Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9682) atillaahun válasza embe (#9675) üzenetére


atillaahun
veterán

... és (#9677) clark68
Inkább azt kutassátok elő, hogy a Wireless Network Location mit csinál pontosan. Szerintem e körül van a félreértés (részetekről) nem az a-GPS körül.
Én egyébként eddig EZT találtam róla a googledev oldalán. A network provider alatti 1 sor a lényeg, bár nem sok minden.

Embe, esetleg próbáld ki, hogy a vezeték nélküli hálózatot bepipálod, GPS-t meg ki, majd Maps. Ha az valóban a-GPS volna, gondolom kikapcsolt GPS-sel nem találna meg azonnal a térképen. Mégis megtalál (csak pontatlanabbul). Ezért mondom, hogy nincs köze hozzá.

(#9676) tzsolesz
Nekem pedig semmilyen hálózati rásegítéssel sem javul a helyzet.

(#9678) Richee11
Supercharger v6-ot én is tudom javasolni. Bár csak haladóknak.

Más.
Egyébként itt vannak a korábbi GPS-es szavazások eredményei (köszi Kerio).
1
2
Érdekes, látni hogyan romlott le az arány a -néhány embernek nem megy csak-ról, 10 emberből 4-nek nem megy rendesen-re.

Személy szerint nekem az a problémám sokatok hozzáállásával, hogy ha valaki GPS problémával jön, akkor nem megoldást próbáltok neki adni, hanem inkább megmagyarázzátok, hogy a tietek jól működik, ebből következőleg az övé önhibájából rossz.
Én pl. még egyszer sem tapasztaltam a 2-3 mp-es késést a hívások elején, mégse mondtam még senkinek, hogy azért van mert nem ért hozzá.
5 ZTE Blade-em volt, meg 2 Skate-m, volt alkalmam tapasztalni, a kínai tömeggyártás eredményét, hogy minden egyes darab máshol defektes. Még ha ezt a koreaiak is rakják össze.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.