek is előjöhetnek. Ezzel számolni kell. Ezért tesztelnek, hogy finomhangolják a rendszert minél többen.

Mess with the best / Die like the rest

(#811) astorre19 válasza Pmisi8 (#808) üzenetére


astorre19
aktív tag

Te tesztelő vagy?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#812) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Hat a kabam forumban lehetet jelentkezni tesztelőnek és jelentkeztem és az lettem igen,már elkeseredésemben tettem a 12 verzio utani 13 majd 13.01 is fosadék volt azt a 13.02 sokat javult de nem eleget ezert is léptem meg ezt. Amikor pedig a saját csapatársaim sem tudtak az aq-ba lépni már tudtam hogy jol döntöttem. A mai napig 1 -1 herot nem ad be vagy ha bead kifagy igy a summoner teljesithetetlen 100%ra a war pedig neha olyan..Pmisi vagyok a [HUNMA] csapatbol. A 11es verzioig amugy tökéletes volt nekem legalábbis.

(#813) deakatis


deakatis
csendes újonc

Sziasztok!

AQ-ban és Warban a következőkkel Támadok!

Quake R4 dupe
Punisher R4 dupe
Mordo R4 dupe

És lehet a Masterym rossz de az utóbbi időben tok hamar elfogynak a hoseim! Akkor is vérzek ha vedekezek!

Ez jelenleg a Masterym! Mi lehet a gond?

(#814) deakatis


deakatis
csendes újonc

(#815) Rivaul válasza deakatis (#813) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem tudom hol kezdjem. Minden rossz ahogy van... A mastery katasztrófa és atom haszontalan, a recoil instant veszi el az életed haszon nélkül ebben a felállásban. Támadni meg Mordo? Az def karakter és a többit sem vinném bár Quake-t dicsérik de nem hiszem benne lenne a csapatomba ha még játszanék. Nézd vissza kicsit a topicot, sok használható mastery van itt fent és a hősök is le lettek skálázva párszor amikből érdemes válogatnod.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#816) TomWexX válasza deakatis (#814) üzenetére


TomWexX
addikt

Uhh, ez a mastery tényleg minden szempontból rossz :Y
Csodálkozom hogy tudsz így idegbaj nélkül játszani. :D

Ebben a hsz-emben van egy alap ami alapján értelmes mastery-t tudsz csinálni. ;)

Rivaul: Látom te meg letetted a játékot... Jó pihit, a jövőben van esély hogy folytatod?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#817) Rivaul válasza TomWexX (#816) üzenetére


Rivaul
addikt

Kb 1 hónapja tettem le. Leköltöztünk vidékre Bp-röl. 4 gyerek mellett egy ekkora váltás és az új ház, munka stb mellett egyszerűen most nem fér bele. Már előtte is 1,5 hónapja húzódott a költözés és csak félig tudtam játszani de miután eljöttünk, egyértelmű lett hogy nem megy és nem akartam lehorgonyozni a csapatot. Nagyon szeretném folytatni mert rengeteg időm és munkám van benne, nah meg erősen fanatikus is vagyok :B Ha le megy a nyári szezon, megszokta a család a váltást és egy rendes munkahelyet találok akkor tervezem a visszatérést. Nagyon hiányzik de most van fontosabb. Viszont egy kis pihi azért lehet nem jön rosszul az idegeimnek sem :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#818) TomWexX válasza Rivaul (#817) üzenetére


TomWexX
addikt

Így érthető, a real life azért mégis csak fontosabb. :D Sok sikert a munkakeresésben, és mielőbbi visszatérést kívánok. ;)
Én még nem költözök, így ma-holnap r4ezem az 5*os vasemberemet. :))
...már csak pár ezer tech shard kell.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#819) deakatis válasza TomWexX (#816) üzenetére


deakatis
csendes újonc

Ra mentem a linkre amit adtál! De ott csak egy Mastery beállítást láttam aminél írtad hogy az nagyon sok unit lesz! Lehet Én vagyok a béna!

