Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40651) lord.lakli válasza bobafett (#40646) üzenetére


lord.lakli
őstag

Európa és Dél-Kórea van tiltólistán. :W

És el is fogyott.

[ Szerkesztve ]

(#40652) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Ki mit vett végül?

(#40653) #75376384 válasza lord.lakli (#40652) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én beállítottam emlékeztetőt de ez a szar nem jelzett. Majd láttam hogy elmúlt 5 óra. Felnéztem és kiharcoltam egy várat. Még az obeszervatorium tetszett volna, de az ugye lemaradt.
ha még ez se bír jelzesertekkel a Legonak, hogy van igény a váras cuccok iránt akkor nem tudom mi.

(#40654) tocsek18 válasza lord.lakli (#40652) üzenetére


tocsek18
senior tag

910001 Castle in the Forest Feldolgozás alatt
én akkor rendeltem mikor már #40646 látszódott, usa link átírva hu-ra, kíváncsi leszek

(#40655) xcvbxcvb válasza lord.lakli (#40651) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Azért elég drága lett a vár.
Nem lesz benne építési útmutató, gyakorlatilag Forestmen minifigek sem.
A képes elemeket pedig matricával oldják meg.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#40656) bobafett válasza xcvbxcvb (#40655) üzenetére


bobafett
tag

Egyetértek, nagyon drága lett. De remélem szép lesz a végén! Engem a videó győzött meg, eszméletlen jól van megoldva a 3 klasszikus Forestmen készlet egybegyúrása.

[ Szerkesztve ]

(#40657) wolfcsibe84 válasza wolfcsibe84 (#40632) üzenetére


wolfcsibe84
csendes tag

Szerencsére nem lett igazam! :)

(#40658) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Én egy halász hajót berendeltem a várért kicsit sokaltam :)

(#40659) lord.lakli válasza bobafett (#40656) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi mindenkinek a választ.

Akkor eddig a vár a befutó. Hajót senki sem vett?
Árban tényleg nem olcsó a vár és ahogy #40655 xcvbxcvb írta is nem is tökéletes, de szerintem a 31120-as s@h 39900 Ft-os árához képest az egyedisége miatt megéri.
#40653 vzarmo: obeszervatorium nekem is nagyon bejön. Hogy mit szűrnek le belőle legoék? Jó kérdés, de mint tudjuk mindig tudják mit csinálnak vagy sosem tudják. ;]
#40654 tocsek18: remélem úgy is megy.
#40656 bobafett: ha tényleg ki is szállítják, akkor én is remélem, hogy megéri a pénzt.

#40658 SAABPEPE: Az is elérte a 3000-et. Nagyon gondolkodom egy példányon én is, mert nagyon pöpec kis darabnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#40660) bobafett válasza wolfcsibe84 (#40657) üzenetére


bobafett
tag

#40657wolfcsibe84 De nem sokon múlt...

(#40661) LÁZ válasza lord.lakli (#40652) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

halászhajó+pár repcsi

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40662) bobafett válasza SAABPEPE (#40658) üzenetére


bobafett
tag

#40658SAABPEPE Én azt sokaltam nagyon. Tetszik, de 30e Ft talán segített volna dönteni.

Egyébként azt olvastam, hogy az első 5, ami eléri a 3000 Db-ot kerül kiadásra a maradék megy a levesbe.

(#40663) wolfcsibe84 válasza lord.lakli (#40652) üzenetére


wolfcsibe84
csendes tag

Kastély, hajó, repcsik és széf... Sírt a bankszámlám... :O

(#40664) lord.lakli válasza LÁZ (#40661) üzenetére


lord.lakli
őstag

pár repcsi egy készletben is van és többen is :DDD

#40663 wolfcsibe84: szép kollekció, a bankszámla meg majd csak kiheveri a megpróbáltatásokat :D

[ Szerkesztve ]

(#40665) tocsek18


tocsek18
senior tag

resellerek nem tétlenkednek: [link]

(#40666) lord.lakli válasza tocsek18 (#40665) üzenetére


lord.lakli
őstag

:W

(#40667) balint82


balint82
senior tag

Én várat rendeltem csak, a hajóval addig tököltem, hogy elfogyott a régióban.

