Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#191401) kisjimy válasza hemaka (#191400) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Köszönöm! :)

(#191402) herdsman12 válasza Newyorker (#191389) üzenetére


herdsman12
őstag

PlayerXtreme, többek között erre is jó.
Videó elindul, akár meg is állíthatod, jobb alsó sarok célkereszt letölti. Háttérben is szól a zene.

(#191403) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Van köztetek olyan, aki iPhone X-ről váltott XS-re és már iPhone X-en is gyári bőrtokot használt? Elvileg nem teljesen jó a kameránál a kivágás, ha XS-re tesszük, de kiváncsi lennék, hogy mégis hogy néz ki.

(#191404) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok!

Az egyik kollégám szeretne a telefonja mellé egy okos órát.
Az ára miatt kiesik neki az Apple saját terméke.

Nem vagyok tisztában a korábbi generációk tudásával és árával, de elmondása szerint neki sok pénz a legújabb Apple okos óra, viszont a tudásával szimpatizál. Ja és a legfontosabb, hogy úgy egyébként is nem négyzet alapú órában gondolkozik, hanem kerekben.

Létezik olyan okos óra, ami kellőképpen iPhone kompatibilis és max 40k HUF-ból kijön, vagy felejtős az egész?
(Szerintem rá tudnám dumálni, hogy merészkedjen el 60k-ig, ha van ilyen árkategóriában alternatíva.)

(#191405) gabormgp válasza hemaka (#191253) üzenetére


gabormgp
senior tag

Hogyan tudok hozzáadni magyar parancsot?

(#191406) -secret- válasza hemaka (#191400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#191412) hokins válasza oszy (#191398) üzenetére


hokins
addikt

Tisztitsdbmeg a közelségérzékelőnél a telefont. Ha továbra is fenn áll a hiba akkor valószínűleg hibás.

(#191421) szanyi20 válasza Dzsuri89 (#191403) üzenetére


szanyi20
tag

Szia. Xs-em van. Korábban már írtam, én is próbáltam X tokot mert rengeteg bolt úgy árulta az x tokot hogy jó az Xs re. Na most azok az X tokok jók amelyiknek full kivágás van az alján és szélesebb a kamera kivágása. Amelyiknek lyukacsos alja van nem fog stimmelni a hangszóró lyukakhoz, továbbá amelyik x toknak szorosan fut körbe a kameránál a tok az az xs-en kicsit el fog állni... Mivel ott nem tud stimmelni ezért a telefon négy sarka közül az egyiknel mindig lesz gond a szép illeszkedessel. Bármilyen eredeti Xs gyári tok viszont tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#191423) pzstm válasza hemaka (#191400) üzenetére


pzstm
titán

jól emlékszel :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#191427) Madwe válasza MasterMark (#191410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kszinten szolva a legjobban a torrentes appok tiltasa faj. Nem a telefonra akarom letolteni, tudtam h az nem fog menni, de van otthon synology nasom aminek letezik menedzselo appja. Sot nzbvel sonarrt radarrt is menedzselo app. Szoval en csak tavolrol adnek ki parancsolat, regen leteztek is ezek az appok iosre de kitiltottak oket:)
Az h telefonra tiltjak az reszemrol belefer, az hogy tiltanak mindent ami ehez kapcsolodik az faj...

Androidomon ha epp tavol voltam, de ismeros mondott egy jo filmet sorozatot ami nem volt fent netflixen csak beirtam a nevet az appban egy tok jo feluleten s azt automatikusan leszedte nekem a nasom... most emg safariban kell benaznon:)

(#191430) Jaded válasza Rakeem (#191404) üzenetére


Jaded
senior tag

Szerintem nézzetek szét a Withingsnél.

[ Szerkesztve ]

Renault Megane IV Limited

(#191431) MasterMark válasza Madwe (#191427) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt írtam én is kicsit lejjebb.

Switch Tax

(#191432) insight


insight
aktív tag

Sziasztok! A frissen vásárolt iPhone X-esemre nem találtam nekem tetsző tokot, úgy döntöttem, inkább biztosítást kötnék rá, törés esetére is. Ti melyik céget javasolnátok?

Jól értem, hogy az iStyle és iCentre biztosításai csak az ott vásárolt készülékekre vonatkoznak? Köszi

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#191433) axod válasza insight (#191432) üzenetére


axod
tag

Ezen én is gondolkodtam, de nem találtam ilyet. Telekom max. 350e-es listaárig köt (én itt vettem), többi bolt pedig csak saját értékesítésre köt. Hátha más tud egy ajánlatot, én is kíváncsi vagyok. Van olyan biztosító ahol láttam, hogy Iphone-ra nem lehet kötni... Én végül gyári szilikon tokot vettem.

