Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

kocka.hu -n már csak 40k a Jó barátok lakásai és még mindig lehet ajándékot választani hozzá. Igaz már csak 4 nem túl jó van raktáron.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40402) Fr0z3n válasza ZsZso (#40401) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Uh, köszi. Akkor előző rendelés vissza, és megveszem olcsóbban :D

(#40403) wolfcsibe84 válasza Fr0z3n (#40402) üzenetére


wolfcsibe84
csendes tag

Annyira ne siess, mert már nincs benne az ajándékos listában...

[ Szerkesztve ]

(#40404) ayo válasza wolfcsibe84 (#40403) üzenetére


ayo
addikt

na meg biztosan lesz még olcsóbb is év végén sztem :) megjelenés idején én ezért se veszek szinte semmit.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#40405) ZsZso válasza wolfcsibe84 (#40403) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Uhh, pedig reggel még benne volt amikor írtam. Ráadásul még szerepel is az oldalon, hogy jár hozzá ajándék. Érdekes.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40406) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Auchanban találtam pár akciós LEGOt, igaz inkább gyerekeknek valók:
- LEGO Creator - Városi játékbolt (31105) - 8 300 Ft, máshol 10 700 Ft -tól
- LEGO Creator - Tűzsárkány (31102) - 4 200 Ft, máshol 5 285 Ft -tól
- LEGO Disney Princess - Ariel ünnepi hajója (43191) - 6 700 Ft, máshol 8 585 Ft -tól
- LEGO City - Gördeszkapark (60290) - 6 000 Ft, máshol 7 758 Ft -tól
- LEGO Disney - Elza kocsis kalandja (41166) - 6 300 Ft, máshol 8 100 Ft -tól
- LEGO Super Heroes - Vasember vs Thanos (76170) - 4 300 Ft, máshol 5 490 Ft -tól
- LEGO Minecraft - A kalózhajós kaland (21152) - 11 300 Ft, máshol 14 587 Ft -tól
- LEGO Super Mario - Mario háza & Yoshi (71367) - 6 200 Ft, máshol 8 000 Ft -tól
- LEGO Classic - Kockák és ötletek (11001) - 1 900 Ft, máshol 2 385 Ft -tól
- LEGO City - Sürgősségi tűzoltó helikopter (60248) - 5 100 Ft, máshol 6 385 Ft -tól
- LEGO Classic - Kreatív zöld kockák (11007) - 1 100 Ft, máshol 1 345 Ft -tól
- LEGO Super Heroes - Joker üldözése háromkerekűn (76159) - 11 300 Ft, máshol 14 480 Ft -tól

(bocsi, hogy nem linkelgettem egyesével, lusta vagyok hozzá)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40407) Sundesz


Sundesz
őstag

Elnézést attól, aki unja az emag témát, de leírnám hogy jártam legutóbb velük (nem dobozfétisról lesz szó).

Pár hete vettem pár LEGO-t az emagon, majd rá egy hétre ugyanazon készletekhez olcsóbban is hozzá lehetett jutni kuponnal, így újra megrendeltem azt a 3 db szettet + 1 Ninjago City Gardens-t (egyébként is sérült dobozosokat küldtek elsőre).

Szépen az oldalukon kitölöttem a visszaküldéi felületet, kiválasztottam a megfeleő termékeket (dátumot gondosan ellenőrizve), amelyek egy részét másnap el is vitt a futár. Az egyik nagy szettet nem vitték el, mert csak 1 csomagra volt megbizatása az express one-nak. Másnap is jött futárértesítés, hogy vinnék, de azt végül lemondta a megrenedlő (emag).

A csavar a történtetben, hogy az olcsóbb készletek árát kezdték el (3000 Ft-os kupont is arányosan beleszámolva) visszautalni és nem azt amit én vissza akartam küldeni. Ezt úgy oldották meg, hogy a profilomban megjelent visszaküldési kérelem ugyanazon szettek olcsóbb változatásra is és azt számolták el. Volt, ami 06.20-án lett feladva (ekkor a Balatonon nyaraltam), holott a terméket már 17-én megkapta az emag. Az eredetileg visszaküldendő drágább verziójú szettek pedig folyamatban vannak még mindig az oldlaukon. Értesítő email csak az eredeti 4 visszaküldési kérelemről jött.

