Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Freiherr válasza KAMELOT (#8899) üzenetére


Freiherr
őstag

Szerencsére.
Mert utána megkapod, hogy: " miért akarsz hazajönni, mikor a Pista is lenyomott tíz hetet. "🤣

XXX

(#8902) Zolás válasza Somatom (#8900) üzenetére


Zolás
addikt

Így van, legjobb a fülkében, inkább mint otthon, vagy bárhol máshol.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8903) KAMELOT válasza Freiherr (#8901) üzenetére


KAMELOT
titán

Nálunk ilyen nincs, mert 3+1 felosztásban dolgozunk. Külön kértem.
Zolás: lehet otthon lenni csak úgy kevesebb a pénz. Vannak célok, amihez pénz kell!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8904) Freiherr válasza KAMELOT (#8903) üzenetére


Freiherr
őstag

Jól bírod , nekem már a két hét is bőven elég.

XXX

(#8905) Mcrazy válasza Zolás (#8890) üzenetére


Mcrazy
őstag

Bocsi, de ma nem volt időm hozzászólni a témához, de látom hogy Somatom kisegített. Kicsit késő már, hogy szólok, de holnap nem lesznek nyitva üzletek, tehát ha nem vettél meg valamit, akkor holnap nem tudsz. Igen, az Adler parkolójában lesz a bolhapiac ( Flohmarkt ). Lesznek ott is süteményes meg kajás árusok, tehát ha akarsz sült kolbászt vagy valami hasonlót enni, akkor találsz.

(#8891) KAMELOT
Te fakír vagy, a fakír meg nem etalon. :D Egyébként, ha ezzel eléred a céljaid, akkor sok sikert. Nekem 1 hétvége is sok lenne, de hát ezért is nem lettem "Kamionos"

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#8906) chop válasza KAMELOT (#8903) üzenetére


chop
őstag

Jah, megse akkora a trukk, a masodik heten ugyis rendeset kell kivenni, akkor meg mar megfoghat az ellenor.

Mik azok a celok?

[ Szerkesztve ]

(#8907) HoTaZo válasza KAMELOT (#8898) üzenetére


HoTaZo
addikt

Nincs ebben semmi hiba, ha szereti csinálni az ember, mint te.
Amikor még kint egyedül voltam, akkor mindig mondtam a főnöknek, hogy hagyjon kint hétvégére, több hétre. Sose érdekeltek az ünnepnapok, csak a születésnapom, de az nagyon, az az enyém, azon a napon nem vagyok hajlandó hagyni magam kizsákmányolni. A többi azért már változott a család miatt.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8908) Zolás válasza Mcrazy (#8905) üzenetére


Zolás
addikt

Voltam boltba, 32fok volt, úgy élveztem hogy csak na. Ha holnap is ez lesz, biztos hogy nem megyek piacozni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8909) KAMELOT válasza chop (#8906) üzenetére


KAMELOT
titán

Ház és kocsi felújítás.
Igen a következő héten meg jó, ha annyival többet pihensz, azaz megcsinálod a visszapótlást. Továbbá azt a 45ó pihenőt nem kell ennyire túllihegni. Inkább a keleti blokkot ellenőrik jobban.

Hotazo: ha majd lesz család én is másképp gondolkodok.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8910) Mcrazy válasza Zolás (#8908) üzenetére


Mcrazy
őstag

Holnap 25-27 fok lesz délig, de a páratartalom 60%-os lesz. Szóval olyan fülledt meleg. Szél 6 km/óra, sétálva elviselhető. Lehet én is kilátogatok.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#8911) #27070592 válasza KAMELOT (#8868) üzenetére


