Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) don pardon válasza Bikeman (#4450) üzenetére


don pardon
aktív tag

így értem, hát én egyszer voltam ott, egy fiatal srác volt épp az eladó. ő normálisnak tűnt csak kicsit nyomulós volt :D

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#4452) Ariadne


Ariadne
őstag

Egy kedves ismerősömnek van pár eladó cucca, ha valakit érdekel:
ELADÓ! ÚJ, BONTOTT CUCCOK!

Kelly's Mobster 17,5-es váz 1420 gramm FSA Orbit kormánycsapággyal
LX Hollowtech II hajtómű
LX Rapidfire Plus váltókar párban
LX első váltó

Használt, de nagyon jó állapotú Kelly's Salamander Disc 17,5-es monti

Érdeklődj mailben! rainman@vipmail.hu

(A Mobster nagyon-nagyon szép versenyváz, itt kép is van róla.)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#4453) Tüzi válasza becuszabi (#4436) üzenetére

kromo?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4454) vcsabesz


vcsabesz
tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Chain MTB Fun [link] SPD cipő-e?

(#4455) becuszabi válasza vcsabesz (#4454) üzenetére


becuszabi
aktív tag

A gyártó freeride kategóriába teszi, úgyhogy nem valószínű (a freeride-osok valamiért nem szeretik az SPD-t :D )

"Aki szívből él, az élből szív"

(#4456) becuszabi válasza Tüzi (#4453) üzenetére


becuszabi
aktív tag

hát persze...normál acélból nem igazán lehet vékonyfalú vázakat készíteni

"Aki szívből él, az élből szív"

(#4457) Ariadne válasza vcsabesz (#4454) üzenetére


Ariadne
őstag

Igen, SPD-s, kedvesemnek ilyen van már több mint egy éve, boldogan használja wellgo SPD pedállal. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#4458) vcsabesz válasza Ariadne (#4457) üzenetére


vcsabesz
tag

Köszönöm szépen a választ.

(#4459) becuszabi válasza vcsabesz (#4458) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Én pedig elnézést kérek a hibás következtetésért :(

"Aki szívből él, az élből szív"

(#4460) vcsabesz válasza becuszabi (#4459) üzenetére


vcsabesz
tag

Semmi gond :K
Fura, hogy még a gyártó oldalán sincs feltüntetve az SPD kompatibilitás.

(#4461) becuszabi válasza vcsabesz (#4460) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Az még hagyján, de a cipőknek min. a talpát is meg szokták mutatni...mivel egyáltalán nem mindegy, hogy az milyen kialakítású...no de mindegy, bebuktam a válasszal :W :)

"Aki szívből él, az élből szív"

(#4462) Thyb válasza Ariadne (#4452) üzenetére


Thyb
senior tag

Háááát, ha Rain képes lenne 19,5-re megnyujtani... ;)

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#4463) Pinya007


Pinya007
tag

tr00p3r megjött Adidas thermo nadrágod? Ha igen, milyen tapasztalataid vannak?
Gondolkozom egy softshell nadrágon, szél meg víz ellen védene, nem úgy mint mostanim.

Mentem ködös, ködszitálós időben, dombon felfele nem is volt gond, lefele viszont lassítottam, mert nedves levegő nagyon hűtött.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#4464) rétisün


rétisün
veterán

valami jó kis szélálló bicajosnadrág kellen nekem, tudna ajánlana valaki? (személyes tapasztalat előny) fontos lenne a szélállóság, mert hordhatnám (micsoda szentségtörés :Y ) melegítő alá, sima gyalogos kiráánduláshoz is, ilyenkor ősszel/télen inkább ezek vannak túlsulyban :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4465) Pinya007 válasza rétisün (#4464) üzenetére


Pinya007
tag

B+
Ezt tudnám ajánlani, jó az ár/érték aránya. Ha most állnék thermo nadrág vásárlás előtt tuti ezt venném.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#4466) Ariadne válasza Thyb (#4462) üzenetére


