Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40051) stickermajom válasza balint82 (#40045) üzenetére


stickermajom
addikt

Remélem. :D

Mondjuk pont gondolkodtam mostanában az egyik nagy szett eladásán, amire azt hittem, hogy maradni fog. Nem volt még időm nekiállni, és sok helyet is foglalna. Nehéz ügy. :D

(#40052) adalbert1 válasza balint82 (#40015) üzenetére


adalbert1
veterán

Lehet, hogy törölnöm kellene a topikot. :DDD
Egyelőre behúztam a Bookshopot 34k-ért.
Még megnézem a kocka.hu-s akciót is. :))

(#40053) ayo


ayo
addikt

én most visszanézem a meggyötört dobozokat és azzal próbálom visszatartani magamat a vásárlástól ;] a könyvesbolt meg a kovácsműhely is nagyon jó ár, viszont azoknak a dobozát is nézegetném :B

http://jateknaplo.blog.hu

(#40054) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez most nekem is "rosszul" jött, de olcsón megúsztam. :U Két új SC-t húztam be, de már múlt héten is jött kettő, a héten a tavalyi szériából szintén kettő, valamint érkezik majd a Harry Potter főnix is. Mindezt úgy, hogy elvileg az augusztusban érkező Zetros-ra kéne gyűjteni. Nem is feltétlen a pénz a leggázabb már, hanem a hely, idén minden új készlet csak ideiglenes helyen van ahol nincsenek útban, de mégse jó helyen vannak. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40055) ZsZso válasza ayo (#40053) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Hát ezen felnevettem :DDD .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40056) adalbert1 válasza adalbert1 (#40052) üzenetére


adalbert1
veterán

Kocka.hu-ról pedig egy Creator vár jön majd karácsonyfával :DD . A Dickens készlet most is gyorsan elfogyhatott...
Más: tegnap megvettük a szuperhősös lego újság új számát, Robin figura van mellé. Ami számomra érdekes, hogy rövid lába van, mint a gyerek figuráknak, de mozgatható, mint a rendes minifiguráknak. Vajon akkor az összes gyerek méretű minifigura ilyen lesz már?
Illetve most összehasonlítottam egy Hermione minifigurával, annak a lábánál kicsit hosszabb, de a normál méretnél így is rövidebb.

(#40057) #75376384 válasza adalbert1 (#40056) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ezek az új lábak nem olyan regota vannak. Asszem pont a hp készletekkel jöttek be. Tökéletes ha nem vmi törpét vagy kisgyereket, de nem is felnőttet akarnak ábrázolni vele.

#40055: én az ilyen akciók esetén azon kacagok, hogy milyen szépen bedőlnek sokan. Alapból nem érdekli a készlet, de “most olyan olcsó lett, hogy nem hagyhattam ott”. Aztán hopp ugrott egy kisebb vagyon, ami amúgy megmaradt volna, mert nem érdekelte korábban az a Lego.

(#40058) wolfcsibe84


wolfcsibe84
csendes tag

Vége a dalnak az emagon...

(#40059) Llew válasza wolfcsibe84 (#40058) üzenetére


Llew
senior tag

Akkor ezt eldöntötték helyettem. Nem egész napos szokott lenni?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40060) balint82 válasza Llew (#40059) üzenetére


balint82
senior tag

Dede, biztos túl jól fogyott.

Muszáj lesz a kocka.hu-ról rendelned :DDD

Google Pixel 4a

(#40061) czanga


czanga
őstag

Pont azalatt vették le mikor elugrottam itthonról elintézni egy negyed órás dolgot. 12:07-re értem haza. Nem baj, amúgy se lett volna jó ötlet most újabb UCS Falcont venni, hiszen minek kettő. Az A-Wing se tetszik igazán. Ezeket magam sem hiszem el, nyugi. :U :DD

(#40062) Llew válasza czanga (#40061) üzenetére


Llew
senior tag

Én hajnal óta a Falconon agyaltam. Most ráérek gondolkodni, hogy kell-e. :)

#40060 balint82
Megtörtént. :D

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40063) bobafett


bobafett
tag

Apropó, van már "Így érkezett meg a Lego csomagom" topic? Valami azt súgja, kelleni fog a jövő hétre... :)

(#40064) balint82 válasza Llew (#40062) üzenetére


balint82
senior tag

Csak becsusszant a discovery, sajnos karifa már nem volt, de legalább a sw dioráma befigyelt :)

Így már csak a Tatooin-os hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#40065) stickermajom válasza balint82 (#40064) üzenetére


stickermajom
addikt

Elfogyott hamar a karácsonyfa. :Y Jó, hogy nem gondolkodtam tovább.

