Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) janakbacsi válasza crok (#3199) üzenetére


janakbacsi
őstag

de akkor mi az egyszerű megoldás? telegramról szerezzem be a patch-elt apk-t?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3202) crok válasza janakbacsi (#3200) üzenetére


crok
Topikgazda

Éppen ezért mondtam hogy teljesen felesleges amit csinálsz. Patch-elted úgy hogy beletetted a MicroG-t is pedig van Magisk, van root, etc. Biztos vagy benne hogy mindenképp magadnak akarod patch-elni majd utána is ha YT frissítés jön? Nem volna egyszerűbb egy biztosan működőre patch-elt, átláthatóan GitHub-on build-elt megoldás neked?

(#3203) janakbacsi válasza crok (#3202) üzenetére


janakbacsi
őstag

microG-t nem tettem bele.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3204) Narxis válasza janakbacsi (#3201) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tessék [link]

Thanos was right.

(#3205) janakbacsi válasza Narxis (#3204) üzenetére


janakbacsi
őstag

köszönöm. a detach is kell, ugye? hogy megakadályozza az "erőszakos" frissítést.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3206) crok válasza Narxis (#3204) üzenetére


crok
Topikgazda

Tényleg ennyire direktben egy sornál nem több infokkal kell az embereket ezüstkanállal etetni, máshogy nem megy? Nem értem magam minek írok Logout-ra pl. ha senki el nem olvassa - pedig MINDEN benne van. : ( Tényleg az lesz a vége hogy Ctrl+A && Shift+Del.. az összes cikkemre, Logout, XDA, Telegra.ph..

(#3207) Narxis válasza janakbacsi (#3205) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen.

crok : én azt hittem kötekszel vele :D , mint ahogy az androidos alkalmazások topikban se a kérdésemre válaszoltál miszerint, hogy tudom-e én a play store verziót patchelni egyszerűen a revanced manager-rel, mert azt tudtam, hogy vannak előre patcheltek, azt használom amióta megjelentek. Csak egy egyszerű igen-nem kellett volna de nem akartam visszakérdezni mert annyira nem lényeges. Szerintem itt a 90%-a az embereknek nem akar a témába belemélyedni csak egy gyors választ szeretne kapni. Ez nem szakmai fórum, igen régen az volt, most már csak vannak szakmaibb topikok és ennyi. Azért még ne dőlj a kardodba, biztos sokan olvassák amit írsz, nem kell ezért törölni. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#3208) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni uLefone Power Armor 13 root-tal kapcsolatban.

Ezen az oldalon eljutottam addig, hogy a telefon szépen "unlockkolva" lett.
https://forum.xda-developers.com/t/how-to-root-ulefone-power-armor-13-now-with-trp-recovery-and-magisk-included.4351643/

Viszont Magisken belül a "Telepítve" opció N/A

Utána néztem, hogy mi a helyzet és láttam az alábbi oldalon, hogy Magisket is telepíteni kell az alábbiak szerint:
https://topjohnwu.github.io/Magisk/install.html

Odáig eljutok, hogy a roothoz használt "patchedEEAboot.img"-t felrakom telóra és Magiskkel telepítem.

Utána "adb pull /sdcard/Download/magisk_patched-26100_L6g4V.img" paranccsal felmásolom adb mappájába.
Ezután "adb reboot bootloader"

Majd "fastboot flash boot magisk_patched-26100_L6g4V.img" parancs

Mivel van vbmeta azt olvastam, hogy adb mappába be kell másolni és az alábbi parancsot le kell futtatni:
"fastboot flash vbmeta --disable-verity --disable-verification vbmeta.img"

Ezután "fastboot reboot"

De sajnos itt jön a hiba, hogy induló képernyőn befagy a teló és SP flash-tool-al kell vissza állítanom.
Próbálkoztam már többször de sajnos mindig ide jutok...

A használt vbmeta és boot.img az alábbi oldalról van:
https://forum.xda-developers.com/t/how-to-root-ulefone-power-armor-13-now-with-trp-recovery-and-magisk-included.4351643/

Tudnátok benne segíteni, hogy mit kéne máshogy csinálnom, hogy sikerüljön Magisket telepíteni?

Köszönöm!

