Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) crok válasza energiezolee (#3900) üzenetére


crok
Topikgazda

Eloszor is: melyik ROM? Mert szerintem abbol rebuilt ROM nem volt (csak MIUI 14 stable volt), a regiekkel meg a PIF nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#3902) energiezolee válasza crok (#3901) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Xiaomi.eu rom

Üdv : Energie Zolee

(#3903) paolinho válasza energiezolee (#3900) üzenetére


paolinho
őstag

Ha a frissítésre gondolsz, annak rém egyszerű a folyamata. Hiszen a Modulokba lépve csak rá kell nyomnod (ha az a gomb aktív) a Frissítésre. Jelenleg a 13.7-nél nincs frussebb.
Egyébként még mindig jól működik az NFC is a telón.

[ Szerkesztve ]

(#3904) energiezolee válasza paolinho (#3903) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Én arra gondoltam, hogy hiába teszem föl a 13.7-et, hiába törlök Play Áruház, Szolgáltaások és keretrendszer cache-t és adatot, majd állítom be a Magisk Zygisk tiltólistát és indítom újra a telót mindig ezt kapom:

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#3905) oOKitsuneOo válasza energiezolee (#3904) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

A te eu romod nem lett újra buildelve, ezért abban benne van az alap eu rom mókolás ami már nem működik és azzal összeakad az integrity fix ezért az sem működik. Nálad a BL visszazárása a megoldás jelenleg. Azt még csak stock rommal lehet.

(#3906) energiezolee válasza oOKitsuneOo (#3905) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Köszi szépen a segítséget! Akkor marad a simple classic, az működik rendesen! Az is elég ... :R

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#3907) paolinho válasza energiezolee (#3904) üzenetére


paolinho
őstag

Jaa, bocsi, félreértettelek.
Az nem lehet megoldás erre, hogy felteszed a legutolsó (rebuild-elt) xiaomi.eu romot, és arra teszed a Magisk-ban a 13.7-es PIF modult?

(#3908) energiezolee válasza paolinho (#3907) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Semmi gond! Olvastam rosszakat a frissítésről! Volt akinek gyári visszaállítás kellett utána! Nincs kedvem és időm újra rakni mindent, ha valami nem stimmel! Legalább 200 appot használok mind egyedi beállításokkal és nem akarok napokat rászánni! Elég nekem a simple... Google meg szexeljen magával, hogy mindig szivatja a root-osokat! Az én telefonom felett szeretem ha teljes a kontroll! Nehogy már ne használjam úgy, ahogyan én szeretném!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#3909) Archttila válasza energiezolee (#3908) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Olvastam rosszakat a frissítésről! Volt akinek gyári visszaállítás kellett utána!
Na azert az nem puha :D
Nalam meg mindig a 13 final fut. Most fizettem vele az ALDI-ba. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3910) crok válasza crok (#3890) üzenetére


crok
Topikgazda

(#3911) rErEaT válasza crok (#3910) üzenetére


rErEaT
senior tag

Mondjuk a changelogot meghagyhatta volna, hogy épp min dolgozik :D

(#3912) Trailblazer válasza energiezolee (#3908) üzenetére


Trailblazer
addikt

Régen rossz, ha rootos vagy és nem backupolsz. Akkor nem kell az appok beállításával szenvedni úgymond.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3913) szimi57 válasza Trailblazer (#3912) üzenetére


szimi57
őstag

Régebben, talán az Android 4-5-ön lehettem TWRP-ből teljes mentést készítettem. Nem tudom ez a mostani verziókon működik-e? Most nincs TWRP, de talán lesz.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#3914) Trailblazer válasza szimi57 (#3913) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem csupán a TWRP-s, régebben nandroidnak hívott mentésről van szó. Roottal app-szinten is lehet backupolni, erről beszéltem. Volt is szó már róla itt régebben.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3915) energiezolee válasza Trailblazer (#3912) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Akkor légyszi írd le melyik programot ajánlod, mert nekem nem igazán működnek... Eddig Titanium és My Backup root-ot próbáltam.
Egyébként rendszerbeállitás is kismmillió van, mert közel sem alapon használom a telóm!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#3916) Trailblazer válasza energiezolee (#3915) üzenetére


Trailblazer
addikt

Egyik sem alkalmas már, mert az appok formátuma változott. Az előző alkalommal már leírt Swift Backupot és az Alpha Backup Pro-t ismerem. (Mindkettő fizetős természetesen.) Előbbivel rendszeresen mentek. Az appok mellett képes az sms-eket, hívásokat, wifi ssid-kat is menteni és visszatölteni, felhőmeghajtóra is tud dolgozni.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3917) energiezolee válasza Trailblazer (#3916) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Érem! Nagyon köszönöm!

