Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) TBMC válasza B-L-A-C-K (#66345) üzenetére


TBMC
addikt

koszonom a valaszokat, reggel visszuk is be!

markbellus.hu 

(#66352) skidrowkill válasza mr.robi (#66350) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

haverom után gyártottat vett és minden rendben volt vele!

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#66353) czanga válasza mr.robi (#66350) üzenetére


czanga
őstag

Teljesen jó az utángyártott is. Tapasztalataim alapján, szinte mindegy honnan, melyik cégtől vettük a kijelzőket, kevés komoly probléma volt, de a közelség érzékelő mindíg szivatott minket összeszereléskor. :) Utóbbira persze vannak trükkök, megoldások.

Skyphone-tól magánszemélyként is tudsz venni alkatrészt ha jól emlékszem, ők minőségit árulnak.

Sokat azt vallják itt a forumban is, és egyetértek azzal én is, hogy az eredeti alkatrész az azon a készüléken van, ami kicsomagolsz a dobozból. Esetleg még hivatalos Apple szerviz, mert nekik közvetlen az Apple szállít.

(#66354) Noxy válasza Barett 50cal (#66348) üzenetére


Noxy
veterán

Most ezt komolyan kérdezed?
Mi lenne ha magyarul használnád, és akkor talán értened is.
Mentett üzenetek. Ettől meg úgy tudsz megszabadulni, hogy a videókkal vagy képekkel agyonspékelt üzenetekből törölsz egypárat.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#66355) Ragnar95 válasza gzbotii (#66340) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore-t neki, ha utána jó lesz, szoftveres volt a gond, ha nem, akkor sajna hardveres

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66356) gzbotii válasza Ragnar95 (#66355) üzenetére


gzbotii
veterán

Ment a restore. Ugyan az, sot meg gyakrabban csinalja.
Szerintem az alaplap a ludas :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#66357) Ragnar95 válasza gzbotii (#66356) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor sajna valóban esélyes a dolog :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66358) Barett 50cal válasza Noxy (#66354) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

Nem az volt a baj, hogy nem értem mi az a Saved, nem kell rögtön analfabétának nézni az embert ;)

Az a 1,5 GB érdekelt, hogy mi az istenért ennyi, de köszi a választ most már tudom mit kell tenni! :)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#66359) bigdady válasza Barett 50cal (#66358) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ő noxy :))

(#66360) adp


adp
őstag

sziasztok az miért van hogy már 10% körül egyszer csak minden jelzés nélkül kikapcsol a telóm. 4S , ios7

(#66361) Ragnar95 válasza adp (#66360) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is ezt csinálta anno a 4S is többször iOS6-al, illetve időnként az i5 is csinálja iOS7-el, de ami a legfurább,h 5-10perc múlva mindig vissza tudom kapcsolni, de elég idegesítő a jelenség...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66362) mr.robi


mr.robi
tag

köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
eddig féltem az utángyártottól, de így lehet az lesz a vége

mivel romániában élek apple store esett, marad valami "hanyag" gsm service :DDD

(#66363) adp válasza Ragnar95 (#66361) üzenetére


adp
őstag

változó amúgy van mikor 5%nál, van hogy már 10%nál... és 10%nál egyszer jelzi h merül az aku és ennyi, aztán egyszer csak viszlát... csak az a bajom ezzel hogy elég sokat vonatozok, és nem nagyon tudom kiszámolni mert általába az út alatt igen csak leszívom az aksit..

(#66364) czanga válasza adp (#66363) üzenetére


czanga
őstag

Azért egy másik aksit is megpróbálnék a helyedben, hogy kizárható legyen az OS gond. Sokba már nem kerülnek, elég hamar lehet szerezni egyet, akár kölcsönbe is, ha úgy adódik. Cseréje sem bonyolult.

A cellák az idő elteltével szeretnek elfáradni. Tegyél egy próbát szerintem. :K

(#66365) Ragnar95 válasza czanga (#66364) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem a pár hónapos i5 csinálja ezt, szóval elég kicsi az esélye,h akksigond legyen :U Illetve mint mondtam, a 4S is ugyanezt csinálta...Azt emiatt egyszer el is vittem szervizbe, akkor nem cserélték, mondjuk a szervizesek hozzáértését ismerve ez nem sokat jelent :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66366) czanga válasza Ragnar95 (#66365) üzenetére


czanga
őstag

Elírtam, az aksi gondod kellene kizárni tutira. Első mondatba az OS helyére kerülhet egy aksi szó, és máris helyre van téve a dolog.

Az mondjuk, hogy nálad ilyen hiba jelentkezett, még nem jelent semmit, hiába a két készülék. Alapból az a normális hozzáállás, hogy teszteljen ki a tulaj minden lehetőséget, mert ha meg van győződve róla, hogy szoftveres bug és ne adj Isten mégsem az, akkor pedig fő a levében, hogy "akkor mi lehet". :) Ezért felvázoltam neki mint opciót.