[ Szerkesztve ]

(#191434) kchris78 válasza Rakeem (#191404) üzenetére


kchris78
veterán

vegyen hasznalt watchot. S2 tudasa eleg jo (mar vizallo, uszas merese, sebesseg, akksi) es esnek az arak az S4 miatt, foleg ha csukloja vekony es eleg neki a 38 mmes akkor az meg olcsobb. es akkor nincs kompromisszum tudasban...

(#191435) Djuree


Djuree
félisten

beállítottam a gmail app-ba a fiókom. hogy tudnám beállítani hogy a kontaktokat tegye be a telefonkönyvbe?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#191437) herdsman12 válasza Djuree (#191435) üzenetére


herdsman12
őstag

Beállítások - Fiókok és Jelszavak - Gmail - Kontaktok bekapcs.

(#191438) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Hogy tudnám kikapcsolni az értesítések csoportosítását Mail alkalmazásban? Hiányzik a kapcsoló...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#191439) #76385920 válasza TigerCat (#191438) üzenetére


#76385920
törölt tag

Lépj vissza egyet, ott lehet.

[ Szerkesztve ]

(#191440) Noxy válasza Madwe (#191427) üzenetére


Noxy
veterán

Egy copy paste miért bénázás?
Amúgy meg csak annyit még a torrentról, simán lehet JB nélküli iPhone iPad-l torrentezni.
Hogy ki, miért meg minek akar ios eszközről torrentezni az legyen magánügy.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#191441) Madwe válasza Noxy (#191440) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert nem copypaste. Nem egy telefonon kikeresett torrent linket adok hozzá egy felületen, az valóban ugyanolyan szar lenne safariban is mint appban :D egy meglévő trackeres oldalt használnék... Ez pl sonarrról egy video, ennek a webes felületén matatni macera, mert nem az igazi az ui mobilra. Ahogy a syno dsm-é sem az, sőt!
Ehez képest van nekik (itt már kitiltott) appjuk, amivel 2 kattintás az egész és tök fluid meg optimalizált az egész. Ehez képest zoomolgatni, desktop site-ot kérni, keresgélni macera...
S pl ezt idén szeptemberben végleg elkaszálták h bekerülhessen, ahogy a synology ds get appját is kitiltották, pedig kb amióta létezik app store bent van...

[ Szerkesztve ]

(#191442) Madwe válasza Noxy (#191440) üzenetére


Madwe
nagyúr

Még mindig nem telefonon akarok torrentezni :D? Telefonommal akarom irányítani az otthoni nasomat, hogy mit csináljon. Ez teljesen más szerintem, mert telefonra letölteni minden szirszart valóban kérdéses h mi értelme, de azért az otthoni nasom rendszerét hagy irányítsam már a hozzá való megírt létező eddig elfogadott appokkal? :D

Mindegy, nyilván túlélem, de ez azért elég nagy bammegtimcookapple érzés volt első nap mikor elkezdtem belakni régi otthonom :D

[ Szerkesztve ]

(#191443) Djuree válasza herdsman12 (#191437) üzenetére


Djuree
félisten

valamiért nem megy. kiválasztom a google-t, beírom az email címet, jelszót, egy pillanatra továbbugrik de aztán vissza erre a részre ahol ki kell választanom a google-t. jött is egyből a mail hogy google fiókba jelentkeztek be egy eszközről. pedig jók az adatok amiket beírok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#191444) Noxy válasza Madwe (#191442) üzenetére


Noxy
veterán

Tudom, csak megjegy.. lett volna az előző hszhoz.
Én is NAS-t használok, de a torrentes oldalakal nincs ilyen probléma.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#191445) TigerCat válasza #76385920 (#191439) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nincs opció, ott már az összes alkalmazás listája van csak...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#191446) #76385920 válasza TigerCat (#191445) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ios12?

beállítások/értesítések/mail

Legutolsó pont az értesítések csoportosítása. (nálam)

Van egy menüpontom: gmail, ha oda belépek akkor látom azt amit te.

[ Szerkesztve ]

(#191447) TigerCat válasza #76385920 (#191446) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A hiba nem az én készülékemben van: link

Ha átállítom, eltűnik a kapcsoló. Több fiókkal megy, akkor megjelenik. Remélem javítják...

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#191448) insight válasza axod (#191433) üzenetére


insight
aktív tag

Köszi!

iDevice-nál láttam, hogy lehet kötni, persze ott 35k egy évre, gondoltam ennél talán van jobb ajánlat valahol...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#191449) mandin


mandin
senior tag

Nektek frissült a fb messenger XS Max-on? A régi felület van még, ráadásul a felnagyított X verzió, elég gusztustalan.

(#191450) ittakary válasza mandin (#191449) üzenetére


ittakary
nagyúr

az első fél év mindig ilyen egy új kijelzős telefonon... szopás az egész

egy dolgot tudsz tenni: szokj hozzá, szép sorban javítanak majd minden appot :)

amúgy vicces, de ha az elején veszel egy ilyen telefont, gyakorlatilag félmilliót fizetsz arra, hogy béta-teszter lehess az app fejlesztőknek :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.