Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Predator666 válasza poffsoft (#5400) üzenetére


Predator666
aktív tag

Hát fel lehetne tenni a kérdést globálisan, az alapelveknél: "Láthatja a másik, hogy elolvastad a privát üzenetét?"
Alapesetben persze "nem"-en lenne, és ezt át lehet állítani.
Kitartok az álláspontom mellett, hogy hasznos.

[ Szerkesztve ]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#5402) beeeeerka válasza beeeeerka (#5380) üzenetére


beeeeerka
tag

UP! ( #5380 )

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#5403) Winner_hun válasza beeeeerka (#5402) üzenetére


Winner_hun
félisten

Türelem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5404) beeeeerka válasza Winner_hun (#5403) üzenetére


beeeeerka
tag

Szia,

Köszi, így már OK, csak aszittemhogy elsikkadt ...

Üdv: B.

- Na, jó, jó ... de EZ ... mivel jön le ? - Hát ... gondolom ... majd ... IDŐvel. - Híííííííííííííííííííííííííííííííííí ...

(#5405) blueMerle


blueMerle
veterán

Srácok, nagyon sok GPS teszt van a Mobilarénán, lassan az oldal teljesen átmegy egy másik irányzatba. :(

Abszolút nem tetszik. Ok, legyen navis teszt, engem is érdekel, de ne a mobiltesztek rovására :(

(#5406) Winner_hun válasza blueMerle (#5405) üzenetére


Winner_hun
félisten

(#5407) Bog válasza Tim82 (#5395) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Vodanetnél át kell írni az APN-t erre: standardnet.vodafone.net

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5408) RexpecT


RexpecT
addikt

Mikorra várhatók hogy a gamepodon kívüli oldalak wide-ra (is) legyenek optimalizálva :F

(#5409) FishAir


FishAir
senior tag

Hali.

Tudnátok egy olyan bbcode-ot kanyarítani, amivel a kép mellé is lehetne szöveget írni? Magyarul, hogy lehessen úsztatni a képet balra vagy jobbra. Vagy ezt túl kevesen használnák ki?

Üdv.

iDontcare

(#5410) VladimirR


VladimirR
nagyúr

megoldhato lenne, hogy ha a jobboldali linkeke (itt szoltam hozza) olykor erosszakkal atiranyit logout-ra, utana ne kellje vissza gombot kattintgatnom es/vagy url-t atirogatnom, ha voissza kivanok jutni az elsodlegesnek megjelolt portalra, mikor egy barhonnan egyforman elerheto linkre kattintok?

(#5411) raskolnikoff válasza VladimirR (#5410) üzenetére


raskolnikoff
őstag

erre már többször utaltam én is mert "utalom" :D de állítólag ez egyelőre nem lesz javítva, ahogy a válaszokat olvastam régebben.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5412) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Nem lehetne azt megoldani, hogy csak lelkes újonctól vagy kvázi-tagtól fölfelé lehessen aprót feladni? :U

(#5413) VladimirR válasza -NOKIA- (#5412) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tisztaban vagy vele, hogy ehhez legalabb 500 - azaz otszaz - piacos hsz-t kellene megejteni, hogy aprot nyithasson egy lelkes ujonc?

(#5414) FehérHolló válasza VladimirR (#5413) üzenetére


FehérHolló
veterán

Topiccsoportra is lehetne korlátozni szerény véleményem szerint. Logout és apró mondjuk kivételt képezhetne.

Skynet is real. It's called Google.

(#5415) -NOKIA- válasza VladimirR (#5413) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Tisztában vagyok vele. De lehet közösségit és szakmait is hozzászólni.
Amúgy igazad van, nem lenne reális így jobban átgondolva.

(#5416) Skynet258


Skynet258
veterán

Nem lehetne a PH-t balra zárás helyett középre zárni? Jobb oldalon ott van az a csomó hely üresen, minden balra tömörül... :F

https://geekpulse.hu

(#5417) adalbert1


adalbert1
veterán

Nem tudom, hogy ide, vagy a jogos moderálás topicba kellene-e írnom, de leírom ide.
Ha már egyszer szinte minden samsung monitor topicja be lett zárva, és ömlesztve lett a Samsung monitorok topicba (gondolom ugyanez volt LG-vel és a többiekkel is), akkor ezek hogy-hogy még mindig élnek:

Dell 2408WFP
Lenovo Thinkvision L220x
Xerox Xa7-17i
Samsung Syncmaster 2493HM
Sony SDM-HS94P
Viewsonic VX2835WM
ViewSonic VP930
Asus MW221U
Lg f700b
Lg I1982u-bf
Viewsonic vp201b

Csak az első 100 topicból válogatva a Monitorok közül.

