Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93701) bbenec


bbenec
tag

Srácok vettem egy vadiúj iPhone-t 5-ről 5S-re váltottam, de egyszerűen nem tudok belépni az AppleID-mal. Megadom a jó kodot de nem enged be vele. 3-szor reseteltem a passwordot már a gépen de egyszerűen nem enged be, pedig kiírja hogy verified... Mit tudok csinálni? Amikor beütöm a kódot ilyen üzenet pattan fel:

"Additional security information needed. To use this Apple ID you must first login to the My Info Web page then provide additional security information"

Ezután böngészőbe belépek a kóddal és ott meg beenged, de utána a telefonon egyszerűen nem megy. A guta megüt, mit csináljak?

(#93702) Noxy válasza Newyorker (#93696) üzenetére


Noxy
veterán

Nem.
Ez most ilyen lett. Lehet reklamálni az Apple-nél.
Lehet hogy meghallgatnak, mint azokat akik a CameraRoll-t hiányolták az iOS 8-ból, mert ugyi a 8.1-be már visszakerült. Or another phone.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93703) bbenec válasza bbenec (#93701) üzenetére


bbenec
tag

most be tudtam lépni, de azt írja ki ez az ID még nem volt használva az iTunes Store-ban... hát hihetetlen 2 éve ezt használom... HELP plz! :( most a bankkártya adataimat akarja újra bekérni, de már csomó dolgot megvásároltam... nem akarok újra fizetni ezekért.

(#93704) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Nemrég volt téma, hogy miként lehetne szifonról pendrájvra menteni, offline. Íme egy SanDisk alternatíva:[link]

meg

(#93705) bbenec


bbenec
tag

Dear Bence Birtok,

Your Apple ID, bbenec@gmail.com, was just used to download Facebook from the App Store on a computer or device that had not previously been associated with that Apple ID.

Szerintetek ez hogyan lehetséges? 2 éve ezt az ID-t használom, egyszerűen nem értem a dolgot :(

(#93706) Kommy válasza bbenec (#93703) üzenetére


Kommy
veterán

Biztonsági kockázat miatt kéri újra az adatokat, ezzel tudod azonosítani magad 100%-osan. Nem kell semmit újból megvenned, fog zárolni 2euro körüli összeget, majd az visszakapod.

Minden új eszköznél el kell ezt játszani.

[ Szerkesztve ]

(#93707) HUTCHDB válasza Gsx-rr (#93697) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az i4, az i4s, az i5-ön is hibásodott a home gomb, és nagyon nem egyedi esetről volt /van szó.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93708) <NewL>


<NewL>
addikt

Sziasztok!

A vodás ingyenes Navigáció megszűnt? vagy milyen néven van az AppStore-ban, mert nem találom.
esetleg valami más ingyenes Navi ami net nélkü megy?

There's an app for that

(#93709) bbenec válasza Kommy (#93706) üzenetére


bbenec
tag

Hát nem tudom, de köszi. Akkor miért kaptam olyan e-mail most a Storetól mintha most töltöttem volna le onnan valaha először ezzel az ID-val holott milliószor töltöttem már le, csak egy korábbi készülékre...

(#93710) Kicsirics77 válasza <NewL> (#93708) üzenetére


Kicsirics77
veterán

A vodás megszünt.
Én megvettem az eeu igo-t

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#93711) Kommy válasza bbenec (#93709) üzenetére


Kommy
veterán

Dear Bence Birtok,
Your Apple ID, bbenec@gmail.com, was just used to download Facebook from the App Store on a computer or device that had not previously been associated with that Apple ID.

Ez pont azt írja le, hogy egy olyan számítógéppel, készülékkel töltötted le a Facebook-ot amivel eddig még nem töltöttél le ehhez az Apple ID-hez kapcsolva ez így tökéletes.

