Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Fortissimus


Fortissimus
őstag

mi tortent a karomkodos topiccal? :F

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6152) Winner_hun válasza Fortissimus (#6151) üzenetére


Winner_hun
félisten

Deleted

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6153) twollah


twollah
nagyúr

Miert csuszik szet az alairasom a LOGOUT oldal forumaban es a PH! forumban minden ok?

Nem ertem.

(#6154) Winner_hun válasza twollah (#6153) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert keskenyebb a középső rész.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6155) twollah válasza Winner_hun (#6154) üzenetére


twollah
nagyúr

A LOGOUT hasabra gondolsz?

(#6156) Winner_hun válasza twollah (#6155) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom mi az a logout hasáb de lehet egyre gondolunk. Akkor csúszik szét az aláírásod hogyha az írás is látszik a hozzászólással együtt, ugye? Ahol az írás van ott kisebb a szélesség.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6157) twollah


twollah
nagyúr

Agyrem basszus, agyrem!
A karakterszam azonos es megis szetcsuszik az egesz!

(#6158) Fortissimus válasza Winner_hun (#6152) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi az infot
kar erte... :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6159) ArchElf


ArchElf
addikt

Jó volna egy olyan felhasználói beállítás, hogy a fórumban (esetleg még cikkekben is) a képek helyett [kép] link jelenjen meg, az olyan képek helyén, amelyek pedig linkbe vannak ágyazva egy-egy [link] [kép] link legyen.
Mobil internettel és szigorú proxy beállításokkal elég szívás tud lenni a sok kép.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6160) #16820480


#16820480
törölt tag

nem tudom megoldható-e (vagy esetleg meg lett-e már oldva, csak én nem találom):
ha a keresőt használja az ember egy adott topikon belül, akkor ugye kidob pár találatot, amiben a címszó szerepel (például valaki rákérdez, hogy mit lehet tudni XYZ termékről), de a válaszban már általában nem szerepel a címszó, ezért az ott nem jelenik meg, pedig pont az lenne a relevánsabb információt tartalmazó bejegyzés. viszont ha mondjuk több oldallal előrébb volt az adott hsz, akkor csak kézzel tudok odalépkedni, megkeresni a környezetét.
nem lehetne olyat csinálni, hogy az adott hsz számára (vagy bármi mására) kattintva odaugorjon a fórumban, és mutassa a környezetét is?

(#6161) Winner_hun válasza #16820480 (#6160) üzenetére


Winner_hun
félisten

És akkor mi lenne, ha valaki kérdez valamit egy topikban, arra a válasz egy hozzászólás, ha azt belinkeli valaki akkor nem csak az a hozzászólás, hanem az egész topik jönne be:U

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6162) #16820480 válasza Winner_hun (#6161) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi, és tényleg!
azt hittem, hogy az egész oldalt lapoz mindig. :B

(#6163) localhost válasza Winner_hun (#6152) üzenetére


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6164) Rive


Rive
veterán

Örvendek a PH! növekedésének, illetve az ezzel járó témakör-bővülésnek, de egyre átláthatatlanabb mind a bal oldalsáv, mind maga a középső fórum-cimrész. Egy tizenkilences monitoron két és fél oldal, mire legörgetek az aljáig. Pedig - üssetek! - engem a mobilarena, a fototrend és a gamepod nem érdekel.

Lesz-e valaha megoldható, hogy bejelöljem az adatlapomon, melyik csoportok jelenjenek meg számomra teljes részletességgel, és melyikek ne?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#6165) Vitus


Vitus
őstag

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy tök jó lenne ha az olyan felhasználók akik több mint fél vagy egy éve regisztráltak, de alig írogatnak csak eladnak vagy 1-1 témához hozzászólnak, lépnének újonc rangról valami másra, hogy első ránézésre lehessen látni, hogy nem akkor regisztrált nyomban. Ez főleg az Apróban lenne nagyon hasznos.

Uff. szóltam
Vitus :DDD

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#6166) ArchElf válasza Vitus (#6165) üzenetére


ArchElf
addikt

Vagy legyenek esetleg bazár és egyéb (off) rangok is?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6167) Vitus válasza ArchElf (#6166) üzenetére


Vitus
őstag

Az fölösleges csak annyi, hogy a frissen regizetteket lehessen látni. Mit tudom én mondjuk Napos csibe :D rang ami 2 hónap múlva átvált automatikusan újoncra. :) Így látni, hogy ki az aki éppen csak az adott hirdetés miatt regisztrált frissen. Mert rengeteg olyan ember van aki ugyanúgy újonc viszont már 5 éve elad meg vesz cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#6168) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Nem tudom,hogy ez most az én hibám vagy a PH,de mostanában nagyon sokszor kapok ilyen ablakot!
Valami ötlet?
Azért írtam,ide,hogy hátha a PH-val lenne a gond,de nem tudom...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6169) Csakénvagyok válasza cellpeti (#6168) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Én is.