Üdv : Energie Zolee

(#3918) crok válasza crok (#3910) üzenetére


crok
Topikgazda

PlayIntegrityFix v13.8
Google banned old fingerprints :(
This build has hardcoded the fix into Zygisk native libs like v13.0.
You can't use pif.json or pif.prop files to spoof custom props.

(#3919) paolinho válasza crok (#3918) üzenetére


paolinho
őstag

Ez pontosan mit is jelent? Mert a fordító egy kissé nehezen értelmezhető.
Mellesleg a 13.7-es verzióval kb másfél órája még tudtam úgy fizetni, hogy ujjlenyomattal azonosítottam magam a Revolut alatt.

(#3920) Archttila válasza crok (#3918) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Azt hiszem ideje frissíteni D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3921) crok válasza paolinho (#3919) üzenetére


crok
Topikgazda

Nemsoká nemigen fogsz tudni ahogy rollout-olja a Google a mókát.

(#3922) Archttila válasza crok (#3921) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Igy van. Nalam mar egyik sem megy at a teszten. (13.1/latest)
Minden buildre 5 percet szanok, várom a kovetkezot :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3923) Erdmis


Erdmis
tag

13.8... és a Gpay nálam kapitulált :O
Csak Basic van Gplay szerint. Google bekeményített megint... :o

(#3924) the radish válasza crok (#3918) üzenetére


the radish
senior tag

Ezzel most bukó a device integrity. 13.7 még oké volt az előbb.

Egyelőre vissza is ment.

[ Szerkesztve ]

(#3925) Erdmis válasza the radish (#3924) üzenetére


Erdmis
tag

13.7 tényleg jó...még... Egyelőre én is vissza tettem

(#3926) Faby válasza the radish (#3924) üzenetére


Faby
senior tag

Reggel még tudtam fizetni a 13.3–mal, de frissítettem, és a 13.8 már bukó.
Hogy tudom visszatenni a 13.7-et?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3927) crok válasza Faby (#3926) üzenetére


crok
Topikgazda

(#3928) paolinho válasza Faby (#3926) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam a 13.8-cal sem hisztizik a Wallet. Nem értem, másnál miért igen. Fura ez.

(#3929) the radish válasza paolinho (#3928) üzenetére


the radish
senior tag

wallet nem, de api checker igen...

(#3930) LaySoft


LaySoft
tag

Na megint van fejlemény!

(#3931) crok válasza LaySoft (#3930) üzenetére


crok
Topikgazda

Just for testin :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#3932) crok válasza crok (#3918) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, amugy 2 oraja ujra feltoltotte a v13.8-at, egy issue-t azota be is zart ahol az ujra feltoltottel mar atment megint.

(#3933) Faby válasza crok (#3927) üzenetére


Faby
senior tag

Kösz, visszaraktam a 13.7-et, így megvan a Basic és a Device is.
Meglátjuk a fizetést holnap.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3934) Archttila válasza crok (#3932) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ezzel most OK (Play data torles nelkul ;] )

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#3935) rErEaT válasza crok (#3932) üzenetére


rErEaT
senior tag

Nekem szerencsére még a 13.7es működik, lehet várok vele amíg mindenki azt mondja, hogy fullos :D

(#3936) crok válasza rErEaT (#3935) üzenetére


crok
Topikgazda

"amíg mindenki azt mondja, hogy fullos" -- addig ne állj szerintem fail lábon :D Ilyen még jó ideig nem lesz mert a megoldás messze nem olyan univerzális (még) hogy egy szeg LOS és egy OneUI/MIUI közt is megtalálja az utat........

(#3937) rErEaT válasza crok (#3936) üzenetére


rErEaT
senior tag

Ez igaz sajnos, bár amíg működik a 13.7 szerintem maradok, bár ha eleve bannolva lett a fingerprint akkor hamarosan ledöglik :|

De bízom benne, hogy valamikor lesz olyan jó és stabil megoldás mint mielőtt a Google elkezdett g.ci lenni :(

[ Szerkesztve ]

(#3938) rErEaT válasza rErEaT (#3937) üzenetére


rErEaT
senior tag

https://github.com/chiteroman/PlayIntegrityFix/issues/87
Mondjuk ez előjött nálam is, de korábbi verziónál még és azóta meg a 13.7 fixálta, lehet akkor mégis váltanom kell a 13.8-ra :D bár kopp kopp, most nincs ilyen baja a telefonomnak