(#93712) Ragnar95 válasza <NewL> (#93708) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs már ingyenes offline navi.
Vagy online-t használj ingyen vagy megveszel egy normális offline-t. Elvben Sygic EU most 50% kedvezménnyel megkapható.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93713) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Menyire jók ezek az iphone-ra rakható üvegfóliák?
Mik az előnyei/hátrányai ha vannak egyáltalán?
Illetve 5s-re milyet ajánlotok?

(#93714) bbenec válasza Kommy (#93711) üzenetére


bbenec
tag

Okés köszi, csak szivatott rendesen mire sikerült.

Akkor már csak annyi hogy nem lehet maradnom a 7.1.2 verziónál? Az van most rajta, de automatikusan elkezdte tölteni a 8.1-et lefelé :S Nem feltétlen tenném fel, nekem a 7es szerintem jobban bejött. Mit gondoltok?

(#93715) Ringloszilva válasza kali (#93666) üzenetére


Ringloszilva
tag

Trollkodás helyett mozdulj ki Budapestről. Mert térképet rajzolni lehhet. A monitor pixelje mindent elbír. De esküszöm, hogy csak neked csinálok pár képernyőmentést. Össze szoktam tenni a két kezem imára, ha legalább edge van. Nem hogy LTE. A leggyakoribb felirat azon a környéken a "nincs szolgáltatás" ... Szóval nekem ne trollkodj kérlek a térképeiddel. Köszönom. Értem, hogy Budapesten minden faja, de sajnos (vagy szerencsére) a világ nem csak Budapestből áll.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#93716) univerzita válasza <NewL> (#93708) üzenetére


univerzita
addikt

Be-on-road ingyenes offline navi.

(#93717) TheMarci válasza Ringloszilva (#93715) üzenetére


TheMarci
addikt

És az a baj, hogy igazad van. Nem tudok úgy elmenni hétvégén bárhova vidékre (nem nagyváros, falu, kirándulás), hogy ne legyen a legjobb barátom a nincs szolgáltatás szöveg. Ez a 9x%-os lefedettség szöveg miatt meg sokszor sírni tudnék. :/

Do You Dream?

(#93718) paci88


paci88
tag

Sziasztok. Látom volt téma a Sygic. Valaki használja aktívan és írna arról milyen a program illetve térkép? Az appstore hozzászólásokban eléggé lehúzták. Jó áron van csak nem tudom érdemes-e megvenni így, hogy nem túl jók a visszajelzések.

(#93719) Noxy válasza Ragnar95 (#93712) üzenetére


Noxy
veterán

Sikerült is nekik jól elq.. az új verziót. Nem véletlen az áresés.
Reklamáltam, hogy mi ez a bugos, hiányos, átláthatatlan valami, erre azt írták, hogy jövőre már jó lessz.
No Comment.

Ondrej (Sygic Support)
Nov 13 14:49
Hello Kal..,
Thank you for contacting Sygic and submitting your feedback.
This is bulk answer to the most frequent feedbacks from our customers.
All your feedbacks are forwarded to our developer team and product manager for analysis and review with just one main goal - to brings you
the best offline GPS navigation application on the market.
We are happy to inform you about new changes and fixes we are preparing for you in next updates ( I st half of 2015)
° navigate to photo - should be available in one of the next updates
° Dropbox/iCloud fix
° Black Box video recording in HQ
° fading TTS via bluetooth, car audio and Spotify
° iPhone 6 and 6 plus resolution fix
° map download optimalisation fix
° Arabic UI search fix
° Stabilization and crashfixes (greek keyboard, text input, first run of Black Box)

Mind egy. Vissza raktam az iTunesból a régit, ami egyszer sem lépett ki, de az új félóránként. Nem mernék vele hosszabb útra indulni. A térkép, POI, speedcam, frissítésre meg találtam offline megoldást JB nélkül.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#93720) Gsx-rr válasza kali (#93699) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mégis érdekes ,ha gondolod csinálok majd egy videót.
Mert ,pont itt van egy Huawei P6 amin üzenetnél ,se sms ,se viber ,se semminél nem jelez csak a led.
Nem beállítási probléma.

