Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) Totheground


Totheground
addikt

Pár napos leállásról nem nagyon hallottam, nem hogy "szokott" lenni...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22352) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

i4-re várható valami frissítés a közeljövőben?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#22353) Ragnar95 válasza Totheground (#22351) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyáron minimum 2-szer előfordult, h több napig nem jöttek az emailek, de lehet,h azóta jó már, nem használom igazából, csak néha jön 1-1 mailem arra a címre :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22354) bigdady


bigdady
nagyúr

beállitottam exchange-ként. Viszont itt hol tudom beállitani, hogy ha elhúzom az újam az emailen akkor ne csak törlé legyen hanem arhiválás is vagyis hogy tegye be az összes levelek mappába az emailt?
Olyan van csak hogy "mail napi szinkron" 3 nap. Ez mi? Tegye korlátlanra?

(#22355) privacy99 válasza turbobusa (#22322) üzenetére


privacy99
senior tag

Rengeteg alkalmazás már i5 méretű, akit láttál, lehet hogy csak lusta frissíteni, de én már csak elvétve találok 1-2 alkalmazást a 200 között ami a telómon van, és nincs i5-re átírva.

Valóban iszonyat gyors a teló, szinte sosem tölt, max a net korlátai miatt.

Én nem félek, nagyon masszív telefon ez, az 1 év meg elég, ha addig nem lesz baja, utána már 2-3 évet ki kell bírnia szerintem (Én 2 évre tervezem).

[ Szerkesztve ]

(#22356) Blaise válasza vadászcsiga (#22345) üzenetére


Blaise
veterán

Mi miatt váltanál még?

(#22357) samgar válasza privacy99 (#22355) üzenetére


samgar
őstag

Szerintem meg rengeteg alkalmazas i4 meretu es nem vagyok lusta frissiteni de ez van.

Oppo Find X5 PRO

(#22358) bigdady válasza bigdady (#22354) üzenetére


bigdady
nagyúr

Még egy kérdés az előzőhöz, mert elkezdett érdekelni :)
Értéesitéseken belül mik ezek pontosan?
-értesitési központ igen vagy nem? (nem látok különbséget)
-szalag vagy jelzések? Nálam ugyanúgy néz ki az értesités...
-jelvény alkalmazásikon?
Többi megy :B

(#22359) vadászcsiga válasza Blaise (#22356) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Provokatív kérdés

(#22360) szabopali


szabopali
aktív tag

Ugyan érzem, h belefutok egy láma kérdésbe, lehet, h tudom is a megoldást de nem jut eszembe, de az is lehet, h nem ....Egy zenei albumot szeretnék pc-ről icuccra kuldeni itunes használata nélkül. Trackek kiterjesztése ".flac" ez persze nem is fontos csak leírtam😄

szabopali

(#22361) Blaise válasza vadászcsiga (#22359) üzenetére


Blaise
veterán

Engem érdekel.

(#22362) privacy99 válasza samgar (#22357) üzenetére


privacy99
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy a jobbakat már átírták 5-re, ami még mindig nem 5 méretű, az nem is jó, és nem foglalkoznak vele.. De tényleg, csak a gagyibbakat nem írták át. Nekem szinte minden appom i5 kompatibilis, ráadásul mondom, 200 appom van. Persze lehet 1-2 jó, ami még 3.5"-ös, de azoknak sem kell sok idő az átállásra. Nyilván az App Store 90%-a i4 méretű, de az mind szar is, és utoljára 1 éve frissítették, ha nem, akkor azért szar, mert nem veszik észre, hogy illene már átírni. (1 jut eszembe, a Mozi24 magyar alkalmazás (én szeretem) sajnos még mindig nincs átkódolva, nem is értem..írtam már az értékelésekhez hogy csinálhatnák már).

(#22363) Totheground válasza privacy99 (#22362) üzenetére


Totheground
addikt

Így van. Ami számít, annak a 99%-a mát i5 optimalizált. Az appshopper nem tudom, hogy mi a francot csinál...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22364) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Nincs valami egyszerű,ingyenes ébresztő progi ,amit olyan szinten lehet testre szabni ,hogy a rezgést ki lehessen kapcsolni? Csak mert rettenetesen gyűlölöm...

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#22365) vadászcsiga válasza Blaise (#22361) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pl az AC3 hang szisztematikus letiltasa a videólejátszókban, mindenféle magyarázat nélkül. Mire jó ez?

(#22366) zaskar válasza Totheground (#22363) üzenetére


zaskar
senior tag

Na akkor nekem pont abba az 1%-ba esik két program: a Quickoffice és a Sygic Europe. Egyikről se mondanám, hogy hulladék, de hihetetlen, hogy ezeknél még várat magára az i5 optimalizáció. A Sygic főleg érdekes, mert a Western Europe változata már hetek óta teljes képernyős...