Ariadne
őstag

Nicsak, nicsak, ki van itt, rég jártál erre, meg arra is. :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#4467) rétisün válasza Pinya007 (#4465) üzenetére


rétisün
veterán

köszi ! :R eszembe se jutott, hogy itt megnézzem :B pedig már rendeltem is az ebike-ról...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4468) Ariadne válasza vcsabesz (#4460) üzenetére


Ariadne
őstag

Tényleg fura a honlapjuk, most néztem, de 100%, hogy pontosan ilyenje van az embörnek, sőt jut eszembe még egy ismerősnek szintén.
Megnéztem most, annyi van az spdre írva, hogy 98a, nem tudom, ez jelent-e valamit. Nem tudtam levadászni a dobozt a helyéről, de ha nem tudod megnézni élőben (Ridebikeban szokott lenni), akkor szólj, és előtúrom a dobozt, hátha van benne/rajta valami okosság a kompatibilitásról.

Nekem egyébként ilyenem van SH-MT30, árban ez is jó, kényelmes is, csak nincs rajta az a jó kis cipőfűzőlekötő tépőzár, ami a Chainen, itt csak egy kis gumi alá lehet beszorítani.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#4469) raczger


raczger
őstag

hy all!

nos a telómat leszeretném festetni, és átnézetni, esetleg ha kell olajat cserélni
nem tudtok erre Bp.-n vagy környékén erre valami jó szervízt, vagy maszek emberkét aki megcsinálná szépen és nem túl drága?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4470) bmx powa válasza raczger (#4469) üzenetére


bmx powa
tag

Ha nem gond, nem mondom itt el mégegyszer, mert msnen már beszéltünk:D

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#4471) raczger válasza bmx powa (#4470) üzenetére


raczger
őstag

te olyan lol vagy:D

nah de azrt írtam be mert hátha valaki közelebb is tud mint Kecskemét:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4472) tr00p3r válasza Pinya007 (#4463) üzenetére


tr00p3r
őstag

szia,

nem, még nem jött meg. amint itt lesz beszámolok.

ma én is tekertem egyet délután. a szokásos 48 km-es köröm itt környéken. egész jól ment és nem is fáztam. a PI lábszármelegítő, BB-s rövid nadrág, PI hosszúújjú aláöltözet, BB-s rövid mez és egy softshell mellény volt rajtam. vittem egy RP esőkabátot a övtáskámba/kulacstartóban. negyed 3 kor indultam, de megálltam ahogy felértem Csomádra egy 15 percre telefonálni. mire Gödre visszaértem már rendesen szürkület volt. nálam persze nem volt lámpa. én mindenkit jól láttam, de reméltem,h engem is lát mindenki. igaz a cipőmön, lábmelegítőn, övtáskán és a mellényen is vannak fényvisszaverő logók és csíkok, de nem éreztem őket életbiztosításnak. a végére az eső is eleredt. holnap feldobom a Polar adatokat is, igény esetén.

(#4473) tr00p3r válasza raczger (#4469) üzenetére


tr00p3r
őstag

ha rock shox akkor Nella. bár a salához is viheted budakalászra. ő is lelkiismeretes és szépn/megbízhatóan dolgozik.

(#4474) raczger válasza tr00p3r (#4473) üzenetére


raczger
őstag

értem, köszi!

a budakalászinak írtam mail-t, mondjuk ő még közelebb is van valamivel:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4475) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki tud nekem ajánlani egy oldalt ahol nézhetek egy pár Haro biciklit? Magyar oldal kéne...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4476) tr00p3r válasza raczger (#4474) üzenetére


tr00p3r
őstag

esetleg hívd fel őket és kérdezd meg a Salát (Salamon András), hogy mennyire elfoglalt és ne hiába menj. az emilre nem tudom mennyi idő alatt vaálszolnak. privátban átküldöm a számát, ha kell.

(#4477) Bikeman válasza Makaveli (#4475) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Ha Haro BMX kéne, akkor Velvart

Ha MTB, akkor nemtom. :D

(#4478) tr00p3r válasza tr00p3r (#4472) üzenetére


tr00p3r
őstag

ami még lemaradt az előző post-ból:
szóval tegnap tekertem egy jót a környének. 2 dolog tünt fel:

1. egész jó kondiban vagyok. Csomádnak felfelé a dombon (aki ismeri tudja miről beszélek) volt ahol 28-29 km/h-val mentem felfelé! :Y elég durva és sunyi (aggresszív) emelkedő. csodálkoztam is...