De majd még nézelődők! Vagy ha irtok tanácsot hogy mit változtassak azt megköszönöm! 😊

Amúgy néha szoktam idegbajt kapni 😂🙈

(#820) Louro válasza deakatis (#819) üzenetére


Louro
őstag

Igen, ott egy mindenre-alkalmas beállítást találsz.

Neten lehet még bogarászni, hogy mire milyen beállítás javasolt, de túl sok reroll nincs. Így érdemes egy jót kiválasztani.

Én még ezt találtam korábban: [link]
Csak itt az a baj, hogy folyton váltogatni egyikről a másikra....

Meg mivel én még csak 35-ös vagyok, így nem rendelkezek sok unittal. Így a glass cannon nekem nagyon sokára fog jönni, amikor meg is éri.

Mess with the best / Die like the rest

(#821) TomWexX válasza Louro (#820) üzenetére


TomWexX
addikt

Most érdemes kiszedni a racoon workshopból a stony és carbonarium mastery core-okat, rengeteg unitot lehet spórolni így. ;)
Csináljátok az aktuális event questet, a 3 napos scrapyardot, az adja a fúrókat, utána a workshopból csak a stony és carbonariumra menjetek akár többször is! Nektek az éri meg a legjobban..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#822) deakatis


deakatis
csendes újonc

Azokat már kivettem TomWexx! Meg egy carbont tudom kivenni a következő napokban! Most a cél nyilván ennek a rossz masterynak sz átalakítása! Csak legyen meg hogy mit hova melyikre tegyek melyikre ne tegyek!

(#823) TomWexX válasza deakatis (#822) üzenetére


TomWexX
addikt

Kerestem neked egy alapot, ami a te szinteden már elérhető:

Annyit hozzáfűzök, hogy a dexterityre elég 1et rakni.

Egyébként láttam hogy neked ki sincs nyitva se a dexterity, se a parry. Ez a kettő alap, teljesen megváltoztatja a játékstílust.
Itt van a parry-ről és a dexterityről egy-egy tutorial videó.. Tanulmányozd! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#824) deakatis


deakatis
csendes újonc

Nekem a Parry és a Dextery is maxolva van! Utility fülön!

Amit küldtél azon pl. nincs Deep Wound meg Assassin? Azok nem jók?

(#825) deakatis válasza TomWexX (#823) üzenetére


deakatis
csendes újonc

A Willpower lesz a következő amit akartam amúgy!

(#826) TomWexX válasza deakatis (#824) üzenetére


TomWexX
addikt

Ja tényleg, rosszul láttam, akkor sorry. :D
Deep wounds hasznos ha van sok bleeder karid, assassinra max 1-2 pontot érdemes tenni, többet nem..
Willpower nálam lvl1, volt maxon is de nerf óta nem érdemes 3 pontot rakni rá, nem nagy a különbség.
Ez a mastery amit küldtem egy alap, az eleje így kell hogy kinézzen, majd ha ez megvan, utána lehet a többi pontot oda rakni ami neked hasznos.
Utilitynél a pacify pl elég jó, érdemes maxolni, viszont a petrify nálam csak lvl1.. ez is eltérés az enyémhez képest.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#827) deakatis válasza TomWexX (#826) üzenetére


deakatis
csendes újonc

Hát akad bleed-es karim! ezért is mentem arra a vonalra úgyhogy majd cél a deep wound maxolása is! Willpower lesz a következő akkor 1-et rakok arra majd!

Quake miatt indultam el a Double Edge vonalon is, de az lehet a többi karimra nem jó hatással van ez lehetséges?

Gondolom olyan Mastery nincs ami minden karira jó!

Ezek a hőseim

Mordo R4 dupe
Quake R4 dupe
Punisher R4 dupe
IronMan R4 dupe
Gamora R3
Super Iron Man R3
Nightcrawler R3
Rogue R3
Falcon R3 dupe
Iron Fist R3
Spide Man (Morales) R3
She Hulk R3
Captain Marvel R3
Venom R3
Venompool R3

(#828) TomWexX válasza deakatis (#827) üzenetére


TomWexX
addikt

Suicide mastery manapság már nem olyan jó, pláne hogy ahhoz kell rakni pontot a recoilra, ami egyenesen már bosszantó mivel minden spec attack használatkor leszed 5%ot az életedből.

