Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) Totheground válasza Blaise (#12849) üzenetére


Totheground
addikt

Mondom osx. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#12852) erdoke válasza madgie (#12850) üzenetére


erdoke
titán

Soha nem próbáltam, de a kedvedért most megnéztem. A Mercury letöltés kezelője nem problémázik a .torrent fájllal, simán leszedtem, majd feldobtam Dropboxba.

A legjobb aláírás a héten

(#12853) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Megjelent a néhai KitCam utódja vagy másolata nem tudom KitCamera néven.
Próbáljatok ki amíg ingyenes

[ Szerkesztve ]

(#12854) madgie válasza erdoke (#12852) üzenetére


madgie
titán

Nekem nem tudja letölteni, nem történik semmi, ha rákkattintok.

(#12855) erdoke válasza madgie (#12854) üzenetére


erdoke
titán

Hosszú nyomás, Copy, Fájlkezelő => Paste. A megosztás gombbal mehet fel Dropboxba.
Szerk: Valószínűleg csak azokat a fájlokat tölti le direktben, amiket meg is tud jeleníteni, az egyebeket a fenti módszerrel lehet leszedni.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12856) #51177472


#51177472
törölt tag

Ez az Everynote tok jo! Bar elsore kicsit bonyolult, szokni kell.
Premium mivel tud tobbet?

(#12857) erdoke válasza #51177472 (#12856) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan ugyanannyi lett volna begépelni Google/Bingbe (2 szó vs. 4)... :U
Evernote Premium/

A legjobb aláírás a héten

(#12858) #51177472 válasza erdoke (#12857) üzenetére


#51177472
törölt tag

HSZ vadasz vagyok bocsi. :P

(#12859) madgie válasza erdoke (#12855) üzenetére


madgie
titán

Nem szeretnék "enkór" képernyomentésekkel bombázni, de így sem megy.

(#12860) erdoke válasza madgie (#12859) üzenetére


erdoke
titán

Én az útépítőkkel próbáltam, szimplán mert ott tudtam kitalálni a jelszómat... :)
Egyébként hetente egyszer szoktam leülni és szétnézni ezeken az oldalakon, annyit még el tudok tölteni a Win7 Ultrabook előtt. Pedig meg lehetne oldani valami iPad távvezérlős csúccsal, de az egész nem ér annyit.

A legjobb aláírás a héten

(#12861) #99546112


#99546112
törölt tag

Nem tudja valaki, h a retekbe lehet a plants vs zombies 2-ben az uccsó, ufós pályát feloldani?

(#12862) Wlac


Wlac
Ármester

Ma még boldogan használtam a gyári Facebook klienst, de néhány perce közölte, hogy mostantól csak a Facebook Messengerrel tudok chatelni. Kicsit húztam a szám, mert az eddigivel meg voltam elégedve, de végül előítéletek nélkül belevágtam. Nos, már ott tartok, hogy repjegyeket nézek, hogy le tudjam vadászni azt az unatkozó [insert egy random nagyon csúnya főnevet]-t, aki kitalálta a váltást. Egy szó mint száz, nagyon nem jött be a chat kliens. Van valami mód arra, hogy továbbra is az alapkliensen "belül" chateljek, vagy annak vége?

[ Szerkesztve ]

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12863) to.ca válasza Wlac (#12862) üzenetére


to.ca
tag

Óvatosan azzal a Messengerrel. Sokáig ódzkodtam tőle, végül kényelemszeretetből feltettem. Azóta bánom, mint a kutya, amelyik hetet kölykezett.

load"elite",8,1

(#12864) adamssss válasza Wlac (#12862) üzenetére


adamssss
veterán

Annak sajnos vége. A gyár appal nem tudsz többet chatelni. :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12865) lacy86 válasza Wlac (#12862) üzenetére


lacy86
addikt

Marad a Messenger! :K

(#12866) bobooo válasza adamssss (#12864) üzenetére


bobooo
addikt

De lehet csak törölni kell a messnegert.

(#12867) to.ca válasza bobooo (#12866) üzenetére


to.ca
tag

Egy idő után újra kéri.

load"elite",8,1

(#12868) adamssss válasza bobooo (#12866) üzenetére


adamssss
veterán

Én próbáltam mindent, de sehogy sem sikerült... :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12869) Keksz válasza Wlac (#12788) üzenetére


Keksz
senior tag

Köszi!

