Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Nimrod válasza Winner_hun (#6719) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt a levelet kaptam vissza tőlük:

[I]"...A hasonló esetek azért szoktak előfordulni, mert a kiküldött levél címzett számában és/vagy tartalmában annyira spam jellegű, hogy a freemail rendszer spam szűrését kiszolgáló harmadik fél szoftvere a nemzetközi spam trendek alapján valamilyen erősségű spam-nek minősíti. Ha a minősítését megkapta, onnantól a postafiókon beállított spam szűrő szabály szerint kerül kezelésre.

Azaz a megoldás a kiküldött levél felülvizsgálata lenne, hogy ne legyen spam jellegű..."[/I]

Viszont látszólag most már működik legalább. Fene se érti ezt. :F

(#6752) Winner_hun válasza Nimrod (#6751) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is ezt kaptam, nekem nem csak látszólag, hanem teljesen jó:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6753) amargo válasza Winner_hun (#6749) üzenetére


amargo
addikt

Köszi a felvilágosítást.

Ez direkt van így?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#6754) Winner_hun válasza amargo (#6753) üzenetére


Winner_hun
félisten

Direkt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6755) SimonYana


SimonYana
addikt

Valami gáz van a linkeléssel!
Pl próba : [L:phfoto.extra.hu/CX400.AVI] ITT[/L]

® SimonYana ®

(#6756) PazsitZ válasza SimonYana (#6755) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ne hagyd le a protokollt és menni fog: http://phfoto.extra.hu/CX400.AVI

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6757) SimonYana válasza PazsitZ (#6756) üzenetére


SimonYana
addikt

Bakker!
Én erre nem is gondoltam!
Köszi hogy felhívtad a fiogyelmem rá.Csak kismillió linket csinálok,de még erre nem figyeltem,de akkor mindíg ott is volt mert sosem volt gondom! :B

® SimonYana ®

(#6758) tildy


tildy
nagyúr

az apróhirdetések rész keresési szempontból egy katasztrófa. Lehet az up miatt, de hihetetlen, nem lehet tudni, melyik az a hirdetés , ami már elavult régi(csak lehet nem törölték) , és melyik aktuális még. Up szerint nem lehetne listáztatni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6759) Winner_hun válasza tildy (#6758) üzenetére


Winner_hun
félisten

De lehet

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6760) ádyz


ádyz
addikt

Azt eszrevettetek, hogy ha lejar a mod ido es visszaleptek, akkor meg lehet szerkeszteni a hsz.-t?

(#6761) Winner_hun válasza ádyz (#6760) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jah, összesen 15 percig lehet a hozzászólást szerkesztve elküldeni a hozzászólás elküldése után.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6762) ádyz válasza Winner_hun (#6761) üzenetére


ádyz
addikt

Ja, oke, ez uj nekem. :D

(#6763) Dany007 válasza Winner_hun (#6761) üzenetére


Dany007
veterán

Na várj, ez nem csak 5 perc volt eddig? : o

btw ha már itt vok reklámozom kicsit az én javítási ötletemet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6764) Winner_hun válasza Dany007 (#6763) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most is annyi. Amiről te beszélsz az a szerkesztés linkre való nyomás, az a hozzászólás elküldésétől számított 5 perc elteltével nem működik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6765) Nimrod válasza Winner_hun (#6752) üzenetére


Nimrod
addikt

Most már nekem is. :R

(#6766) tildy válasza Winner_hun (#6759) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké, de ezt talán be lehetne rakni különmezőbe is, ahol ki lenne írva az utsó up. Ejja régi szép kis nyilacskás idők, mikor ott lehetett változtatnia sorrendet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6767) Nimrod


Nimrod
addikt

Egy apróságot nem nagyon értek a hozzászólásszámokat nézegetve.
Szépen, lassan növekszik valamitől a piaci hozzászólásaim száma, csak azt nem értem hogyan? :F
Nem szólok hozzá apróhirdetéses témákhoz, nekem is csak egy volt de azt be is zártam aztán, mégis jött azóta két új hozzászólás is. :F

(#6768) Winner_hun válasza tildy (#6766) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez az utolsó up-od kiírás mintha már lett volna és azért nincs kiírva mert nincs neki hely.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6769) Olcsi


Olcsi
senior tag

Elképzelhető lesz valamikor, hogy az "itt szóltam hozzá" részlegen belül valamilyen módon megjelenik, hogy az utolsó belépésem óta érkezett-e új hozzászólás? Bizots ez másnak is eszébe jutott már...

(#6770) grabber válasza Olcsi (#6769) üzenetére


grabber
addikt

Igen #6694 Csak fogalmam sincs,hogy lesz-e belőle valami,mert nem jeleznek vissza.