(#3209) Trailblazer válasza DAVID0000 (#3208) üzenetére


Trailblazer
addikt

Recovery nincs erre a telóra? Lényegesen megkönnyítené a helyzetet.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3210) janakbacsi válasza crok (#3206) üzenetére


janakbacsi
őstag

A helyzet az, hogy látszik hogy sok energiát fektetsz a leírásokba, de a javasolt helyen számomra nagyon körülményes megkeresnem és kiválasztanom azt a linket, ami nekem szükséges az adott helyzetben. Szerintem a felhasználók többsége így van ezzel. Narxis kolléga egyszerűbb, "hülye biztosabb" megoldása véleményem szerint célravezetőbb. Kérlek, ne tekintsd ezt támadásnak, ill. az általad elkészített összefoglalók lekicsinylésének. Tudomásul kell vennünk, hogy ma ilyen világban élünk, mindenki az egyszerűbb, kevésbé időt rabló megoldásokat keresi.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3211) the radish válasza crok (#3206) üzenetére


the radish
senior tag

Nehogy töröld már!
Sokunknak nagyon hasznos infókat foglalsz össze mindegyik leírásodban.
Személy szerint én szabadidőmben a hülye FB helyett a ph kedvenc fórumait böngészem, egyrészt információ, másrészt tanulási szándékkal.
Itt mindig van új a nap alatt..
Úgyhogy engedd el, egyúttal köszi! :R

(#3212) DAVID0000 válasza Trailblazer (#3209) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Szia!

TWRP recoveryre gondolsz?
Ezt találtam:
https://www.getdroidtips.com/twrp-recovery-ulefone-power-armor-13/

Ez jó lehet?

(#3213) Trailblazer válasza DAVID0000 (#3212) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, például.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3214) Indiant válasza crok (#3206) üzenetére


Indiant
addikt

Redmi Note 8T, ha felrakom a Magisket, akkor elrontja a bluetoothot.
Recoveryből felraktam, de nem jelenik meg. Ha apkból ugyanazt felrakom, akkor nem indul el a teló, csak dalvik törléssel és elromlik a bluetooth.
Miképp lehet felrakni úgy, hogy nem rontson el semmit? (crdroid 7.30 A11)

(#3215) crok válasza Indiant (#3214) üzenetére


crok
Topikgazda

Definiald azt hogy "elrontja a bluetoothot".
Melyik Magisk verzio? Volt mar fent elotte? /data/adb konyvtar ures vagy volt ott "ottmaradt" vacak?
Az apk-t atnevezve uninstall.zip-re es flash-elve feltakarit maga utan mindent es lehet kvazi tiszta lappal inditani.
Egyebkent a recovery-bol csak siman flash-elted? Apk-t telepited utana recovery es flash? Aztan az app inditasa utan kerni fog megegy restartot mert igy mukodik.

(#3216) Indiant válasza crok (#3215) üzenetére


Indiant
addikt

A bluetooth utána nem működik többet. Fc-zik és nem kapcsol be.
26.1-es. FR- volt, tehát mondhatjuk, hogy nem volt fent előtte.
data/adb-t nem tudom. Először zip telepírés rec-ből, majd apk és újraindítás. ( az uninstallról nem tudtam)

(#3217) Indiant válasza Indiant (#3216) üzenetére


Indiant
addikt

Valami van fent, mert ugyan nem látszik, de frissíteni akarja. data/...hoz nem férek hozzá.

(#3218) crok válasza Indiant (#3217) üzenetére


crok
Topikgazda

Recovery-ben hozzafersz!

(#3219) Indiant válasza crok (#3218) üzenetére


Indiant
addikt

Ott üres.

(#3220) DAVID0000 válasza Trailblazer (#3213) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Szia!
Sikerült letöltenem egy TWRP-t.
A 3 file-t bemásoltam az ADB könyvtárba (boot.img / vbmeta.img / lk.img )

Ezután adb parancssorral ezeket csináltam:

adb devices
adb reboot bootloader
fastboot flashing unlock
hangerő fel gomb megerősítés
fastboot erase userdata
fastboot flash lk lk.img
fastboot flash vbmeta vbmeta.img
fastboot flash boot recovery.img
fastboot boot boot.img

Sajnos így is megfeszült a teló és flashel vissza kellett állítanom gyárira...
Kihagyhattam vlaamit?

Köszi

(#3221) crok válasza DAVID0000 (#3220) üzenetére


crok
Topikgazda

fastboot flash boot recovery.img

Miért flash-eled a kernel helyére a recovery-t?