Az ügyfélszolgálat minden hárított, szerintük én indítottam az újabb kérelmeket is, én vagyok a hülye, de adnak 5000 Ft-os utalványt, hogy örüljek neki. Arra a kérdésre, hogy miért nem jött visszaigazoló email vagy futárértesítés az új kérelmek után nem tudtak válaszolni (azóta se jött futárértseítés, hogy elvinnének más csomagot... 10000 Ft-ról van szó, de az elv az felháborító. Kérdeztem, hogy szabálytalanul jártam-e el, hogy a korábban drágábban vett termékert visszaküldöm, mert utána olcsóbban megvettem azt, de a válasz nem volt. Lehet a GVH felé teszek egy lépést, mert konrkétan hülyének néznek, hazdunak és belenyúlnak a profilomba.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#40408) Freddy76 válasza Sundesz (#40407) üzenetére


Freddy76
addikt

Tehát vettél egy terméket, amit nem küldtél volna vissza, de miután megjelent olcsóbban ugyanott, visszaküldted csak azért, hogy újra megvehesd olcsóbban? Ez szerintem egyértelműen a rendeltetésszerű joggyakorlás tilalmába ütköző magatartás, amit szerintem a GVH sem méltányolna különösebben. Legalábbis remélem, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40409) Sundesz válasza Freddy76 (#40408) üzenetére


Sundesz
őstag

Sérült doboz miatt gondolkoztam a visszaküldésen egyébként is. Pontosabban előbb vettem meg olcsóbban is, és utána küldtem vissza a drágábbat. De a 14 napon belüli indoklás nélküli elállásnál nem mindegy miért küldesz vissza egy bontatlan terméket? Emag oldalán van olyan opció is, hogy olcsóbban vettem meg a visszaküldési kérelem lapon. Illetve az ügyfélszolgálatost megkérdezve is nemleges választ kaptam arra, hogy ez szabálytalan lenne.

Nem arra hivatkoztak, hogy amiért 1 héten belül ugyanazt a terméket két áron is megvettem, akkor az olcsóbbikat tudják visszautalni. Helyette a profilomban úgy néz ki, mintha a régi meg az új rendelést is vissza akartam volna küldeni.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#40410) Sordoran válasza Sundesz (#40407) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem tudom mi lesz az ügy vége, de akkor jövőre való tekintettel, vagy másnak talán segít:
Ilyen esetben érdemes lenne akkor más névre rendelni az olcsóbbat, és így csak a te, eredeti áras rendelésed lesz a rendszerükben mikor visszaküldöd. A cím egyezhet persze.
Amúgy nem tudom milyen a visszaküldési felületük, de nem kérnek esetleg számla számot? Csak terméknév és dátum? Korábban az edigital-nak vittem vissza terméket, bár személyesen és végül el se vették a papírt mivel rögtön levásároltam árát, de ott azt hiszem kellett hozzá számla másolat, az pedig bizonyíték mennyibe került, valamint aláírás is volt rajta.
Szerintem ha belebegteted a GVH-t, rögtön megoldódik az ügy, csak próbálják elhúzni hátha rájuk hagyod, és benyeled. Az hogy ki mennyire tisztességes itt, más kérdés. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40411) Sundesz válasza Sordoran (#40410) üzenetére


Sundesz
őstag

Egészen konkréten ki lehet választani a felületükön, hogy mit akarok visszaküldeni, melyik rendelésből.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#40412) Janaboy válasza Sundesz (#40411) üzenetére


Janaboy
veterán

Azért a személyes infokat inkább töröld sztem

Update: közben látom törölted :)

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#40413) Janaboy válasza Freddy76 (#40408) üzenetére


Janaboy
veterán

Ezzel nem értek egyet, ha van lehetőséged indoklás nélkül elállni, miért ne tennéd?