[ Szerkesztve ]

(#66367) vmiki4 válasza Ragnar95 (#66361) üzenetére


vmiki4
tag

Nekem is megjelent ez a probléma. Amikor vissza akarom kapcsolni egyből akkor azt jelzi, hogy lemerült az aksi, de pár percen belül meg vissza tudom kapcsolni és ugyan úgy 10%-on van...engem is zavar ez a jelenség! :W

Privátra illik válaszolni!

(#66368) domerator válasza norbitális (#66347) üzenetére


domerator
veterán

F@sz-t én nem írtam, azt te tetted hozzá. Ékezeteket valóban nem szoktam telefonról írni, de a kedvedért most írok.
Az összes többit fenntartom.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#66369) Ragnar95 válasza vmiki4 (#66367) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ugyanez a jelenség nálam is :(
Backupot nem raktam át, így az nem vihette át a hibát az új telóra, nem hiszem,h ugyanúgy ment volna tönkre 2 különböző modellben az akksi, ráadásul különböző iOS verzió van fent rajtuk, tehát elég érdekes a jelenség...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66370) Sev!er válasza B-L-A-C-K (#56552) üzenetére


Sev!er
aktív tag

ezt nem ide akartam bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#66371) #51177472


#51177472
törölt tag

De gagyi, hogy megveszem az 5s-t megkapom rá az iLife csomagot, de ha iPadről próbálom letölteni ugyan ezzel az ID-vel ott nem tölthetem le. Mac-et még megértem, de ez tök gáz.

[ Szerkesztve ]

(#66372) vmiki4 válasza Ragnar95 (#66369) üzenetére


vmiki4
tag

De mostanában igazából abbahagyta. Régebben mikor frissen aktivált volt akkor elég sokszor csinálta...

Privátra illik válaszolni!

(#66373) Ragnar95 válasza #51177472 (#66371) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valamit rosszul csinálsz. Ugyanazzal az Apple ID-vel simán le kéne tudnod iPadre is. Én is anyám iPhone-jára az én ID-mmel töltöttem le az iLife-ot és utána simán fel tudtam rakni az én telefonomra is :K
Ez nekem is így volt, hogy csak azután mutatta valamiért az én telómon Purchasedben, miután iTunesban beléptem oda :K

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66374) madgie válasza #51177472 (#66371) üzenetére


madgie
titán

Pedig megy, nekem is lejön iPad-en (i5-tel kaptam meg).

(#66375) #51177472


#51177472
törölt tag

Szerk.: most hogy mondtátok iPad-on megnéztem, semmilyen vásárlást nem mutat ott. Szokásos probléma..
Gépről viszont úgy néz ki már megy is rá. :K

(#66376) vans? válasza #51177472 (#66371) üzenetére


vans?
őstag

kozben targytalan :)

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#66377) #51177472


#51177472
törölt tag

Ez az uj feherpont csokkentese jo valamire?

(#66378) Lajki


Lajki
tag

Sziasztok , lenne két kérdésem .

Az első, hogy beléptem neten az icloudba és a kontaktoknál csak egy név szerepel.( Előtte androidom volt , szóval gmail fiókról másoltám át a telóra.) Beállításokba pedig be van állítva , hogy szinkronizálja le.

A másik , hogy AppStoreba szedtem le 1-2 hülyeséget csak kipróbálni és le is töröltem , de azóta felhő van ott egy lefele nyillal. Szóval , hogy tudom véglegesen törölni ?

(#66379) gyuromoj


gyuromoj
veterán

4S-ről mire érdemesebb váltani?
i5 vagy i5S

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66380) Rage47 válasza gyuromoj (#66379) üzenetére


Rage47
veterán

5s

(#66381) B-L-A-C-K válasza gyuromoj (#66379) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem jelenleg i5, mivel az ujjlenyomat olvasón és a kicsit jobb kamerán kívül semmivel sem fogsz többet tapasztalni, ~1 év múlva már viszont valószínű eljön az 5S hardver többlete.

(#66382) bandigno


bandigno
senior tag

Üdv újra itt!
Kis gond van vmelyik appal és mivel kizárásos alapon elindulva a fb lett utoljára 2x is újra rakva, az lesz a ludas! Másnak is szépen meghízik 4-600 megásra illetve beragad? Utóbbi időben tűnt fel h foglalja a helyet, párhuzamosan ezzel meg viszi az üzem időt ! Megegyezik a két mért érték... Rengeteg újraindítás volt, home+powerrel is, de semmi javulás, reinstall után sem. Most letöröltem, de sajna nem tudom teljesen feltölteni most, igy nincsenek használati adataim (idő)!
Másnál is van ilyen gond? Másik új app nem jöhet szóba, mert azok törlése után a helyzet ugyanaz!
Köszi a választ! iOS 6.1.3

(#66383) Tibee86 válasza gyuromoj (#66379) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha újban gondolkodsz mindenképp 5s, bőven megéri a felárat az i5-höz képest. Ha használt is szóba jöhet már nehezebb, mivel 5s-ből az még nem nem sok van, 5-öt meg kapni 110-120-ért is már.

