Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93901) Milgram1 válasza kovacscsi (#93850) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Üvegre gondoltam mindkét oldalára csak még nem találtam olyat ami angilából jön.

(#93902) kali válasza misiizsai (#93896) üzenetére


kali
legenda

minden más gyártó esetén jellemzően kérik a tartozékokat is, mert azoknál nem refurbished cserét adnak, hanem ténylegesen újat a tartozékokkal együtt, bár ott meg adott a javítás lehetősége komolyabb hibáknál is, de biztosra mennek már az első pillanattól, hogy ne utólag kelljen bekérni a telefonhoz tartozó dolgokat, iphone esetén viszont nem jellemző, hogy tartozékot kérnek hozzá, de akkor ügyintézője is válogathatja, hogy ki mennyire sablonos...stb.

[ Szerkesztve ]

(#93903) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hello!

Azt szeretnem kerdezni,hogy akinek van esetleg i4s es 8.1-en van az tud olyan jailbreak tweakeket amivel ismet 7.1.2-es sebeseget lehet elerni?

A 8.1.1 betat kiprobaltam,az ugy tunik eleg gyors lesz es kb 7.1.2es szinten lesz,de a veglegesig meg van jopar nem :/

(#93904) Noxy válasza Scoobyka (#93903) üzenetére


Noxy
veterán

Cydia Apple repoban ott van a BuyFaster.5C or 5S tweak. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93905) Scoobyka válasza Noxy (#93904) üzenetére


Scoobyka
addikt

Koszonom epito jellegu kommentedet,remelem hasonlo okos tippeket kapsz majd,ha neked lesz problemad... :R

Van i5s-em ami most a szervizben pihen,ez egy atmeneti telefon csak...es ket 2 het eleg sok,mert napi szinten sokat hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#93906) #51177472 válasza Scoobyka (#93905) üzenetére


#51177472
törölt tag

Istenem..

Kérdésedre válaszként: nem, nincs olyan tweak ami felgyorsítja a 4s-edet iOS 8 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#93907) Ragnar95 válasza Scoobyka (#93903) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen nincs ilyen tweak, mivel az optimalizáció nem úgy működik,h felraksz egy programot, ami átír 2 fájlt és rögtön gyorsabb lesz a telefon...A hardvert szintén elég nehéz iPhone-ban megváltoztatni/felgyorsítani, így marad az, hogy vagy nem frissít vagy az ember vagy megbarátkozik az új sebességgel vagy új telefont vesz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93908) Scoobyka válasza Ragnar95 (#93907) üzenetére


Scoobyka
addikt

Ertem,csak gondoltam van olyan twek ami lekapcsolja az ios 8-bol par olyan "extrat" amire nincs szuksegem ezaltal tobblet erroforrashoz juthatok.

Koszonom azert a valaszt Neked es sdforlife-nek is.

Sajnalom,hogy ma nincs humorerzekem,de ezen a dolgon nem tudok most mosolyogni...Ilyenkor kicsit ellenszenves vagyok az apple-el szemben,hogy nem lehet visszarakni regi ios rendszert. (Termeszetesen tudom,miert igy van kitalalva az egesz)

update: Nem ismerem az ios8 felepiteset sajnos,igen nekem is onnan remlett meg szerintem,hogy regi rendszeren tuti volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#93909) Ragnar95 válasza Scoobyka (#93908) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs ilyen, mivel ez nem ilyen egyszerűen működik...
Régebben mondjuk volt vmi tweak, amivel kézzel nyúlkálhattál a folyamatokban és kikapcsolhattad, amire nem volt szükséged, ezzel üzemidőt és sebességet nyerve, de fogalmam sincs már, mi volt a neve, még asszem iOS6 alatt jelent meg.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93910) Mappa válasza Newyorker (#93879) üzenetére


Mappa
addikt

LOL 3 hét, nem múlt hét elején hozta a futár ? :DDD

nem kötelező megadni

(#93911) Noxy válasza Ragnar95 (#93909) üzenetére


Noxy
veterán

iOS6 alatt semmi gond nem volt a sebességgel se a 4-n, se a 4s-n.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93912) Noxy válasza Scoobyka (#93905) üzenetére


Noxy
veterán

Problémáimat általában önállóan megtudom oldani.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93913) Ragnar95 válasza Noxy (#93911) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem is írtam semmi ilyesmit, csak emlékeim szerint még az iOS6 idejében jött ki az említett tweak :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93914) Noxy válasza Ragnar95 (#93913) üzenetére


Noxy
veterán

Tudom, nem is ezért írtam. Az a tweak csak a mazochista, sebess..re meg az akku merülésre recskázók mániája volt. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93915) Ragnar95 válasza Noxy (#93914) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ebben egyetértünk valóban :R
Mondjuk most lehet, jól jönne i4-re és 4S-re az iOS7/8-at használóknak :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93916) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Kb 1 hete használom az 5S-t. Beállítottam az appstore-ra hogy az ujjlenyomatra is engedélyezze a vásárlást. Viszont az updateknél nem kér semmit. Másnál is így van?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#93917) Kommy válasza bull84ghia (#93916) üzenetére


Kommy
veterán

Update-nél nagyon réta nem kér semmi, de miért is kérne, pénzbe nem kerülhet.

