Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) bull84ghia válasza Wlac (#13195) üzenetére


bull84ghia
őstag

Én nem találtam :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#13202) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Warhammer quest leárazás alatt ha esetleg valaki szereti az ilyen játékokat.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#13203) Chosen


Chosen
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat. :R

(#13204) norbi2010 válasza Wlac (#13200) üzenetére


norbi2010
őstag

Ez amúgy működik?

Bár nem értem hogy lehet ezzel játszani, én kb. 3 percet játszottam, aztán már földhöz akartam vágni a telefonom, úgyhogy töröltem is. :DDD

(#13205) Wlac válasza norbi2010 (#13204) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha a wifi kikapcsolásra gondolsz, akkor igen, úgy nincsenek reklámok. Csak fura nekem az egész dolog, mert megértem egyrészt a készítőket, hogy több pénz jön be azok által, mintha fizetne mindenki 99 centet, másrészt azonban durván befolyásolják a játékélményt. Míg egy Bejeweled esetén nem vészes az ad jelenléte, itt nagyon kell koncentrálni és a hirtelen bevillanó hirdetések pillanatok alatt kizökkentenek, a játéktér csökkenéséről nem is beszélve.

Egyébként pont az idegtépő egyszerűsége adja a szépségét. Ez tipikusan "na még egyszer" játék.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#13206) bigdady


bigdady
nagyúr

Fma: Kindle app ipadre 350 credit

(#13207) vadászcsiga válasza bigdady (#13206) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam Happy farm van 30 kreditert :)

(#13208) bigdady válasza vadászcsiga (#13207) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet vidékről csak azt adja be :DD

(#13209) vadászcsiga válasza bigdady (#13208) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:P

(#13210) polonic


polonic
félisten

Ipadre tudtok valami jó tv és moziműsoros appot?

(#13211) legiaap válasza polonic (#13210) üzenetére


legiaap
nagyúr

Imdb?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13212) Ragnar95 válasza polonic (#13210) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

TV24 tv műsorra

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13213) polonic válasza legiaap (#13211) üzenetére


polonic
félisten

Az imdb ismerné a magyar mozik műsorát?

(#13214) legiaap válasza polonic (#13213) üzenetére


legiaap
nagyúr

Otthon még nem próbáltam, de itt UK-ban igen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13215) #99546112


#99546112
törölt tag

A flickr nem lesz ipad-re optimalizálva? Tök jó lenne már, tetszik az automatikus feltöltés, meg a jobb képböngészési lehetőség, nem olyan lassú mint weben.

(#13216) vadászcsiga válasza polonic (#13210) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az van amit Ragnar ajánl de az számomra használhatatlan, nem szeretem ezt a vízszintes elrendezés. Átláthatatlan. Megvettem már másik 2 külföldi ilyen appot de nem érnek semmit.

Droidra van egy Animare TV műsor újság nevű, az baromi jó lenne ha iPadre is megcsinálnák. Írtam már nekik de nem válaszoltak, remélem azért mert nem akarják lelőni a poént :)

(#13217) erdoke válasza vadászcsiga (#13216) üzenetére


erdoke
titán

A tévé távirányítóján a Guide gomb teljesen jó, azon kívül pedig megteszi a TV24. Vízszintes, vagy függőleges, nem mindegy?

A legjobb aláírás a héten

(#13218) vadászcsiga válasza erdoke (#13217) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Végül is megvehetjük papír formátumban is ja :K
Informativitasaval is gondjaim vannak.

(#13219) #51177472


#51177472
törölt tag

GTA SA-n játszik valaki?
5s-en elég durván laggol sokszor, iPad-en mi a helyzet?

(#13220) Ragnar95 válasza #51177472 (#13219) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem iPad 3-on nem laggol egyáltalán.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13221) polonic


polonic
félisten

Nem tudom eldönteni, hogy magyarra átváltsam-e az apple id régióját vagy maradjon us régión.
Az us régió olcsóbb egy picivel, viszont a vásárlás problémásabb a gift cardok miatt. A magyarban viszont tudok közvetlenül vásárolni a hitelkártyámmal.