(#40066) timar88


timar88
tag

Srácok mi ez az emagos kód amiről beszéltek, lemaradtam. Köszi

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40067) balint82 válasza stickermajom (#40065) üzenetére


balint82
senior tag

Reggel 9:30 és 13:40 között valamivel több mint 200 rendelés volt, azért az nem rossz.

Google Pixel 4a

(#40068) Segal válasza timar88 (#40066) üzenetére


Segal
veterán

már semmi ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40069) timar88 válasza Segal (#40068) üzenetére


timar88
tag

Köszi, fasza csávó vagy.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40070) Segal válasza timar88 (#40069) üzenetére


Segal
veterán

Folyamatosan téma szokott lenni...
2 hetente pénteken 20% akciót lehet szerezni vele bizonyos lego szettekre. Viszont mint írták mára bezárt a bazár.
2 hét múlva pénteken várható a következő.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40071) balint82 válasza Segal (#40070) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem örökre bezárult, csak a szokásos hibás dobozosak fognak maradni.

Google Pixel 4a

(#40072) timar88 válasza Segal (#40070) üzenetére


timar88
tag

Ok. Kösz

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40073) bobafett válasza balint82 (#40071) üzenetére


bobafett
tag

Már csak abban kell reménykedni, hogy nem törlik a mai rendeléseket...

(#40074) timar88 válasza bobafett (#40073) üzenetére


timar88
tag

Milyen jogcímen, hogy ne kapjanak újabb büntit?

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40075) maross válasza timar88 (#40074) üzenetére


maross
veterán

Azon, hogy gyakorlatilag bugos a rendszer, mert "ujracsomagot" kod mukodik nem ujracsomagolt termekekre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40076) Llew válasza balint82 (#40064) üzenetére


Llew
senior tag

Akkor én még időben rendeltem a fához. :DD
Ne fesd az ördögöt a falra! Elég régóta fut ez az kód, miért pont most lenne vége?

A jövőhéten várjuk a sikeres rendelők dobozbeszámolóit, hogy megnyugtathassuk a lelkünket :C vagy verhessük a fejünket a falba. :W

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40077) Pötyi válasza maross (#40075) üzenetére


Pötyi
őstag

Dehát az nem bűn, ha a szar helyett egy jót küld a bolt! Ki az a hülye, aki azért reklamálna toporzékolva, hogy "De én igenis egy sérült csomagolásút akarok kapni!"

:DDD

QNX is cool!

(#40078) balint82 válasza Pötyi (#40077) üzenetére


balint82
senior tag

:C

Megfordítom:

Az nem lehet, hogy azért kapjuk így romokban a dobozokat, mert a raktárosok csak szeretnék, hogy megfeleljenek a termékek a kedvezménynek.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#40079) maross válasza Pötyi (#40077) üzenetére


maross
veterán

Az volt a felvetes, hogy az emag miert torolné (magatol, nem reklamacio miatt) a rendeleseket. Szerintem siman kikuldik, de a legutobbi rendelesembol kiindulva, ahol volt 5 serult, es egy "te jo eg" doboz amit ugyanazzal a lendulettel vissza is kuldtem, sok ep dobozra nem szamitanek :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40080) Llew válasza maross (#40079) üzenetére


Llew
senior tag

Ilyen horror dobozos sztorikat akarok meg olvasni, hogy meggyőzzem magam, hogy jó, hogy nem rendeltem Falcont. :))

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40081) HUN_Sector válasza bobafett (#40073) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Nekem kiküldték már.

A múltkori benathar 8/10-es dobozban volt, a fekete párduc szitakötő szintén.
A looney tunes dobozban jött
Az ideas lombház szintén, 10/10-es.

[ Szerkesztve ]

(#40082) bobafett


bobafett
tag

Ha nagyon törött lesz amit rendeltem, akkor legalább majd összerakom és nem teszem el bontatlanul, ahogy szinte mindent eddig. :)

(#40083) bobafett válasza HUN_Sector (#40081) üzenetére


bobafett
tag

Már meg is kaptad? :Y

(#40084) stickermajom válasza HUN_Sector (#40081) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem is jött az email, hétfőre ígérik. :K

(#40085) balint82 válasza Llew (#40080) üzenetére


balint82
senior tag

A falcont megérte volna rendelni, mert azt talán az emag is gyári kartonban küldi (?).

