Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12073) Runner_fxr válasza Idiofil (#12072) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az a tenyésztő akitől elhoztuk elég messze lakik tőlünk, de ajánlott egy ismerősét, aki szintén doberman-t tenyészt és ő segít mindenben.
Egyébként nem kell hozzá túl nagy logika, hogy az ember rájöjjön mennyire fontos egy kutyának a mozgás (bár az embernek se kevésbé), láttam már jó pár kutyát akik keveset voltak sétáltatva, ahol inkább csak egy nyűg volt a kutya és csak levitték, pisilt kakilt jól van mehetünk haza. Na ezek a kutyák tényleg kivétel nélkül mind megbolondultak, függetlenül a fajtától. Ilyenkor van az, hogy állandóan agresszívek az idegenekkel, csak azt a pár embert fogadják el akiket kiskoruktól fogva ismernek.
Na én ezt egyáltalán nem így képzelem el, nekem is jót tesz a mozgás és a kutyának is, nálam mozgásban nem lesz hiány az biztos.

Érdekes, nekem meg pont, hogy a barna doberman jobban tetszik. :) A fekete népszerűbb ez igaz, de szerintem sokkal szebb a barna. Élőben egész más mint ezeken a képeken.
Ettől a tenyésztőtől származik: [link

Lompos48: Bizony szép, nagyon szeretjük és vigyázunk is rá! Jó dolga van Yoko-nak! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.