(#6170) philoxenia válasza Csakénvagyok (#6169) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mi is kapunk ilyen üzenetet, a hiba kijavítása folyamatban van...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6171) Csakénvagyok válasza philoxenia (#6170) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ez az oka annak hogy mostanában egyre több a dupla hsz? Én is rengetegszer kapom hogy nem elérhető a szerver, visszajön a hsz-szerkesztő ablak, még egy oké, és már dupla is lett.

(#6172) philoxenia válasza Csakénvagyok (#6171) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igen, az ok ugyanaz.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6173) cellpeti válasza philoxenia (#6170) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszönöm a választ! :R
Megnyugodtam! :B

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6174) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A PH! főoldalon a "percről percre" résznél az IT café hírek linkjei nem magára a hírre mutatnak, hanem az IT-Café főoldalára. Vagyis, ha onnan klikkelek rá, akkor mégegyszer kell kattintanom a hírre.
A többi lapnál a konkrét hírre mutat a link. :U
Mi az oka ennek? Tévedés, vagy szándékos?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6175) philoxenia válasza Bici (#6174) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szándékos.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6176) Bici válasza philoxenia (#6175) üzenetére


Bici
félisten

Publikus az oka?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6177) philoxenia válasza Bici (#6176) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt olvasható. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6178) Bici válasza philoxenia (#6177) üzenetére


Bici
félisten

Ok, tehát a valódi okát csak Parci tudja?
Megkérdem tőle.
Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6179) philoxenia válasza Bici (#6178) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6180) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Üdv.
Az megoldható vhogy, h a jobb oldali "itt szóltam hozzá" részen kitöröljem annak a topiknak a nevét, amelyhez pl csak 1szer írtam?

(#6181) Winner_hun válasza Zoli1222 (#6180) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak ha a hozzászólásod is törlésre kerül.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6182) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Több PH!-s arc jelezte már felém -szóval nem egyedi a hiba- h 504-es hibára hivatkozva nem tölti be a kívánt oldalt... :F

"504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time. "

..csak gondoltam szólok. :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6183) Winner_hun válasza runner 125 (#6182) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy kicsit olvass vissza;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6184) runner 125 válasza Winner_hun (#6183) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hopp, pedig tényleg felhúztam a csúszkát, csak nem addig. :))
:R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6185) Bici


Bici
félisten

Már többször is felvetettem ötletként, de megint felvetem, hátha azóta több idő van a megvalósításra.

Hasznos lenne, ha a hozzászólások fejlécében (vagy akárhol) lenne egy link, ami a hozzászólásra adott válaszokat mutatná meg. Ez a link lehetne a válaszok száma is.

Másik ötlet, hogy minden topik fejlécében lenne egy link az első hozzászólásra, vagy minden topiknak lenne egy GYIK része, ami kiválthatná az első hsz-t, és szintén elérhető lenne egy kattintással bárhonnan, akár a topikok listájából is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6186) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Szerk.: Áhh, bocs, kicsit visszaolvastam, és máris megkaptam a kérdésemre a választ. :B :R

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6187) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Egy kérdés merült fel bennem a Logout-tal kapcsolatban. Egyáltalán nem nagy problémáról van szó, csak kíváncsiskodom.

Ugyebár vannak a blogbejegyzések és azok úgy néznek ki, hogy felül ott van az írás, alul meg a teljes topic. Az direkt van, hogy míg a többi hagyományos topicban vannak felül, és alul visszalépési lehetőségek(pl. most is: FÓRUMOK > PROHARDVER! INTERAKTÍV > Javítsuk a Prohardvert! (kiemelt téma) (m) ), addig ezekben a bejegyzésekben nincs ilyen, hanem csak a böngészőnk visszagombja, illetőleg az oldal menüjében található fórum gombbal lehet ide-oda ugrálni? Szerény személyem már megszokta a logout előtt, és közben is azt, hogy csak felkattint, és már vissza is jutott oda, ahonnan jött, ráadásul frissített verzióban. Csupán ezért merült fel bennem a kérdés. :B

A választ előre is köszönöm. :R

Üdv. H

(#6188) Lenry


Lenry
félisten

OFF kérdés:
mi a különbség ez kétféle ban között?
[link]
[link]
csak mert a szöveg más...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6189) philoxenia válasza Lenry (#6188) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A ban ugyanaz, csak a Hardveraprónál az Alapelvek neve Szabályzat.... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6190) Killing


Killing
addikt

Mikor a hsz-t 5 perc után szerkeszteni akarom akkor azt írja ki hogy lejárt az időlimit de azt így: (00:05) hát ez nem 5 perc..
Tudnátok javítani PLS?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6191) Winner_hun válasza Killing (#6190) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ehhez tartsd magad!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6192) Killing válasza Winner_hun (#6191) üzenetére


Killing
addikt

Jó,én csak javítani szeretném a PH!-t! :K
Többször nem fogom mondani.Ígérem. :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6193) Depression


Depression
veterán

Óriási kéréssel fordulok most hozzátok, és remélem, hogy a többi olvasó is fogja támogatni az ötletem.

