Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) polonic válasza lacy86 (#13748) üzenetére


polonic
félisten

Én is a gyárira szavazok. Tejlesen jó.

(#13752) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

free my apps továbbra sem megy i5s 7.0.6 alatt emiatt majdnem 10500 kreditet buktam mert nem adta meg a gift card vásárlást
illetve mostmár a pontokat sem adja meg a profilt telepíti de utánna semmi több marad minden úgy mintha le sem tölteném a szponzor appot és nem is futtatnám.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13753) Xero válasza Kicsirics77 (#13752) üzenetére


Xero
nagyúr

Semmi gondom vele 7.0.6-al. Nemrég be is váltottam.

(#13754) Kicsirics77 válasza Xero (#13753) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor ezekszerint engem szop@t mióta lecseréltem az i4-et december elején,mert azóta nem jó és mindegy hogy biztonsági mentésből állítom vissza vagy restore van
de majd csinálok egy itunes-os restoret mert eddig csak simán visszaállítás volt a készüléken

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13755) b4zsi- válasza Kicsirics77 (#13752) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nekem akárhányszor megnyitom FMA-t olyan mintha először tölteném be és vissza kell folyamatosan ellenőriztetni a profilomat. Ezután visszakapom a pontokat, de kicsit unalmas mindig ezt eljátszani.

(#13756) Kicsirics77 válasza b4zsi- (#13755) üzenetére


Kicsirics77
veterán

én a pontokat sem kapom vissza ez b@ssz@ a csőröm mert 35 dodót buktam így már

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13757) norbi2010 válasza lacy86 (#13748) üzenetére


norbi2010
őstag

Én a Mailbox-ot használom. Igazából nem tudom mennyiben jobb mint a többi, de ha már kivártam annó a 1 milliós várólistát akkor már használom :D

(#13758) Xero válasza norbi2010 (#13757) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak gmail és idióta tagelési rendszer. Kösz nem.

Sokkal kényelmesebb és használhatóbb az Apple Mail minden platformon, több cím/account esetén.

(#13759) Ragnar95 válasza Xero (#13758) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy arra nincs lehetőség, h az OSX-es rule-okat átrakjam iOS-re a Mail appba? Jól jönne :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13760) kroland20 válasza HellGreg (#50) üzenetére


kroland20
tag

kezd regisztrációt úgy hogy egy free appet szeretnél tölteni, majd amikor azt mondja lépj be, akkor ott nyomj rá arra hogy reg, és lesz none.

(#13761) Xero válasza Ragnar95 (#13759) üzenetére


Xero
nagyúr

Sajnos nincsen, de én ezt némileg megkerültem.
Az iCloudban ami olyan rule, azt már a serveren érvényesítem, tehát a web felületen hoztam őket létre. Ami ott nem megoldható, illetőleg a többi fióknál pedig a Mac végzi el ezeket.
Ennek két feltétele van:
1. A gépnek mindig mennie kell.
2. Minden fiók vagy imap-ként vagy pedig exchange-ként van hozzáadva.

Így minden levél a megfelelő folderbe kerül a megfelelő tageléssel, vagy egyéb eljárással.

(#13762) bobooo válasza Kicsirics77 (#13756) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem is ez volt aztán kis idő után a zöld kulcs átváltott pirosra és újra kellett "aktiválni" és minden jó lett utána mai napig "kopkopkop" :)

(#13763) oszy válasza Wlac (#13735) üzenetére


oszy
veterán

CopyTrans Control Center :DD

Más:
Nekem az FMA profilja kellene!!!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13764) Ragnar95 válasza Xero (#13761) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, akkor asszem hagyom a francba a dolgot, nagyrészt úgyis gépen kellenek a rule-ok, telón csak a frissen jövő maileket szoktam elolvasni, visszakeresni kevésbé érdekes.
Viszont ha már így előjött a mail téma, az miért lehet, h a hotmail kb 2hétre visszamenőleg mutatja az iOS Mail appban a mailjeimet, miközben korlátlanon van a napi szinkron :F Gépen tökéletes, telón az iCloud mail is, illetve régen a hotmail-el se volt baj, de kb nyár eleje óta ezt csinálja a hotmail, 4S-en is ez volt és most 5-ön is :(((

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13765) lacy86


lacy86
addikt

Koszonom szepen a segitseget!
Akkor marad a gyari mail alkalmazas! ;)

(#13766) Wlac válasza oszy (#13763) üzenetére


Wlac
Ármester

Tettem egy próbát vele, de sajnos nem vált be. Miután felmásoltam a filmet, a telefon bár látta, de nem nyitotta meg, minden indításnál egy villanással kilépett belőle. Végül ráuntunk a dologra, és iTunes-on belül bekapcsoltuk a manuális kezelést, így bár elveszett pár cucc, de azokat úgyis újra le tudja szedni, és a film is megy már. Köszönöm azért mindenkinek a segítséget!