Janaboy

(#40414) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

és lőn itt egy vonal, kéretik átfáradni az emag topikba...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40415) Sordoran válasza Sundesz (#40411) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor viszont ez le kell boxolni velük, hogy te csak egy visszaküldést indítottál (az meg grátisz, hogy ha mégis te csináltad volna a másodikat is, akkor is milyen alapon kezdik az utóbbival az ügyintézést?) Szóval legyenek szívesek törölni a második visszaküldést, és az elsővel foglalkozzanak csak.
Amúgy nincs itt gond ezzel a drágább terméket visszaküldjük dologgal, etikusság kicsit megkérdőjelezhető lehetne, de hát a boltok nagyobb disznóságokat is csinálnak, túlélik. ;] (ha pedig nem érné meg nekik így is, akkor nem adnák olcsóbban) Amúgy visszaküldhetnéd úgy, hogy MÁSHOL vetted meg olcsóbban, így legalább náluk költöd a pénzed.

LÁZ: Későn láttam, lassan írok, remélem maradhat. :F

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40416) Llew


Llew
senior tag

https://hvg.hu/zhvg/20210623_A_Lego_uj_kornyezetbarat_kockaval_rukkolt_elo

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40417) bandus


bandus
veterán

ha csak bemennék valahova venni egy lego technic ducatit, akkor ezt hol érdemes megtennem, melyik boltban? vagy honnan szállítják ki még péntekig? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#40418) flashpointer válasza Llew (#40416) üzenetére


flashpointer
őstag

Szoval az alapanyag miatt tovabb esik a minoseg.

(#40419) HUN_Sector válasza bandus (#40417) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Vehetsz szinte bármely tescoban, de listaáron.
Vagy a lego storeokban, listaáron. Bár telekom kapcsolat kártyával -10%.

(#40420) bandus válasza HUN_Sector (#40419) üzenetére


bandus
veterán

Akkor nincsen bestbuy physical store. Koszi

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#40421) #75376384 válasza bandus (#40420) üzenetére


#75376384
törölt tag

A kockashop boltjában azért nézz szét. Nekik van bejárható boltjuk és az áraik is jók szoktak lenni. A honlap néha hülyeséget jelenít meg vmiert árakban. Csinálj profilt jelentkezz be és nézd meg úgy.

(#40422) HUN_Sector válasza #75376384 (#40421) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Valamiért? Azok szándékosan túlárazott termékek, palimadár-fogók. Aztán ha egy kifutott, bl-en mondjuk 30-ba kerülő terméket megveszel náluk 120-ért, berendelik bricklinkről neked és röhögnek a markukba.
Kb. a lego társadalom Providentje a kockashop...

(#40423) #75376384 válasza HUN_Sector (#40422) üzenetére


#75376384
törölt tag

Érdekes, én mégis vettem már náluk nagyon jó áron nem kevés Legot. És én is megnézem, hogy hol mi mennyibe kerül.

Az pedig már többször lefutott téma. Az ő döntésük, hogy mit mennyiért adnak, a vásárlóé pedig az, hogy megveszi e vagy sem. Ha a vásárló úgy dönt nem jár utána mire költ el 120k pénzt és hogy megtudná e venni olcsóbban, hát kérlek az az ő felelőssége. Tudod kereslet-kínálat.

(#40424) timar88 válasza #75376384 (#40423) üzenetére


timar88
tag

Régebben valóban jók voltak az áraik, én is vettem náluk párszor, azonban az utóbbi időben akármelyik készlet árat néztem meg (több százét), sose hozta egyiket se legolcsóbbra náluk, sőt a közelébe sem. A kifutott készletek árazásait meg hagyjuk, nyilván kereslet-kínálat függvénye, de azért hatalmas pofátlanság is.

Más.
Tudja valaki a rebrick hogy működik? Mennyi sápot szednek le, hogyan adózol utána stb? Nem nagyon találtam az oldalukon erre való információt. Köszi

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40425) Djuree válasza flashpointer (#40418) üzenetére


Djuree
félisten

de az árak meg tovább nőnek majd. :(((

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40426) kbalage2 válasza timar88 (#40424) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Ott van az a leírásban. A rebrickable elkér 10%-ot, amit PayPalos fizetésnél neked kell hónap végén visszafizetni, Stripe-nál automatikusan levonják, ezen kívül még az adott szolgáltató tranzakciós díját fizettetik veled. Az adózást elegánsan rád bízzák, ami azért necces mert elvileg pl. EU-n belül a vásárló országának megfelelő áfát kéne ráraknod külön-külön minden egyes vásárlásnál, na ebből semmi nem történik meg.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#40427) timar88 válasza kbalage2 (#40426) üzenetére


timar88
tag

Ezt valamiért nem találtam, köszönöm a linket és a leírást!