(#3222) DAVID0000 válasza crok (#3221) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hát ez jó kérdés
Nem értek hozzá :DDD

(#3223) crok válasza DAVID0000 (#3222) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát akkor talán ne csináld? ;]
fastboot flash boot boot.img

De juteszembe.. ha felteszel egy gyári ROM-ot majd
fastboot boot recovery.img
formában (twrp file név behelyettesítendő a recovery.img helyett)
elindítod a recovery-t és utána a magisk.apk-t flash-eled mint egy sima zip-et
az úgy nem működik? Vagy a boot.img az már a gyári ROM-ból kiszedett és Magisk által megpatkolt boot.img?

[ Szerkesztve ]

(#3224) DAVID0000 válasza crok (#3223) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Először nem akartam vele foglalkozni, de mivel más nem csinálja meg ezért álltam neki 😁
Holnap megpróbálom ahogy írtad. (fastboot boot recovery.img)

"Vagy a boot.img az már a gyári ROM-ból kiszedett és Magisk által megpatkolt boot.img?" - nem ezt a TWRP linkjéről töltöttem le.

(#3225) DAVID0000 válasza crok (#3223) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Megcsináltam ma a következőt:

adb devices
adb reboot bootloader
fastboot flashing unlock
hangerő fel gomb megerősítés
fastboot erase userdata
fastboot flash lk lk.img
fastboot flash vbmeta vbmeta.img
fastboot boot boot.img (boot.img a TWRP oldalról letöltött)

Mikor ez meg volt akkor a boot.img-nél megállt az adb és csak ezt lehetett látni:

Ekkor újraindítottam és úgy jött be a teló mint amikor a gyári beállításokat visszaállítom, tehát előről a teló beállításokkal kellett kezdenem.
Működik rendesen viszont ilyenkor nem kellene a TWRP-nek már fent lennie a telón ha sikerült?
Néztem appok között de nem találom.

(#3226) DAVID0000 válasza crok (#3223) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Azt hiszem sikerült

Magisket feltelepítettem és installáltam a boot.img fileba
Utána padig
adb reboot bootloader
fastboot flashing unlock
hangerő fel gomb megerősítés
fastboot flash boot boot.img
fastboot reboot

Ezután install magisk és már root joga is van.

[ Szerkesztve ]

(#3227) Trailblazer válasza DAVID0000 (#3226) üzenetére


Trailblazer
addikt

De miért 25.2, amikor 26.1-nél járunk?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3228) DAVID0000 válasza Trailblazer (#3227) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Passz.
De frissítettem 26.1-re

(#3229) Nataniel


Nataniel
senior tag

Sziasztok.
Van egy 11 Lite 5G NE kiadású csodám XiaomiEU 1.4.0.8-al...
Magisk fent, root checker azt látja hogy rootolt...de...
Zygisk fel van telepitve (recoveryből is) mégsem látszik a magisknál...
Ennél is furább, hogy a Zygisk alatt ha valamit beállitok, akkor működik...
Nade... Root-nak a Granted kérelmei nem léteznek...
Magisk alatt a SU fül süket....
Mit rontottam el vajon?
(Android 13)

Nem ADB parancskódozok... nincs mivel. 😃

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3230) crok válasza Nataniel (#3229) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk alkalmazásban nem nyomkodtad el a beállítások legalján a Superuser részben a Superuser access-t disabled-re vagy ADB only-ra? Esetleg Automatic response-t Deny-ra a Prompt helyett?

[ Szerkesztve ]

(#3231) Nataniel válasza crok (#3230) üzenetére


Nataniel
senior tag

Nem. 26.1 azzal indult alapból,hogy miután feltettem a boot.img fájlt a recoveryben,ugyanúgy inaktiv volt a superuser fül. (de a checker szerunt a készülék rootolt).
Zygisket szintén.... és ugyanaz.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3232) crok válasza Nataniel (#3231) üzenetére


crok
Topikgazda

Tehat modulokat is tudsz telepiteni?
"Zygisk fel van telepitve" ez mit jelent nalad pontosan? A Zygisk resze a Magisk-nek, nem kell feltenni kulon, nem is lehet..
Magisk fokepernyo screenshot-ot csinalsz?
DenyList-re veletlen nem kerult olyan app aminek root jogot akarsz adni?
Ja varj a Superuser ful inaktiv? Nem lehet hogy masik slitba ment a Magisk es most nem is fut? Fokepernyo screenshot mutatna (install: no).