A többin még agyalok, mert azok is jópofák.

Google Pixel 4a

(#40668) bobafett


bobafett
tag

Mondjuk az elég furcsa, hogy ezek ugye Ideas nevezések voltak és ott már eleve kaptak 10e szavazatot. Ezek után meghúzni a limitet 5e darabban az elég kevésnek tűnik.

(#40669) lord.lakli válasza bobafett (#40668) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem kicsit és még azt is eladják akár 1000 vásárlónak. Maximum 2-es limitet szoktak engedi előrendelésekkor.

#40667 balint82: nyugodt voltam, hogy még van. Erre a régióban tényleg nincs már. :O

[ Szerkesztve ]

(#40670) SAABPEPE válasza balint82 (#40667) üzenetére


SAABPEPE
tag

Azért arra kiváncsi lennék egy országba hány darabot engednek rendelni.

(#40671) LÁZ válasza tocsek18 (#40665) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az ilyen csillós árrésnél azért a szrrágás non plus ultrája, hogy még ráteszi a postaktsg-et is, bennem lenne annyi gerinc, hogy legalább ingyen küldöm, ha már 3-4x annyit kérek érte...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40672) tPedro_


tPedro_
őstag

A széfet hozzá tudjátok adni a kosárhoz? Nekem benne volt a repülő és a széf de a széf egyszer csak eltűnt és azóta se tudom hozzáadni. Elvileg még van belőle.

(#40673) LÁZ válasza tPedro_ (#40672) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

magyarba már nem lehet rendelni, csak usa-kanada-ausztrália :(

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40674) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

kicsit jobb kép a buliról :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40675) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

BL ideas crowfunding: Ha nincs hozzájuk összerakási, hogy fogjuk összerakni?

[ Szerkesztve ]

(#40676) balint82


balint82
senior tag

Rámennék a széfre, de nem teszi be kosárba.

Megpróbálná valaki, hogy az én készülékemmel van e a hiba?

:R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#40677) #75376384 válasza HUN_Sector (#40675) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem papír alapú nem, csak digitális lesz. A tervező is megépítette valahogy anno.

(#40678) maross


maross
veterán

Emag csomagkarosult jelentes: easyboxba rendeltem 3 kozepes dobozt, egybe sikerult beletenniuk az egeszet egy zacskoba, osszevissza alltak, nyilvan serultek. Amiben az a szomoru, hogy mar easyboxos rendeles se nyero, tenyleg kb attol fugg, hogy eppen ki csomagol.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40679) tocsek18


tocsek18
senior tag

4x4 zetros és a tow truck doboz elvileg
42128
42129

(#40680) LÁZ válasza balint82 (#40676) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

hunba má nem gyün :N , de gondolom közben kiderült ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40681) timar88


timar88
tag

Ezt csak úgy itt hagyom, alakul a vonatocska. :)

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40682) xcvbxcvb válasza LÁZ (#40671) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nem is árulhatná az ebayen, mert nem tudja leszállítani. Csak ősszel lesz gyártásba ha jól emlékszem, addig lejár az ebay vásárlói védelme is. Lehet átverés.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#40683) xcvbxcvb válasza HUN_Sector (#40675) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Egy igazi legós képről is összeépíti a szettet :) .
De arra gondoltam hogy nyomtatott építésit nem adnak, digitális biztos lesz.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#40684) HUN_Sector válasza xcvbxcvb (#40682) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Szállítási idő: 2022.01

(#40685) LÁZ válasza xcvbxcvb (#40682) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a hirdetést 30 nap után automatikusan újrahosszabbítja az ebay, már ez van, nem neked kell.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40686) #75376384


#75376384
törölt tag

Ez is végre hozzam került. :D egy éve nem jártam Magyarországon, ma bejutottam és jöttem látogatóba pár napra. Én már nem is tudom mióta volt fateroméknál. Nagyon tetszik így doboz alapján és nem értem miért kapott annyi savat.