(#12870) Wlac


Wlac
Ármester

Akkor marad az. A fő problémám a "körök" eltűnése. A gyári appban baromi kényelmes volt, hogy kihúztam több embert a főképernyőre, és ott egy-egy érintéssel váltottam közöttük. Ha a gyáriban lenne ilyen opció, fasza lenne, de ez a primitív "füles" módszer nagyon fapados nekem. Mindegy, marad a megszoksz vagy megszöksz...

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12871) DanielK


DanielK
addikt

Nem is értelek titeket itt a facebookos mizériával. Én csak a messengert használom. Miért?
Mert össz vissz 2.6MB amit pluszban foglal eddig.
Míg a sima facebook kliens pár nap/het alatt meghízott 400-500MB-ra, attól függően ki mennyit posztolt egy nap. :U

(#12872) lacy86 válasza DanielK (#12871) üzenetére


lacy86
addikt

Lehet volt mar valasz ra , de ha ennyire meghizik egy app akkor hogy tudom "nullazni"?
Le kell torolni es ujra rakni vagy van egyszerubb modszer :F

(#12873) Tibee86 válasza lacy86 (#12872) üzenetére


Tibee86
veterán

Az a legegyszerűbb.

(#12874) bull84ghia válasza lacy86 (#12872) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ennél már csak az egyszerűbb ha nem is használod ;)
Én is havonta kb leszedem és újrarakom.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12875) bigdady válasza DanielK (#12871) üzenetére


bigdady
nagyúr

A messenger app, tudja ugyanazt mint a sima fb app? Azt hittem együtt kell használni a kettőt :U
MErt akkor törlöm a simát és messengerre váltok

[ Szerkesztve ]

(#12876) lacy86 válasza bull84ghia (#12874) üzenetére


lacy86
addikt

Kb 1.5 honapja van iPhone-om , meg annyira nem tudom a dolgokat :U

(#12877) Tibee86 válasza bigdady (#12875) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem, de az nem számít. ;]

(#12878) Wlac


Wlac
Ármester

Igen, ez a bajom a külön Messenger appal, hogy... külön app. Ha valaki csak chat-re használja a Facebookot (legalábbis telefonon), akkor annak még jó is lehet (bár a körök eltűnése akkor is fájó pont), de ha valaki mást is csinál, annak már rögtön két appot kell használnia, ami szerintem visszalépés az eddigiekhez képest.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12879) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Laminar Pro - Image Editor
$4.99->$0.99

sajnos 7-et kíván, eltettem, egyszer még jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#12880) Tibee86 válasza vadászcsiga (#12879) üzenetére


Tibee86
veterán

Árából kiindulva nem lehet rossz, de már annyi ilyen app.-ot leszedtem, hogy megfogadtam a múltkor, hogy többet nem fogok, mert kb az 1/3-ukat se használom.

(#12881) vadászcsiga válasza Tibee86 (#12880) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez, meg a Photogene szerintem nem pénzkidobás, a tobbi igen, beleértve az iPhotot is. Ezekkel tényleges szerkesztést lehet képeken végezni.

Milyen appokat szedtél lé? Photoshop, Snapseed? Azok egyrészt ingyenesek, másrészt tényleg csak bohockodni jók.

Egyébként kicseleztem az apple-t, asztali iTunes-ban megvettem az appot, ipaden rábökve meg felajánlott egy régebbi verziót ;]
Egy lépéssel mindig az apple elott leszek :DDD

szerk: ha nem használod őket akkor tényleg kar pénzt kidobnod rajuk.

[ Szerkesztve ]

(#12882) Tibee86 válasza vadászcsiga (#12881) üzenetére


Tibee86
veterán

PhotoGene is megvan.
Fizetős app.-okra gondolok, szerintem vagy 30$ elment már ilyenekre, a nagyja nincs is már fent. 2-3-nál többet nem használok, csak mindig hajt a kíváncsiság, hátha tud valami olyat, amit a többi nem. :)
Photoshop nagyon gáz, a snapseed-ért se rajongok.

(#12883) vadászcsiga válasza Tibee86 (#12882) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mik azok, hátha engem is érdekel

(#12884) Tibee86 válasza vadászcsiga (#12883) üzenetére


Tibee86
veterán

Mivel iPhone-on használom ezeket, így minél egyszerűbb, annál jobb. iPad-en lehet már jobban belemerülnék, de a kis kijelzőn nem.
Camera+ az etalon, amit még néha használok: Fotor, ProHDR, VSCOcam, Aviary, Photogene4.

