Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#5570) Laci4 válasza #65675776 (#5569) üzenetére


Laci4
senior tag

Wow! Ezekszerint nem csak én vagyok éjjelibagoly.. :) És pont te válaszoltál.. látom, te meg bzoley van nagyon benne a témában...

És azt is látom, azért nem csak a szemem koptattam az olvasással :B

Nos de akkor hogy bonyolítsam vagy egyszerűsítsem.
asszem DVB-T-t kihúzom a listáról.. az csak a földi digi.. és úgyis kevés van.. úgyis csak Kábelt nézek nem érdekes.

Viszont a hardveres mpg2 kódolás elgondolkodtatott..
Mpg2-őt mi használ? DVD formátum pl az? :U :B

Ha pl tv vagy composit jelet teszem azt divx-be, vagy avi-ba vagy nem tom mibe veszek fel, akkor gondolom nem számít.. de viszont ha már van rajta, akkor érdemes lenne abba felvenni, és gondolom akkor az egy elég jó minőség..

Nos.. körvonalazódik..
DVB letojglizva..

Ezért ha nem kell Hw mpg2 akkor tökéletes választás egy Global..(vagy van valami jobb?)

Ha kell HW Mpg, akkor? :F
LEADTEK PVR2100 , LEADTEK PVR2200 azaz PxPVR2200
vaaagy?

Persze az is számít majd,hogy mit kapok a kiskerekben :D

Nah asszem alvás.. 10kor kellnem kellene..lakásfelújtás.. festés meszelés stb. lenne a progi :))

ui: előre és előzőért is köszi! :R

ui2: (amolyan bzoley-esen :D) ha valahol kapnék mégis Leadtek WinFast PVR3000-t, az lenne a legjobb nékem ugye?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.