[ Szerkesztve ]

(#40687) tPedro_ válasza LÁZ (#40673) üzenetére


tPedro_
őstag

Most már oké, mert ki is írja, hogy az én régiómban elfogyott és kiszürkíti a gombot, de amikor próbáltam még aktív volt. Na mindegy, akkor erről lemaradtam.

(#40688) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Úgy néz ki, az 5 befutó a következő lesz:
- Castle in the forest (sold out)
- Great fishing boat (sold out)
- Sheriff's safe (utolsó darabok)
- Pursuit of flight (a minimális összeg összejött)
- Kakapoo (közel a minimális összeghez)

A következő 2 készlet pedig úgy tűnik elvérzett:
- Részecskegyorsító
- Bionicle (ennyit a fan base-ről)

(#40689) xcvbxcvb válasza HUN_Sector (#40684) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Szeptemberre emlékeztem, de akkor kerül gyártásba, a szállításra valóban decembert, januárt ír.
Bár remélem előrébb tudják hozni, ha már ilyen hamar lezárult.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#40690) balint82 válasza xcvbxcvb (#40689) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintetek ha kosaramban Volt és sold out, akkor felesleges is kifizetnem, vagy azért rápróbáljak? :F


:R

Google Pixel 4a

(#40691) HUN_Sector válasza balint82 (#40690) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

akkor már valószínűleg felesleges. De hé! Mit veszthetsz? Max visszautalják azt az árrészt. (remélhetőleg nem egyben törlik a rendelést)

(#40692) Throme


Throme
veterán

Nem én vagyok a célközönség, de nekem nem tetszik ez a Merci szett

[Merci]

A Pickup annál inkább :B

[Pickup]

[ Szerkesztve ]

(#40693) adalbert1


adalbert1
veterán

Ezekből a crowfoundingos cuccokból lesz újabb kör?
Kicsit elaludtam a témát, már csak arra jövök fel a fórumra, hogy 74 új hozzászólás és a vár már órák óta elfogyott.
Azt kicsit gáz dolognak tartom, hogy egy ilyen népszerű készletet ennyire limitálnak, ha már a Lego backeli az egész dolgot.
Igaz legalább annak örülök, hogy ennyivel is kevesebbet költök, az idei év saját mércével mérve kicsit megszaladt már a korábbiakhoz képest, és még 2 modulárt legalább meg akarok venni idén :D

(#40694) xcvbxcvb válasza balint82 (#40690) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Madarat még lehet rendelni, gondolom azért. Próbáld meg.

Le is vette a vételárat a lego. Most 6-7 hónapig a pénzemen fog ülni ?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#40695) LÁZ válasza adalbert1 (#40693) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a többiből ami az oldalon van, lesz 2. és 3. kör, azt nem gondolnám, hogy az első körösök közül bármelyiket is visszarakják (bármennyire is blfsz volt a lego ezzel az 'országok/darabszám' megoldással), a brickworks-ös cuccok manual-ját JK oldaláról is meg lehet venni sztem.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40696) zsuha válasza xcvbxcvb (#40694) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem ülnek rajta. Csak zárulták. [link]
"When will I be charged for my order?"

(#40697) zsuha válasza LÁZ (#40695) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem országos darabszám volt, hanem kontinens v régió darabszám. Ha MO-n már nem volt elérhető, semmilyen európia országban sem, ahogy néztem.

(#40698) maross


maross
veterán

vótmá? 30k folott mini adidas cipo kocka.hu-n, be lehet huzni egy s mast, hogy mindenkinek jo legyen :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40699) Ereshkigal válasza #75376384 (#40686) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mert sok kis vacakból áll, mintha összekukázták volna. ;]
A lényeg, hogy neked örömet okoz.

(#40700) ordogannius válasza #75376384 (#40686) üzenetére


ordogannius
újonc

Aki ilyeneket talál csak úgy egy-egy látogatás során.. :))

Sok negatív vélemény valószínűleg abból adódhat ,hogy nem sikerült belőni a méretarányokat megfelelően ( hangárajtó és generátorok). Mostani ucs szettekhez közeli árazása sem segíthetett sőt kiadták utána kisebb darabonként is jóval barátibb áron eredeti 250$-os indulási ár helyett - amit nem különösen szívlelték akik megvették "egészben" :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.