Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66901) Ragnar95 válasza HellGreg (#66900) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, újraindul a gari cserénél. Amúgy hogy cserélték ki a T-nél, ha már nem volt garis :F
55-60 reális ár érte.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66902) TheMarci válasza Ragnar95 (#66901) üzenetére


TheMarci
addikt

biztosítás

Do You Dream?

(#66903) B-L-A-C-K válasza vmiki4 (#66862) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha valami sz@r elmondanám, de tényleg ez a személyes tapasztalatom...:)

(#66904) HellGreg válasza Ragnar95 (#66901) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja, biztosítás volt rajta, azt mondták nem javítják, cserélik. Ezért természetesen jár nekik egy nagy piros pont :)
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#66905) bigdady válasza HellGreg (#66904) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iphone t nem javit senki

(#66906) 206 cc válasza V.Stryker (#66871) üzenetére


206 cc
senior tag

Nem kell kihúzogatni,nyugodtan benne lehet hagyni a dokkolóban.Amennyiben megfigyeled a telefont ha fent hagyod töltőn akkor feltölt 100%-ig utána hagyja az elektronika visszamerülni 91-93%-ig és csak ekkor kezdi újra el a töltést.Ez a töltőelektronika kíméli az akkut...ezt hívják akku frissítésnek is kb hasonlóan működik mint a Ni-Mh vagy régi savas akkuknál a csepptöltés.....csak a LiPo-LiFePo-LiIon akkuknál az nem jó ha folyton töltés alatt lenne(csepptöltés) így ez esetben ezt vezették be hogy figyeli az akkut a töltésvezérlés és átlagosan 4-10% merülés után kezdi el ismét tölteni.Notebook-ok esetében ugyan így működik a töltés ezért javasolják hogy elég csupán két-három hetente lemeríteni az akkut közben mehet a gép folyamatosan hálózatról és az akkunak nem lesz baja.
Sajna elég sok téves infó kering a mai napig a LiIon akkukról...sokszor a szolgáltatói infók is tévesek.A mai napig hallani hogy tedd fel első töltéskor 10-12 órára és akkor lesz jobb az akku.Ez már régen nem igaz ...de nem megyek bele.. :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66907) bigdady


bigdady
nagyúr

Egy app eltunt a telomrol. Hogy lehet? Kereso nem talalja. Appstore open-t ir de ha ranyomok nem nyit semmit.
Ios7 szuper :(

Itunes-szal hogy torlod?

[ Szerkesztve ]

(#66908) Ragnar95 válasza bigdady (#66907) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nem iOS7 hiba, nálam iOS6 alatt történt ez meg. Én sajna kénytelen voltam letörölni az appot iTunes-al és utána visszarakni, csak ez segített.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66909) bigdady válasza Ragnar95 (#66908) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ujrainditas segitett ujra megjelent :)

(#66910) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Tegnap óta vagyok boldog (és nagyon kezdő) 5S tulaj.

Eddig csak Androidos tapasztalatom van...

A kérdésem az lenne, hogy működik-e úgy az itunes, hogy van egy otthoni PC, ami a telefon számára a "fő" gép (biztonsági mentés, szinkronizáció, stb.), illetve egy másik PC (meló), ahol csak a képeket szedném le róla?

Előre is köszi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#66911) bigdady válasza Rossi (#66910) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kepeket barhol leszedheted mivel gepre dugva megjelennek a sajatgepben. Szoval nem kell ket itunes sem.

[ Szerkesztve ]

(#66912) kispecek válasza Rossi (#66910) üzenetére


kispecek
aktív tag

Bármilyen gépen tudsz szinkronizálni amin fent van az iTunes.
A képek leszedéséhez nem kell iTunes.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#66913) Ragnar95 válasza bigdady (#66909) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor te könnyen megúsztad a dolgot :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66914) Ombi5 válasza Ragnar95 (#66895) üzenetére


Ombi5
őstag

Koszi sikerult,tokeletes... :R

(#66915) madgie válasza Ragnar95 (#66913) üzenetére


madgie
titán

Nálam is így járt a YT és a Spotify, iTunes (helyett iTools) elintézte a problémát... de tegnap vettem észre, hogy a Camera+ sem volt meg, egy frissítéssel meg visszakerült :D

(#66916) Orient84


Orient84
aktív tag

Sziasztok,

mit jelent az álló irányultság zárolása?

