Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39777) timar88 válasza #75376384 (#39774) üzenetére


timar88
tag

A Löwenstein nekem semmilyen szempontból nem tetszett. Nem hiszem, hogy ne lenne igény egy olyan várra, ami akár kisebbeknek, akár felnőtteknek tetszik és játszható is. Elég nagy baj lenne, ha egy adott készletben a figurák lennének csak a lényeg és nem a játszhatóság. Maradjunk annyiban, hogy az utóbbi időben a lego elment egy jobb irányba, és jobb készleteket készít, de még mindig vannak olyanok, amiknek abszolút nem látom értelmét, főleg azon az áron amin kijön, néhány a vicc kategóriát üti meg, pl a pont most kijött 60307, 500 elem 40 ezerért.
Értem, hogy a lego üzleti alapon működik és nyilván meg is veszik azért páran akár ezt is, de összességében én azt látom, hogy sokkal jobb készleteket terveznek a rajongók, mint a lego. Persze ez saját vélemény. Amúgy meg hobbinak jó tervezgetni, el lehet vele ütni az időt, a várból meg ha nem is lesz semmi, de mondjuk nekem tetszik, bl-en 100ból meg tudom venni, már összekerestem.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.