Google Pixel 4a

(#40086) czanga válasza balint82 (#40085) üzenetére


czanga
őstag

Asszonypajtás egyből kérdezte, hogy még egyet rendelnél? Hova tudnánk eltenni? :Y :D Mondtam neki, hogy a kérdés jogos, de nem itt dől e dolog értelmessége. Amúgy szerencsére megértő társ, és elnézi a hülyeségem ezen a téren, de mivel tovább agyaltam rajta le is csúsztam róla. Én most egy rakat más kászletet is bánok, pl a UCS A-Wing mocsok jó áron lett volna így, de most a "nem akarok ilyesmire költeni" szakaszomnál tartok. Aztán valahogy mégis mindig veszek valami LEGO-t. Ki érti ezt. :U

#40080 Llew
Szerintem (nem akarok rossz érzést táplálni beléd) rendelned kellett volna. Nekem speciel a második lett volna, így hezitáltam, hogy kell e befektetésnek még egy, de ha első, és a "listádon van" akkor meg kell rendelni amint van lehetőség jó áron elcsípni, aztán még mindig lehet agyalni, hogy inkább visszaküldöd, és max a postaköltséget bukod. Mikor a mall.hu akció volt, és hajnalban olvastam itt, egyből rendeltem és nagyon jól tettem. Akkor ugyanez zajlott le bennem is, mint benned feltehetőleg most, de nem bántam meg. Amennyiben anyagi aggály nincs benned, akkor go for it. Agyalni rá érsz utána. :R

(#40087) balint82 válasza czanga (#40086) üzenetére


balint82
senior tag

Miért miért, mert mindannyian betegek vagyunk... :Y

Google Pixel 4a

(#40088) Llew válasza czanga (#40086) üzenetére


Llew
senior tag

Köszi a tanácsot, meglátást.
Pont azért is vacilláltam, mert nem tudom rászánjak-e ennyit. Már túl van a lélektani határon, még akcióban is és úgy is elvinné a lego keret nagyrészét, amiből más készletet lehetne venni.
Ha csak a jó árra várnék, akkor rendeltem volna. Viszont lassan kivonják ezt is, szóval el kéne döntenem.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40089) timar88


timar88
tag

7018, nagy viking hajó 8/10-es állapotban, 6/10-es dobozzal érdekel vkit?

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40090) Freddy76 válasza Llew (#40088) üzenetére


Freddy76
addikt

Nézd, mi nagyon szívesen segítünk neked, de tudnunk kell, hogyan. Tehát írd meg, hogy mit szeretnél: beszéljünk le a Falconról, vagy beszéljünk rá a Falconra? Szerintem mindkettőre lenne itt készséges fórumtárs :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40091) maross válasza Llew (#40088) üzenetére


maross
veterán

Alapszabály, ha bizonytalan vagy, nem kell neked, majd lesz jobb/más/érdekesebb deal :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40092) bobafett válasza Llew (#40088) üzenetére


bobafett
tag

Szerintem, ha már van egy döntés, mint most ez a Falcon, hogy mindenképpen be akarod szerezni és valamennyire van is felesleges pénz rá, ilyen ajánlatkor meg kell venni. Amennyiért itt megkaptad ma, annyiért bármikor eladhatod, így ha mégis megbánnád, nem fáj semennyire. Viszont sosem biztos, hogy lesz még ajánlat mostanában.

(#40093) HUN_Sector válasza Llew (#40088) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

33 vásárlói visszajelzés Árukereső-n. Nem kevés, hiábadrága készlet, azaz sokan veszik, keresett. Nincs több kérdésem. Ez ilyenkor instant buy

(#40094) balint82


balint82
senior tag

Ha valaki nem költött volna még ma eleget.

75148: 13290 Mall.hu-n

Google Pixel 4a

(#40095) #75376384


#75376384
törölt tag

Nagyon regen felragasztott matricát le lehet szedni majd újra feltenni? Van rá valami biztos módszer?

(#40096) Llew válasza Freddy76 (#40090) üzenetére


Llew
senior tag

és a többiek is :C

Köszi a válaszokat, meg a hasznos linkeket. Érdemes volt hangosan gondolkodni, ha már van a fórum.
Valóban kicsit bizonytalan vagyok a készlettel. Vagy nem? :D
Meg legalább nem dobozokról beszélünk.

#40095 vzarmo
a hajszárító + szikén túl?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40097) Mandi99 válasza balint82 (#40032) üzenetére


Mandi99
csendes tag

Lesz lakásom, lesz lakásom. Juhé! :DD
Reggel néztem Emagot, hátha... Aztán, most néztem, hogy csak azért is rendelek valamit, de szerencsére nem működött már kupon. :DDD
Karácsonyi körhinta is hiányzott. :)

[ Szerkesztve ]

(#40098) maross


maross
veterán

Napi nemlego, most jutott eszembe, hogy van ilyenem is, ezer eve vettem hasznaltan valakitol :). A kis fababuk helyettesitve lettek, ahogy nezem sajna nem eredeti lego, de azert jopofa.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40099) czanga válasza maross (#40098) üzenetére


czanga
őstag

Egyből a Chicago Fire jut eszembe erről. Jópofa game lehet. :)

(#40100) #75376384 válasza Llew (#40096) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nem ismertem semmilyen módszert. A szike alatt a snitzert is érted?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.