Ugyan senki szórakozását nem akarom elrontani az említett topicokban, de ha ezek maradtak és létrejöttek utána, akkor a többit is baromság volt zárni.

szerk.: főleg ha már itt egy mod is azzal érvel, hogy a fórummotor elbír még 1 értelmetlen topicot.

[ Szerkesztve ]

(#5418) Rhino666


Rhino666
őstag

Tisztelt Nagyérdemű!

Nagyon hiányzik a fórum apróhirdetés részlegéből a POSTÁZOK (IGEN/NEM) kapcsoló. Ha létezne, a keresőben ki lehetne szűrni az adott városban személyesen átvehető árukat, meg ugye a bárhova eljuttatható árukat. Ezzel megszűnnének a "postázol?" és a "minekjelölszbemindenvárost?!" jellegű hozzászólások.

Valamint jó volna, ha egy privát üzenet olvasásakor vissza lehetne követni, hogy az illető melyik topikban nyomott rá a privát gombra. Szerintem nem csak én kapok olyan üzeneteket, hogy "Meg van még?", "Mennyi a legalja?" stb. Tippelni se tudok, hogy vajon mivel kapcsolatban kérdez az illető. Kicsit frusztráló, ha van az embernek vagy tíz apróhirdetése. :( Jó, ez nem a pH! hiányossága, de jól jönne.

:R

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#5419) Lenry


Lenry
félisten

egy egyszerű javítást javasolnék:

amennyiben az elmentett apróhirdetések közül valamelyiket érvénytelenítik, nem lehetne azt is áthúzni, mintha egy zárt topikot mentenék el?
ehhez hasonlóan

(hmmm... valamiért nem illeszti be a képet :F )
hogy ne kelljen végigkattintgatni az összes elmentett hirdetést, hogy lejárt-e valamelyik...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5420) Winner_hun válasza Lenry (#5419) üzenetére


Winner_hun
félisten

áthúutt
= törötl, nem olvaható. Jelneleg, az meg ovahatü ha érvénytelnítve van

Fordítás: Áthúzott = Törölt, nem olvasható. Jelenleg az még olvasható, ha érvénytelenítve van.

Dekódolta: Racecam

[ Módosította: Racecam ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5421) Lenry válasza Winner_hun (#5420) üzenetére


Lenry
félisten

aham... kösz.
Racenek is a fordításért :DDD

valahogy akkor is jelölhetnénk...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5422) kavicssli válasza Winner_hun (#5420) üzenetére


kavicssli
addikt

Winner lesz dolguk a modiknak dekódlni a különböző topicokba a bejegyzéseid! :DDD
Valaki dekódolja az éjszakai müszak topicba is Winner_hun kollega irását mert nem tudom kivenni a dolog lényegét! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5423) animatrix11


animatrix11
őstag

Kedves fejlesztők!

Nagyon tuti lenne egy olyan fánksün, amikor az apróknál amikor UP-olok ki lehetne választani hogy melyiket hirdetéseimet szeretném előrehozni és egyben lehetne őket UP-olni, az eredmény ua. csak sokkal kevesebb időbe kerülne :R :R :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5424) Winner_hun válasza animatrix11 (#5423) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ph! apróhirdetés uppoló és privikezelő program

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5425) Thrawn válasza animatrix11 (#5423) üzenetére


Thrawn
félisten

Alternatív megoldás: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5426) animatrix11 válasza Winner_hun (#5424) üzenetére


animatrix11
őstag

király :C
thx mindenkinek :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5427) Biriboyka1


Biriboyka1
újonc

elcsesztem az e-mail címemet változtatás közben. most nem tudok belépni a régi nevemmel. mit tegyek? :O

a régit meg kellett változtatnom, mert biriboy@15...számsor-freemail.hu volt írva és így nem tudtak e-mail-t küldeni. most áttettem biriboy@t-online.huhu-ra ami ne jó. így nem tudok belépni a régi bevált nevemmel. :O

by Biriboyka ( elcsesztem az e-mail címemet )

(#5428) Winner_hun válasza Biriboyka1 (#5427) üzenetére


Winner_hun
félisten

Írj Panhernek egy privátot

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5429) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

A VGA tesztekben miért nincsenek benne a min fps-ek? Szerintem ez az érték fontosabb, mint az átlag fps.