(#12885) vadászcsiga válasza Tibee86 (#12884) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi meglesem majd őket, hátha valamelyik univerzális. Ipaden jó ilyet csinálni, telefonon hozza sem fognék

(#12886) R a y


R a y
senior tag

Facebookos es messengeres mizeriahoz en azt tennem hozza, hogy talaltam egy cikket a fb appal kapcsolatban, ahol egy fejleszto eszrevette, hogy a fb legnagyobb energiazabalo probram iphonera. Meg a cikk megtalalasa elott letoroltem a whatsappot es a viber es az uzemidom drasztikusan megnot! Majd miutan megtalaltam a cikket letoroltem az fb appot es szinten ereztem hogy jobba valt az uzemidom, csak a fb messengert hagytam fent. Érdemes elolvasnia mindenkinek! A cikk pedig itt van:

https://blog.hagga.net/archives/iphone-ipod-touch/3805-facebook-app-is-draining-your-iphones-battery

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#12887) bull84ghia válasza Wlac (#12878) üzenetére


bull84ghia
őstag

Remélem valaki készít egy tweaket ami engedélyezi a bubikat és nem erőlteti a messengert.
Nem is értem miért miért kellet megvàltoztatni :(

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12888) Wlac válasza R a y (#12886) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, érthető így a Messenger létjogosultsága. A gond az, hogy rá vagyunk kényszerítve, hogy azt használjuk. Eddig tetszett, hogy aki akarta, használta, aki nem, annak ott volt az alap.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12889) R a y válasza Wlac (#12888) üzenetére


R a y
senior tag

En most igazabol nem a fb - messenger app miatt irtam, hanem hogy fel lett fedezve hogy maga az fb app folyamatosan voip adatkapolatot tart mert ugye mar lehet benne telefonalni is..

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#12890) Tibee86 válasza R a y (#12886) üzenetére


Tibee86
veterán

Évekkel ezelőtt ugyanerre a megállapításra jutottam a Viber-rel kapcsolatban, és még sokan mások is itt a fórumon, de vannak akik az ellenkezőjét állítják.

(#12891) bigdady


bigdady
nagyúr

Ti iphoneon csak fb appban leptek be vagy az iphone beallitasokban is? Ott is beleptek?

(#12892) lacy86 válasza bigdady (#12891) üzenetére


lacy86
addikt

En mind a ket helyen :)

(#12893) adamssss válasza bigdady (#12891) üzenetére


adamssss
veterán

Mind a két helyen.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12894) bobooo


bobooo
addikt

Eszméletlen jó ez a Plex :Y :C 1080p filmet visz szagatás nélkül egyszerre több eszközön :Y

[ Szerkesztve ]

(#12895) bigdady válasza bobooo (#12894) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bobodj: csak ne kene izmos cpu a szerver gepbe hozza a hulye kodolasa miatt :(

(#12896) polonic


polonic
félisten

Amiről most beszéltek, fb app, az csak iphone esetében? Mert ipaden nem látok fb messengert, ugyanúgy az appban megy a chat. És egyébként hívás funkciót sem látok benne. Bár lehet, hogy csak nézek, de nem látok. :D

(#12897) adamssss válasza polonic (#12896) üzenetére


adamssss
veterán

Igen itt az iPhone-osról volt eddig szó.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12898) Xero válasza bigdady (#12895) üzenetére


Xero
nagyúr

Na igen valamit valamiért. Nekem akinek 24/7-ben megy a ws nem okoz gondot, de a NAS-ok 90%-a sajnos nem tudja kiszolgálni a mobil eszközöket így.

(#12899) erdoke válasza Xero (#12898) üzenetére


erdoke
titán

Ott a keveset fogyasztó hardveres dekóder egység minden félértelmes mobil eszközben, az iOS cuccok is viszik az 1080p H.264-et kb. az iPad 2 óta (3 éve).
Innentől csak a hálózati sávszélesség számít, és igen, nálunk egy WD MyBook Live-ról megy egyszerre három mese is 3 különböző iPadre. Mindeközben a fogyasztás minimális, mert sem a NAS, sem a mobil eszközök nem pörögnek ezerrel. Nyilván megfelelő lejátszó szoftver kell, pl. egy NPlayer.

A legjobb aláírás a héten

(#12900) Xero válasza erdoke (#12899) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván. NAS-ról én is nPlayerrel játszok le, de a Plex adatbázis kényelme és a sávszélesség skálázhatósága nagy előny.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.