Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21330) Dißnäëß válasza macilaci78 (#21328) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Próbálom kikerülni az olyan jellegű kérdésre a választ, ami önmagában nem ad megoldást a problémára, miszerint mindkét esetben át lehet verni az embert. (Tehát a kérdésed jogos).

De most már, ha beletenyereltem ebbe a kakiba és sz**os lett a kezem, esetleg tudnál helyettem válaszolni az Utánad kérdezőnek ? Mert úgy látom, kifogása van az "eljárással" kapcsolatban, én csak kitettem az asztalra, viszont én a ph nevében megválaszolni ezt nem tudom-szeretném, csak annyit kérdezek akkor naivan-csendben, hogy ez a tábla mit is akart jelenteni ott az "út szélén", mert látom, hogy nem STOP, még csak nem is elsőbbség adás kötelező, de akkor minek, mit akart a költő ezzel.

Szabi, kérlek akkor folytassátok, én értem a felhívást önmagában, és nem értem annak fényében, hogy az előreutalós hirdetések validak továbbra is, de ez ne az én bajom legyen, eddig minden eladót meggyőztem arról, hogy nem játékpénzzel fogok fizetni a téglájáért a Foxpost automatánál. :))

Hát köszi, egy élmény volt.

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.