Van az alap amit ugye már mutattam, ha azt kiraktad, utána lehet szakosodni olyan irányba amit szeretsz, illetve amilyen karikat használsz. Ugye az évek során én sokat cseréltem az AQ/AW csapatomat, így kismilliószor változtattam a masterymen is :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#829) Louro válasza TomWexX (#821) üzenetére


Louro
őstag

Nekem van már 4* Joe Fixit-em. Rank4-re húznám fel, de kell egy Alpha1 és Tier4 Catalyst. Én ezekre gyúrok épp a scrap eventben. Sajna a hard része nem megy, de a másik kettő mindig maxolva. Így meglesz egy Alpha1 és egy T4 catalyst, ha jól számoltam. Vagy ez nem igazán éri meg? Hülyeség erre menni?

Mess with the best / Die like the rest

(#830) TomWexX válasza Louro (#829) üzenetére


TomWexX
addikt

Fixit az egyik legbénább karakter a játékban, nem éri meg r4ezni, catalyst pocsékolás.. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#831) deakatis válasza TomWexX (#828) üzenetére


deakatis
csendes újonc

Köszi TomWexX!

Na délután megnézem hogy hogyan tudom megcsinálni az alapot amit küldtél! És akkor módosítom :) Unit függő lesz! Ha lesz valami kérdésem akkor irok majd :R Sok múlik a Masteryn amikor olyan videokat látok hogy 3 csillagos karakterekkel nyomják 10-20-30 ezres ellenfelek ellen akkor sírva fakadok, hogy ilyen létezik? :)

(#832) Louro válasza TomWexX (#830) üzenetére


Louro
őstag

De csak ő 4 csillagos.

A scrap-re írt cél jó vagy az is kicsit mellé lövés?

Mess with the best / Die like the rest

(#833) TomWexX válasza Louro (#832) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor várj, úgy is fog még jönni több 4*os is, nem kell az elsőt egyből r4ezni. ;) Hidd el, jó lesz az a 3db t4b később is.
A te szinteden nem mellélövés hogy catalystot szedsz ki a workshopból, mivel neked még nagyon nehéz ilyeneket szerezni.. Esetleg ha van még annyi fúró, akkor a stony mastery core is hasznos lesz a jövőben..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#834) Louro válasza TomWexX (#833) üzenetére


Louro
őstag

Igen, a mastery miatt az se jönne rosszul. Csak a battle chip eseget olykor az Arena pontok beváltásakor és egyéb daily-ken. Ezért gondoltam a catalyst-re.

Próbálok fejlődni, csak az energy mindig megfog. Ha lemegy a scrapfarm, akkor lehet kicsit a story-nak is nekifekszek újra.

Köszönöm a segítséget!

Mess with the best / Die like the rest

(#835) RLaci00


RLaci00
újonc

Tudja valaki, hogy a workshop-ba az 50000-es fúrófej ág milyen kristályt ad?

(#836) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Sziasztok hát elolvastam mindent egy szot nem értek az egész mastery hokusz pokuszbol, az angol videot meg pláne nem értem... Nezegegem ezeket a atrakasokat is.....én egyetlen egyszer akarom ugy megoldani a masteryt hogy jo legyen sonyra sok unit elment carbonra sok kell mer ha a summoner normal egy egy herojat nem adja be kifagyas miatt akkor cseszhetem a rugokat..kb a hard es beginer egyes reszeinel is ez a helyzet. DE ami legidegesitöbb amikor Aq ban harc közben kidob,levonja életem felét viszont az ellenfelet mindig visszatölti életét! Nekem 4/5 rozsomakom ,4/5 amerika kapitanyom es 4/5 hulkbusterem van... Kerek segitseget mastery ügyben de érthetőbben mert amit itt leirtatok az kinai nekem :D
Karbonhoz kell unit ha a palya nem lesz 100% a rugogyüjtesnel

(#837) TomWexX válasza RLaci00 (#835) üzenetére


TomWexX
addikt

Az egy Greather Ascendant kristály, nagyrészt iso, illetve 0,01% eséllyel t4c-t adhat.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#838) deakatis


deakatis
csendes újonc

Sziasztok!