[ Szerkesztve ]

(#3233) Nataniel válasza crok (#3232) üzenetére


Nataniel
senior tag

Konkrétan a Magiskben nincs benne a Zygisk. Fel van telepitve,azt úgy értem hogy az appja megjelent a Recovery flash után.
De ez perpillanat annyira nem érdekes.
Ami az érdekesebb,hogy boot.img procedúra után ez fogad.

[kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3234) crok válasza Nataniel (#3233) üzenetére


crok
Topikgazda

Installed N/A vagyis bármit is csináltál nem jól csináltad, ez a Magisk nincs telepítve, nem fut. A Zygisk no itt nem azt jelenti hogy nincs telepítve hanem nincs bekapcsolva, dehát persze hogy nincs mikor a magisk daemon nem is fut. Azért inaktív a Superuser fül és a Modules fül is.

[ Szerkesztve ]

(#3235) Nataniel válasza crok (#3234) üzenetére


Nataniel
senior tag

Akkor vissza az alapokhoz. :)
Köszönöm a segitséget!

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3236) crok válasza crok (#3013) üzenetére


crok
Topikgazda

USNF - Display mod - update: v2.4.0-MOD_1.3

Sokaknak ugyanis mostanában vacakolt a kdrag0n és a Displax féle USNF-el is a dolog.. legtöbbjüknek az átállás (visszaállás..) a Displax féle v2.3.1-MOD_3.0-ra megoldotta a dolgot szóval jött egy kis segítség.. Xiaomi.EU ROM-ra egy kis külön rásegítéssel (mivel az merlin-t spoof-ol így egy csomó dolgot "nem bánt" az USNF amit a ROM csinál hogy ne csessze szét).

(#3237) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. Tud valaki esetleg olyan modult, amivel csak 1 appnak a nyelvét tudom változtatni?
A GOOGLE HOME appot szeretném angolul használni, mert úgy többet tud, de a rendszert szeretném magyarul hagyni.

Előre is köszi

(#3238) Nataniel


Nataniel
senior tag

Sziasztok ismét...
Minden remek, szép az... na de komolyra forditva...
Tud valaki olyan infót (Bármilyet) amivel át lehet verni a Samsung Wear alkalmazást, hogy adott telefon/eszköz egy Samu készülék? (Nem, nem veszek Samsungot egy füles miatt ;] )
(Lsposed/Magisk modul)

Elsősorban kipróbált megoldások érdekelnének... Én próbálkoztam, egyenlőre sikertelenül.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3239) crok válasza Nataniel (#3238) üzenetére


crok
Topikgazda

"Én próbálkoztam, egyenlőre sikertelenül." -- mivel próbálkoztál sikertelenül? :DDD Pl. MagiskHidePropsConfig-al átírni a készülék fingerprint-et egy Samsung-ra? Egyébként a "legjobb" biztosan egy (talán LSPosed alapú) megoldás lenne ami célzottan csak a Wear-re fókuszálva Zygisk-el / LSposed-al injektálna be kódot mikor a Wear érdeklődik (kb. mint a KnoxPatch pl.) de ilyenről nem tudok sajnos..

(#3240) Nataniel válasza crok (#3239) üzenetére


Nataniel
senior tag

Próbálkoztam azzal,hogy átirtam a telefon tipust... (Android Device faker/ Magisk RTSDxProof)
Próbálkoztam azzal, hogy letiltom hogy lássa a root-ot....
Kombináltam is...
Eddig minden oda vezetett,hogy "Az operációs rendszert jogosulatlanul módositották, igy az nem kompatibilis a Samsung Wear alkalmazással, ellenörizze az operációs rendszert"..vagy kb ilyen szövegű tartalom....
Lényeg a lényeg,hogy TERMÉSZETESEN van pár funció, amit CSAK és KIZÁRÓLAG Samu tipusú telóval enged használni.... (pl Samu Buds Térhatás, géming mód, stb)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3241) crok válasza Nataniel (#3240) üzenetére


crok
Topikgazda

Szóval Xiaomi telefon Xiaomi.EU ROM-al de Samsung-ot kéne hazudjon.
Mivel a Play Integrity "átverése" beépített így esetleg a már említett MagiskHidePropsConfig-ra gondolnék mint lehetőség, hogy a fingerprint-et (mindenestől) hazudd be egy Samsung készülékre. Valszeg' USNF-et tettél már fel vagyis a Play felé nem lenne gond. Az Android Faker nem teljesen erre való egyébként. Az MHPC kicsit elhagyatott most, idézek az összefoglalóból hozzá:
PS: a MagiskHidePropsConfig modult az eredeti fejlesztője abbahagyta 2022 Október környékén (még nem tudni hogy végleg vagy ideiglenesen..) de egy lelkes arc XDA-n (vithuselservices) felkarolta és elérhetővé tette újra úgy, hogy mostmár újra van lehetőség új fingerprint-ek hozzáadására, etc. XDA link itt valamint letöltések itt ..