#27070592
törölt tag

Sokféle nyugati fuvarozással foglalkozó cég van, kezdve azokkal a hardcore speditőr cégekkel, akiket te is említesz, akik konkrétan abból élnek hogy elnyernek egy nagy szállítási szerződést, évi fix több ezer fuvarral, majd ezeket a fuvarokat eladogatják külsősöknek, általában kisebb keleti fuvarosoknak, kis cégeknek, "maszekoknak", aki olcsóbban elviszi, az kapja, a különbözet pedig az ő profitjuk. Ha van is pár saját autójuk (mert pl a törvény előírja hogy saját fuvareszköz nélkül nem is pályázhatnak) az csak egy minimális történet, csak amit nagyon muszáj..
Aztán van a másik fajta nyugati cég, akik kicsiben kezték, lehet hogy a tulaj is sofőr volt az elején és lehet hogy negyven év alatt jutott el odáig, hogy az első saját autójától egy húsz-harminc-negyven autós közepes céget sikerült felépíteni, úgy, hogy közben betartotta a törvényeket, szabályokat, és az évek alatt húsz-harminc-negyven vagy még több helyi családnak adott kenyeret az asztalára, és erre még büszke is.
És egyszer csak megjelentek az ő piacukon a Wabererhez hasonló nagyobbacska keleti cégek, akik simán alájuk tudtak igérni mert a sofőrjeiket konkrétan szarér-húgyér dolgoztatták, olyan feltételekkel amit egy nyugati sofőrnek eszébe sem jutna elvállalni.
Ez miatt borult ki a bili szerintem is, szúrta a nyugati kisebb cégek tulajainak a szemét, hogy egy Waberer meg a mögötte álló pénzemberek milliárdokat szakítanak az ő jó kis nyugati piacuk szétgányolásával.
Persze a nagyobb nyugati cégeket sem kell annyira félteni, ők is tudnának örülni a minél olcsóbban dolgozó, minél igénytelenebb szolgáknak, és most nem is konkrétan a fuvarozásról van szó hanem általában a munkaerőhiányról. Nem véletlen hogy most is hajószámra, ezrével hordják át Európába a huszonéves, konkrétan mindenre hajlandó afrikaiakat, semmi nem számít.. Ugyanez volt a történet két-háromszáz éve is, csak akkor Amerikába kellett a rengeteg olcsó szolga, oda hordták őket ugyanígy hajószámra.

Kicsit hosszú lett, bocs. Meg nem is értek a témához.. :D

(#8912) KAMELOT válasza #27070592 (#8911) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez az igazság! Jól írtad!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8913) Somatom válasza KAMELOT (#8909) üzenetére


Somatom
veterán

Minek neked ház? Veszel egy 50 négyzetméteres placcot, leaszfaltoztatod, festetsz rá két csíkot és közé raksz egy fülkét. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8914) Zolás válasza Somatom (#8913) üzenetére


Zolás
addikt

Minek akkora? Hosszú legyen, egy szerelvény beférjen, toi toi mellette, kis füves placcal. Tökéletes pihenőhely :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8915) KAMELOT válasza Somatom (#8913) üzenetére


KAMELOT
titán

:D ezen jót nevettem.
Ház már megvan. Emeletes, 5 szoba, garázs, udvar. Félig kész a felújítás. Ezt szeretném befejezni.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8916) Somatom válasza KAMELOT (#8915) üzenetére


Somatom
veterán

Az alapján, amit eddig magadról írtál, csak a problémát okoznád vele magadnak. Állandóan eltévednél és pszichésen nyomasztanának a tágas terek. Arról nem is beszélve, hogy lelkileg nem tudnád feldolgozni, hogy amikor reggel elhúzod a függönyt, akkor nem egy aszfalt placc tárul eléd. Húgyszagú "levegőillatosítót" sem lehet könnyű beszerezni. Egyáltalán nem jó, ha valakit hirtelen kiragadnak a megszokott, kedvelt környezetéből. Kész a pecó, aztán mehetsz vissza kamionozni, hogy ki tudd fizetni a pszichológust. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8917) chop válasza Somatom (#8916) üzenetére


chop
őstag

Igazi gci vagy... :D :D :D :D

Mas tema: kozuletek kinek van csaladja vagy baratnoje? Letezik ilyen, vagy jol gondolom, hogy vagy asszony vagy kamion? :)

(#8918) Zolás válasza chop (#8917) üzenetére


Zolás
addikt

Lassan barátaim sincsenek, nemhogy csajom. A legtöbb öreg kamionos többször is házasodott, vagy csak elvált, és a kamionba lakik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8919) Somatom válasza chop (#8917) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem csak realista vagyok. Akinek bejön, hogy a 10. hétvégéjét tölti fülkében, annak nem lehet pozitív változás egy nagy ház, telekkel. A kettő totál üti egymást. Anno vettem egy telket, hogy én majd ... Aztán úgy, ahogy volt eladtam, mert rájöttem, hogy a helyhez kötöttség nem nekem való.

Ami a kapcsolatot illeti, sztem ez csak a partneren múlik, a fizikai akadályok a gyerekkel kezdődnek. Én akkor váltottam német cégre, amikor a szöszim beóvott, hogy keveset vagyunk együtt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8920) KAMELOT válasza Somatom (#8916) üzenetére


KAMELOT
titán

:) :) nagy ember vagy. Pszichikám az nagyon erős, kaptam kiképzést. Abban a házban szüllettem és lakok máig, csak sajnos szüleim már nincsenek.