Hu, micsoda nagy dilemma. :D

[ Szerkesztve ]

(#13222) erdoke válasza polonic (#13221) üzenetére


erdoke
titán

Hosszú távon, ha lesz asszony, gyerek (+anyós ;]), és magyar nyelvű appokat (is) akarnak telepíteni, akkor szívni fogod a fogad. Sokat nem lehet spórolni a US Store-ban, az itthon nem elérhető ingyenes dolgokat, sőt, gift carddal a fizetőseket is fel tudod tenni, szóval mehet párhuzamosan a kettő.

A legjobb aláírás a héten

(#13223) polonic válasza erdoke (#13222) üzenetére


polonic
félisten

Anyós a kütyüm közelébe? Még mit nem.... :D

Tudnál olyan hasznos appokat mondani, ami usa-ban nincs, itthon van és fordítva? Egyelőre még nem
nagyon ástam bele az appok mélyébe magam, nem régóta van almás termékem.

Egyébként most a könyvek terén gyorsan csináltam egy keresést, rákerestem a store-ban ipaden 4 könyvre, magyar nyelvűre, amit láttam gépen az itunest elindítva és magyar storra állítva, ezeket megtaláltam mind.
Ez csak puszta szerencse és nem lehet ebből következtetést levonni?

(#13224) #51177472 válasza Ragnar95 (#13220) üzenetére


#51177472
törölt tag

Na akkor én csendben várom a frissítést. :)

(#13225) erdoke válasza polonic (#13223) üzenetére


erdoke
titán

Google Earth, Bing pl. nincs a magyarban, és szerintem ilyen Bogyó és Babóca szerű dolgok sincsenek az amerikaiban. Igaz, utóbbit még soha nem próbáltam.

A legjobb aláírás a héten

(#13226) bigdady válasza polonic (#13223) üzenetére


bigdady
nagyúr

Voda igo :)

(#13227) to.ca


to.ca
tag

Milyen adblock programot ajánlatátok, ill. használtok? A Weblock most ingyenes... Valakinek tapasztalata vele?

load"elite",8,1

(#13228) erdoke válasza to.ca (#13227) üzenetére


erdoke
titán

Böngészőbe építettet.

A legjobb aláírás a héten

(#13229) to.ca válasza erdoke (#13228) üzenetére


to.ca
tag

Jól tudom, hogy Safarihoz nincs ilyen, mivel nem támogat 3rd-party plugineket? Vagy ez már a múlté?

load"elite",8,1

(#13230) erdoke válasza to.ca (#13229) üzenetére


erdoke
titán

Annyira nem használok Safarit az elejétől fogva, hogy nem tudom biztosan. Szerintem nincs abban semmi, ami hasznos. :N

A legjobb aláírás a héten

(#13231) Mantin


Mantin
aktív tag

Na gyerekek mindenki kapott ilyet?

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#13232) Ragnar95 válasza to.ca (#13229) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem támogat plugineket valóban.
erdoke: akkor mondd már meg nekem légyszi,h megnyitott lapokat, könyvjelzőket, jelszavakat és olvasólistát mivel szinkronizálod :F A könyvjelzőket lehet Chrome-ban is, ez igaz, bár ahhoz asztali gépen is Chrome kell... Az iCloudnak hála sokkal többet tud a Safari, mint bármelyik másik böngésző...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13233) erdoke válasza Ragnar95 (#13232) üzenetére


erdoke
titán

Ja, hogy aki még PC-t használ, főleg ott is nyomi Safarival, annak ilyesmire van szüksége... ;]
Egyébként iOS eszközök között szinkronizál a Mercury is, illetve ott az Evernote, a Readability, a Pocket és az Instapaper. Ezek sokkal korábban tudtak többet, mint amit most a Safari. Ha arra vártam volna borotválkozás nélkül, megdönthettem volna a szakáll hossz világrekordot. Ahogy most a használható gesztusvezérléssel. Majd beleteszik az iOS 8-as Safariba, és nagy csinnadrattával eladják mint innovációt... :U Közben már évek óta használjuk más böngészőkkel.