2. ami viszont rosszul érintett, hogy szerintem megint szétesett az XT racsnim.. :Y felértem az utam legmagasabb pontjára és onnan, a pihenő után, tovább indulva észrevettem egy fémes "csattogást" hátulról. ilyen már volt egyszer, kilazult az anya és az alsó 2 fogaskerék "szabadon" szaladgált. így aztán elég hülye áttéttel tudtam tekerni a továbbiakban. teljesen szétesni nem tud gondolom, de bennem volt az ideg, hogy mi van ha teljesen kilazul.

[ Szerkesztve ]

(#4479) Bikeman válasza tr00p3r (#4478) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Kiszeded a kereket, kézzel meghúzod úgy-ahogy, esetleg egy csavarhúzót befeszítessz az egyik rece alá, hátha még tudsz rajta szorítani, utána boltban meghuzatod. Nekem is volt már sokszor ilyen.

A pontosság kedvéért nem a racsnid racsni (ami ugye a kazettatest) esett szét, az szalajtani szokott. Nekem egy bírt 5 évet utána kettétörtem, amit vettem helyette (XT) fél és után elkezdett szalajtani, gariba adtak másikat, de ez is szalajt, csak nem olyan gyakran... :O Hát igen, az XT sem olyan már, mint 10-15 éve volt.

[ Szerkesztve ]

(#4480) becuszabi válasza Bikeman (#4479) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Nem szerszámmal húzzátok meg a záróanyát? Én mindig azzal csinálom. Kézzel amíg lehet, aztán elő a villáskulcsot és 2-3 kattanásig még azzal is. Soha nem volt még ilyen gond vele.
A klasszikus racsnival (menetes rögzítésű fogaskeréksor) viszont volt annó, Dobogókőnek felfelé ki tudja, hogy, de szétesett, még a kis golyók is kipotyogtak belőle :D...de mivel volt nálam egy pontozó, az út mellett meg találtam egy követ, sikerült úgy összerakni, hogy haza tudtam tekerni :K

"Aki szívből él, az élből szív"

(#4481) urban racer válasza tr00p3r (#4478) üzenetére


urban racer
senior tag

halihó! dobtam neked privit, de nem válaszolsz... Ha gonbdolod adj tel.számot, és gyorsabb!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#4482) Bikeman válasza becuszabi (#4480) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Ilyen speciális meghúzószerszámom nincs otthon, ált. csak a szervizeknek van, nekem is a bolt rakta fel. Pl. monoblokk-kiszedő, meg hajtókarlehúzó szerszámom sincs.

(#4483) tr00p3r válasza Bikeman (#4479) üzenetére


tr00p3r
őstag

köszi a tippet. az előző alkalommal is én oldottam meg. annó vettem a biker-nél mindenféle szerszámot, és ez is van a tarsolyomban. meghúztam, most nem mozog.csak fura, hogy ennyiszer kell. igaz kb. 3 hónapja volt az előző eset. nekem icetoolz van, ezt dobom egy racsnis kulcsra.

(#4484) tr00p3r válasza urban racer (#4481) üzenetére


tr00p3r
őstag

jaj, igen. bocsánat. dobom a számot.

(#4485) tr00p3r válasza Bikeman (#4482) üzenetére


tr00p3r
őstag

én amikor vettem az LX hajtókart, megvettem mindkét szerszámot, hogy én tudjam beszerelni. azóta, igaz csak 2x, de használtam. pl mikor kattogott valami a hajtókar körül. szétszedtem az egészet és kitakarítottam a monoblokk helyét a mocsoktól. jól jön azért, főleg, hogy nem kell emiatt a szervízbe rohanni. az octalinkes szerszámot és hajtókar leszedő szerszámot meg odaadtam bónuszban, a srácnak, aki elvitte az előző LX hajtókart.