Az ötletekre nem lehetne mondani egy igen/talán/majd/nem választ?Így legalább tudjuk,hogy nem kallódott el a sok szövegben az ötlet.

(#6771) Olcsi válasza grabber (#6770) üzenetére


Olcsi
senior tag

Reméljük történik változás az ügyben, azért ez egy jelentős könnyítés lenne mindenki számára!

(#6772) puttputt


puttputt
őstag

[Ez] nem tűnik rossznak szvsz., esetleg annyival kiegészítve, hogy az "aktívabb" fórumozók részesülhetnének némi "kiváltságban"(?) ...ez rossz szó... "pluszban"(?)... értem ez alatt, hogy netán ennek is lehetne köze a rang-hozzászólás területhez, akár a hozzászólás szám 0,1-0,5-1 számításából kiindulva..., mintegy kiegészítve... azt.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6773) grabber válasza puttputt (#6772) üzenetére


grabber
addikt

Érdekességnek elmegy,de nagyon lefoglalná a szervert és sok haszna nincs.Aki aktív azt észreveszik,mert mindenhova odaír.Így szűrni lehetne a hsz gyűjtőket,de mit csinálsz velük?Rászólsz,hogy ne írjanak?
Fölösleges én azt mondanám ;)

(#6774) válasza Penge_4 (#6696) üzenetére



addikt

Még nem próbáltam ki, de sztem ez lesz az, köszi.
(időközben nyaralni voltam :) )

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6775) atus72


atus72
senior tag

képfeltöltésnél ezt kapom:
"A kép nem felel meg az elvárásoknak"

namost a kép az tuti jó, se nem nagy, és jpg, és 4K a mérete csak..
ötlet?
Megoldódott... én voltam a hülye... :)

[ Szerkesztve ]

(#6776) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Egyszer már kérdeztem, de akkor igazából nem jött rá válasz.
Nem lehetne megoldani a "cuccok" rész szétszedését?

PC:
(Notebook):
Mobil:
Fotó:

Köszi...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6777) Nimrod válasza Winner_hun (#6752) üzenetére


Nimrod
addikt

Megint nem jó, egy levél sem jön át a PH-ról. :W
Freemail repülni fogsz már érzem. :(((

(#6778) PazsitZ válasza Nimrod (#6777) üzenetére


PazsitZ
addikt

gmail.com-ot javaslom. Nekem is a régi freemail-em át van oda irányítva, ha esetleg kapnék valami fontosat. gmail spam szűröje pedig kiválóan működik. ;)

- http://pazsitz.hu -

(#6779) lorcsi


lorcsi
veterán

valahogy rendbe kellene szedni a gamepod-os részt, mert pl aStreet Fighter 4 játéknak 13 (!!!) topicja van tök fölöslegesen
egy játék 1 topic..max 2, az első hsz-be simán beleférhetne mindenféle részlet(várható megjelenés, első képek-videok stb..) összegyűjtve. így ez nagyon szétszórt

[ Szerkesztve ]

(#6780) PazsitZ válasza lorcsi (#6779) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez más játékoknál Duke Nukem Forever [link] is megvan.
De alapvetően ott van a játékok fő topikja.
A hírekhez meg max. a konkrét hírre, hírrel kapcsolatosan reagálnak az emberek, ami működik is, mert ha megnézed az általad linkelt listát a legtöbbnél 2-7 hsz van csak.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6781) lorcsi válasza PazsitZ (#6780) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem ez akkor is az átláthatóságot csökkenti
a hw-nél sem csinálnak mindenféle topicokat egy egy ezköznek (pl. leadtech tunerek, samsung monitorok stb.), ha bejelentik vagy már boltokban kapható, inkább a tömörítésre koncentrálnak. ezt a vonalat kellene folytatni a játékok terén is. ha platformokra lenne szedve az még ok, de így nem az igazi

(#6782) PazsitZ válasza lorcsi (#6781) üzenetére


PazsitZ
addikt

A gamepod oldal pedig ezt hozza magával. Ha az nem lenne biztos teljesülhetne is amit akarsz.
Ha pl tegyük fel minden cikk a egy topikba nyilna, akkor meg azért lenne kavarodás, mert minden 5. hozzászólás másik cikkre utal, ami így nehezen visszakereshető pl.