(#93721) kali válasza Ringloszilva (#93715) üzenetére


kali
legenda

én nem szoktam trollkodni, meg szélsőséges dolgokat irni - veled ellentétben -, és sűrűn kimozdulok bidapestről, sokszor elutazunk pihenni vagy látogatóba valahová hétvégente, a hosszú hétvégéken az ország távolabbi pontjaira is, legutóbb (3 hete) pécsett voltunk, ahol tökéletes az lte lefedettség, útközben is jelentős hányadban volt lte elérés, és a hálózat csak a hosszú alagútban tűnt el.
van olyan hely, ahol csak gprs van, még edge sincs, például a szülői ház környéke is ilyen, pedig oda is leutazunk néha, de ott is hamarabb lesz lte, mint 3g.
igaz, akinek a facebook sebessége a mérvadó, meg nem lte képes 4s telefonnal nézi, hogy hol van lte elérés, annak ezt felesleges magyarázni...
tudom/tudjuk, neked nem kell lte, nem kell 5 GHz wifi, akár mobilinternet sem, de nem mindeni így van ezzel.

Gsx-rr; még attól gyengébb. alacsonyabb kategóriás samsung, sony...stb telefonok is tudják.

[ Szerkesztve ]

(#93722) Newyorker válasza Noxy (#93702) üzenetére


Newyorker
addikt

Nem értem miért nem opció, ilyeneket miért nem lehet testreszabni :S

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#93723) TheMarci válasza Newyorker (#93722) üzenetére


TheMarci
addikt

Mert amennyi ember, annyi plusz funkciót akarna, illetve nem akarna, és minden csak kapcsolókból állna a végén. Ez nem az a rendszer, ha felesleges neked, ne használd.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#93724) Nocsesz1 válasza agabe (#93676) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Így 50 évesen már nem olyan jó a szemem, a gmail app viszont nem nagyítja ki a szöveget mint a gyári mail kliens vagy az amit linkeltem. Plusz ebben lehet állítani jelző hangok közüli is. És fel tudsz venni más postafiokot is. kb hirtelen ennyi.

HAJRÁ VIDI !!

(#93725) Gsx-rr válasza kali (#93721) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor nálunk van a hiba ,csak nem értem itt is miért "sztárolják" ezt a funkciót!

http://www.telefonguru.hu/hir/Ambient_Display-_amire_evek_ota_varsz_2014-10-22

(#93726) HUTCHDB válasza Gsx-rr (#93725) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én nem értem mit akarsz ebből kihozni.
Ami most bekerül a nexusba az egy nagyon jó funkció, és az első "okosnokiákban" jelent meg.
Ilyet az iphone nem tud! :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93727) sys25


sys25
aktív tag

Használ valaki in-ear Apple fülest a szifonhoz?
Véleményt szeretnék kérni!Néztem hogy elvileg armaturás,fülenként 2 hangszóró.
Megér 25-30k-t a hangzása?Az armaturás fülesek amúgysem túl olcsók,de félek hogy itt csak a nevet kell megfizetni,de nem szól úgy,mint ahogy egy ilyen árú fülesnek kéne.
Azért ide írom ezt,mert Apple cucc,+a füleses topikban eddig minden kérdésemre b@sztak válaszolni...

(#93728) Nocsesz1 válasza HUTCHDB (#93726) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Lehet ez kell neked csak a 8 hoz nem tudom hogy van e [link]

HAJRÁ VIDI !!

(#93729) HUTCHDB válasza Nocsesz1 (#93728) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, ez kellene, és meg is találtam néhány napja, de sajna nem kompatibilis.... :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93730) Nocsesz1 válasza HUTCHDB (#93729) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ennyire azért nem követem a topikot. :B :B

HAJRÁ VIDI !!