Köszi :)

(#66917) kleinguru válasza Orient84 (#66916) üzenetére


kleinguru
addikt

Pl állítva tartod a telefont, nézed a fotókat, lezárod az álló irányultságot (de hülyén hangzik:D) és hiába fordítod el a képernyőt 90 fokkal, a kép nem fordul el... :))

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#66918) #51177472


#51177472
törölt tag

Fényes vagy matt fólia a jobb?

(#66919) Orient84 válasza kleinguru (#66917) üzenetére


Orient84
aktív tag

köszi :)

(#66920) Noxy válasza kispecek (#66912) üzenetére


Noxy
veterán

Aha igen, lehet minden géppel szink..ni.
Csak hogy az iTunes rákérdez, hogy szink..ál ezzel a számítógéppel, és törli az iPhone eddigi összes adatát, ês szinkronizál ezzel az iTunes-l?
Na ilyenkor szokott többek között az összes
zene, App eltűnni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#66921) Naigen válasza #51177472 (#66918) üzenetére


Naigen
aktív tag

Fényes jobban gyűjti az ujjlenyomatot, a matt viszont a fényerő és a szín tekintetében szarabb. Érzésre nekem jobban tapad a fényes, a matton könnyebben csúszik az ujjad,

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#66922) czgh válasza #51177472 (#66918) üzenetére


czgh
tag

Fényes nálam csillog és maszatolódik
A matt meg nem maszatolódik annyira, de érzetre rosszabb tapizni, és ami az enyémen volt, attól homályosabb volt a kijelző, érezhető, hogy volt rajta valami, ami nem oda való. Kristálytiszta lett a kijelező a levétel után.

Én fényeset használok, mert kevésbé látszik a telefonon, hogy van rajta valami és szebb a kijelző. (meg 300 Ft-ért vettem és ezt a legjobb felrakni)

(#66923) legiaap válasza bigdady (#66909) üzenetére


legiaap
nagyúr

Így már én is jártam. Szintén restart oldotta meg.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#66924) #51177472 válasza czgh (#66922) üzenetére


#51177472
törölt tag

Koszi.
Ezekben a folia felrakasokban nem vagyok tul jo, volt egy 3k-s foliam, meg valamelyik tokhoz adtak, de el is rontottam.
iSamurai ezresert felrak (fenyes, matt), bar gondolom ilyen olcsobbat. Be is nezek valamelyik nap.

(#66925) Ombi5


Ombi5
őstag

T-Mobilebol szarmazik egy iPad az csak T-s kartyat fogad el vagy fuggetlen?

(#66926) Naigen válasza #51177472 (#66924) üzenetére


Naigen
aktív tag

Ezresért rossz esetben 5, jó esetben 10 db-ot veszek, minőségben semmivel sem rosszabb, mint amit 10x áron adnak és raknak fel...

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#66927) #51177472 válasza Naigen (#66926) üzenetére


#51177472
törölt tag

Persze, ezzel tisztaban vagyok, en is rendeltem dogivel eBayrol az i4/4s foliakat, 3 dbot 200ft-ert, laza 30-35db ot adtam el, de sosem tudtam felrakni rendesen.. 4-emre harmadjara ment fel a folia regen. Itt hardverapron meg ki tudja ki milyet arul, heteket meg nem akarok varni most.

[ Szerkesztve ]

(#66928) erdoke válasza Ombi5 (#66925) üzenetére


erdoke
titán

Apple nem szállít lockos iPadet.

A legjobb aláírás a héten

(#66929) Ombi5 válasza erdoke (#66928) üzenetére


Ombi5
őstag

:R

(#66930) Vasinger! válasza #51177472 (#66927) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én most ilyenből rendeltem, ebből is az Ultra Oleophobic verziót. Ez se nem matt, se nem fényes. Elvileg olyan érzete van, mintha rendes kijelzőt használnád, nem vesz el a fényerőből, éles marad tőle a kép és nem zsírosodik.

Majd ha meglesz írok róla.

[ Szerkesztve ]

(#66931) hatesz


hatesz
tag

Srácok! Benn hagytam az i4S-em töltőjét az irodában, csak a kábel van itthon. Viszont van egy iPad mini retina itthon, annak a töltőjébe bedughatom a kábelt és tölthetem vele a 4S-t?
Köszönöm előre is!

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#66932) B-L-A-C-K válasza hatesz (#66931) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze minden további gond nélkül....