Értem a problémádat, csak az optimális megoldás necces rá. Gyakorlatilag a gamepod oldal a hibás ebben az esetben :) .
Ha olvasol egy cikket és arra reagálnál azt a cikk topikjában tedd meg. Bármely más esetben pedig a fő topik használandó szvsz.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6783) Quiksilver válasza lorcsi (#6781) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ezt maximum úgy lehetne megoldani, ha létre jönne egy újabb topic gyűjtő mondjuk "Hírek" néven... és oda csak a hírekkel kapcsolatos topicok és hsz-ek lennének. valami ilyesmi: [link] (helyesírást nem nézni ;] )

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#6784) csimav


csimav
senior tag

Csáó!
Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy vezessétek be az un. "automatikus képátméretező" bb kódot. Amikor egyik fórumon moderátorként tevékenykedtem s ott bukkantam rá eme kód használatára. Asszem vagy [imgw] vagy [imgx] volt a parancsa. Szerintem jobb lenne, ha a fórum méretezné a túl nagy képeket akkorára, hogy kiférjen.

Üdv.:csimav :R

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6785) Winner_hun válasza Nimrod (#6777) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem voltam itthon péntek déltől, jött 171 mail, mind ph-s értesítő:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6786) puttputt válasza csimav (#6784) üzenetére


puttputt
őstag

Jó lenne, ha lenne... :U :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6787) csimav válasza puttputt (#6786) üzenetére


csimav
senior tag

Betérhetne egy HG vagy Modi, hogy írjon rá valamit:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6788) puttputt


puttputt
őstag

A keretezett részben lévő szöveget /minden felhasználóra értve persze/ lehetne "magyarrá generálni/magyarítani"?

Nem nagy kaland a részemről, csak egy kérdés csupán..., nem tragédia, ha nem.
Vannak még ilyesmik (,amiket lehetne fordítani), de azok tényleg triviálisak.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6789) Winner_hun válasza puttputt (#6788) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ő adta azt meg, ennyi erővel az aláírásokat is le lehetne fordítani...:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6790) puttputt válasza Winner_hun (#6789) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor ezt benéztem :DDD - Persze, hogy nem kell fordítani a saját szövegeket... ;)

Ez viszont... (máshonnan linkelve-más téma/egy "kipattant ügy nyomán"):

"Esetleg egy ötlet a programozó-stábnak... -bár ez inkább a Javítsuk a PH-t "hatáskörébe" tartozna...: Mi lenne, ha a "személyes bejegyzés" készítője maga moderálhatná a topikját, vagy gyengítve, ha elharapódznának az indulatok, leállíthatná a további hozzászólási lehetőséget, ill. moderáltatná az addigiakat, a "nem tetszőket"... Ez sem egy "totális megoldás", de vezethet a megoldás felé..."

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6791) Winner_hun válasza puttputt (#6790) üzenetére


Winner_hun
félisten

És aki nem bírja a kritikát? Erre van a Moderátort keresek! topik, oda kell beírni, törlés, zárás megoldható.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6792) Dany007 válasza puttputt (#6790) üzenetére


Dany007
veterán

Ez ötletkezdeménynek nem rossz.
De szerintem ezzel is gond lenne, ez is csak fölösleges flameket keltene.
Így is sokan kiakadnak a moderátorokra, sokszor jogtalanul.
Hát még mi lenne ha az ember saját maga moderálná az oldalait.
Lenne sírás rívás, hogy az én hszemet mért törölted ki... Nem tudod elviselni a kritikát... Aztán jönnének az ellen bejegyzések. Hogy Xy ennyire béna mert ezt és ezt nem tudta elviselni stb stb stb...

(#6793) N0zer0 válasza Dany007 (#6792) üzenetére


N0zer0
senior tag

Egy tipp: nem lehetne a lap és a hozzászólások aljára egy "oldal tetejére" visszadobó linket tenni? Apróság, mégis nagyon jól jönne.

(#6794) Kasza08


Kasza08
őstag

meglehetne oldani, hogy a moderátorok ne tudják magukat bannolni?:U

(#6795) ttower válasza Kasza08 (#6794) üzenetére


ttower
aktív tag

miért, ki bannolta magát?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6796) Szten Márs válasza ttower (#6795) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

(#6797) Dany007


Dany007
veterán

wow, ahogy látom rendbe lettek téve az IT-Caffes linkelések! :) :C

(#6798) cizoe válasza Dany007 (#6797) üzenetére


cizoe
őstag

Az sosem bug volt hanem fícsör.

ON: Akarok olyan funkciót, hogy bizonyos, általam választott userek hsz-eit ne lássam. Megoldható, vagy szerencsétlenkedjek greasemonkeyval, hátha összejön?

(#6799) Dany007 válasza cizoe (#6798) üzenetére


Dany007
veterán

Azért is írtam, hogy helyretették és nem kijavították... ;)

(#6800) tildy válasza cizoe (#6798) üzenetére


tildy
nagyúr

Többször kértük már , legalább 2 éve folyamatosan , azt a választ kaptuk, nem túl fontos, ráér...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.