(#93731) HUTCHDB válasza Nocsesz1 (#93730) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem szemrehányás volt, közel sem annak szántam, sőt, köszönöm a jelzést! :R
Több szem többet lát, és hátha ráakadunk olyan dolgokra közösen, ami nekem, vagy neked, vagy a harmadik felhasználónak pontosan nagyon kell!
Pl. ez is amit linkeltél egy ios 7-es rendszerű telefont használónak éppen hogy hiányozhat... :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93732) Landon válasza HUTCHDB (#93729) üzenetére


Landon
őstag

Sziasztok!

Elnézést ha az alábbi kérdés már sokszor ki lett tárgyalva de mindenképp rá szeretnék kérdezni mert nagyon nem vagyok biztos benne...: most hoztam haza 6Plus-omat és egy kissé kétkedve állok a telefon 'vibrálása' előtt. Régebbi típusokhoz képest eléggé hangos ill. kissé fura a hang. Utána néztem és nagyon sokkanak van ugyan ez a "problémája" de elvileg ez a design miatt ilyen és nem gyártási hiba. Csak arra szeretnék rákérdezni, hogy más Plus tulajok is tapasztalják ezt? Nem azt mondom, hogy kirívóan hangos/furcsa a vibrálás de mindenképpen hangosabb/"másabb" mint a korábbi generációknál vagy akár más telefonoknál.

Köszönöm a segítségetek! :R

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#93733) krisztmartin


krisztmartin
csendes tag

sziasztok! vettem egy iphone 6ot es nagyon meg vagyok vele elégedve, de melegszik! érdeklődni szeretnék hogy mas tapasztalta e ezt a jelenseget? főleg hátul a fenti illetve a kamera tájékán érezhető, egyszerű böngészés vagy pár perc játék utan, fel ora hardcore game már meg is izzasztja a tenyerem! nem forró, csak ilyet még nem tapasztaltam. tudom tudom, egy okostelefonnál normalis jelenség, csak az 5s-t akármennyire gyűrtem, nem fordult elő ilyen.. ez normális a 6os iphonenal, vagy inkább vigyem vissza? elsősorban azoktól kerdezem akik szinten i6ot használnak!:) köszönöm szépen

(#93734) Zjunior válasza krisztmartin (#93733) üzenetére


Zjunior
veterán

Nalam meg toltesnel sem melegszik...
Az i5S sutott...
Ha nagyon meleg akkor vidd vissza.

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#93735) krisztmartin válasza Zjunior (#93734) üzenetére


krisztmartin
csendes tag

koszi a valaszt! toltesnel nekem se meleg, csak ha megy a kijelzo mint a barom es porog valami komolyabb jatek.. kulfoldi oldalakon olvastam h nagyon meleg szokott lenni de itthon meg senki sem panaszkodott.. nem forro, de azert furcsa

(#93736) TheMarci válasza krisztmartin (#93735) üzenetére


TheMarci
addikt

Ezzel jár, ha dolgozik, az hőt termel, amit el kell vezetni.

Do You Dream?

(#93737) Ringloszilva válasza kali (#93721) üzenetére


Ringloszilva
tag

Pedig most is trollkodsz, személyeskedsz és villogsz. Fogalmad nincsen, hogy milyen telefonnal próbáltam. Azért, mert nem bohóckodok azzal, hogy az aláírásomba írom a telefonjaimat, attól még lehet más telefonom is. Egy szóval sem írtam, hogy i4s-el próbáltam az LTE hálózatot. Ez igen bugyuta és troll megnyilvánulás volt tőled. Azt is elfogadom, hogy kellemetlen neked, hogy valaki nem osztja a troll véleményed (nahát, már én is mennyire szeretek trollt kiáltani), de fogadd el és ne gyerekeskedj. Gyerekességed és trollkodásod mi sem bizonyítja jobban, hogy azt hiszed, hogy a Facebook a sebességmérce. És kérlek ne téveszd meg az olvasókat valótlan állításokkal, trollkodásokkal. Amúgy valaki az előző hozzászólásom alatt megerősíti az igazam. Azt meg ugye nem gondolod komolyan, hogy előbb lesz valahol LTE mint GSM hálózat? Mert ismétlem: nem hogy edge vagy 3G nincsen sok helyen a Telekomnál, de GSM sincsen. Szerinted majd 10 millió ember eldobálja a készülékeket mert nem tud LTE hálózatot? Gondolkozz már egy kicsit.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#93738) krisztmartin válasza TheMarci (#93736) üzenetére


krisztmartin
csendes tag

azt en ertem, de eddig egyik telefonomnal sem tapasztaltam, ezert egy olyan okosat kerdeztem aki ugyanezt a keszuleket hasznalja, es tapasztalja ezeket, utana meg vagyok gyozve..