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40428) #75376384 válasza timar88 (#40424) üzenetére


#75376384
törölt tag

Miért lenne pofátlanság? Tényleg nem értem. Megvesz valamit, amit aztán jóval drágábban elad, ha van valaki olyan hülye, hogy annyit költ rá, akkor sose lesz vége. Mivel jóval drágábban adják gondolom nem vásárolnak fel belőle komplett készleteket, csak pár darabot. Akkor meg nem mindegy? Nem üríti ki a piacot és halmozza fel magának a dolgokat úgy, mint a “nepperek” egy nagyobb Lego akció esetén, elvéve így a lehetőséget másoktól.

(#40429) kbalage2 válasza #75376384 (#40428) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Nekem spec mindegy mert sose vennék tőlük ilyen készletet.
A probléma szerintem egyrészt a szándékos palimadár-vadászat, kifutott készleteket árulni a piaci ár (értsd Bricklink, Fb csoportok) többszöröséért. Ezeket nem te vagy én fogjuk megvenni, hanem az a szülő/nagyszülő akinek gőze sincs a lehetőségekről, a gyerek sír egy szettért amit most talált az 5 éves katalógusban, és hát hopp csak egyetlen bolt árulja, na jó akkor vegyük meg ennyiért hiszen máshol nincs. Nem feltétlenül azért mert "van olyan hülye", hanem mert a "hivatalos" LEGO boltokban bízik, max az árukeresőt ismeri ahol ez lesz az egyetlen valid találat. Aki életében vett már 5 szettnél többet az valószínűleg nem fog ennek bedőlni, ezért mondom hogy ez színtiszta palimadár-vadászat és mint olyan genyóság.
A másik aspektusa a dolognak az a szülő aki a gyerek megunt szettjeit rakja fel jófogásra/Fb-ra/stb, rákeres a szettszámra, látja hogy mennyi rengeteget ér az a LEGO újonnan, jóhiszeműen levesz belőle 30-40%-ot hiszen mégis csak használt, aztán nem érti miért szólnak be rögtön 5-en a hirdetésére hiszen a használt ára még így is az új piaci ár felett lesz.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#40430) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

parádé lenne

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40431) Vikthor válasza LÁZ (#40430) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát ez kész, ezen nőttem fel... vhs-en néztem a 80as évek elején.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#40432) enterember válasza LÁZ (#40430) üzenetére


enterember
csendes tag

Ezt tuti behúzom ha kijön!

(#40433) Freddy76 válasza Vikthor (#40431) üzenetére


Freddy76
addikt

Nagyon szerettem én is. Pár hónapja belefutottam egy részbe, és rájöttem, az ilyen régen kedvelt sorozatok esetében fontos, hogy 2021-ben ne nézzük meg újra...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40434) Gondwana válasza Freddy76 (#40433) üzenetére


Gondwana
addikt

Esetleg Bakta Rájder Edisön, ha lesz belőle... :B

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#40435) Vikthor válasza Gondwana (#40434) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#40436) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Sziasztok valaki összerakta már a Dom's Dodge Charger 42111 készletből a Batmobilt ?:)

[ Szerkesztve ]

(#40437) timar88 válasza #75376384 (#40428) üzenetére


timar88
tag

Hogy hogy miért. Ott kezdődik az egész, hogy felmész árukeresőre, beírod hogy lego, ár szerint csökkenőbe rakod és az összes hirdetés az oldalon 239900-tól 649990-ig az övék. Bármelyikre rákattintasz azt írja, beszerzése minimum 20 munkanap. Az nálam 1 hónap gyakorlatilag. Ami azt jelenti, hogy ezekből nekik egy darab nincs raktáron, egyikből sem, hanem a palimadár megrendeli tőlük, ők meg megveszik bricklinkről. Ennyi. Ez alapvetően azért pofátlanság mert egy máshol 250 ezres készletet ők 650 ezerért árulnak. Ha 400 lenne azt mondom oké, mivel áfa meg szállítás stb. Végülis adhatnák 10 milláért is, csak az már lehet hogy hamarabb fura lenne NAV-éknak. Kizárt dolog, hogy 1-1 db-nál többet évente eladnak szerintem a fent lévő mondjuk 100 kifutott készletből, nem is ezért van valószínűleg, hanem színtiszta és marha egyszerű pénzmosás... Ennyi.
A kereslet meg kínálatba ne menjünk bele, felesleges vitatkozni, kurva nagy az olló, és beteg egy világba élünk, bizonyos emberek fogyasztási szokásait látva..