A legjobb aláírás a héten

(#13234) Leafnshit


Leafnshit
tag

Sziasztok!

1 hete vagyok boldog 5S tulajdonos, és lenne egyelőre 1 (aztán később lehet több) applikációs kérdésem.

Van-e valamilyen olyan app, amin a füllhallgató gombok lenyomása után történő dolgokat lehet programozni (pl. mint androidon a Headset Button Controller? Mert jó, hogy lehet a hangerőt meg a start/stoppot állítani, de a legfontosabb a számléptetés így hiányzik, és ezzel droidon megoldható.

Előre is köszi a segítséget, további szép estét!

[ Szerkesztve ]

HTC One M7

(#13235) polonic válasza Mantin (#13231) üzenetére


polonic
félisten

Ezt hogy?
Hogy van neked ennyi kredited? Bevasaroltal?

(#13236) legiaap válasza polonic (#13235) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt úgy hívjak cheat. Az ilyenek miatt nem jó online játszani vele.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13237) to.ca válasza Ragnar95 (#13232) üzenetére


to.ca
tag

Nekem mobilon nem túl jók a tapasztalataim Chrome-mal, annak ellenére, hogy PC-n azt használom. Igaz, hogy a mobilos tapasztalataim androidos telefonnal és tablettel kapcsolatosak, iPhone-on nem is próbáltam. Lehet, ki kéne.
Asus TF300T (droidos) tableten az AdBlock-ot használom, nem a böngészőbe épülőt, hanem az önálló appot.
Teljesen jó, azért is előnyös, mert nem csak a weblapokról szedi le a reklámokat, hanem az appok futtatásakor sem engedi letöltődni őket. Szívesen megveszem a nekem hasznos és tetsző alkalmazások fizetős verzióit, de van, amelyikből nincs is ilyen, vagy éppen - száradna le a kezük - a fizetős appot is volt, aki megpakolta már reklámmal (ld. TuneIn Radio).
Szóval, jó lenne valami ilyesmi iOS-ra is, de az AdBlock for iOS úgy látom, nem ugyanaz a fejlesztő, és úgy tapasztaltam, nagyon nem mindegy, milyen reklámblokkolót használ az ember, ragaszkodnék a beválthoz, ha lehet.

load"elite",8,1

(#13238) Ragnar95 válasza erdoke (#13233) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

PC-t már kb 2éve nem használok :P Viszont nagyon sok olyan feladat van, ami még mindig sokkal kényelmetlenebb iPaden, mint gépen, így nálam még elég messze van, mire az iPad ki fogja tudni váltani teljes mértékben a Macet.
A Safari meg a legjobb böngésző, ha Apple ökoszisztémát használ az ember :))
És a Mercury is szinkronizálja mind a jelszavakat, megnyitott lapokat és a könyvjelzőket is és van offline olvasási lista is :F
A gesztusvezérlés meg pont nem izgat egyáltalán, tökéletesen kezelhető ígyis a Safari.
Leafnshit: JB-el Activator, JB nélkül nincs rá lehetőség

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13239) #51177472 válasza legiaap (#13236) üzenetére


#51177472
törölt tag

+1

(#13240) to.ca válasza Leafnshit (#13234) üzenetére


to.ca
tag

A saját headset-je alapból tudja: [link] 37. oldal.

load"elite",8,1

(#13241) Mela Kehes válasza #99546112 (#13215) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