Chop: ha 2/1 v. 3/1-ben jársz és kibírjátok akkor megoldható. Nekem nincs barátnőm. Hosszabb időre vagy kint akkor ezt el kell felejteni, max valami alkalmi kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8921) chop


chop
őstag

Ez kb. az, amire szamitottam. Papirforma, na :)

(#8922) KAMELOT válasza chop (#8921) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezen nincs mit csodálkozni. Ha sok pénzt akarsz dolgozni kell érte. Gondolom fiatal vagy úgyhogy nyomd a pedált. Ha megvannak az alapok jöhet a nő. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8923) Somatom válasza KAMELOT (#8922) üzenetére


Somatom
veterán

Ne kábítsd! Feleséget, állandó barátnőt csak igazán gazdagok engedhetnek meg maguknak. Kamionozással nem lehet annyit megkeresni. Nekünk, csóróknak csak az olcsóbb megoldások maradnak: bulik, drogok, kurvák. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8924) chop válasza KAMELOT (#8922) üzenetére


chop
őstag

35 vagyok, szoval nem vagyok annyira fiatal, de oregnek se tartom magam. Es (mar) nincsenek illuzioim, pont ezert megyek el kamionozni. Nekem ez a 3 gyerek, 3 szoba, 4 kerek lozungok nem igazan jonnek be, ennel azert impulzivabb fazon vagyok. :)

Somatom: nem gondolom, hogy a cel a feleseg lenne, plane, hogy gyerekre sem vagyom. Pont tegnap volt randim egy csajjal, kedvesen kozolte, hogy en egy nagy gyerek vagyok. Vitazni se volt kedvem, meg igaza is volt, szoval egy gyereknek ne legyen mar gyereke. Az maradjon meg a felnottek "kivaltsaga".

Zolás: amilyen atok egy nok vannak, egyaltalan nem csodalkoznek rajta, ha neki meg a kamionban is sokkal jobb, mint otthon a sarkanyt hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#8925) Zolás válasza chop (#8924) üzenetére


Zolás
addikt

Inkább az asszony kiforgatta mindenéből, és a kamionba lakik, mint újrakezdje.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8926) chop válasza Zolás (#8925) üzenetére


chop
őstag

A vegeredmeny ugyanaz.

(#8927) #27070592 válasza chop (#8917) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ne hallgass senkire. :)
A világ amúgy is teljesen kaotikus (és ez benne a jó..). Nem tudsz két egyforma nőt mutatni, mint ahogy nem tudsz két egyforma felhőt se mutatni, de még két egyforma falevelet vagy fűszálat se. Nemhogy két egyforma nőt..
Mondjuk annak is komoly okai lehetnek hogy ma a házasságok fele öt éven belül válással végződik.
Saját családom különben nekem sincs. Saját magamat is komoly erőfeszítés elviselni. :)

(#8928) KAMELOT válasza chop (#8924) üzenetére


KAMELOT
titán

Lenyomsz pár évet aztán jöhet a család.

Zolás: engem elég kemény fából faragtak. Asszony kiforgatna engem az szinte lehetetlen dolog. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8929) Somatom válasza #27070592 (#8927) üzenetére


Somatom
veterán

Egy cimborám szavait idézem:
-Némelyik nő mind egyforma. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8930) #27070592 válasza Somatom (#8929) üzenetére


#27070592
törölt tag

:)
Én ezt így ismertem: nincsen qurva, mind egyforma..

De ennél is hajmeresztőbb, hogy egy Jakob Böhme nevű német ürge szerint az első nő, Szófia (aki jóval az első asszony, Éva előtt került játékba) nem más mint Isten bölcsessége és hasonmása.

(#8931) Somatom válasza #27070592 (#8930) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Állítólag Isten a maga képére teremtette az embert. Mennyire lehetett betépve, amikor a nők lelkivilágát teremtette? Inkább az UFO -k műve volt. Sztem a női lélek, a kenyér és az automata váltó a bizonyítékai a földönkívüliek létezésének. Ez a három dolog biztosan nem földi eredetű és egy emberszabású Isten sem találhatta ki ezeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8932) #27070592 válasza Somatom (#8931) üzenetére


#27070592
törölt tag

Addig frankó hogy női lélek és kenyér, de hogy jön ide az automataváltó? Az magyar találmány.
Mondjuk elég sok ember szerint a magyarok is ufók.. :)

(#8933) Somatom válasza #27070592 (#8932) üzenetére


Somatom
veterán

Ez kamu. Láttál már automata váltóról robbantott ábrát? Lehet, hogy Magyar volt, akinek elhozták a földönkívüliek, de kizárt, hogy azt ember találta volna ki. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8934) Zolás válasza KAMELOT (#8928) üzenetére


