Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) zserbox válasza Ragnar95 (#12147) üzenetére


zserbox
őstag

nem is használom :U

(#12152) radi8tor válasza Ragnar95 (#12150) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezzel nincs is semmi baj, a baj abból ered, hogy sokszor csak utólag derül ki milyen adatokat tárolnak rólad.
Kb emiatt vagyok hadilábon Google-el. Ők gyakorlatilag már az emaileket is olvassák/értelmezik és kategóriákba rendezik. Törölni viszont nem tudod magad onnan, mivel csak a hozzáférést szüntetik meg a fiókodhoz, az adataid törlését nem garantálják.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12153) bigdady


bigdady
nagyúr

Emlékeim szerint Első inditasnal megkérdezi minden app amihez hozzáférést akar. Szóval ha valaki nem ad a kemerához az nem ad.

(#12154) erdoke


erdoke
titán

Elképesztő, mennyi IQ70 kommentel a 12 Daysnél az AppStore-ban. Képtelenek felfogni, hogy egy világszerte létező ajándékozásnál nem magyar idő szerint 0:00-kor lesz ingyenes az app, és folyamatosan böfögik az okosságot, hogy milyen ajándék az, ami már korábban ingyenes volt?
Pontosan tudtam tegnap délután, amikor (most először!) ingyenes lett a Rayman Jungle Run, hogy az lesz ma az ajándék. Tényleg a pár órás eltérés miatt sírnak emberek, ahelyett, hogy örülnének az ingyenes cuccoknak? :F :(

A legjobb aláírás a héten

(#12155) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Szoktuk neha ajánlani a memoria törlést csak amelyik app ezt tudja, az általában fizetős. Most ingyenes a SYS Activity Manager Plus amiben van memory clean

(#12156) Nescafé válasza vadászcsiga (#12155) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi

 iPhone 15 Pro

(#12157) Nescafé válasza vadászcsiga (#12155) üzenetére


Nescafé
őstag

És ezt hol tudom a progiban megcsinálni?

 iPhone 15 Pro

(#12158) legiaap válasza erdoke (#12154) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én már tegnap leszedtem, de nem sejtettem hogy az lesz az akció.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12159) randras válasza erdoke (#12154) üzenetére


randras
veterán

Tegnap mi volt ingyenes? Vagyis mi volt a Reszkessetek betörők és a Rayman között? Kellemetlenül érzem magam, mert asszem nem töltöttem le. :DDD

(#12160) legiaap válasza randras (#12159) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valami single album... :C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12161) Ragnar95 válasza randras (#12159) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Avicii single albuma 2 számmal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12162) nord_ válasza randras (#12159) üzenetére


nord_
veterán

Avicii: 1 videó, 2 szám.

(#12163) randras


randras
veterán

:R

(#12164) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Flickr használókhoz lenne kérdésem.
iPhone verzióban tényleg nincs Collection vagy csak én nem találom?(iPad-en van)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12165) bobooo


bobooo
addikt

Van itt valaki, aki Jailbreakelt telefonon használja az FMA-t? Működik ? Megadja a krediteket? :R

[ Szerkesztve ]

(#12166) bull84ghia válasza bobooo (#12165) üzenetére


bull84ghia
őstag

Tegnap tettem fel a JB és ma megadta a keditet ;)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12167) bobooo válasza bull84ghia (#12166) üzenetére


bobooo
addikt

Reedemelni is enged? :) Köszönöm :R

(#12168) bull84ghia válasza bobooo (#12167) üzenetére


bull84ghia
őstag

Azt nem próbáltam még, Ipadon 6500 kredit van , viszont nincs JB. Ha gondolod megnézem hogy be tudom-e váltani.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12169) bobooo válasza bull84ghia (#12168) üzenetére


bobooo
addikt

Nem kell akkor, köszönöm szépen azért :R

(#12170) bull84ghia válasza bobooo (#12169) üzenetére


bull84ghia
őstag

A 4S-es csak 1000pont körül van ami JB-s, azon eltart egy darabig amíg összejön :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12171) Ragnar95 válasza bobooo (#12167) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Anno iOS6-on simán ment a redeem is JB-el a 4S-emen :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12172) bobooo válasza Ragnar95 (#12171) üzenetére


bobooo
addikt

Akkor jó, csak mert Q/A-ba megnéztem és azt írja JB-elt készüléken nem lehet használni. Gondoltam gyorsan kipróbálom milyen 7esen a JB és addig is használnám majd a JB-t. Köszi mindenkinek :R

(#12173) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Nincs prohardveres ios alkalmazás?