Mégpedig a keresőmotorrol van szó.

Sajnos hiába keres az ember bármit is a fórumon (Ugye mindig azt mondják, hogy hasnáld azt), az emberek a kérdést teszik fel pontosan, de a válaszolók 99%-a nem említi a problémát (keresési kulcsszót), így akárhányszor is keresek valamit, mindig csak a kérdéseket látom.

És akkor íme az ötletem: Lehessen bepipálni a keresőnél, hogy a talált hsz-ek-re való válaszol is látszadjanak. Ne kelljen már odaugrani a kérdésre, majd azt kikeresni, és végül az arra a érkező hsz-ek után kutakodni, ha van egyáltalán.

Például itt egy bizonyos TV-re kerestem rá, és láthatjátok, hogy senki nem ír róla semmit, csak a kérdések tömkelegét adja ki a kereső. Tdjátok mi munka megkeresni az itt látható kérdésekre a választ? (Ugye a "mi a vélaményetek erről"-re gondolok.)

Remélem nektek is tetszik az ötlet.
Várom az elbírálását, remélem nem tűnik el a süllyesztőben.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6194) Vitus


Vitus
őstag

Hi!

Lenne egy észrevételem szintén a piaci fórummal kapcsolatban. A hirdetés feladásánál kötelezővé kellene tenni a helyet és a listát bővíteni a megyékkel + egy külföld megnevezéssel, hogy olyan is be tudja írni aki valamilyen kisebb faluban vagy külföldön van de az adott megye nagy részére el tud menni. Ezt azért mert a hirdetők nagy része nem ír semmit még akkor sem ha az adott hely szerepel a listán, hogy többen bemenjenek megnézni. És számtalanszor elsiklik az ember felette és fölöslegesen irkál xx darab üzenetet stb. és utána derül csak ki, hogy nem tudnak találkozni. Ez csak az embereket és a szervert terheli feleslegesen. Szóval szerintem a legalább megyei szintű helymeghatározás kötelezővé tétele a hirdetéseknél mindenkinek jó lenne.

Uff szóltam :DDD
Vitus

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#6195) Csakénvagyok válasza Depression (#6193) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

És a válaszra érkező választ is? És az azokra érkezőket is? Bocs az OFFért, de szerintem ha megtalálod a kérdést, megleled a válaszokat is, főleg ha egy hsz-ben akár több kérdésre is válaszolnak. Ne bonyolítsuk tovább

(#6196) Winner_hun válasza Vitus (#6194) üzenetére


Winner_hun
félisten

Külföld elég régóta választható;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6197) Winner_hun válasza Csakénvagyok (#6195) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te bonyolítod túl, amit írsz az már teljesen más.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6198) Vitus válasza Winner_hun (#6196) üzenetére


Vitus
őstag

Nem tűnt fel mert még külföldről nem árultam semmit. De gondolom azért a lényeget is sikerült leszűrni. :B

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#6199) Csakénvagyok válasza Winner_hun (#6197) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akarattal bonyolítom, lássa az már elég boyolult ha az eredményekre érkezett válaszokat is megkapod (mégha akármien fa szerkezetben is rendezve). Ráadásul nem mindig csak egy választ adnak egy hsz-ben, sőt akár valaszra válasz is érdekes lehet. Ha megleled a kérdést amit már feltettek, legtöbször az ötvenes blokkon belül jön a válasz is.

(#6200) Winner_hun válasza Csakénvagyok (#6199) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy látszik nem láttál még olyan fórumot ahol az adott hozzászólásra érkezett válaszokat meg lehet nézni.
Az egy hozzászólásban több válasz esete az IJ kategória (nem véletlen válaszolgatok mindig külön, teszek rá hogy ki mit mond ezzel kapcsolatban)
Legtöbbször. De nem mindig. Mellesleg én 25-ös blokkban fórumozok:P De ha van is a blokkon belül válasz, még mindig tovább tart kikeresni a válaszokat (találatok között az adott hozzászólást megnyitni, majd , aztán mazsolázni) mint a találatoknál a hozzászólás fejlécében a válaszok kifejtésére kattintani és a legtöbb esetben még mazsolázni sem kéne ekkor.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.