(#5430) Biriboyka1 válasza Winner_hun (#5428) üzenetére


Biriboyka1
újonc

THX megpróbálom

by Biriboyka ( elcsesztem az e-mail címemet )

(#5431) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Köszönöm, segítettek!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#5432) mgoogyi válasza mgoogyi (#5429) üzenetére


mgoogyi
senior tag

A Fraps-sal nem lehet valami fps eloszlást csinálni?
Pl. X tengely "FPS", Y tengely "%"
Ebből lehetne összedobni egy grafikont, ami elég beszédes lenne.

(#5433) tdd587


tdd587
őstag

Sziasztok,

Lehet teljesen rossz helyen járok, de nem tudom hol máshol lehetne megkérdezni: miért áll az oldal órák hosszat minden nap? Hetek óta ez van, de mégsem látom nyomát semmilyen magyarázkodásnak vagy elégedetlenkedésnek.

Vagy a hiba az én készülékemben van? (Ma is egész de. nem értem el a prohardvert...)

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#5434) mgoogyi válasza tdd587 (#5433) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Én egész délelőtt elértem. Szal szerintem nem a prohardver a hibás.

(#5435) tdd587 válasza mgoogyi (#5434) üzenetére


tdd587
őstag

Köszi, akkor a rendszergarázdák tudnak valamit, amit én nem. Érdekes, hogy miért pont ezt az oldalt nem érem el rendszeresen, mikor minden más üzemel...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#5436) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Adott egy friss apróhirdetés, a feladó még nem írt 1 hozzászólást sem.
Szeretnék neki privát üzenetet küldeni, de nem tudok mivel még nem szólt hozzá.
Küldhetnék mailt is neki, kereshetném a régebbi hsz-ait, de ez a bonyolultabb módszer.

A legjobb megoldás az lenne, ha az adatlapján lenne opció a privát üzenet küldésre.

Ez csak egy észrevétel, ami nekem megint aktuális. :)

mod1 más: Miért van az, hogy némely aprót el tudom menteni, másikat meg nem?

mod2 Hát igen ezt benézetem... :B

[ Szerkesztve ]

(#5437) VladimirR válasza h0o2a7j6 (#5436) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"A legjobb megoldás az lenne, ha az adatlapján lenne opció a privát üzenet küldésre."

van, az adatlap aljan

(#5438) adalbert1 válasza adalbert1 (#5417) üzenetére


adalbert1
veterán

Úgy tűnik senkit nem érdekel rajtam kívül a dolog...
Na mind1 is...

(#5439) leviske


leviske
veterán

Az én öteletim, bár lehet, hogy már eleve elvetéltek, de azért leírom:

- több résztvevős privát
- több résztvevős cikk írás
- egyszerűbb videó elhelyezés gamepodon cikk írás közben, ha már erre lehetőség van. ;]
- külön/plusz PH! rangok azok számára, akik már több hónapja/éve itt vannak és nem írnak
- privátüzenetet is lehessen utólag módosítani, hogy ne kelljen 100x ráírni az illetőre 5 percen belül
- lehetséges legyen a mod funkció használatával az utolsó hsz törlésére 5 percen belül, hogy ne kelljen folyton a Moderátorokat zaklatni pl: dupla esetén...

