Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) bigdady válasza matyi19 (#12650) üzenetére


bigdady
nagyúr

Állítólag szerdán :D

(#12652) matyi19 válasza bigdady (#12651) üzenetére


matyi19
őstag

Jó lesz, bár nekem most tanulni kellene nem játszani... :U

szerk.:
Akkor kapd be :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12653) bigdady válasza matyi19 (#12652) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak hulyitelek. Fingom nincs :) tanulj

(#12654) 206 cc


206 cc
senior tag

Nagy nehezen összeimádkoztam a hiányzó 400 egynéhány pontot hogy meglegyen a gift card az iGO-hoz.Azt kérdezném hogy a HUN+RO verzióban a speed cam adatbázis illetve hun poi-k benne vannak alapból,mert a plusz letöltések között csak a 3D épületeket véltem felfedezni...ezt amúgy érdemes leszedni?..már a 3D-re gondolok..

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#12655) erdoke


erdoke
titán

Ha valaki nagyon szeretne DTS dekódolásra képes lejátszó appot, akkor most a CineXPlayer akciós. Így se olcsó, mert 1.79 az app telefonra + ugyanennyi iPadre, és szerintem mindkettőben külön-külön 0.89 a DTS in-app.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12656) bull84ghia válasza erdoke (#12655) üzenetére


bull84ghia
őstag

Én vlc-t használok erre a célra az is lejátsza. De inkább olyan filmet nézek amiben nincs dts hang.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12657) DanielK válasza erdoke (#12655) üzenetére


DanielK
addikt

iPhone-n néztem:
1. nem tudja az mkv-t
2. nem írja sehol a DTS-t. :(

(#12658) DanielK válasza DanielK (#12657) üzenetére


DanielK
addikt

Mert még az iphone-s nem frissült?
Más az ikonja is- Na mindegy, ipaden ok. Ott van minden.

(#12659) Tibee86


Tibee86
veterán

Olyan naptár alkalmazást keresek, amibe minden nap be tudok írni 2 adatot (helyszín,forgalom), és azokat könnyedén vissza is tudom nézni, akár hónapok múlva is könnyen.
A gyári naptár erre totál alkalmatlan, nehézkes beírni és visszanézni is, hogy hol milyen forgalom volt.
Párat már kipróbáltam, egyelőre a Week Calendar maradt, ez majdnem tökéletesen megfelelne, de hátha tud valaki valami egyszerűbb app.-ot erre. Visszanézni tök jól lehet, itt csak a beírás körülményes egy kicsit.
Így néz ki a Week Calender-ben.

(#12660) vadászcsiga válasza Tibee86 (#12659) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Uhh a week calendar is ilyen gagyi felületet kapott, teljesen jellegtelen lett : (

Jegyzetek app nem jó? Aznapi dátum lesz rajta amikor bele írsz

(#12661) Tibee86 válasza vadászcsiga (#12660) üzenetére


Tibee86
veterán

Az a baj, hogy azt használom jegyzetelésre, és hamar elvesznének a sok beírás között, és ez a naptáros nézet tetszik is.
Visszanézésre majdnem tökéletes így a Week Calendar, mert látom egyből hány szombaton dolgoztam, utolsó napra mindig írom a hónap összesítőt, azt is rögtön elérem, egy kereső még elférne benne, akkor nem kéne végigpötyögnöm a napokat, mire megtalálom azt a helyszínt, amit keresek.
A beírás van sajnos túlbonyolítva, nem kellene se időpont, se jelzés, amit automatikusan bekapcsol, ilyen problémáim vannak csak vele.
Úgy gondolom biztosan van ilyen igényre is valami app., nem csak naptárak, de még nem találtam rá. :(

[ Szerkesztve ]

(#12662) nord_ válasza Tibee86 (#12661) üzenetére


nord_
veterán

Akkor csak egy sima jegyzetelőt keress a Store-ban. Pl. ilyen az 'Everyday Notes Monthly'. A leírás első bekezdése mintha neked szólna. :)

(#12663) Tibee86 válasza nord_ (#12662) üzenetére


Tibee86
veterán

És tényleg, köszi :R
Pont ilyesmit kerestem, kár, hogy nincs iCloud sync benne, de egyébként jó lesz. Arra viszont nem tudok rájönni, hogy mit tudhat 5$-ért az upgrade.

[ Szerkesztve ]

(#12664) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Furcsa kérdéssel állok elétek, arra lennék kíváncsi, hogy milyen sűrűn szoktak leakciózni appokat és ha szoktak milyen mértékben? Mikor szoktak free-be tenni kis időre egy appot?

Lenne pár program amit szeretnék beszerezni, de kicsit sokallom értük a pénzt, pontosabban most még annyit is megéreznék, ha ki kéne adnom értük...

