Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29614) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ide jönnèk a problémámmal.(hajnali 2-kor ismét erre ébredve)

Szembe szomszéd kutyájával (nèmet juhász , szuka 5+ èves) mit tudnék kezdeni?
Nem az első eset, hogy villámlik vagy dörög és a kutya a kerítést átmászva kijön és hozzánk (csak este, éjjel...mikor sötét van) akarna jönni (mancsával kinyitná az ajtót, vagy átmászva jönne be, ha pl.zárva van az ajtó) de a 2 kutyám (drót szőrű tacskó mind2 sziklák, okosak és jól neveltek , 8 ès 10 èves) fog rendesen és a hülye kutya csak áll az ajtó előtt és kutyáim végig ugatják....
Szépen becsengettem és szóltam neki hogy csináljon valamit a kutyájával... közbe másik szomszéd is felébredt és kijött erkélyre. Ez már lassan kezd számomra kellemetlen lenni és még a végén engem jelentenek majd fel, mert az én kutyáim ugatnak "fognak".. (jogosan)
Menjek be a polgármesteri hivatalba és tegyek bejelentést vagy mi? :F
Hát ha a hülye gazdája mást nem tesz, akkor ezt a lépést leszek hajlandó megtenni...(kezdetnek) de más megoldást is szívesen várok. :R
Ui.:
Jahn és még annyi, hogy az a német juhász kutya úgy félre van nevelve... gazdáinak nincs gyereke (nem is lehetett / már 60+ mind2 személy) és vannak a fejbe bajok! (Kutya a nőnek olyan mint a gyerek(e) lenne kb.) A kutyát megkötik mikor nincs itthon senki a 2 ember közül, mert ha nem teszik, akkor a kutya kimászik. (Érdekes mód akkor az utcán garázdálkodik és max a focipályán van kint...) Megkötésétől az elengedèsig folyamatosan ugat, elég zavaró napközben is! Ha éjjel van megkötve úgy hogy a gazdája ügye otthon van...na akkor síri csend van (nem ugat)

Asszem nem hagytam ki semmit. :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.