Beta 7.0.1-et letöltve a fingerprint-nek meg lehetne adni egy, a készülékedhez "közeli" kiadású Samsung-ot. Esetleg.

(#3242) dilajoska1 válasza Nataniel (#3240) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szia. Esetleg itt olvass utánna.
[link]

Bár ez nem a topichot tartozik.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3243) Nataniel válasza crok (#3241) üzenetére


Nataniel
senior tag

Köszönöm, kipróbálom! :) Nem, USNF-et még nem...azaz nem azt a fajtát. A Kdragon féle az 404. a Husky féle letölthető.
A MagisHPC-t tudtam,hogy lehet, de ezt a verziót nem ismertem... felületesen olvastam, több mint valószinű.

[dilajoska1] Köszi, elolvasom. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3244) Nataniel


Nataniel
senior tag

Na... sikeresen emuláltam a készüléket,hogy ő "Samsung"... MHPC-vel szépen beállitottam, Kiválasztottam a Samsung S21 szériás fingerprintet, emuláltam. Minden props be, majd a 7-es props ki.
Reboot, betöltés után a telefon beállitásban is a "Telefonról" rovat megváltozott.
Elvileg azt hazudta,hogy az, ami.

Eredmény:

Azt hiszem, nincs több mondanivalóm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3245) crok válasza Nataniel (#3244) üzenetére


crok
Topikgazda

Es a Gear DenyList-en van, ugy van beallitva mintha pl. egy banki alkalmazas lenne?..

[ Szerkesztve ]

(#3246) Nataniel válasza crok (#3245) üzenetére


Nataniel
senior tag

Nincs DenyListen.
Ha jól gondolom, akkor a Magisken belülre gondolsz, a Zygisk DenyListre. (Ha nem, kérlek javits ki.)
Nem tettem DenyListre sehol. Az én bankom appja pl. nem nyivákol,hiába rootolt a készülékem. (ebből a szempontból jó nagyon.)

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3247) crok válasza Nataniel (#3246) üzenetére


crok
Topikgazda

Tökmindegy mit csinál a bankod alkalmazása :D Az elv miatt mondtam hogy tedd DenyList-re mert ha nincs DenyList-en akkor nem lesznek a Magisk által használt dolgok "elrejtve" (de ez se teljesen igaz így..) és eleve lát(hat)ja hogy nyitott a bootloader, etc.. igazából erre nyavíkol. Mivel valamiért azt mondja hogy piszkált a rendszered (ami igaz) el kellene rejtened ezt előle.. mint (általánosságban) a banki alkalmazások elől, de írhattam volna PokemonGo-t vagy bármi hasonlót. Hátha már azt elhinné hogy Samsung.. de akkor még mindig ott van hogy valamiért még mindig azt látja hogy piszkált a készülék. Érted hogy hogy mondom?

(#3248) Nataniel válasza crok (#3247) üzenetére


Nataniel
senior tag

Igen,mostmár teljesen világos.
Megpróbálom még ezt a vonalat.
Ha ez sem válik be, akkor... nos, a többit képzeld hozzá kérlek, mert nem fogom leirni. :U

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#3249) crok válasza crok (#3106) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, mostmár nem is Foxxx's Module Manager a neve hanem Androidacy Module Manager (AMM) - kijött a 2.2.1.. GitHub-on is át lett írva.. és ami most jobban zavar hogy a saját honlapjukra irányítanak viszont a GitHub-on nincs fent a release.. hanem át lett mozgatva minden a saját repo-jukba ahol egyik helyem még így másik helyen már úgy hívják. Remélem ez tisztázódik.. meg remélem tényleg dolgoznak rajta amúgy legalább úgy mint Fox mert eddig mindenféle válogatott bugok jövögettek elő. Ha már Fox ilyen jól felhúzta a "brand"-et akkor kár lenne érte.

(#3250) Trailblazer válasza crok (#3249) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem az Androidacy-féle MMM nem is működött, egyből hibát dobott. Még az előző eresztésből van fent az 1.1.0 verzió, ez meg ugye állandóan frissíttetni akarja magát. Érdemes próbálkozni az átnevezett utóddal?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.