(#93918) misiizsai válasza kali (#93902) üzenetére


misiizsai
tag

Gondolom más gyártóknál ritka a csere inkább javítják ha tudják.A dobozt azt vissza kell adnom? Mert ezen a leadott telefon szériaszáma van.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#93919) Noxy válasza bull84ghia (#93916) üzenetére


Noxy
veterán

Mert az update nem vásárlás.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93920) bull84ghia válasza Kommy (#93917) üzenetére


bull84ghia
őstag

Akkor az I5 miért kért még egy hete? :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#93921) bigdady válasza bull84ghia (#93920) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem még sosem kért i5 updatekor...

(#93922) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Csak nálam nem működik az, hogy éjszaka nem működik a villanófényes fókuszálás exponálás előtt?
Magyarul nem látom mit fotózok, egyszer csak villan, és már kész is a fotó...de természetesen nem az, amit akartam volna...
Más készüléken megnyomom a kijelzőt, felvillan a vaku, és fókuszál, látom mit fényképezek, majd indítom a felvételt, és az készül el, amit vártam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93923) kali válasza misiizsai (#93918) üzenetére


kali
legenda

nem kell, nem szokták kérni, meg a refurbished telefont nem is ilyen dobozban adják, hanem csak simában, de arra is volt már példa, hogy zacskóban.

(#93924) misiizsai válasza kali (#93923) üzenetére


misiizsai
tag

De azért nem nagyon karcolódik gondolom abba a zacskóba mert ha jól tudom szinte úgy néznek ki mint az újak.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#93925) lacy86 válasza bull84ghia (#93916) üzenetére


lacy86
addikt

Nalam se keri sose update-kor!

(#93926) agabe válasza HUTCHDB (#93922) üzenetére


agabe
addikt

Kellene mennie. Anelkul fokuszalni sem tud valoban.

(#93927) Rage47


Rage47
veterán

Beállítottam a UPC-s wi-free-t es most itthon néha ezt a WiFi-t veszi elsődlegesnek, nem a routeremet. Lehet valahogy priorizalni a wifiket iosben?

(#93928) bull84ghia válasza bigdady (#93921) üzenetére


bull84ghia
őstag

Holnap előszedem a fiókból az 5-öt és megnézem, vagy igazam van, vagy kezd romlani az emlékezetem :D

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#93929) Ragnar95 válasza Rage47 (#93927) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül nem, mindig az erősebbhez kapcsolódik.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93930) agabe válasza bull84ghia (#93916) üzenetére


agabe
addikt

Nem ker egyik keszulek sem, mert a frissitesnek semmi koze az icloudhoz, es csak az ker jelszot ami kotodik hozza mint pl az appstore, vagy az iphone keresese.

(#93931) Rage47 válasza Ragnar95 (#93929) üzenetére


Rage47
veterán

Thx
Akkor nem aggódom azon, hogy a wi-free lassabb lenne, ha épp arra kapcsolódik

(#93932) Onderon válasza Rage47 (#93931) üzenetére


Onderon
senior tag

wi-free lassabb, 2.5mbit ha jól rémlik lefelé. max a jele erősebb.

(#93933) kali válasza misiizsai (#93924) üzenetére


kali
legenda

amit én láttam, az korrekt bubis zacsiban volt.

(#93934) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Hát tévedtem ( a kutya fáját ), nem jött ki még mindig a 8.1.1, de újabb beta-ról sincs hír... Mi történt? :F Lehet tudni valamit?

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#93935) kali válasza szekfizsolt (#93934) üzenetére


kali
legenda

több külföldi fórumon is csak december végére tippelik a megjelenését, mivel január elején jár le a beta - és akár még jöhet is ki következő próbás verzió is - bár attól még sosem lehet tudni...

[ Szerkesztve ]

(#93936) djotf válasza manchester85 (#32) üzenetére


djotf
csendes tag

:D

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#93937) djotf válasza Scoobyka (#93908) üzenetére


djotf
csendes tag

Én i5s-re váltottam i4s-ről, ha te is gyorsabb készülékre vágysz, ezt ajànlom, de sajnos ez tényleg egy rossz tulajdonság az Apple-nél, hogy nem variálhatod a szoftvert. :(
Én anno 6-os rendszerrel vettem, és soha nem frissítettem. Azóta is meg van :)
Most az iOS 8.1-elbarátkozom, úgy néz ki cimbik leszünk, de hiányzik az a régi Jobs szféra.
Minden esetre én minden i5 alatt nem ajánlom az iOS 8 rendszert, mert sokat fogod vinni szervizbe.
Baráti tapasztalatok :R

[ Szerkesztve ]

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#93938) kali válasza djotf (#93936) üzenetére


kali
legenda

2.5 éves hozzászólást találtál meg... :DD
nem is igazán szervizbe fogja hordani a 4s-t, mert nem feltétlenül fog meghibásodni a hardver, de szoftveresen szidhatja, mert nem olyan gördülékeny már, mint például anno az ios 6 verziókkal, de ez nem véletlen, egyrészt 3 éves hardver, másrészt nem vennének olyan sokan újabb és újabb típusokat, ha a régi is olyan gyors lenne az újabb ios verziókkal is, bár részint érthető, hogy a több funkció erősebb hardvert kíván.