Ilyenekre gondolok most főként, hogy GTA sorozatok, Modern Combat stb. Ezeket szokták e free-be tenni vagy 1 dollárra leakciózni?

Továbbá az 1 dolcsis appokat szokták e free-be tenni?

(#12665) Ragnar95 válasza bundli (#12664) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez teljes mértékben app és fejlesztőfüggő.
AppShoppert töltsd le, ott minden egyes appnál meg tudod nézni,h le volt-e már akciózva valaha és ha igen, mennyire. GTA amúgy sose volt még ingyenes, 0,89€-re viszont le volt már árazva a 3 és a VC is. Modern Combat is volt már 0,89€, de ingyenes szintén nem a 4 kivételével, mert ahhoz lehetett szerezni redeem code-ot, amivel ingyen le lehetett tölteni.
Amúgy ünnepekkor, illetve időnként az adott játék megjelenésének v a fejlesztőcsapat létrejöttének évfordulójakor szoktak még akciózni, de ez is változó. Ami biztos,h minden héten van egy app of the week, ami ingyenes egész héten, de nem lehet előre tudni,h melyik app lesz az természetesen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12666) bigdady


bigdady
nagyúr

Ingyenes az iTuner Radio

(#12667) bundli válasza Ragnar95 (#12665) üzenetére


bundli
tag

AppShopperben nem is tudtam, hogy meg lehet nézni így visszamenőleg az előzményeket, ez nagyon hasznos.

Ahogy észrevettem, kb. félévente ha leakcióznak egy-egy appot, amiket én néztem, ami nem túl jó hír és évente max 1x lesz ingyenes 1-2 :(

Kár érte, de emiatt nem akarok JB-ni.

(#12668) vadászcsiga válasza bundli (#12667) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne is :N
Egyébként van amelyik sosem lesz ingyenes

(#12669) bundli válasza vadászcsiga (#12668) üzenetére


bundli
tag

Csak sok alkalmazást nem biztos hogy használnék rendszeresen, csak kipróbálnék. Most ezért kiadni ezreket, gyakorlatilag feleslegesen elég nagy pénzkidobás számomra.

Apropó:

Honnan tudom meg, hogy a mi különbség a free és a nem free változat között? Általában csak a reklámok, de találkoztam már korlátozásokkal is, de ezt az appstore sehol se írta :F

(#12670) Tibee86 válasza bundli (#12669) üzenetére


Tibee86
veterán

Beírod a google keresőbe az app. nevét, vagy youtube-ra, és könnyen láthatod, hogy milyen.
De ha nagyon nem nyeri el tetszésedet, a pénzt is vissza lehet kérni.

(#12671) vadászcsiga válasza bundli (#12669) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rá fogsz jönni ahogy letöltöd az ingyenes verzsönt es elkezded használni, de oda szoktak írni a leírásba.

Nekem van jb az iPademen es mielőtt megvennék valamit nagyobb összegért azt teszem amit írsz, csak ki akartam ugrasztani a nyúlt a bokorból :B

[ Szerkesztve ]

(#12672) TXT


TXT
őstag

Hogy tudok kepernyomentest csinalni ipad minin?

(#12673) Ragnar95 válasza TXT (#12672) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Home+power gombot egyszerre megnyomod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12674) erdoke válasza TXT (#12672) üzenetére


erdoke
titán

Ugyanúgy, mint az összes többi iOS eszközön: Home + Power gombok együttes (rövid) nyomásával.
Szerk: lemaradtam. :)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12675) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#12671) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DDD Nyúlt=nyulat

[ Szerkesztve ]

(#12676) TXT válasza Ragnar95 (#12673) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom neked es erdoke-nek is! :R

(#12677) #99546112


#99546112
törölt tag

Letöltöttem ezt a Phoneclean appot, a telefon takarítása miatt, ami egészen jó! Viszont a safari-t nem mutatja hogy kitakarítaná :S A safarit mivel lehet kitakarítani pl mint asztalin a chrome-ot ccleaner-rel?!

(#12678) bigdady válasza #99546112 (#12677) üzenetére


bigdady
nagyúr

Beallitasok/safari

(#12679) matyi19


matyi19
őstag

Olyan pdf. txt. olvasót tudtok amiben keresni lehet egy adott szóra...?
Megvan, az adobe is tud keresni...

[ Szerkesztve ]

(#12680) sittes79


sittes79
addikt

Hi! Asszony vett egy iPad Mini - t, tudjuk használni két különböző fiókkal. Főleg a store - ra gondoltam. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12681) Ragnar95 válasza sittes79 (#12680) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen igen, ha regisztráltok neki is egy Apple ID-t, minden gond nélkül tudja használni azzal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12682) sittes79 válasza Ragnar95 (#12681) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm a válaszát. Nas - ról történő film nézésre van lehetőség wifin belső hálón?