(#12174) bobooo válasza Mr. Erikszon (#12173) üzenetére


bobooo
addikt

JB-vel van. Kommy fórumtárs munkájának eredménye: [link]

(#12175) erdoke


erdoke
titán

A Spotify tényleg csak egy eszközön enged lejátszani azonos időben? Természetesen Premium hozzáférésről beszélek. Így nem fogok érte havi 5 eurót fizetni... Van 7-8 mobil eszközük és több PC-nk a családban, kicsit durva lenne 50 eurót fizetni. :F
Esetleg a Rdio havi 7-ért enged több eszközös egyidejű hozzáférést?

Szerk. Azt hiszem, már értem, mitől lesz mindent vivő az iTunes Radio: az Apple mindig mindent enged egy ID-vel, amíg a megengedett kereten belül vagyok.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12176) nofi válasza erdoke (#12175) üzenetére


nofi
őstag

Akkor cirka 10 fős lenne a család? Különben nem értem miért hallgatna bárki egyszerre több eszközön zenét azonos időben...
Egyébként úgy van, ahogy mondod, egyszerre egy eszközön lehet egy előfizetést hallgatni.
Egy előfizetés egy profilhoz szól, saját kedvencekkel, playlisttel, scrobbolással, stb. Abban egyetértünk, hogy valóban nem a nagycsaládosoknak van kitalálva az előfizetési modell.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#12177) vadászcsiga válasza erdoke (#12175) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beszarok es tényleg :Y

kabalthenbk
Mondjuk apu ül az íróasztalnál es miközben dolgozik zenét hallgat méghozzá Sepulturát. Anyu főzi a vacsorát es egy ipaden ő is hallgatna valamit de mondjuk nem azt amit apu.

[ Szerkesztve ]

(#12178) erdoke válasza nofi (#12176) üzenetére


erdoke
titán

5 fős a család, és igazad van, egy ember nem hallgatná egyszerre két eszközön. :N
Azt hiszem, marad az Apple megoldása. Ahogy eddig egyszer fizettem elő iTunes Match-re, egyszer vettem meg appokat és zenéket 10 eszközre, ugyanúgy egyszer fizetnék Spotify-szerű szolgáltatásért is...

(#12177) vadászcsiga
Szilveszter este még azt hittem, csak azért változat és figyelmeztet a Spotify, mert ugyanarra az Apple TV-re nyomtak volna a számokat, de közben leesett, hogy ezt a Spotify központ nem tudhatja (hiába, az alkohol butít...).
Ma délután a legnagyobb lányom PC-n hallgatta valamelyik kedvenc elborult együttesét, a középső aerobik edzést tartott (volna) egy másikra az iPadjéről, én pedig meg akartam hallgatni egy számot, amit ma korábban hallottam a SoundHounddal. Nem kis zavart okozott az Erőben...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12179) nofi válasza vadászcsiga (#12177) üzenetére


nofi
őstag

Itt arról van szó, hogy apunak van egy accountja és egyszerre miért hallgatna zenét telefonon, tableten meg mittudoménmin. Pont ezért írtam, hogy családtagonként kell egy account, nem eszközönként. Ezért nem ~50 euró erdőke családjának, hanem "csak" annyi, ahány tagú a család ;)

Xbox GT: nozsolt

(#12180) erdoke válasza nofi (#12179) üzenetére


erdoke
titán

A 25 euró is nagyon sok, hiszen ennyit fizetek az iTunes Match-ért egy évre (!), amivel az összes iOS eszközünkre (+ laptopra, ha belül vagyok a tízes limiten) legálisan feltolhatok bármilyen zenét, akár CD-n van meg, akár netről kölcsönöztem...
Ennek ellenére fizetnék 5-(6-7) eurót egy stream szolgáltatásért, ha az a megszokott Apple feltételekkel működne. Nyilván nem lenne gyakori, hogy ugyanakkor megy több stream, de előfordul. Tehát a Spotify ezennel kiesett, ennyiért nekem keveset ad a meglévő zenés előfizetések mellé.

Közben nézegetem a Rdio előfizetések et, és mire akadtam:
Unlimited Family
HUF3,780.00 a month
2 unlimited subscriptions
Save 20% on a second unlimited subscription. Make it three for just HUF4,830.00. Half price on 3rd, 4th & 5th subscriptions.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12181) Keksz válasza erdoke (#12175) üzenetére


Keksz
senior tag

Mi a hibaüzenet?
Megvan:

"Spotify has been paused because your account is being used somewhere else."

PC UPC, mobil 3G - ahogy az első szám lejárt a PC-n a mobilos leállt
PC UPC, mobil wifi-n UPC - ahogy az első szám ugrott a PC-n a PC-s állt le

[ Szerkesztve ]

(#12182) Keksz válasza erdoke (#12180) üzenetére


Keksz
senior tag

Spotify-nál fórumban régóta téma ez a "family / group subscription", de vhogy nem működhet a cég licenszerződésével:

Technically under current licensing it is against the Spotify EULA to share accounts (since they are licensed for personal usage only). Hence why you can only stream to one device at a time.