(#3939) nutfile


nutfile
aktív tag

eg ideig bőszen update-eltem a PIF-et, de kezdem én is megunni, lehet egy ideig fixen a garmin órámmal fogok fizetni... aztán ha egyszer talán újra eljutunk oda, hogy legalább 2 hétig jó egy megoldás, akkor visszatérek a telóhoz. (nem értek hozzá, de gondolom ez nem feltétlenül a modul változtatásával lesz hosszabb távon megoldva, mert ez most olyan macska-egér harc, ami megnyerhetetlen a google-lal szemben. talán magisk szintjén kéne valamit kitalálni, de jelenleg elég pesszimista vagyok. ha megunja a google, akkor még mindig mondhatja azt, hogy a wallet csak strong integrity-vel mehet...)
mindenesetre továbbra is követem majd a topikot.

(#3940) HUNited válasza nutfile (#3939) üzenetére


HUNited
őstag

Az a baj hogy Garmin Pay nincs normális banknál. Csak Revoluttal tudod "bankfüggetlenül" használni, de arra meg tuti nem tennék pár tízezernél többet, az meg mire elég...

(#3941) nutfile válasza HUNited (#3940) üzenetére


nutfile
aktív tag

mindennapi költésre, nagybevásárlásra (automatikus feltöltéssel) teljesen jó a Revolut.
de amúgy OTP és KH kártyák is működnek a garmin pay-jel, Curve-vel pedig bármit be tudsz rakni (ez persze a limitek miatt csak fizetős csomaggal reális alternatíva mindennapi használatra)...

(#3942) paolinho válasza nutfile (#3941) üzenetére


paolinho
őstag

Ahogy olvasom, szeptember 5-től az Erste is bővítette a Garmin Pay-jel, és a Xiaomi Pay-jel is a szolgáltatásait.

(#3943) HUNited válasza nutfile (#3941) üzenetére


HUNited
őstag

Hogy lehet Revoluton automatikus feltöltést csinálni? Úgy tudtam ez a Curve sajátja (az viszont hajlamos mindent duplán befoglalni...)

Mindenesetre most megrendeltem a Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar órámat, és ki fogom próbálni, mert ebből a cicaharcból elegem van, a gugoló meg megb**zhatja a s**rját. Tudsz amúgy itt a PH-n Garmin órás topikot ahol lehet tapasztalatokat cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#3944) HUNited válasza paolinho (#3942) üzenetére


HUNited
őstag

Igen, de még véletlen se a normális, állítólag digitálisan fejlett bankoknál van... Se Gránit, se UniCredit, se MBH (MKB)... És a látóhatáron sincs. Roppant mód haragszom rájuk. Korábban a Gránitnál minden újdonság elsőként volt (pl. a telefonos fizetés), most meg... Naja azóta tulajt váltott a Gránit és az MKB is...

(#3945) crok


crok
Topikgazda

Kérlek titeket maradjunk a topiknál és a normális nyelvezetnél - köszönöm!

(#3946) rErEaT válasza rErEaT (#3938) üzenetére


rErEaT
senior tag

Nem sokáig bírta, újraindítottam mert frissült a YouTube ReVanced, aztán így muszáj volt frissítenem a PIF-et is, na mindegy hibátlan vele legalább :D
13.8 még jó, én egyébként optimista vagyok, tuti találnak valami undetected megoldást amit egy ideig a google vagy nem vesz észre vagy nem tud majd blokkolni, de ez lehet nem mostanában lesz

(#3947) szimi57


szimi57
őstag

"Hiba történt a token lekérésekor a google-tól. A hívó alkalmazás túl sok kérést küld az API-nak, ezért le van tiltva. Ennek nem szabadna megtörténnie. Ha igen, kérjük, nyisson egy problémát a Githubon." Gondolom ez nem a roottal összefüggő jelzés az integrity checkertől? Vagy igen?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#3948) HUNited válasza crok (#3945) üzenetére


HUNited
őstag

Bocsánat.

@nutfile ha tudsz és akarsz válaszolni, kérlek priviben.

(#3949) crok válasza szimi57 (#3947) üzenetére


crok
Topikgazda

Ellenorizd a Play Store-al (napi 10000 a limit).

(#3950) szimi57 válasza crok (#3949) üzenetére


szimi57
őstag

Kösz, minden rendben az 13.8 PIF-szel.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.