(#93739) pszichiater válasza Landon (#93732) üzenetére


pszichiater
senior tag

Én nem olvastam hogy a kérdésed ki lett volna-akár egyszer is tárgyalva. Pontosan mit értesz az alatt, hogy vibrál, fura hangokat ad?

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#93740) kali válasza Ringloszilva (#93737) üzenetére


kali
legenda

te trollkodtál a facebook méréssel, én a szolgáltatós térképpel hivatalos tájékoztatást hivatkoztam be!
csináltad ezt már eleget a 4s...stb témában, én próbáltam normálisan leírni, te nem fogadtad el, engem nem érdekelt, de másokat igen, mert moderátori segítséggel állítottak le téged.
itt sem fogom sokáig erőltetni, mert nem látom értelmét...
gondolkozz te, mert már most sok olyan helyen elérhető az lte, ahol 3g nem volt, nincs, és egyelőre nem is nagyon lesz, illetve olyan helyen is 4g hasít, ahol edge sem volt, de beidézek még jobb példát, link
itt erőlködtél; link, hogy jó a 4s, nincs olyan tulajdonság, miben jobb például az 5s, de egy sorral feljebb a válasz, a 4s ott adatkapcsolatot sem létesít, az lte képes telefonok meg 4g hálón hasítanak a neten.
azt írtad/kérdezted, hogy ha a 3g nem stabil, akkor mit várhatsz a 4g-től, nos, láthatod, hogy konkrétan mit, olyan jó lte lefedettséget, amilyen a 3g nincs, mert nem alapja a 4g-nek, így nem is foglalkoznak már vele a szolgáltatók, hanem 4g/lte hálóra gyúrnak.
az lte hálón adott jobb akkumulátoros üzemidőt sem ismerted el - mivel is tesztelted? -, pedig mások is leírták, és a hivatalos gyártói leírást is belinkeltem, ahol az apple konkrétan leírja a különbséget; 3g akár 8 óra, lte/wifi akár 10 óra böngészés - nem mindegy az arány.
részemről ennyi...
ja, TheMarci annyiban erősített meg téged, hogy sok helyen nincs hálózati kapcsolata, de nem tudni, hogy melyik szolgáltató, illetve milyen telefonnal, mert ha szintén 4s, vagy nem minden hazai lte hálót kezelő sima 5, akkor érthető a dolog, 5c, 5s és attól felfelé már sokkal jobb az országos lte elérés, mert azok minden szükséges frekvenciát kezelnek.

[ Szerkesztve ]

(#93741) HUTCHDB válasza krisztmartin (#93733) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ott valami gond van.
Semmilyen szinten nem melegszik az i6 nalam.
Igaz, eros jatekkal nem jatszom, pl. angry birds ( max a kozepso gyerekem szokott az asphalt 7-tel jatszani rajta, de azzal sem melegszik) es bongeszes kozben sem tapasztalom.
Holnap navigalasra fogom hasznalni, megnezem, hogy azzal mi a helyzet.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93742) HUTCHDB válasza kali (#93740) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem a valaszodhoz, de megis ehhez a temahoz:
En Debrecenben hasznalom fokent a telefonomat.
Van 4g halozat, en azon is vagyok, pontosabban be van kapcsolva a menuben.
Miert van az, hogy nem csak egy adott helyen, hanem mindenhol gyengebb a tererom 4g-n?
Lte 2, max 3 potty, mig ugyanazon a helyen 3g - nel 4-5 potty!
Azt is eszre vettem, hogy beszelgeteskor lekapcsol lte-rol es atvalt 3g-re.
Ez miert van/lehet?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93743) krisztmartin válasza HUTCHDB (#93741) üzenetére


krisztmartin
csendes tag

köszönöm szépen, akkor várom további válaszod! üdv. meg egy kérdés, melyik birds résszel játszol?