1.8 milliós Alliance-unk keres egy aktív tagot! Elvárásaink hogy legyél napi szinten aktív vegyél részt az AQ-ban és a WAR-ban is! Messenger csoportban folyamatosan tartjuk a kapcsolatot egymassal nagyon jó kis közösség vagyunk!

Legyen legalább 8 db 4* R3-as hősöd, ha van R4 vagy R5 is az csak előny! Keressetek engem is bátran a játékban: deakatis néven!

(#839) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!

Én augusztus óta tolom a játékot, csak most találtam meg ezt a topikot :D

Viszont ma reggel óta nem enged be a játék, "An unkown error has occured. Please try again later."
Csapattársaim is ezt kapják. Bármi infó?

(#840) Fang válasza DarkKarol (#839) üzenetére


Fang
aktív tag

Egyenlőre semmi hiteles infó, úgy hogy nem tehetünk mást mint várunk...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#841) TomWexX válasza DarkKarol (#839) üzenetére


TomWexX
addikt

Csak androidon nem működik, ios-en jó. Kabam kb most vette észre, (Amerikában most van reggel) úgyhogy még várni kell.. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#842) Louro


Louro
őstag

Scrap-ből, ha így folytatom 124k-val zárnám az event.-et. Most nagyon tolom az event quest sorozatot heroic részét, hátha legalább a completation reward meglesz. Ráadásul a hard scrap quest-et is tolom, hogy ott is jöjjön legalább 1k. Így talán meglesz egy 4csillagos kavics. Tök jó lenne, annyira közel van...szurkoljatok :)

Mess with the best / Die like the rest

(#843) Kinder válasza Louro (#842) üzenetére


Kinder
senior tag

szurk! :DD

(#844) Louro válasza Kinder (#843) üzenetére


Louro
őstag

Meglett a heroic event. Így lett 15k, amivel rövidre zártam a sztorit. Bár megizzadtam rendesen. Csak egy erős (2,7k) karakterem van és a heroic végén egy 5k+ Thanos várt.

Mess with the best / Die like the rest

(#845) TomWexX válasza Louro (#844) üzenetére


TomWexX
addikt

Gratula! :C
Mi lett a 4es kristályból?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#846) Louro válasza TomWexX (#845) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm :R

Nem lehet kinyitni 8-áig. Szövetségi szabály. Nehogy valami rating nőjjön. Még ezt a AQ/AW dolgot nem értem. Biztos ahhoz van köze.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#847) Kinder válasza Louro (#846) üzenetére


Kinder
senior tag

Ez így van, azonban csak akkor nő ez a bizonyos rating, ha a legjobb 5 harcosod közé új jön, magyarul az addigi ötödik legjobb már csak hatodik lesz.
Tehát ha most kinyitod a kristályt, és örülsz az új karakterednek, de egyelőre úgy hagyod jun 8. utánig, akkor nem lesz gond. :)

(#848) TomWexX válasza Kinder (#847) üzenetére


TomWexX
addikt

De lehet hogy az ő allijukban még van Summoner advancement stop, akkor viszont nem szabad kinyitni a kristályt, mert az 5000 pontot ad az eventbe. ;) Kisebb allikban még matekozni kell az SA-val, hogy megkapják a heti rewardot.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#849) Rivaul válasza TomWexX (#848) üzenetére


Rivaul
addikt

Szerintem is a summoner amiről szó van.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#850) Louro válasza TomWexX (#848) üzenetére


Louro
őstag

De nem lenne jó, ha a daily-ből jól jönnénk ki? Több pont, több reward. Vagy másra negatív hatssal van? Nem egy full 60as az alli.

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.