(#93939) djotf válasza kali (#93938) üzenetére


djotf
csendes tag

és sajnos sok app is kívánja a frissebb rendszert. Ez is egy ok volt, amiért váltottam :DD

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#93940) koháry


koháry
tag

Szerintetek lehet iphonehoz a táblagépekhez ajánlott mobilnet csomagot rendelni a T-mobilenál? Most használtam el a havi 3,5gigás keretemet, jól jönne valami komolyabb adatkeret. :DDD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#93941) kali válasza koháry (#93940) üzenetére


kali
legenda

a táblagépes és notebookos internetezéshez ajánlottakat csak új/külön sim kártyával tudod megrendelni, a mobiltelefonos internetezéses kategóriában lévőket lehet hang alapú előfizetéshez társítani, az olcsóbb bővítő formájában olyan díjcsomagokhoz, amik alapban tartalmaznak valamennyi adatkeretet, ellenkező esetben pedig a drágább adatcsomagos formátum elérhető.
pontosabban lehetne segíteni, ha ismert lenne az általad használt (hang alapú) díjcsomag, és ha van aktiválva külön bővítő vagy adat díjcsomag, akkor annak a milyensége is fontos.

(#93942) koháry válasza kali (#93941) üzenetére


koháry
tag

Next M és netplusz XL előfizetésem van jelenleg. Azt hiszem, lemondom ezt a bővítőt és kérek egy xxl csomagot, akkor 5,5 giga havi keretem lesz abba majd megpróbálok elférni. Nem lenne itt semmi gond ha egy 14000 forintos havidíjú korlátlan csomagba nem szúrnák ki a szemem havi 0,5 giga nettel. :( :Y

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#93943) Tibee86 válasza Mappa (#93910) üzenetére


Tibee86
veterán

:D
Egy jó szifonnal triplázódik az idő. :D

(#93944) Newyorker


Newyorker
addikt

Szval összességében, aki 5--ről akar váltani, váltson, mert megéri, de még 5s nél is, hisz a képernyő nagysága sokat dob az élményen!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#93945) agabe válasza Newyorker (#93944) üzenetére


agabe
addikt

Egyenfuggo. En pl. ezert nem hasznalok egy ideje rendszeresen androidot, mert tul nagyok mar a nexusok is mast meg nem igazan vennek stock-on kivul.
Sima 6-ot probaltam (nem is a plusz-t) es nekem nagy volt, igy vissza kellett mennem 5S-re.
Iden ez meg nem jar kulonosebb kompromiszumokkal a mukodes szempontjabol, de jovore lehet, hogy gondban leszek.
Nezni jobb elmeny a nagyobb kijelzot, de zsebre rakni, es hasznalni telefonkent nekem pont rosszabb.

(#93946) Newyorker válasza agabe (#93945) üzenetére


Newyorker
addikt

Nálam max nyáron lesz picit neccesebb, mert ősz, tavasz zakó, tél kabát, szval marad a nyár :) de az meg vagy rövid, vagy nincs is :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#93947) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

3GS-t akartam 5.0.1-ről frissíteni itunes-al (6.1.6-ot ajánlott). Kiiírja, hogy 6-os hiba miatt nem lehet.
Választani csak visszaállítást lehetett. Egy darabig masírozott, aztán kiírta, hogy visszaállítani sem lehet, mert 6-os hiba. Most akkor hogy lesz ebből telefon? Recoveryben maradt.

[ Szerkesztve ]

(#93948) djotf válasza agabe (#93945) üzenetére


djotf
csendes tag

Barátnőmnek is 6-os van, én kipróbáltam, szépnek szép de nekem nagy. Anno a Zte Skate-em is nagy volt a 4,7"-al, de az i5s minden igényemet kielégíti, amit egy okostelefontól elvárok. Kíváncsi leszek mi a tökömet fognak még kitalálni a 7-esre, mert a nagyob kijelző aduászt már eljátszották :DD

djotf-nek 76 pozitív, és 0 negatív értékelése van a HA-n. Mindenkinek válaszolok, és te?

(#93949) Kommy válasza Keef_Lee (#93947) üzenetére


Kommy
veterán

Próbálj meg másik USB portot lehetőleg olyat ami közvetlenül az alaplapon van, ha ez nem segít akkor másik kábelt, ha ez sem akkor indítsd újra a gépet.

(#93950) Keef_Lee válasza Kommy (#93949) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Most elment kb. a telon 3/4-ig a sáv a visszaállításnál és utána írta ki, hogy ismeretlen hiba lépett fel (6)
Aztán tenni egy dolgot leghet:ok vagy további információ (amire azt írja az apple oldala, hogy a telefonon valami biztonsági nem engedi.
Előtte 5.0.1 JB volt, akkor is mennie kellene simán nem?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.