(#66933) czgh válasza #51177472 (#66927) üzenetére


czgh
tag

Fürdés után fürdőszobában a legkönnyebb feltenni azépen a fóliát. Szöszök nem lesznek, a többi rajtad múlik, de nem árt sietni :)

(#66934) V.Stryker válasza 206 cc (#66906) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi a kimerítő választ. Ezt én is így tudtam, csak egy több, mint száz rugós telónál, azért mégis rákérdez az ember megnyugtatásként. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#66935) 206 cc


206 cc
senior tag

A másik fórum nem nagyon pörög ezért bedobnám ide is! :R
Nagy nehezen összeimádkoztam a hiányzó 400 egynéhány pontot hogy meglegyen a gift card az iGO-hoz.Azt kérdezném hogy a HUN+RO verzióban a speed cam adatbázis illetve hun poi-k benne vannak alapból,mert a plusz letöltések között csak a 3D épületeket véltem felfedezni...ezt amúgy érdemes leszedni?..már a 3D-re gondolok..

V.Stryker nm. :R :R

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66936) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Iphone 5 vagy 5c a jobb?

(#66937) 206 cc válasza Mr. Erikszon (#66936) üzenetére


206 cc
senior tag

Ettől most páran a pisztoly felé nyúlnak!! :Y :Y :Y
Kb 1000x volt már ez a kérdés.Neked kell eldöntened,mert hardver területén megegyezik a két készülék,ha jól tudom. :R :R :R talán akkuban van eltérés.
Amelyik szimpatikusabb számodra ,jobban tetszik,olcsóbban hozzájutsz....stb.stb...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66938) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy nagyon gyors kérés!

Itt vannak megvenni a telefonom, vissza karom állítani, kéri ugye jelkódot, ezt beírom, utána kér valami korlátozási jelkódot...Ez mi? Nem emlékszem ilyet megadtam, azaz nem tudom mi az....

Valahonnan előtudom szedni?

(#66939) manchester85 válasza B-L-A-C-K (#66938) üzenetére


manchester85
addikt

Kapsz érte 115-öt?

Szerk:

Ja most nézem, 8 hó gari, így mar érthető. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#66940) 206 cc válasza B-L-A-C-K (#66938) üzenetére


206 cc
senior tag

Ha jól sejtem a korlátozási kód ez lenne..

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66941) B-L-A-C-K válasza 206 cc (#66940) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nem az, mert be írom jól a jelkódot, és egyből azt a másikat kéri....

[ Szerkesztve ]

(#66942) 206 cc


206 cc
senior tag

erre gondoltam csak rosszat linkeltem a 38 oldalon van ha ez az persze? :R :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66943) B-L-A-C-K válasza 206 cc (#66942) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen ez volt az, közbe már iTunes-ről vissza is engedte állítani, de látom ugyan ezt írták ott is...

manchester85: 113-be vitték el, szerintem reális áron adtam, tényleg szép állapotban volt...

[ Szerkesztve ]

(#66944) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Mac-en safariban eltárolt jelszavakat lehet szinkronizálni iOS safari jelszavakkal?

(#66945) kispecek válasza Noxy (#66920) üzenetére


kispecek
aktív tag

Tudtommal be lehet állítani mit szinkronizáljon, és mi ne.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#66946) Rossi


Rossi
addikt

bigdady, kispecek:

Köszi. :)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#66947) Spam123


Spam123
tag

iPhone-hoz belebújtatós tokot milyen néven kéne keresni? Tehát nem hátlapra-valót, hanem bújtatósat szeretnék, de lehetőleg iPhone 5 méretben, kihúzóval. Ebayről venném. :R

(#66948) Blyan válasza B-L-A-C-K (#66943) üzenetére


Blyan
félisten

És mi jön helyette? 5S? Vagy elhagyod az iOS hajót?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66949) Naigen válasza Spam123 (#66947) üzenetére


Naigen
aktív tag

Mondjuk iphone pouch

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#66950) vans?


vans?
őstag

Aki hasznal nPlayer-t: miert lehet, hogy ha halozaton nezem a gepen levo megosztott filmeket, akkor neha csak peldaul a filmmappam felet mutatja, a tobbinel Filmek felirat van 0 bajttal..? :F a masik kerdes pedig hogy sehogy nem megoldhato vele, hogy mashonnan tudjam nezni az itthoni gepen levo filmeket?

:R

hábm bábm

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.