Tömören kb. ennyi ötletem lenne jelenleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#5440) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Helo!
Az lenne röviden az ötlet, hogy csak azok lássák az adatlapon a elérhetőségeket (Extra adatok, lakóhely, email), akik be vannak jelentkezve. A dolog onnan jött, hogy 5 perce valami vicces kedvű egyén felhívott, hogy tartozom neki egy csomó pénzzel, itt van a ház, előtt és agyon akar verni. :D Valószínúleg itt talált meg, mert máshol nincsen fent minden adatom...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5441) Ndruu válasza lezso6 (#5440) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezt én is javasolnám... Legalább az e-mail címet rejtsük el valahogy, mert így azok is látják, akik Google-ben rákeresnek egy pl. általam hirdetett termékre. Ma is kaptam egy mailt, amiben valaki egy A7N8X alaplapról érdeklődik, miközben
1: nem is tag...
2: nem hirdetek ilyen terméket...

Adataim résznél: "(kötelező, ellenőrzött - csak védett formában jelenik meg)"
Ez a "védett forma" mit takar?

Harrrr!!!!

(#5442) brd válasza Ndruu (#5441) üzenetére


brd
nagyúr

Ez a téma mindig előkerül időnként. :D
Az e-mail cím, az adatlapon, csak egy javascript lefutása után kerül olvasható formába, a keresőbotok pedig ezeket nem futtatják le (egyelőre legalábbis), mert nagyon megterhelné a keresést végző gépet. Nézd meg az oldal forrását és/vagy kapcsold ki a javascriptet a böngészőben, máris kiderül a turpisság. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5443) Ndruu válasza brd (#5442) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Email küldése Ndruu számára - "JavaScript nélkül sajnos nem látszódnak az email címek!"

Igen, látom... Ezt akkor értem. Viszont aki engem megkeresett, az nem egy kereső bot volt, hanem egy élő?:D ember. Biztos böngészett Google-ben, keresett valami alaplapot, kidobta neki elsős helyre a prohardvert, megnyitotta az oldalt (nyilván még sosem járt itt és nem is regisztrált), megnézte az eladó nevét, rákattintott a névre, bejött az adatlap és látta az e-mail címemet. Küldött egy mail-t, amiben azt mondja, hogy szeretne tőlem megvenni egy Asus A7N8X alaplapot, holott én csak Abit AN7 deszkát hirdetek. Megírtam neki, hogy félrement és hogy nincs olyan eladó deszka, ami neki kellene (bár mindkettő 462-es, lehet csak félrenézte... n00b).

Nem igazán probléma az ilyen (annak azért örülök, hogy a botok nem fogják spam-re használni a címemet), csak nem értem külsősöknek miért látszik.
Volt már szerencsés üzletem külsőssel is, de amilyen névvel (és mail címmel) ez az illető jött, neki biztos nem adtam volna el semmit.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5444) szememese


szememese
újonc

Sziasztok!

Megmondaná valaki, hogy hogyan tudom törölni a regisztrációmat? Kerestem, de nem találtam sehol.

köszi.

(#5445) VladimirR válasza szememese (#5444) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sehogy

(#5446) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Javítsuk ki a Prohardvert topikot nem találtam, viszont ezt igen:

Hozzon létre egy telefonos internetes kapcsolatot a számítógépeden az alábbi paraméterekkel:

ADSLnél az ingyenes modemes kapcsolatnál.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5447) edipqe


edipqe
senior tag

Üdv, kérdés:

Miért nincs az aprókban olyan rész h konzolok és ilyesmik :F
Mert elég bután néz ki hogy minden konzolfélét beledobálnak a jónépek a játékokhoz.
ha van akkor bocsánat.

Köszönöm a választ. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5448) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Az aprókban lehetne ár szerinti keresés.Min. ár max ár és esetleg régió szerint is, tehát hogy pl csak olyat keressen ami BP-n van... :R

(#5449) edipqe válasza dave93 (#5448) üzenetére


edipqe
senior tag

ezzel az a baj h csak relativev kevesen irják be az árat az ÁR négyzetbe, vagy eleve nem irnak sehova: alku tárgya, mondjatok ti árat...stbstb
De az 5let jó lenne.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5450) dave93 válasza edipqe (#5449) üzenetére


dave93
őstag

igen, erre énis gondoltam, de hülyeségnek tartom. Mindenkinek van valami elképzelése hogy mennyiért adná el a cuccát nem? Én általában meg se nézem az ilyen hirdetéseket...Mindenkinek kéne árat írni én szerintem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.