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40438) #75376384 válasza timar88 (#40437) üzenetére


#75376384
törölt tag

miert ne menjunk bele? te felmented a vásárlót es rátolod a boltra az egészet? holott nem tartanak a vásárló fejéhez pisztolyt, hogy megvegye a túlárazott készletet. ott az internet, ha nagyon nem tetszik neki az ara, keressen, erdeklodjon es kerdezoskodjon. ja, hogy az nem megy? hat akkor fizesse ki a több pénzt, ha nem volt hajlandó időt szánni ra.

műanyag kockakrol beszelünk. nem létszükséglet. nem kell megvenni, lehet élni nélkülük is. ez a pénzmosás dolog pedig. bizonyitekod is van vagy csak bedobtal valamit, hogy alátámaszd az érvelésed?

[ Szerkesztve ]

(#40439) LÁZ válasza SAABPEPE (#40436) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

abból van ilyen moc?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40440) maross válasza LÁZ (#40439) üzenetére


maross
veterán

ez engem is erdekelne, foleg ha ingyenes

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40441) SAABPEPE válasza LÁZ (#40439) üzenetére


SAABPEPE
tag

Igen ilyen alternativ build.

[ Szerkesztve ]

(#40442) timar88 válasza #75376384 (#40438) üzenetére


timar88
tag

Nem mentem fel a vásárlót, aki hülye az fizesse ki, az alapvetően nem hiszem, hogy bárki vesz tőlük mondjuk 300-tól felfelé bármit. Hagyjuk az egészet, nem akartam, nem akarok vitát generálni, nincs bizonyítékom, egyáltalán nem biztos, csak opció, és nem szemellenzővel nézem a világot...

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40443) timar88


timar88
tag

https://rebrickable.com/mocs/MOC-73349/ale0794/1989-batmobile-42111/#details

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40444) SAABPEPE válasza timar88 (#40443) üzenetére


SAABPEPE
tag

Aha igen ez az. Néztem van egy két jó alternatív egy két készlethez.Lombházhoz egész jók vannak csak hát újra szétszedni. az egészet .. Chargerhez is van még egy repülőgépes is .

(#40445) timar88 válasza SAABPEPE (#40444) üzenetére


timar88
tag

Többet kell venni belőlük :DD
Egyébként nem rosszak ezek a moc-ok, befizetnék rá, hogy a gyerek 50 készlete helyett, minden hónapban ugyanannak a készletnek a különféle moc-jait lehetne megvenni. Lehet több hely lenne a lakásban :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40446) timar88


timar88
tag

Na kész lett a vár 2.0 (templom helyett börtön, az kell a népnek).
Egyelőre ilyen képekkel, aztán majd ha felraktam ideas-ra, nyomok be rendes képet is (bár elnézve a választási elveket sok esélye nincs). Vélemény?


Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#40447) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

bricklink designer project cuccok, amik gyártásba kerülnek július 1-től

sz@rba leszünk :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40448) #75376384 válasza LÁZ (#40447) üzenetére


#75376384
törölt tag

Picit zavar van nálam. Ezek a végleges modellek? Vagy azért fognak rajta változtatni? Az a vár valami torony izé tetszik, de azért annyira nem, mint amilyen nagy és amilyen drága lesz.

(#40449) LÁZ válasza #75376384 (#40448) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ezek a véglegesek, amik ugye nem lettek kiválasztva ideasban, de megvolt a 10k, tavaly is volt 6-8 készlet, egy várra meg kastélyra emlékszem, valszeg azok lesznek itt benne az első körben, júl1-től, amiknél már ott van, hogy R1, round 1.

az a baj, hogy nálam a halászhajó,repülők,erdei kastély is befutó :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40450) Lebobgo válasza LÁZ (#40447) üzenetére


Lebobgo
újonc

A Mountain View Observatory-ra benevezek :-)

És később ha lesz a működő vízesésre.

Mondjuk azért az árakra kíváncsi leszek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.