(#22367) bigdady


bigdady
nagyúr

Egész ól alakul az aksi időm ma

(#22368) nord_ válasza ::Trunks:: (#22364) üzenetére


nord_
veterán

(#22369) nord_ válasza Totheground (#22351) üzenetére


nord_
veterán

Napi szinten használom, nálam is rendben volt.

(#22370) Möhe


Möhe
addikt

Miért van az hogy wifin alig tudom elérni az FMA-t ,vagy más appos honlapot,de 3G-n gond nélkül bejön. Lemértem a wifit,megy gond nélkül,de akkor mégis miért viselkedik így? Vigyem vissza?

(#22371) Onderon válasza bigdady (#22367) üzenetére


Onderon
senior tag

Mert kevés a használat :)

privacy99: Viber sem teljesképernyő még. Bár lehet az gagyinak számít, ellenben igen népszerű. Viszon nagyon sok játék sem az sajna. De majdcsak frissül minden ami népszerűbb!

[ Szerkesztve ]

(#22372) kenny123


kenny123
addikt

Bocsi ha volt mar, de jelenleg free az összes halfbrick game(jetpack joyride, fruit ninja pl) amik azért elég minőségi játékok. Csak egy napig, szal akinek kellenek, siessenek!

[ Szerkesztve ]

yo

(#22373) kali válasza privacy99 (#22355) üzenetére


kali
legenda

azért nyugodtabb lennék, ha 2 év gari lenne, mint sok más gyártónál, mert - sajnos - nem ritka, hogy 1 év után adja meg magát az iphone, és nagyon nem lenne mindegy, hogy még 1 évig nyugodtan alazom!

(#22374) manchester85 válasza kali (#22373) üzenetére


manchester85
addikt

Egyetértek. Többek között ezért is viszik vissza sokan ilyen-olyan ürüggyel a telefont, 1 év gari, hivatalosan meg nincs javítás, és 60-70 ezerért kapsz egy újat a régi leadásával, ha bármi gond lesz. Ha ripityára töröd, akkor ez az ár egy új telefonért nem is rossz (persze 2 év után már jelentősen eshet az értéke, úgyhogy annyira nem is jó) de gondoljunk csak bele, hogy ha elromlik a rezgőmotor, és valaki csak hivatalos úton akarja intézni, és elzárkózik minden 3rd party szerviztől, akkor az is 60 ezer. És akkor egyesek csodálkoznak, hogy sokan talált indokokkal is visszaviszik a telefont. Hát többek között ezért, én legalábbis ezért vittem vissza.

i6 Silver

(#22375) DanielK válasza vadászcsiga (#22350) üzenetére


DanielK
addikt

Faszság, jól műkődött. Legalábbis nálam nem volt gond. Egyedül az ingyenes tárhely méret zavar (5G, de ebből a doksik és a mentések is levesznek). Megoldottam: gmailben beállítottam az icloud címemet, hogy azzal is tudjak küldeni @me.com-os címmel (smtp-t, ha beállítod, akkor nem aliasként kezeli - így tényleg olyan, mintha onnan küldtem volna), de magát a gmailt használom, a jobb címkék miatt és a 10GB miatt.
Természetesen a gmail appot használom, mert ott lehetőség van több címről írni. 4email van beállítva egy gmail alá. A gmail app százszor jobb, mint a gyári. Nem véletlen, sparrowt megvették.

Gmail a legjobb free emailkliens/szerver eddig, amit próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#22376) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Tud valaki egy jó VPN kliens app ot, ami támogat kulcsot is?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#22377) DanielK válasza DonThomasino (#22376) üzenetére


DanielK
addikt

Gyárival próbálkoztál már?

(#22378) DonThomasino válasza DanielK (#22377) üzenetére


DonThomasino
veterán

Igen, de abba nem tudok kulcsot beilleszteni.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#22379) barrasz válasza Totheground (#22319) üzenetére


barrasz
aktív tag

Köszönöm a válaszod neked és Kommy-nak is akkor még próbálkozom.

(#22380) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#22365) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az nem az Apple sara, hanem licenszelési vita a Dolbyval...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22381) baderoli válasza kenny123 (#22372) üzenetére


baderoli
tag

Hogy fognak örülni a gyerkőcök. Köszi! :R

(#22382) DanielK


DanielK
addikt

ha törlök mindent a telefono (a visszaállítás alatt), akkor az teljesen megfelel egy itunes restore-nak? :F :B

(#22383) Kicsirics77 válasza DanielK (#22382) üzenetére


Kicsirics77
veterán

yes

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#22384) Möhe válasza Möhe (#22370) üzenetére


Möhe
addikt

Most épp rádiózok 3G-ről, megy flottul minden és még az appstore is bejön letöltéssel együtt! Wifin folyton megszakad arádió az appstore meg be sem jön! Egyre inkább az van bennem hogy megy vissza gariba de csak karácsony után. A múltkor pedig osztottam is meg netet 2 kollégámnak gond nélkül. Nagyon bosszant a wifi téma, nem is az adatforgalom miatt hanem hogy szívja az akksit. :(((

(#22385) bandigno


bandigno
senior tag

iOS6.1 b4-nél WiFi jelerősség és bluetooth visszajavult 5.1.1 szintre?