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#13767) penge111


penge111
addikt

Freemyappsal kapcsolatban annyit tanácsolnék, hogy mint megvan a 3000 kredit, váltsátok 10 dodós giftre, a fenti gondok miatt. Illetve sose lehet tudni mikor szűnik meg a freemyapps létezni, és akkor bánhatjátok a sok bennragadt kreditet. Nem tudom ki ismerte a freemyslots nevű appot az is hasonló volt a freemyappslot, ahol nem gift cardra lehetett váltani a krediteket, hanem appokat lehetett venni. Félkarú rablószerűség volt, az is sikeres app volt, de 1-2 év után megszűnt és én is szívtam vele 400.000 kreditem maradt benn ez elég soknak számított.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13768) b4zsi- válasza penge111 (#13767) üzenetére


b4zsi-
őstag

Igen arra emlékszem, hogy kb egyik napról a másikra megszűnt és már be se tudta váltani az ember a pontokat.

[ Szerkesztve ]

(#13769) norbi2010 válasza penge111 (#13767) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem 1 millió körül maradt freemyslots-ban... :(

(#13770) Tibee86


Tibee86
veterán

Gondoltam beváltom a crediteket FMA-n. Csak gondoltam... :(((
Valakinek volt már ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#13771) Kicsirics77 válasza Tibee86 (#13770) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nekem múlt héten pont ugyanez és a krediteket is buktam :(((

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13772) Tibee86 válasza Kicsirics77 (#13771) üzenetére


Tibee86
veterán

Remek előjel. :(

(#13773) gergo5991 válasza Tibee86 (#13772) üzenetére


gergo5991
őstag

próbálkoztatok az app nana-val?

(#13774) Kicsirics77 válasza gergo5991 (#13773) üzenetére


Kicsirics77
veterán

A mivel?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13775) b4zsi- válasza Tibee86 (#13772) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én tegnap be tudtam váltani a 10$-os amazon gift cardot.

[ Szerkesztve ]

(#13776) polonic


polonic
félisten

Akcios a deus ex fall [link]
Flash salet irnak nm tudom meddig tart

(#13777) gergo5991 válasza Kicsirics77 (#13774) üzenetére


gergo5991
őstag

http://home.mapiz.com/

(#13778) Kicsirics77 válasza gergo5991 (#13777) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mi a lényege mert reggeltem de nem látom át a dolgot

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13779) buci30


buci30
addikt

Mondjatok olyan stratégiai játékot legyszi
amivel sokan játszanak es jóféle de ha magyar nyelvű az meg jobb.
Pl: Clash of Clans (tudom nem magyar csak ilyesmire gondolok)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13780) gergo5991 válasza Kicsirics77 (#13778) üzenetére


gergo5991
őstag

nana-kat kell gyüjteni, lehet sokféle képpen, a nana-kat meg belehet váltani iTunes gift cardra, paypal meg többfélére pontosan nem tudom, minden nap ha fellépsz kapsz 400-at

(#13781) Kicsirics77 válasza gergo5991 (#13780) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Aha értem,de hogy lehet gyüjteni pl.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13782) b4zsi- válasza Kicsirics77 (#13781) üzenetére


b4zsi-
őstag

Pl végignézel egy 10 seces videót az 5 nana. Töltesz alkalmazásokat 150-800 nana. Elvileg 15000 pont után beírod más kódját az is 2500 nana, de nekem azt nem adta meg. Meg napi 400 nana. Csak tudni kell, hogy kb 160 000 nana egy 10 dolláros gift card.
Nekem nem jött be és töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#13783) #99546112


#99546112
törölt tag

Frissült a plants vs zombies 2 de a frissítés után nagyon elkezdett szaggatni, pontosabban inkább röcögni. Másnál is így van ez iPad Air-n?! Ez így kicsit gáz, főleg egy új modellnél, de sztem a frissítés lett elrontva.

(#13784) randras válasza polonic (#13776) üzenetére


randras
veterán

Letöltöttem még tegnap, de akad mint az állat meg atomfizikusnak kell lenni már a tutorialhoz is. :(((

(#13785) nullzero


nullzero
tag

Walkie-talkie appot nem tudtok véletlenül?
Olyan kéne, aminél a hangüzenet meghallgatásához nem kell feloldani a képernyőt, hanem azonnal hallom a headset-en.