(#12683) Ragnar95 válasza sittes79 (#12682) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van, csak egy lejátszóprogram kell hozzá. Vagy a NAS saját programja, ha van vagy pl nPlayer.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12684) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok!
Le akartam tölteni egy filet, de úgy tűnik nem sikerült,viszont 800mb szabad helyem eltűnt.
Hogyan lehet visszanyernem?
Köszönöm .

® visions created with passion

(#12685) sittes79


sittes79
addikt

Van valakinek vagy van valahol egy app lista, ami esetleg must have vagy ajánlott? Illetve tudtok ajánlani jó kis launchereket ha van itt ilyen?

(#12686) Kicsirics77 válasza sittes79 (#12685) üzenetére


Kicsirics77
veterán

jó kis launchereket ha van itt ilyen?

mi a baj azzal ami az alap ios?
ennél jobb nem is kell,ez nem zöld robot,hogy nova meg adw meg launcher pro kelljen
must have app meg mindenkinek más,hiába is írna bárki bármit ha neked pont nem az kell vagy pont nem arra kell mint másnak
az app store tele van mindennel,csak szét kell nézni

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#12687) sittes79 válasza Kicsirics77 (#12686) üzenetére


sittes79
addikt

Értem, köszi, még ismerkedem a vassal és a rendszerrel, mert robotról jöttem. :)

(#12688) Wlac válasza sittes79 (#12685) üzenetére


Wlac
Ármester

Notebook mellett használom a telefont, szóval sok olyan cucc van, amit én nem használok, de mások szerint esszenciális. Mindenesetre az én listám:

Programok:
Skype
Office Professional
TeeVee
Voice Record Pro
Facebook
TuneIn Radio
Dropbox
Gmail

Játékok:
Wild West Pinball
World of Goo
Fruit Ninja

És végül az AppZapp. Én erre a programra esküszöm, mert lusta voltam mást kipróbálni még. A lényeg, hogy minden nap összeszedi az akciókat, így egy csomó programot ingyenesen vagy kedvezménnyel tudsz beszerezni.
AppZapp Pro

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12689) sittes79 válasza Wlac (#12688) üzenetére


sittes79
addikt

:R

(#12690) megema válasza Wlac (#12688) üzenetére


megema
őstag

Próbáltál más Office appot is? Ha igen, miben jobb az OfficeSuite Professional?

A TVShowTime-ot próbáltad? Ha igen, miben jobb a TeeVee?

(#12691) Wlac válasza megema (#12690) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyiket sem próbáltam. A TeeVee-t nagyon szeretem, mivel mintha nekem írták volna, pont annyi és olyan funkciója van, amire nekem szükségem van, mindez egyszerű kezelhetőség mellett. Ingyenesen szereztem be (AppZapp), így nem próbáltam mást. Az Office appokkal az a helyzet, hogy nekem egyszerű dokumentumnézésre kell (azt is két havonta egyszer), szóval nem tudom megmondani, hogy miben más/jobb mint a többi hasonló cucc. Ha minden igaz, azt is az AppZapp miatt választottam.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12692) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Többen ajánlották már itt az AppZapp progit, én viszont nem találom (US/UK/HU Store).
Neten rákerestem, és néhány fórumon azt írják, hogy decemberben az Apple eltávolította a Storeból.

Van rá esetleg valami alternatív beszerzési forrás, vagy tárgytalan az ajánlás? :F

(#12693) sittes79 válasza m0ski (#12692) üzenetére


sittes79
addikt

Én most installáltam, igaz ipad-re de gondolom az mindegy.

(#12694) m0ski válasza sittes79 (#12693) üzenetére


m0ski
aktív tag

Úgy tűnik nagyon nem mindegy, mert az iPad verzió linkjét megnyitva ad találatot az AppStore, de az iPhone verzióra semmit.

(#12695) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Melyek azok az app.-ok amelyek ingyenesek azoknak akik szeptember (nem tudom biztosan) után aktiváltak a telefonjukat. Felajánlotta aktiválás után, de akkor kiléptem belőle, most lehet használnák közüle párat...

(#12696) erdoke válasza matyi19 (#12695) üzenetére


erdoke
titán

A főoldalon a legalsó téglalap alakú, app csomagokra mutató ikonok között keresd meg az Apps Made by Apple-t.

A legjobb aláírás a héten

(#12697) matyi19 válasza erdoke (#12696) üzenetére


matyi19
őstag

Köszönöm!
Azt hiszem egyikre sem lesz szükségem... :)

(#12698) nullzero


nullzero
tag

iPhone-ra nincs valami lopott autó azonosító, mint ezek? Kamerával működnek, a rendszámot olvassák le:
[link]

(#12699) lacy86


lacy86
addikt

Asszony megint fuggo lett! :)
Farm Heroes Saga

(#12700) lacy86


lacy86
addikt

Erdemes letolteni? ( Most ingyenes )
SlowCam

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.