(#93744) Landon válasza pszichiater (#93739) üzenetére


Landon
őstag

Elnézést ha értelmetlenül fogalmaztam kissé sietve írtam első izgalmamban. Nem ad fura hangokat egyáltalán csak silent módban a telefon vibrálása teljesen más mint a korábbi generációknál. Jóval hangosabb/'zörgőbb' köszönhetően az új motoroknak. Kissé alapőosabban is utána néztem a dolognak a neten és nagyon sokak meglepődtek ezen, sokan hibának vélték de valójában eddig én úgy látom nem az. Egyszerűen az erősebb motorok és merőben más design miatt a telefon vibrálása jóval hangosabb mint régen és kissé 'furcsábban', értsd 'fémesebben', hangzik. Erre akartam csak rákérdezni, hogy itt valaki tapasztalta e ezt. "iphone 6 loud vibration"-re keresve milliónyi topic van a dologról csak én az itteni tulajok véleményére lennék kíváncsi.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#93745) kali válasza HUTCHDB (#93742) üzenetére


kali
legenda

a 4g/lte hálón csak meghatározott adatforgalom zajlik, hívás és sms idejére lekapcsol más hálózati módba.
azt nem tudom, hogy a későbbiekben is így marad, vagy esetleg megoldják majd azokat is az lte hálón.
az lte a technológia/frekvencia miatt mutat kevesebb egységnyi térerőt - már ha lehet így fogalmazni -, illetve fogékonyabb a befolyásoló tényezőkre, bár most, hogy más frekvenciákon is bekapcsolták, ebben is van változás.
a ház előtt a szabadban nekem is ha minden hálózati módban maximum pöttyöt mutat az 5s, akkor a lakásban az lte már leugrik egy, vagy eldugottabb helyeken két pöttyöt is a maximum 3g-hez képest, de szerencsére nincs jelentősége.

(#93746) HUTCHDB válasza krisztmartin (#93743) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A simaval (alappal).

(#93745) kali!
Koszi az infot!
En sem veszem eszre, hogy ennek a kisebb(nek latszo) tereronek barmi hatranya lenne.

(#93744) Landon!
Nalam i6-on is igen eros a rezgo motor hangja!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#93747) Landon válasza HUTCHDB (#93746) üzenetére


Landon
őstag

Koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#93748) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!
Nemrég tulajdonosa lettem egy iPhone 4s készüléknek, mely több mint 2 éves, így nem csodálkozok a dolgon, de inkább itt rákérdezek mielőtt szervizbe vinném. Tegnap este 40%-on hagytam a polcon a telót, reggel viszont sikeresen elaludtam, a telefon nem ébresztett, mivel ki volt kapcsolva. Sehogy sem sikerült életre keltenem, gyanítom akksi halál lesz, mivel 20% alatt elég durva töltöttségérték esések voltak mostanában. Ha valaki tapasztalt már ilyet akkor meg tudná mondani, hogy tényleg az akksival van-e baj? Ha igen, akkor vinném szervizbe. Előre is köszi!

(#93749) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok ismét!

Van arra app hogy a fotókat le tudjam egy jelszóval védeni? Szóval hogy csak akkor tudnak a fényképalbumba belemenni hogy ha megadják a kódot. Vagy mivel 5S-em van az ujjlenyomatot. Ha van ilyenre app akkor írjátok meg légyszives!

Üdv.

Smoke some weed nigga!

(#93750) Gicz válasza kali (#93745) üzenetére


Gicz
addikt

Látom a szakrétői rangot, és úgy is veszem észre h értesz a témához, szabad tudni mivel foglalkozol? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.