(#13786) erdoke válasza nullzero (#13785) üzenetére


erdoke
titán

Nagyon remélem, hogy nincs olyan app, ami így meg tudja kerülni a zár képernyőt. :U

A legjobb aláírás a héten

(#13787) nullzero válasza erdoke (#13786) üzenetére


nullzero
tag

Miért, a zene is így megy az összes zenelejátszó appon. Nem kell ahhoz feloldva lennie, hogy halld.

(#13788) erdoke válasza nullzero (#13787) üzenetére


erdoke
titán

Amit te szeretnél, az nem csak a hangszóróhoz, hanem a mikrofonhoz is hozzá kell férjen, emellett a "hívást" és a "fogadást" kezdeményezni kell. Ilyesmihez csak a gyári appoknak van hozzáférése a zár képernyőn át, ha jól tudom.

A legjobb aláírás a héten

(#13789) nullzero válasza erdoke (#13788) üzenetére


nullzero
tag

Nem igaz, a mikrofonhoz nem kell hozzáférnie. Csak az üzenet fogadásáról volt szó, az meg ugye jöhet push notification-ben.

(#13790) erdoke válasza nullzero (#13789) üzenetére


erdoke
titán

Hang a push üzenetben? Nagyon lemaradtam a lehetőségekről. Amikor utoljára Viberen hívtak, szerintem fel kellett oldalom a kijelzőt, mármint be kellett pötyögni a jelszót. Igaz, annak már több hónapja.

A legjobb aláírás a héten

(#13791) Wlac válasza nullzero (#13789) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor azonban az nem walkie talkie, hanem inkább babafigyelő, ott csak egy irányba megy a hang, míg a wt-nál oda-vissza.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#13792) #99546112


#99546112
törölt tag

Másnak is iszonyat sokat foglal a box alkalmazás? Nálam több mint 400MB, pedig takarítottam már a phone clean asztali pc-s porgival. Illetve a poén az, hogy alig van valami a felhőben... ez hogy lehetséges? De pl a one note is 500MB, holott van fent pár jegyzet... Nehogy már egy jegyzetelős alkalmazás is fél giga legyen, ilyen még asztali környezetben sincs, sőt androidon se foglal ennyit. :S
Egy játék is kevesebbet foglal.

(#13793) erdoke válasza #99546112 (#13792) üzenetére


erdoke
titán

A OneNote legutóbbi verziója elég sokat csökkent méretileg, talán csak nem pucolta ki a szemetét rendesen. Ha zavar, akkor szedd le, és telepítsd újra, a jegyzetek úgyis megvannak a felhőben.

A legjobb aláírás a héten

(#13794) polonic válasza erdoke (#13793) üzenetére


polonic
félisten

Mikori legutóbbi verzióra gondolsz? Mert én kb 1 hónapja tettem fel és már akkor is 500 mega fölötti helyet foglalt. Frissítés sem történt azóta. Szóval a legfrissebb verzió is ilyen sok helyet foglal.

(#13795) Urban Terror


Urban Terror
tag

Egy normális, ingyenes magyar névnapok appot tud valaki ajánlani?

(#13796) erdoke válasza polonic (#13794) üzenetére


erdoke
titán

A telepítő mérete csökkent ~250 MB-ra, azt hittem, a telepített is...
Az Outline+ egyébként is jobban bejön. :K

A legjobb aláírás a héten

(#13797) bigdady


bigdady
nagyúr

Valaki irányít synology nas-t ios eszközről? Milyen appot használtok torrentre ami tudja hogy egy kattintásra elindul a nas-on a letöltés? Syno ds-t ajánlották 4 usd, meg crome-nak van vmi ds downloader pluginja állítólag.

(#13798) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Valaki aki használja az fma-t megnézné nekem,hogy a beállitások-általános-profil alatt telepitve van-e az fma profilja,mert én hiába nyomok rá egyszerűen nem telepiti,valószínűleg ez az oka annak,hogy nem működik nálam,pedig ha megnyitom az oldalt akkor a kis kulcs meg zöld,és a safari adatok törlése után felajánlja megint,hogy telepitsem a profilt de ugyanúgy nem telepiti,valaki valami ötlet mert kurv@ idegesitő,hogy emiattbuktam 35 dodót már.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13799) Tibee86 válasza Kicsirics77 (#13798) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem sincs ott a profil, pedig telepítettem az biztos. Lehet itt lesz a hiba? :F

(#13800) Kicsirics77 válasza Tibee86 (#13799) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nemtudom egyelőre csak,tipp mert abból gondolom,hogy az app nana profilt mikor telepítettem az meg ott volt egyből és adta is a pontot...szóval én erre tippelnék,hogy ez a gond

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.