Az offline playlist működhet. :-D

(#12183) vadászcsiga válasza nofi (#12179) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem én, csak életszerű példát akartam hozni

(#12184) Xero válasza Keksz (#12182) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor nagyon rossz fiú voltam szilveszterkor, hiszen a társaság teljes mobil adatforgalmának a felét (kb 10GB) ellőttük Spotify-ra és youtube-ra. ;]

(#12185) erdoke válasza Keksz (#12182) üzenetére


erdoke
titán

Lehet, hogy túl sokat ittam, de a szilveszterkor készített playlist számonként külön látszik. :F Ennyire nem egyértelmű, hogy ugyanoda akartam adni a számot, mint az előzőt? Kénytelen leszek megint megnézni ezt a funkciót... Persze iPaden nem tudok egy számot egyszerűen behúzni egy playlistbe, miért is menne magától értetődő módon. :((

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12186) #99546112


#99546112
törölt tag

Nemtudja valaki, hogy az IOS-es evernote alkalmazásban, hogyan lehet táblázatot létrehozni?

(#12187) legiaap válasza #99546112 (#12186) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miért nem használod az IOS saját gyári appjait? Azok jobbak szerintem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12188) vadászcsiga válasza legiaap (#12187) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem ezt kérdezte :F

(#12189) legiaap válasza vadászcsiga (#12188) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jaj bakker tudom. Csak kíváncsi lettem volna, hogy ő miert szimpatizál inkább azzal az appal.
Bocsánat.
:U

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12190) erdoke válasza legiaap (#12189) üzenetére


erdoke
titán

Ha nem ismered az Evernote-ot, miért kérdőjelezték meg automatikusan a létjogosultságát. :F
Egyébként ha nem adták hozzá az iOS klienshez a funkciót, hiába keresi... Persze van sok 3rd party kliens, de ki ismeri a többségét?

A legjobb aláírás a héten

(#12191) #99546112


#99546112
törölt tag

1. Hogyan is tudok alkalmazni 3rd dolgokat -illetve evernote-hoz tudok-e-?
2. Melyik az a gyári alkalmazás, ami hasonló az evernote-hoz ill. a onenote-hoz? Jelenleg one-t használok, mert az elérhető windows alatt is.

(#12192) bobooo válasza #99546112 (#12191) üzenetére


bobooo
addikt

Pages, Numbers, Keynote

(#12193) erdoke válasza #99546112 (#12191) üzenetére


erdoke
titán

1. Nem egészen értem a kérdést. Van tengernyi app, ami akár Evernote vagy OneNote kliens, akár tud oda feltölteni. EverClip for iPad pl. vagy OneNote-ra éppen ma ingyenes az Outline+.
2. A gyári jegyzet alkalmazás elég buta, de tengernyi jobbnál jobb cucc van, ami valahogy tud szinkronizálni, pl. Evernote-on vagy Dropboxon keresztül. Az Evernote saját jegyzet alkalmazása a Penultimate. Amik még jók (a teljesség igénye nélkül): Notability, UPAD, Noteshelf, Notes Plus, (Magical Pad)

A legjobb aláírás a héten

(#12194) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Miért nincs Google Keep iOS-re? Grrr

(#12195) Blue@X válasza vadászcsiga (#12194) üzenetére


Blue@X
senior tag

Ott a pont, múltkor én is kerestem és nem találtam...

(#12196) erdoke válasza vadászcsiga (#12194) üzenetére


erdoke
titán

Én azt se tudom, mi az...

A legjobb aláírás a héten

(#12197) Blue@X válasza erdoke (#12196) üzenetére


Blue@X
senior tag

Ingyenes felhőalapú jegyzetelő alkalmazás: [link]
Igen lehet hogy van nála jobb, de ennél több nekem nem kell, összes eszközömön (weben is) elérhető.
Google ökoszisztémájában eléggé benne vagyok már, így számomra ez a tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#12198) erdoke válasza Blue@X (#12197) üzenetére


erdoke
titán

Én meg ugyanúgy fogok rá tenni, mint a Drive-ra...

A legjobb aláírás a héten

(#12199) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Van olyan Camera app, ahol a fényképezés után rögtön beírhatom a fájl nevét?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12200) erdoke válasza Mela Kehes (#12199) üzenetére


erdoke
titán

Én azt se értem, miért kellene egy képnek nevet adni. :F
Mióta Everpix, majd Picturelife tárhelyre tolom fel a képeim, még csak albumba se rendezem őket. Ömlesztve mennek fel, a többit megoldja a nagy kijelző és a szolgáltatás. :K

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.