[ Szerkesztve ]

(#66384) #33846528 válasza adp (#66363) üzenetére


#33846528
törölt tag

Tudom, hogy sokan kizártnak tartják az akksit, de nálam is ugyanez a hiba volt, időnként akár 20 százaléknál is. Cserélték a telefont, persze aztán az is lehet, hogy valami a backupban nem az igazi nálatok sem, mindenesetre nekem az újként való beállítás nem oldotta meg a problémát, csak az új akksi, illetve telefon. Azóta hibátlan. I4s, iOS 7.0.4

[ Szerkesztve ]

(#66385) nord_ válasza Lajki (#66378) üzenetére


nord_
veterán

Véglegesen törölted. A felhős nyilacska azt jelenti, a rendszer megjegyezte, hogy az adott alkalmazást már egyszer megvetted, ha legközelebb megint letöltenéd, nem kell fizetned érte. Hasznos dolog, főleg akkor, ha véletlenül letörölsz / az egyik cimborád poénból letörli mondjuk a 60 eurós offline navit. :)

(#66386) Bogyooka válasza Sn00k (#66297) üzenetére


Bogyooka
tag

A 4S-em után nekem is volt egy kitérőm S3-ra. Nem kellett több 2 hétnél, és vissza tértem egy 5-el. Hiába van benne 4mag meg ez az, nekem az 5 kényelmesebb használatott nyújt. Semmibe nem lassabb, kezelhetőbb. Pedig az S3-mon mindent gyárin hagytam, pont ezért, hogy ha eladóm ne legyen gond de számomra akkor se volt az igazi..a "tácsviz" meg számomra maga volt az átláthatatlanság és a kavalkád..

[ Szerkesztve ]

Iphone 5 16GB White

(#66387) bigdady válasza gyuromoj (#66379) üzenetére


bigdady
nagyúr

I5

(#66388) Bogyooka válasza gyuromoj (#66379) üzenetére


Bogyooka
tag

Szerintem attól is függ mennyi időre tervezel.
Ha csak rövidebb távra lehet jobban megéri (ha szóba jöhet a használt) egy használt 5. Azok már tényleg jó árban vannak.
Ha hosszabb távra gondolsz 2 év körül és újra akkor mindenképp 5s :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 5 16GB White

(#66389) Ragnar95 válasza bandigno (#66382) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajnos mindenkinél meghízik idővel az app mérete, mivel a cache-t sosem üríti, így ahogy használod, egyre csak gyűlik az offline használatra letöltött adat, amitől csak az app újrarakásával tudsz megszabadulni

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66390) Tibee86 válasza Ragnar95 (#66389) üzenetére


Tibee86
veterán

Vagy ott a PhoneClean.

(#66391) bandigno válasza Ragnar95 (#66389) üzenetére


bandigno
senior tag

Néha egy-egy frissítés meg szokta oldani ezt, remélem most is az lesz! Viszont a beragadás és háttérben futás jobban idegesít! Ilyet nem vettél észre?

(#66392) Ragnar95 válasza bandigno (#66391) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez már jóideje így van, nem fogja javítani frissítés ezt. Nem, nálam nem ragad be a háttérbe sosem

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66393) nederlanden válasza gyuromoj (#66379) üzenetére


nederlanden
senior tag

Buta kérdés ez már!egyértelmű 5s!(gondolom,ha képbejött az 5s is akkor nem okoz gondot anyagiakban...-akkor meg?!)meg hát egyébként sem így beszélünk majd róla 2hét múlva a 7.1-el...

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#66394) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#66393) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért érné meg egyértelműen a ~60 ezres felárat (használtan nézve)? Illetve 7.1-el mi lesz hogy más dimenzióba kell majd róla beszélni?

(#66395) nord_ válasza B-L-A-C-K (#66394) üzenetére


nord_
veterán

Ha pár hónapra veszi, akkor amennyivel drágábban vette, annyival drágábban el is tudja adni.
Ha meg hosszú távra veszi, akkor nyilván nem kell ecsetelni az 5s előnyeit. ;)

Adott pénzből a legjobbat kell megvenni. Nederlanden kartácsnak igaza van, ha a drágább megoldás is opció, akkor azt kell választani.

(#66396) madgie válasza Ragnar95 (#66389) üzenetére


madgie
titán

Ha log out-ot nyomsz (majd vissza), akkor eltűnik a cache nagy része, nem?

(#66397) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

5s home gombját jobb lent nyomom lassan, akkor kicsit fura. Másnak is?

[ Szerkesztve ]

(#66398) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#66394) üzenetére


Zjunior
veterán

Majdnem.
Gyors, a beta 3 meg különösen;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#66399) madgie válasza Zjunior (#66398) üzenetére


madgie
titán

Nekem konkrétan a Beta 3 lassabb, mint a 2 (meg sokkal bugosabb is).

De mindegy is, jöjjön már végre a 7.1 :K

(#66400) Bilux


Bilux
veterán

T-mobile ténylegesen mennyit szokott ülni a készülék javításán, cserén?
Azt értem, hogy 15 nap a vállalt idő...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.