(#22386) Nems


Nems
tag

Sziasztok, valaki nem tudja véletlenül, mi annak a proginak a neve, amivel nem számokat kell beütni a képernyő feloldáshoz, ha nem pontokat kell összekötni? Olyat találtam, ahol képeket, videókat tudok külön mappába tenni de a főképernyőt szeretném ezzel feloldani, mert egyszerűbb, mint a számok. köszi: :R :R

a lelkes amatőr

(#22387) Kommy válasza Nems (#22386) üzenetére


Kommy
veterán

androidlock XT cydia-ból

(#22388) Onderon válasza Onderon (#22371) üzenetére


Onderon
senior tag

És megjött a viberhez is az update :)

(#22389) vadászcsiga válasza bandigno (#22385) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Álmodik a nyomor ;]

(#22390) Brumi˘


Brumi˘
addikt

I5-nél pixel hiba (3 halott pixel) 3nap után is csere gais ugye? (T-nél vettem)

(#22391) vans? válasza Brumi˘ (#22390) üzenetére


vans?
őstag

Persze.

hábm bábm

(#22392) bandigno válasza vadászcsiga (#22389) üzenetére


bandigno
senior tag

én még 5.1.1-en vagyok ;] ...csak már zavar a telón lévő update, eszi a helyet :D

MÁS

Használ vki digitális CD changert autóban? Ilyenre gondolok és ebből van olyan verzió, ami iPod/iPhone dokkos, de erre is rá lehet dugni jack csatlakozón keresztül!
Érdekelne a dolog, mert rohadtul nincs helyem már a cdkhez, na meg kiírkálni se nagyon tudok már cd író nélkül :D

Tibee86: volt itt pedig bőven panasz mind2re, hogy jócskán csökkent a BT hatótáv, illetve a wifi esetében is a jelerősség - kevesebb hálózatot talál, eldobálja azokat, meg hasonlók!

[ Szerkesztve ]

(#22393) Tibee86 válasza bandigno (#22385) üzenetére


Tibee86
veterán

Bluetooth-ot nem használom, de én nem vettem észre, hogy romlott volna a wifi jelerősség 6.0.1-en. :F

(#22394) privacy99 válasza Onderon (#22388) üzenetére


privacy99
senior tag

Ha jól látom új ikont is kapott:) Ideje volt! Jó lett.

(#22395) Tibee86 válasza bandigno (#22392) üzenetére


Tibee86
veterán

Az lehet, de ha csak a felét tapasztaltam volna azoknak, amire itt panaszkodni szoktak, akkor már régen lehúztam volna a wc-n a telefont. :D

[ Szerkesztve ]

(#22396) ZooLee válasza bandigno (#22392) üzenetére


ZooLee
őstag

Már majd az összes Alpine fejegység tudja az iPod/iPhone vezérlést, vagyis nem csak lejátszani tud, hanem a fejegységről vezérled az iPhone-odat. régebbiek is tudják már szép számmal, tehát használtan (=olcsóbban) is kaphatsz. Más gyártóknak (pl. Kenwood, Pioneer) is vannak ilyen fejegységeik, de ott olvastam negatív tapasztalatokat is kompatibilitás terén.

(#22397) zaskar válasza bandigno (#22392) üzenetére


zaskar
senior tag

Nekem csökkent a wifi és a BT hatótáv i5-ön, de csak véletlen lehetett, hogy ez kb.a 6.0.1-re frissítés után jött elő. Gariban cserélték a telót, 6.0.1-al kaptam a cseredarabot is, most már/még jó...
Más: biztos kérdezték már sokan, de mit jelent az "egyéb", ami már közel 1 gigát vesz el a tárhelyemből és hogyan lehetne azt csökkenteni?

(#22398) Kicsirics77 válasza bandigno (#22392) üzenetére


Kicsirics77
veterán

alpine cde-103bt van a bluetooth kihangosító miatt és vettem hozzá egy kce 433 iv kábelt
tökéletesen lehet vezérelni a fejegységről a telefont mint hívások tekintetében mind pedig zene tekintetében...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#22399) nord_ válasza zaskar (#22397) üzenetére


nord_
veterán

Szerintem az alkalmazásokon belül eltárolt adatok, mentések, saját fájlok (pl. GoodReaderben a doksik). Azt meg nem igazán lehet másképp csökkenteni, csak adattörléssel.
De remélem tévedek :) mert nálam majd' másfél giga az egyéb... Nem mintha nem lenne bőven hely a telefonban. :)

(#22400) Ragnar95 válasza DanielK (#22382) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem teljesen, mivel nem rakja újra a szoftvert, csak visszaállítja a gyári beállításokat, ezért nem szabad JB-s telóra ráereszteni, mert a nem gyári szoftvert nem tudja visszaállítani gyárira

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.