[ Szerkesztve ]

(#4486) Bikeman válasza tr00p3r (#4483) üzenetére


Bikeman
aktív tag

De fel vagy szerelve. :) :Y :R

Nekem, hálisten, a kilazulások 2-3 évente vannak, most ezzel a kazetta-testel szívok mindíg, és néznek rám hülyén a boltban, hogy hű, hát ezzel senkinek nem szokott baja lenni...

Amit visszaküldtem garba, amiatt szinte életveszélyben kerültem. Egy meredek utca végén álltam (Cinege út), és próbáltam kikanyarodni a főútra (Béla Király út), ahol elég erős a forgalom.
Nézek jobbra senki, nézek balra, jön valaki a lejtőn, de még messze van, rányomok a pedálra, hogy kiforduljak, ez a mocsok meg csak reccsen egy nagyot, tudok tekereni "üresen" egy felet, az út közepén vagyok (mert azért kicsit előre vitt) de az egyik lábam a földön, mert annyi lendület nem volt, hogy elinduljak, szóval veszélyes volt. Az volt a mákom, hogy az autós messziről láttta a "bénázásomat", meg hogy pont abba az utcába akart befordulni, ezért különben is fékezett. Másnap vettem egy másik kazetta-testet.

(#4487) raczger


raczger
őstag

esetleg ha valakit érdekel többek között ezek váltak eladóvá:
kerekek
hajtókar

ezenkívül van még pár dolog pl egy alap alu váz, váltó ez-az
ha valakit érdekelne írjon:)

más: ma érkezik meg a vázam, ha valakit érdekel, csinálok róla képet:D már nagyon várom:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4488) bmx powa válasza raczger (#4487) üzenetére


bmx powa
tag

KÉPET!

b@szodjál meg nemám elküldenéd msnen, neem, írjam be ide...

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#4489) raczger válasza bmx powa (#4488) üzenetére


raczger
őstag

Jóvan:D csak neked elküldöm msn-en is:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4490) Makaveli


Makaveli
senior tag

Most adnám el a Kona Scrap-emet. 2004-es. 150.000 Ftért. Van valaki itt akit érdekelne? És ha nem, mit ajánlotok hova rakjam fel? (Hirdetőoldalra)
3 év alatt talán 2 havonta bicikliztem vele átlagban. Szervizbe nem kellett vinni, kítűnő állapotú. Minden eredeti rajta, festéshiba sincs. Tehát elég fullos még a kicsike.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4491) bmx powa


bmx powa
tag

ezekben a pillanatokban érkezett meg Raczger barátunk váza, épp a fóliával szenved, úgyhogy képek hamarosan jönnek!

MOD: Makaveli: Bikemag Apróra rakd föl

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#4492) Makaveli válasza bmx powa (#4491) üzenetére


Makaveli
senior tag

Igen, pont most raktam föl
Még mást nem ajánlotok???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4493) raczger


raczger
őstag

nah végre itt a váz, nagyon szép:D
pár kép róla :R

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4494) Makaveli válasza raczger (#4493) üzenetére


Makaveli
senior tag

Tényleg szép! Hát annyit mondhatok, hogy megbízhatsz a Kona vázban! Nagy ugratásokkor engem sem hagyott cserben a Scrap-ecském! :O

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4495) tr00p3r válasza raczger (#4493) üzenetére


tr00p3r
őstag

szép ;)

(#4496) Makaveli


Makaveli
senior tag

Úgy látszik valaki elvinné a bike-omat 150-be
Az nekem nagyon jó lenne

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4497) bmx powa válasza Makaveli (#4496) üzenetére


bmx powa
tag

fölraktad bikemag-ra, és máris van jelentkező? szép... :)

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#4498) Makaveli válasza bmx powa (#4497) üzenetére


Makaveli
senior tag

Hát igen, szerencsére

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4499) raczger


raczger
őstag

Még pár cucc ha érdekel valakit!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4500) becuszabi


becuszabi
aktív tag

Én is ma kötöttem üzletet egy ilyen vázra: [Giant]...csak feketében.
Egy ideje már használtam, de most érett meg a döntés bennem, hogy terepen, nagy távokat én már nem akarok merevfarúval menni.

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.