Zolás
addikt

Haver is így futott neki, asszony alig dolgozik, ő csinált mindent, két gyerek ugrott, meg az összes pénze. Ha nem tudod bizonyítani, hogy drogos, vagy veri a gyerekeket, automatikusan mindent a nő kap, hiába erőlködsz. Az se baj, ha félrelépett a csaj többször is, még azt is pozitívan veszik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8935) #27070592 válasza Somatom (#8933) üzenetére


#27070592
törölt tag

Vitás kérdés.
Nemrég olvastam hogy a mi úgynevezett univerzumunk nem más mint egy kísérlet egy befőttes üvegben, egy földönkívüli gyerek polcán, amit fizikaórára kellett csinálnia az iskolába.
Kettest kapott rá.. :D

(#8936) Somatom válasza #27070592 (#8935) üzenetére


Somatom
veterán

Szerencsétlen gyerek. Én kirúgnám azt a tanárt, amelyik kiadta ezt a hülye házi feladatot. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8937) Zolás válasza #27070592 (#8935) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor egy hülye űrgyerek találta ki a rönó prérinyúlt? Bakker, nem csodálkozom hogy kettes lett.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8938) chop válasza Zolás (#8934) üzenetére


chop
őstag

Manapsag NAGYON kell bizni a noben ahhoz, hogy rabizzuk a csaladunkat es vagyonunkat, ugyanis FOLEG az o joindulatan mulik, hogy a vegen nem leszunk-e kisemmizve.

Ez nekem annyira nem tunik jo deal-nek. Marmint a ferfinak, persze. :)

(#8939) Somatom válasza chop (#8938) üzenetére


Somatom
veterán

Ráadásul totális kényszer alatt vagyunk. Jóban kell legyünk velük, mivel náluk van az összes 3,14na. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8940) chop válasza Somatom (#8939) üzenetére


chop
őstag

Ezugyben en erzek elorelepest, maximum 10 ev es jonnek a biocsajok. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#8941) Somatom válasza chop (#8940) üzenetére


Somatom
veterán

Mi ebben az előrelépés? Nyilván előbb nőt fognak készíteni, mert jobban illik az élő mintához. Láttál te már olyan szoftvert ami nem bugos? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8942) chop válasza Somatom (#8941) üzenetére


chop
őstag

Az a durva, hogy elkepzelheto, hogy meg bugokkal egyutt is jobb kompromisszum. :D :D

(#8943) Somatom válasza chop (#8942) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem túlzottan optimista vagy. A mi anyagi lehetőségeinnkel max. egy demo verzióhoz juthatunk, amivel pont ugyanazok lesznek a problémák, mint az eredeti mintával:
-Korlátozott lesz a használati ideje.
-A legjobb funkciók le lesznek tiltva.
-Állandóan b..ogat, hogy regisztráltasd.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8944) Zolás válasza Somatom (#8943) üzenetére


Zolás
addikt

És ilyenkor jön rá a kedves user, hogy miért jobb a sör a nőknél :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8945) Somatom válasza Zolás (#8944) üzenetére


Somatom
veterán

Azért a sörrel is vannak hasonlatos problémák. A hozzáférési nyílás vagy szűk, vagy vág, vagy lötyög benne. De, legalább mindíg nedves. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8946) chop válasza Somatom (#8943) üzenetére


chop
őstag

Hidd el nekem, nem fogjak tizmilliokert adni, mert a cel az, hogy elterjesszek, ebbe pedig nem fer bele, ha valami megifizethetetlen.

(#8947) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Van ez az osztott pihenőidő (3+9), ha ezt használom egy adott nap, akkor ezzel ellövök egy 15 órás munkaidőt, vagy másképpen egy 9 órás csökkentett napi pihenőidőt?

Másik: Azt írja az 561 rendelet hogy a hét, hétfő 00:00-tól kezdődik és vasárnap 24:00-ig tart,ellenben a két rendszeres heti pihenőidő között 144 óra kell, hogy elteljen.

A kérdésem a 144 órában vagy az 561 rendelet szerinti hét napra tehetem be a 3 15 órás munkaidőt?

Harmadik kérdésem hűtőssel megindulhatók vasárnap pl 19:00-kor üresen vagy göngyöleggel lerakóra vagy felrakóra?

(#8948) Somatom válasza Teodor52 (#8947) üzenetére


Somatom
veterán

A 3+9 az rendes napi phenőnek minősül, vagyis, egy 13/11 -nek felel meg, azaz nem lősz el vele 15/9 -et.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8949) Teodor52 válasza Somatom (#8948) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi!

Az utolsó két kérdésre valamit.. :) ?

[ Szerkesztve ]

(#8950) Somatom válasza Teodor52 (#8949) üzenetére


Somatom
veterán

Az 561 pontosan meghatározza, hogy hány műszak lehet két, heti pihenő között (6). Ezen belül lehet max. három 15 -ösöd.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.