[link]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13242) erdoke válasza Ragnar95 (#13238) üzenetére


erdoke
titán

Csak böngészésről beszéltünk, nincs szó teljes kiváltásról. PC-n alig böngészek, nekem az Opera 19 is pompásan megteszi, pedig annál butább (és gyorsabb) most nem nagyon van. Munkára pedig ott a jó öreg IE.
Ez az egész hosszú történet, ne menjünk bele túl mélyen, miért gagyi nekem a Safari PC-n és iPaden is. Én többnyire fektetve, két kézben tartva használom az iPadet, ezért ami számomra alap:
- Teljes képernyős mód. Fektetve bázisra sok hely veszik el szinte 0 haszon fejében.
- A képernyőn alul elérhető kezelő gombok és/vagy gesztus alapú vezérlés. Fektetve el se érem a kijelző tetejét, különösen nem középen.
- Egyszerű és gyors megosztás Evernote-ba, Dropboxba és Pocketbe. És igen, akkor szoktam rá ezekre, amikor a Safari meg a mostaninál is butább volt. Egy Evernote szinkronizálást (jegyzet, weboldal, emlékeztető, stb.) pedig nem hiszem, hogy egy napon lehet említeni azzal, amit a különböző Safari verziók meg tudnak osztani egymás között.
- S T A B I L I T Á S ! iOS 7 alatt a Safari, de még a rá épülő AppStore is katasztrófa.

Így talán némileg érthetőbb, miért nem használom. Régebben csak a BrowserChanger miatt JB-eltem, de mióta a Mercury megnyitásra feldobja a vágólapon lévő linket, már az se érdekel.

A legjobb aláírás a héten

(#13243) Ragnar95 válasza erdoke (#13242) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mint írtam, nem használok PC-t, így nem érint,h ott milyen a Safari, bár anno PC-n is az használtam és ott is meg voltam vele elégedve, de OSX-en meg gyakorlatilag verhetetlen...
Nálam böngészés tekintetében se tudja kiváltani teljes mértékben a gépet az iPad, mert sokkal kényelmesebb nagyobb kijelzőn trackpaddel + billel netezni, mint érintőkijelzőn, de hát kinek a pap, kinek a papné... :))
Nálam a Safari stabilitásával semmi gond nincs iOS7-en se iPhone-on, se iPaden, egyszer nem crashelt egyik se...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13244) erdoke válasza Ragnar95 (#13243) üzenetére


erdoke
titán

Nálam se crashel, mert nem használom. :P
Ellenben a fórumok (és az eszköz logok) tele vannak ezzel, szóval aki nyitott szemmel jár, tisztában van a problémával.
Btw, nálam a Mac is PC, csak egy OSX ugyanazon a vason. Kerülöm mindet.

A legjobb aláírás a héten

(#13245) Ragnar95 válasza erdoke (#13244) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ettől még hivatalosan véve a Mac nem PC :P Ráadásul nem ugyanazon a vason fut, mint egy PC esetében :DDD
Én nem tudnék meglenni PC nélkül, iPaden a legtöbb feladat megoldása jóval körülményesebb sajna, mint gépen...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13246) Leafnshit válasza to.ca (#13240) üzenetére


Leafnshit
tag

Ó, valóban!

Köszönőn szépen a segítséged! :R

HTC One M7

(#13247) nord_ válasza Ragnar95 (#13232) üzenetére


nord_
veterán

Az iOS Safari könyvjelzők PC-s Chrome-mal is tökéletesen szinkronizálhatók.

(#13248) erdoke válasza nord_ (#13247) üzenetére


erdoke
titán

Chrome? Cseberből vederbe. :Y

A legjobb aláírás a héten

(#13249) polonic válasza nord_ (#13247) üzenetére


polonic
félisten

Plusz meg IE-vel is

(#13250) Ragnar95 válasza nord_ (#13247) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A másik irányba történő szinkronizálás volt a kérdéses, hogyha az ember vált iOSen Safariról, de mivel én gépen is azt használok, mert a Chrome számomra túl puritán kinézetű + a tudása is messze elmarad a Safariétól, így ez engem nem érint :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.